XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 132 utakmica za dan
Subota, 11 April 2009

Fudbal

Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Banat
Zrenjanin
Javor Habitfarm
Ivanjica
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Borac
Čačak
1 : 2
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Rad
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Indjija
Inđija
Bežanija
Beograd
0 : 1
BSK Borča
Borča
Sevojno
Sevojno
3 : 0
Spartak Z.V.
Subotica
Mladost (A)
Apatin
0 : 2
Smederevo
Smederevo
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Voždovac
Beograd
Inon
Požarevac
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
1 : 1
FAP
Priboj
Vujić voda
Valjevo
2 : 1
Radnički (K)
Kragujevac
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 1
Sloboda (U)
Užice
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Balkanski
Dimitrovgrad
Dubočica
Leskovac
5 : 1
Jedinstvo
Paraćin
Sinđelić
Niš
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Svrljig
Svrljig
0 : 3
Timok
Zaječar
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Kikinda
Kikinda
0 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Metalac AV
Futog
Sloga (T)
Temerin
2 : 1
Big Bul
Bačinci
Tekstilac Ites
Odžaci
3 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
BASK
Beograd
1 : 1
Sopot
Sopot
Zemun
Zemun
4 : 0
Lisović
Beograd
Gruža
Gruža
2 : 2
Omladinac (NS)
Novo Selo
Crnokosa
Kosjerić
2 : 4
Prijevor
Prijevor
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Erdoglija
Kragujevac
Vrbovac
Vrbovac
0 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
4 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Beloševac
Beloševac
1 : 4
Radnički (KO)
Koceljeva
Crvena zvezda (S)
Suvodol
1 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Napredak
Aleksinac
0 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Pusta Reka
Bojnik
2 : 1
Jedinstvo
Bošnjace
Sloga (LE)
Leskovac
2 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Kablovi
Zaječar
0 : 3
SFS Borac
Paraćin
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 1
Rudar (B)
Bor
Borac
Bivolje
0 : 0
Đerdap
Kladovo
Bor
Bor
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Dinamo
Pančevo
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Jedinstvo
Novi Bečej
Radnički (Z)
Zrenjanin
6 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
3 : 1
Radnik
Stari Tamiš
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 1
BAK
Bela Crkva
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 1
Panonija
Panonija
Cement
Beočin
1 : 1
Radnički (I)
Irig
Jugović
Kać
8 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Veternik
Veternik
2 : 0
Crvenka
Crvenka
Stanišić
Stanišić
2 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
IMT
Beograd
2 : 0
Žarkovo
Beograd
Obilić
Beograd
0 : 0
Lasta
Beograd
Trudbenik
Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Budućnost (K)
Konarevo
2 : 1
Ibar (MB)
Mataruška Banja
Budućnost (A)
Arilje
0 : 0
Omladinac (Z)
Zdravčići
Zlatibor voda (G)
Gostilje
1 : 2
Polimlje
Prijepolje
Železničar (P)
Požega
1 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Jasen
Brodarevo
4 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Dobrača
Dobrača
Lokomotiva
Lapovo
4 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Sloga (B)
Batočina
1 : 2
Banja
Banja
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 1
Marjan
Knić
OFK Jabučje
Jabučje
4 : 0
Jedinstvo
Milorci
Mladost
Vračević
4 : 2
Vrujci
Gornja Toplica
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 0
Ključ
Podvrška
Brestovac
Brestovac
1 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Krivelj
Krivelj
5 : 3
Miloševo
Miloševo
Njegoš
Lovćenac
3 : 0
Tisa
Adorjan
Potisje
Kanjiža
1 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
Mladost
Omoljica
4 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Tvrdjava
Bač
0 : 1
Šajkaš
Kovilj
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 3
Bečej Old gold
Bečej
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 1
Polet (R)
Ratina
Mladost (S)
Svinjarevo
4 : 1
Dragoš
Oreškovica
Žitkovica
Žitkovica
4 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Crnča
Crnča
2 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Luk
Voćnjak
3 : 2
Radjevac
Krupanj
Partizan
Uljma
3 : 1
Sloga
Plandište
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 5
Granit
Jošanička banja
Sloga (L)
Lučica
3 : 0
Morava (P)
Prugovo
Zemljoradnik
Trnjane
5 : 1
Stig
Beranje
Krasava
Krasava
0 : 2
Bratstvo
Krupanj
Gradac
Valjevo
0 : 6
Kolibri
Kuršumlija
Požarevac
Požarevac
0 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Spartak
Subotica
3 : 10
Mašinac PZP
Niš
Šabac
Šabac
2 : 1
Napredak
Kruševac
Novi Bečej
Novi Bečej
2 : 3
Vandini
Zemun
Pančevo
Pančevo
0 : 3
Kalemegdan
Beograd
Radnički 1919
Zrenjanin
2 : 1
Kikinda
Kikinda
Rad
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Sloboda (U)
Užice
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 1
Radnički (K)
Kragujevac
Napredak
Kruševac
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Borac (Č)
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd

Košarka

Kikinda
Kikinda
85 : 94
Vojvodina
Novi Sad
Moravac
Čačak
65 : 70
Bor
Bor
Stara Pazova
Stara Pazova
43 : 59
Tamiš
Pančevo
Vojvodina 2 Voda Jazak
Novi Sad
61 : 63
Pro Tent
Obrenovac
Jugobanat
Banatski Karlovac
49 : 72
Radnički
Kragujevac

Odbojka

Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 3
Pro Tent
Obrenovac
Bavanište
Bavanište
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Železničar
Beograd
1 : 3
Putevi
Ivanjica
Vizura
Beograd
3 : 1
Vojvodina-NIS
Novi Sad
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
3 : 0
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
Zrenjanin 023
Zrenjanin
Volley Star
Beograd
3 : 2
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
Kraguj 2
Kragujevac
0 : 3
Kraguj
Kragujevac
Sloga
Batočina
1 : 3
Radnički 2
Kragujevac
Smeč
Gruža
0 : 3
Karadjordje
Topola
Leposavić
Leposavić
3 : 2
Ekonomac
Kraljevo
Mali Zvornik
Mali Zvornik
3 : 1
Prijepolje
Prijepolje
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 1
Tutin Dalas
Tutin
Osečina
Osečina
2 : 3
Libero
Čačak

Rukomet

Novi Pazar
Novi Pazar
33 : 26
Crvena Zvezda
Mokrin
Bask
Beograd
27 : 23
Dinamo
Pancevo
Jagodina
Jagodina
31 : 31
Smederevo
Smederevo
BSK Heba
Bujanovac
37 : 36
Zlatar
Nova Varoš
Vranje
Vranje
35 : 32
Napredak
Kruševac
Mladost TSK
Bački Jarak
10 : 0
Leskovac
Leskovac
Nopal Srem
Bačka Palanka
35 : 34
Radnički
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
28 : 27
Temerin
Temerin

Vaterpolo

Vojvodina OTP
Novi Sad
15 : 4
Beograd
Beograd
Student
Beograd
2 : 15
Partizan Rajfajzen
Beograd
TENT
Obrenovac
10 : 13
Niš
Niš
Singidunum
Beograd
12 : 7
Dinamo
Pančevo
Bečej 2005
Bečej
14 : 10
Spartak
Subotica
ŽAK
Kikinda
8 : 5
Šabac
Šabac