XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 170 utakmica za dan
Subota, 18 April 2009

Fudbal

Banat
Zrenjanin
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Napredak
Kruševac
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 0
Borac
Čačak
Partizan
Beograd
1 : 0
Javor Habitfarm
Ivanjica
Crvena Zvezda
Beograd
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Hajduk
Beograd
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Voždovac
Beograd
2 : 0
Mladost (A)
Apatin
Smederevo
Smederevo
0 : 1
Sevojno
Sevojno
Spartak Z.V.
Subotica
2 : 1
Bežanija
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Indjija
Inđija
3 : 1
Dinamo
Vranje
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Sloboda (U)
Užice
3 : 1
Vujić voda
Valjevo
Radnički (K)
Kragujevac
4 : 0
Loznica
Loznica
FAP
Priboj
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Budućnost (V)
Valjevo
2 : 2
Sloga (P)
Požega
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 1
Svrljig
Svrljig
Timok
Zaječar
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Kopaonik
Brus
1 : 0
Sinđelić
Niš
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Sloven
Ruma
2 : 3
Palić
Palić
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
Big Bul
Bačinci
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Metalac AV
Futog
0 : 0
Kikinda
Kikinda
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 0
Radnički (Š)
Šid
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Vršac
Vršac
3 : 0
Senta
Senta
Sopot
Sopot
1 : 1
PKB
Padinska skela
Palilulac
Krnjača
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Dorćol
Beograd
4 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Prijevor
Prijevor
1 : 4
Omladinac (NS)
Novo Selo
Gruža
Gruža
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Crnokosa
Kosjerić
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Pobeda
Beloševac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 2
Bane
Raška
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Erdoglija
Kragujevac
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 0
Selevac
Selevac
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Vrbovac
Vrbovac
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
VGSK
Veliko Gradište
1 : 1
Radnički (KO)
Koceljeva
Rudar (K)
Kostolac
1 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Beloševac
Beloševac
0 : 2
Krušik
Valjevo
Crvena zvezda (S)
Suvodol
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
4 : 0
Ribnica
Mionica
Obilić (Ž)
Živica
5 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Sloga (LE)
Leskovac
Morava (VH)
Vladičin Han
5 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Jedinstvo
Bošnjace
5 : 0
Napredak
Aleksinac
OFK Niš
Niš
0 : 2
Budućnost
Prva Kutina
SFS Borac
Paraćin
3 : 3
Bor
Bor
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Borac
Bivolje
Đerdap
Kladovo
1 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Prva petoletka
Trstenik
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Dunav
Prahovo
3 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Rudar (B)
Bor
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Radnički (B)
Bajmok
Bačka Topola
Bačka Topola
6 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 3
Dolina
Padina
Obilić
Novi Kneževac
2 : 2
Radnik
Stari Tamiš
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
1 : 0
Panonija
Panonija
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
1. Maj Agroruma
Ruma
2 : 0
Radnički (I)
Irig
Cement
Beočin
2 : 0
Polet
Karavukovo
Jugović
Kać
2 : 0
Crvenka
Crvenka
Veternik
Veternik
4 : 0
Stanišić
Stanišić
Lokomotiva
Beograd
4 : 2
Trudbenik
Beograd
Turbina
Beograd
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Poštar
Beograd
2 : 2
IMT
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 2
Budućnost (D)
Dobanovci
Budućnost (K)
Konarevo
2 : 1
Popovići
Popovići
Ibar (MB)
Mataruška Banja
1 : 0
Mladost (O)
Oplanići
Magnohrom
Kraljevo
2 : 2
Radnički (K)
Kovači
Karađorđe
Kraljevo
1 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Autoprevoz
Čačak
2 : 0
Mladost (P)
Preljina
Slatina
Slatina
1 : 1
Miokovci
Miokovci
Polimlje
Prijepolje
6 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
GP Zlatibor
Užice
4 : 0
Perućac
Perućac
Kolonija
Kragujevac
4 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
3 : 1
Srbija
Ilićevo
Arsenal
Kragujevac
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Partizan (C)
Cerovac
3 : 0
Budućnost
Resnik
Šumadinac
Kragujevac
2 : 1
Jadran
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 2
Sušica
Kragujevac
Sloga (L)
Lužnice
2 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Šumadija
Čumić
1 : 4
Slavija
Kragujevac
Karađorđe (R)
Rača
4 : 0
Partizan (D)
Darosava
Lokomotiva
Lapovo
6 : 1
Marjan
Knić
Sloga (B)
Batočina
3 : 1
Borac (P)
Pajsijevići
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 1
Borac (LJ)
Ljuljaci
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Radnik
Ub
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 1
Osečina
Osečina
Mladost
Vračević
2 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Palilulac
Niš
2 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Mala Vrbica
Mala Vrbica
4 : 1
Brestovac
Brestovac
Slatina (N)
Negotin
1 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Radnički (K)
Kovin
4 : 1
Vulturul
Grebenac
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 3
Kabel
Novi Sad
Obilić (Z)
Zmajevo
4 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Bečej Old gold
Bečej
2 : 0
Tvrdjava
Bač
Šajkaš
Kovilj
1 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Žiča
Žiča
3 : 1
Partizan
Vrba
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 0
Stolice
Krupanj
Radnički (KS)
Knez Selo
2 : 1
Crvena zastava
Hum
Subotica
Subotica
0 : 2
Preporod
Novi Žednik
Olimpik
Novi Pazar
3 : 0
Kralj Petar I
Stubal
Dunavac
Petka
1 : 1
Dunav
Ostrovo
Dizel
Bare
4 : 5
Železničar
Požarevac
7. Juli
Bela Crkva
4 : 1
Krasava
Krasava
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 1
Bratstvo
Krupanj
Kolibri
Kuršumlija
0 : 1
Sušica
Kragujevac
LASK Vaga
Lazarevac
3 : 1
Šabac
Šabac
Napredak
Kruševac
6 : 0
Spartak
Subotica
Jerina
Smederevo
1 : 1
Požarevac
Požarevac
Lemind Lavice
Leskovac
3 : 0
Gradac
Valjevo
Kikinda
Kikinda
3 : 3
Pančevo
Pančevo
Kalemegdan
Beograd
0 : 7
Novi Bečej
Novi Bečej
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Zemun
Zemun
4 : 0
Rad
Beograd
Rad
Beograd
6 : 0
Timok
Zaječar
Borac (Č)
Čačak
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Radnički (P)
Pirot
6 : 0
Radnički (O)
Obrenovac

Košarka

Maraton
Jagodina
74 : 77
Kikinda
Kikinda
Proleter Naftagas
Zrenjanin
110 : 73
Beovuk 72
Beograd
Bor
Bor
46 : 86
Voždovac
Beograd
Play Off
Užice
20 : 0
Jugobanat
Banatski Karlovac
Radnički
Kragujevac
75 : 61
Vojvodina 2 Voda Jazak
Novi Sad
Tamiš
Pančevo
80 : 61
Moravac
Čačak

Odbojka

Poštar 064
Beograd
3 : 0
Crvena Zvezda
Beograd
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 1
Volley Star
Beograd
Zrenjanin 023
Zrenjanin
1 : 3
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
Profil
Kragujevac
3 : 1
Smeč
Gruža
Karadjordje
Topola
3 : 2
Jagodina 2
Jagodina
Paraćin
Paraćin
3 : 0
Sloga
Batočina
Radnički 2
Kragujevac
3 : 1
Kraguj
Kragujevac
Osečina
Osečina
3 : 1
Leposavić
Leposavić
Libero
Čačak
0 : 3
Putevi Trendteks
Prijepolje
Tutin Dalas
Tutin
3 : 1
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Prijepolje
Prijepolje
1 : 3
Čačak
Čačak

Rukomet

Mladost TSK
Bački Jarak
30 : 24
Novi Pazar
Novi Pazar
Leskovac
Leskovac
33 : 30
Vranje
Vranje
Zlatar
Nova Varoš
29 : 29
Jugopetrol Železničar
Niš
Metalac Asco Vidak
Futog
40 : 35
Jagodina
Jagodina
Dinamo
Pancevo
35 : 24
Vrbas
Vrbas
Napredak
Kruševac
28 : 27
RTB Bor
Bor
Knjaz Miloš
Aranđelovac
31 : 21
Čačak
Čačak
Crvena Zvezda
Beograd
32 : 38
Dinamo Petrohemija
Pančevo
Zaječar
Zaječar
37 : 29
Medicinar
Šabac
Kikinda
Kikinda
30 : 28
Naisa
Niš
Max Sport
Nova Pazova
32 : 26
Metalac(V)
Valjevo
Jagodina
Jagodina
36 : 33
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Temerin
Temerin
29 : 33
Nopal Srem
Bačka Palanka
Radnički
Kragujevac
22 : 24
Železnicar Gas Teh
Inđija

Vaterpolo

Proleter
Zrenjanin
4 : 13
ŽAK
Kikinda
Šabac
Šabac
11 : 12
Bečej 2005
Bečej
Spartak
Subotica
7 : 5
Singidunum
Beograd
Dinamo
Pančevo
6 : 15
Zemun
Zemun

Futsal

Koska
Niš
5 : 10
Kopernikus
Niš
Rušče
Vranje
2 : 1
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Forum
Vršac
5 : 11
Kolubara
Lazarevac
Leteći Holandjanin
Vrbas
1 : 7
Ekonomac
Kragujevac