XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 212 utakmica za dan
Nedelja, 26 April 2009

Fudbal

Napredak
Kruševac
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Partizan
Beograd
4 : 1
OFK Beograd
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
Dinamo
Vranje
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 2
BSK Borča
Borča
Mladost (L)
Lučani
2 : 1
Spartak Z.V.
Subotica
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Mačva
Šabac
2 : 3
FAP
Priboj
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Radnički (K)
Kragujevac
Vujić voda
Valjevo
1 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Župa
Aleksandrovac
1 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Kopaonik
Brus
Vlasina
Vlasotince
1 : 4
Timok
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Svrljig
Svrljig
Senta
Senta
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Železničar (BV)
Bara Venecija
0 : 0
Srem
Jakovo
Sindjelić
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Šumadija
Jagnjilo
2 : 0
Dorćol
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Palilulac
Krnjača
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Sopot
Sopot
PKB
Padinska skela
1 : 0
Lisović
Beograd
Erdoglija
Kragujevac
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Bane
Raška
4 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Pobeda
Beloševac
0 : 0
Polet (Lj)
Ljubić
Vodojaža
Grošnica
6 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Gruža
Gruža
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 3
Prijevor
Prijevor
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 1
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Ribnica
Mionica
0 : 4
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Zvižd
Kučevo
8 : 0
Beloševac
Beloševac
Krušik
Valjevo
0 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Radnički (KO)
Koceljeva
1 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 4
Morava (VP)
Velika Plana
Sloga (LI)
Lipovica
2 : 4
Vučje
Vučje
Mladost (L)
Lalinac
4 : 0
OFK Niš
Niš
Budućnost
Prva Kutina
3 : 5
Zloćudovo
Zloćudovo
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Jastrebac (B)
Blace
Pukovac
Pukovac
2 : 4
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Radan
Lebane
1 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
Trgovački
Jagodina
7 : 0
Dunav
Prahovo
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 0
Prva petoletka
Trstenik
Sloga (Ć)
Ćićevac
5 : 1
Đerdap
Kladovo
Morava (Ć)
Ćuprija
3 : 1
Ozren
Sokobanja
Borac
Bivolje
2 : 1
Bor
Bor
Dolina
Padina
4 : 0
Polet (N)
Nakovo
Radnički (I)
Irig
2 : 2
Borac
Novi Sad
Grafičar
Beograd
2 : 2
Kovačevac
Kovačevac
GSP Polet
Beograd
4 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
3 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Lasta
Beograd
0 : 1
Slavija
Beograd
Resnik
Resnik
0 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Popovići
Popovići
2 : 2
Rudar
Baljevac
Proleter Lasta
Pečenog
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 1
Borac
Vraneši
Jedinstvo
Godačica
0 : 2
Karađorđe
Kraljevo
Braća Vuković
Lađevci
4 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Radnički (K)
Kovači
1 : 0
Tutin
Tutin
Morava (S)
Sirča
4 : 0
Radnik
Ušće
Mataruge
Mataruge
0 : 2
Ibar (MB)
Mataruška Banja
Mladost (O)
Oplanići
1 : 0
Budućnost (K)
Konarevo
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 0
Napredak (S)
Svračkovci
Velereč 94
Velereč
1 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
0 : 0
Rudar
Bresnica
Polet (T)
Trbušani
3 : 1
Napredak (K)
Kačulice
Jedinstvo (P)
Puhovo
1 : 1
Ovčar
Markovica
Prilike
Prilike
4 : 3
Mladost (P)
Preljina
Dragačevo
Guča
3 : 0
Miokovci
Miokovci
Polet (R)
Rasna
2 : 0
Omladinac (Z)
Zdravčići
Perućac
Perućac
1 : 1
Savinac
Visibaba
Jedinstvo (K)
Kalenić
0 : 2
Polimlje
Prijepolje
Zlatibor (Č)
Čajetina
4 : 0
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
Sečica
Seča reka
0 : 2
Luna Avijatičar
Vranjani
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Sloga (L)
Lužnice
Jedinstvo
Petrovac
3 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Sušica
Kragujevac
5 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
0 : 2
Partizan (C)
Cerovac
Budućnost
Resnik
1 : 1
Arsenal
Kragujevac
Cerovac
Cerovac
1 : 1
Dobrača
Dobrača
Srbija
Ilićevo
0 : 2
Kolonija
Kragujevac
Partizan (D)
Darosava
1 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Borac (LJ)
Ljuljaci
2 : 1
Sloga (B)
Batočina
Borac (P)
Pajsijevići
0 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Banja
Banja
3 : 1
Karađorđe Mladost
Topola
Šumadinac (B)
Brzan
3 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Proleter
Jelovik
6 : 2
Karađorđe (R)
Rača
Tvrdojevac
Tvrdojevac
4 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Osečina
Osečina
4 : 1
Brežđe
Brežđe
Vrujci
Gornja Toplica
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
Jedinstvo
Milorci
3 : 2
Sovljak
Sovljak
Ribnikar
Pecka
3 : 3
Rajac
Kadina Luka
ZSK
Valjevo
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Sloga (K)
Kasidol
3 : 0
Vihor
Маljurevac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 3
Polet
Aleksandrovac
Borac (VL)
Veliko Laole
8 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
Šapine
Šapine
4 : 0
Zadrugar (O)
Osanica
Crni Vrh
Miljević
1 : 1
Sloga (D)
Drmno
Napredak
Veliko Crniće
2 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Dunavac
Kisiljevo
4 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Sloga (B)
Burovac
2 : 2
Beli Orao
Bradarac
Mramor
Mramor
3 : 2
Palilulac
Niš
Budućnost (P)
Popovac
1 : 2
Vulkan
Brenica
Čegar
Donji Matejevac
0 : 0
Sloboda (GV)
Gornja Vrežina
Morava (K)
Krušce
0 : 0
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Radnički (T)
Trupale
6 : 1
Moravac
Gornje Međurovo
Vrtište
Vrtište
2 : 0
Aluminjum
Niš
Proleter (M)
Mezgraja
2 : 1
Jastrebac Proleter
Niš
Delijski Vis
Niš
2 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Radnički
Klokočevac
1 : 2
Slatina (N)
Negotin
Zlot
Zlot
6 : 3
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Miloševo
Miloševo
Rajac
Rajac
1 : 5
Majdanpek
Majdanpek
Đurđin TB
Đurđin
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 1
Njegoš
Lovćenac
Tisa
Adorjan
1 : 0
AFK
Ada
Bačka (P)
Pačir
5 : 0
Čoka
Čoka
Proleter
Njegoševo
0 : 3
Bajša
Bajša
Jugoslavija
Jabuka
2 : 4
Radnički (K)
Kovin
Vulturul
Grebenac
2 : 0
Dolovo
Dolovo
Borac (S)
Starčevo
2 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Polet
Izbište
1 : 1
Tempo
Sefkerin
Sloga
Banatsko Novo Selo
1 : 3
Radnički (B)
Baranda
Borac (VS)
Veliko Središte
0 : 0
Partizan
Gaj
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Slavija (NS)
Novi Sad
0 : 0
Šajkaš
Kovilj
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 1
Bečej Old gold
Bečej
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 3
Index
Novi Sad
Budućnost (SS)
Savino Selo
2 : 0
Obilić (Z)
Zmajevo
OFK Futog
Futog
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Mladost (V)
Vrdila
2 : 1
Napredak (G)
Gračac
Vrnjci
Vrnjci
2 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Šumadija (Š)
Šumarice
0 : 1
Ribnica (J)
Jovac
Borac (A)
Adrani
1 : 0
Gruža
Vitanovac
Polet (R)
Ratina
3 : 0
Partizan
Vrba
Lazac
Lazac
5 : 4
Grdica
Grdica
Morava (M)
Mrsać
1 : 1
Tavnik
Tavnik
Napredak (TR)
Trnovče
2 : 0
Rudar
Krepoljin
Krilaš
Ćovdin
2 : 0
Napredak (TO)
Toponica
Integral
Batuša
1 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Jedinstvo (K)
Kamenovo
2 : 1
Dragoš
Oreškovica
Mlava (ML)
Malo Laole
4 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Radnički (K)
Knežica
2 : 4
Vrelo
Milanovac
Desine
Desine
3 : 2
Carevac
Carevac
Bambi
Braničevo
3 : 5
Polet (V)
Voluja
Napredak (N)
Nabrđe
5 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
5 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Makce
Makce
3 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Jedinstvo (D)
Duboka
4 : 2
Borac (Z)
Zabela
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 6
Velika Reka
Podgaj
Prva iskra
Runjani
1 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
Stolice
Krupanj
0 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga (S)
Straža
3 : 1
Radjevac
Krupanj
Borac(K)
Kozjak
1 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Omladinac
Branko Bjegović
1 : 1
Radnički (KS)
Knez Selo
Crvena zastava
Hum
3 : 3
Zadrugar
Sićevo
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 0
Rujnik
Rujnik
Banat
Dupljaja
2 : 1
Dobrica
Dobrica
Vinogradar
Gudurica
1 : 4
Vršac United
Vršac
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Dunav
Banatska Palanka
3 : 1
Potporanj
Potporanj
Vitorul
Straža
0 : 1
Ratar
Kruščica
Hajduk
Šušara
3 : 1
Sloga
Plandište
Mladost
Velika Greda
4 : 2
Karaš
Jasenovo
Solid
Subotica
2 : 4
Subotica
Subotica
Preporod
Novi Žednik
2 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Lokomotiva
Subotica
3 : 0
Žednik
Stari Žednik
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 4
Plavi Dunav
Skorenovac
Železničar
Pančevo
3 : 0
Proleter
Mramorak
Kolonija
Kovin
7 : 0
Glogonj
Glogonj
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 0
Borac (P)
Pločica
Omladinac (O)
Opovo
3 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Pobeda
Samoš
0 : 7
Slavija
Kovačica
Unirea
Uzdin
2 : 1
Mladost
Vojlovica
Vojvodina
Crepaja
2 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Granit
Jošanička banja
4 : 2
Musina reka
Musina reka
Omladinac (D)
Drakčići
2 : 0
Kablar
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
0 : 4
Olimpik
Novi Pazar
Dunav
Ostrovo
3 : 0
Napredak (P)
Poljana
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
BSK
Brežane
Napredak (B)
Batovac
3 : 0
Morava (P)
Prugovo
Mlava
Bratinac
1 : 0
Metalac
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 2
Napredak (B)
Bubušinac
Proleter
Požarevac
0 : 0
Dizel
Bare
Krasava
Krasava
2 : 4
Jedinstvo
Zavlaka
Bratstvo
Krupanj
2 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Omladinac
Zagajica
4 : 0
Partizan
Kajtasovo
Fracija
Vojvodinci
0 : 8
Ševac
Kusić
Pobeda
Parta
0 : 4
Karaš
Kuštilj
Zemun
Zemun
0 : 1
Voždovac
Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 0
Sloboda (U)
Užice
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Borac
Čačak
0 : 2
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Rad
Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 0
Borac (Č)
Čačak
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Napredak
Kruševac
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Radnički (K)
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
6 : 0
Radnički (P)
Pirot
Radnički (K)
Kragujevac
2 : 2
Borac (Č)
Čačak
Banat
Zrenjanin
10 : 0
Mladi radnik
Požarevac

Odbojka

NIS Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Radnički Credy Banka
Kragujevac
Ekonomac
Kraljevo
3 : 2
Prijepolje
Prijepolje
Čačak
Čačak
0 : 3
Tutin Dalas
Tutin

Rukomet

Župa
Aleksandrovac
18 : 32
Vojvodina Železničar
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
26 : 26
Smederevo
Smederevo
Jugopetrol Železničar
Niš
38 : 31
Napredak
Kruševac
Železnicar Gas Teh
Inđija
22 : 31
Temerin
Temerin

Vaterpolo

Zemun
Zemun
14 : 7
Spartak
Subotica
Bečej 2005
Bečej
6 : 7
ŽAK
Kikinda

Futsal

Koska
Niš
4 : 7
SAS
Zrenjanin