XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 129 utakmica za dan
Subota, 25 April 2009

Fudbal

Banat
Zrenjanin
0 : 0
Rad
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 0
Hajduk
Kula
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Javor Habitfarm
Ivanjica
Indjija
Inđija
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Bežanija
Beograd
0 : 0
Smederevo
Smederevo
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Voždovac
Beograd
Mladost (A)
Apatin
5 : 1
Hajduk
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Inon
Požarevac
3 : 0
Budućnost (V)
Valjevo
Sloga (P)
Požega
1 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Loznica
Loznica
3 : 0
Sloboda (U)
Užice
Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Dubočica
Leskovac
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Sinđelić
Niš
1 : 2
Car Konstantin
Niš
Vršac
Vršac
6 : 0
Sloven
Ruma
Radnički (Š)
Šid
0 : 2
Metalac AV
Futog
Kikinda
Kikinda
2 : 1
Big Bul
Bačinci
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Sloga (T)
Temerin
0 : 0
Spartak (D)
Debeljača
Tekstilac Ites
Odžaci
0 : 1
Palić
Palić
Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Beograd
Beograd
BASK
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Omladinac (NS)
Novo Selo
3 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Selevac
Selevac
1 : 3
Obilić (Ž)
Živica
Jadar (S)
Stupnica
4 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
Homoljac
Žagubica
Napredak
Aleksinac
4 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Pusta Reka
Bojnik
0 : 3
Žitorađa
Žitorađa
Sloga (LE)
Leskovac
4 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Rudar (B)
Bor
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Trajal
Kruševac
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 1
Putevi
Zaječar
Poreč
Donji milanovac
1 : 1
Temnić Lipa
Varvarin
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 1
Dinamo
Pančevo
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Panonija
Panonija
4 : 3
ŽAK
Kikinda
BAK
Bela Crkva
4 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Radnik
Stari Tamiš
2 : 5
Radnički (Z)
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički (B)
Bajmok
3 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
Veternik
Veternik
2 : 1
Donji Srem
Pećinci
Stanišić
Stanišić
3 : 0
Mladost (T)
Turija
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 4
Jugović
Kać
Crvenka
Crvenka
0 : 1
Solunac
Rastina
Hajduk
Šimanovci
1 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 2
Cement
Beočin
Polet
Karavukovo
3 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 0
1. Maj Agroruma
Ruma
Milutinac
Zemun
2 : 0
Trudbenik
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Obilić
Beograd
Turbina
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Poštar
Beograd
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Autoprevoz
Čačak
1 : 2
Slatina
Slatina
Budućnost (A)
Arilje
2 : 0
GP Zlatibor
Užice
Zlatibor voda (G)
Gostilje
6 : 1
Arilje
Arilje
Železničar (P)
Požega
1 : 1
Jasen
Brodarevo
Marjan
Knić
3 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Badnjevac
Badnjevac
3 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Mladost
Vračević
5 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Radnik
Ub
1 : 1
Tulari
Tulari
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Brestovac
Brestovac
3 : 0
Sloga
Kobišnica
Krivelj
Krivelj
3 : 2
Slatina (B)
Bor
Potisje
Kanjiža
3 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Jadran
Feketić
3 : 2
Čantavir
Čantavir
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Mladost
Omoljica
1 : 0
Budućnost
Banatski Brestovac
Tvrdjava
Bač
3 : 1
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Mladost (NS)
Novi Sad
3 : 1
Sremac
Čerević
Žiča
Žiča
1 : 2
Mlada krila
Metikoši
Mladost (S)
Svinjarevo
2 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Žitkovica
Žitkovica
5 : 2
RSK
Rabrovo
Crnča
Crnča
2 : 3
Mladost (B)
Brezjak
Luk
Voćnjak
9 : 0
Rudar (B)
Brasina
Partizan
Uljma
5 : 2
Borac
Vračev Gaj
Poljoprivrednik
Bikovo
0 : 0
Udarnik
Višnjevac
Čibukovac
Kraljevo
1 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Sloga (D)
Dubravica
2 : 1
Sloga (L)
Lučica
Stig
Beranje
3 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Rad
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
Timok
Zaječar
0 : 9
Partizan
Beograd

Košarka

Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
82 : 77
FMP
Železnik
Metalac
Valjevo
50 : 76
Partizan
Beograd
Borac
Čačak
83 : 74
Lions
Vršac
Crvena Zvezda
Beograd
81 : 76
Hemofarm Štada
Vršac

Odbojka

Bavanište
Bavanište
1 : 3
Putevi
Ivanjica
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Železničar
Beograd
Zrenjanin 023
Zrenjanin
3 : 2
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
3 : 2
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
Volley Star
Beograd
Kraguj 2
Kragujevac
0 : 3
Radnički 2
Kragujevac
Kraguj
Kragujevac
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Leposavić
Leposavić
3 : 1
Gimnazijalac
Kraljevo
Mali Zvornik
Mali Zvornik
2 : 3
Libero
Čačak
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 1
Osečina
Osečina

Rukomet

Planinka PV
Kuršumlija
32 : 32
Radnički
Kragujevac
Župa
Aleksandrovac
15 : 39
Crvena Zvezda
Beograd
Crvenka
Crvenka
26 : 30
Tarket
Bačka Palanka
Priboj
Priboj
29 : 26
Vojvodina Železničar
Novi Sad
ORK Niš
Niš
26 : 30
Partizan SiSi
Beograd
Jugović-Unimet
Kać
22 : 22
Metaloplastika ZK
Šabac
Proleter Naftagas
Zrenjanin
0 : 10
Kolubara
Lazarevac
PKB
Padinska Skela
38 : 31
Mladost Radnički
Čačak
Novi Pazar
Novi Pazar
32 : 25
Rudar
Kostolac
Crvena Zvezda
Mokrin
10 : 0
Dinamo
Pancevo
Bask
Beograd
43 : 29
Metalac Asco Vidak
Futog
Jagodina
Jagodina
48 : 43
Zlatar
Nova Varoš
Vranje
Vranje
30 : 29
Mladost TSK
Bački Jarak
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
27 : 23
Kikinda
Kikinda
Naisa
Niš
35 : 25
Zaječar
Zaječar
Medicinar
Šabac
33 : 31
Crvena Zvezda
Beograd
Dinamo Petrohemija
Pančevo
29 : 32
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Čačak
Čačak
39 : 19
RTB Bor
Bor
Radnički
Kragujevac
22 : 31
Max Sport
Nova Pazova
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
27 : 25
Spartak
Subotica
Cepelin
Beograd
39 : 30
Metalac(V)
Valjevo

Vaterpolo

TENT
Obrenovac
3 : 25
Vojvodina OTP
Novi Sad
Niš
Niš
7 : 3
Student
Beograd
Partizan Rajfajzen
Beograd
22 : 0
Beograd
Beograd
Dinamo
Pančevo
15 : 10
Proleter
Zrenjanin
Singidunum
Beograd
10 : 8
Šabac
Šabac

Futsal

Marbo Intermezzo
Beograd
5 : 1
Liman
Novi Sad