XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 206 utakmica za dan
Nedelja, 5 April 2009

Fudbal

Dinamo
Vranje
4 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Loznica
Loznica
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Car Konstantin
Niš
0 : 0
Svrljig
Svrljig
Radnik Rosa
Surdulica
0 : 0
Sinđelić
Niš
Jedinstvo
Paraćin
0 : 0
Radnički (P)
Pirot
Župa
Aleksandrovac
0 : 1
Dubočica
Leskovac
Senta
Senta
0 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Srem
Jakovo
1 : 0
Lisović
Beograd
Beograd
Beograd
4 : 1
PKB
Padinska skela
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Železničar (BV)
Bara Venecija
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Sindjelić
Beograd
1 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Bane
Raška
0 : 2
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Polet (Lj)
Ljubić
Prijevor
Prijevor
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Krušik
Valjevo
4 : 1
Obilić (Ž)
Živica
Radnički (KO)
Koceljeva
2 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 1
Rudar (K)
Kostolac
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Budućnost
Prva Kutina
1 : 2
Vučje
Vučje
Mladost (M)
Medoševac
1 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Sloga (LI)
Lipovica
Radan
Lebane
5 : 0
OFK Niš
Niš
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
Poreč
Donji milanovac
0 : 1
Kablovi
Zaječar
Trgovački
Jagodina
2 : 0
Rudar (B)
Bor
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Trajal
Kruševac
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 0
Putevi
Zaječar
Borac
Bivolje
2 : 1
Dunav
Prahovo
Dolina
Padina
2 : 0
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Radnički (I)
Irig
1 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Borac
Novi Sad
0 : 0
Cement
Beočin
Slavija
Beograd
3 : 2
Budućnost (D)
Dobanovci
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Žarkovo
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 0
Poštar
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
Turbina
Beograd
Grafičar
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Popovići
Popovići
2 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Jedinstvo
Godačica
0 : 2
Proleter Lasta
Pečenog
Braća Vuković
Lađevci
3 : 1
Rudar
Baljevac
Radnički (K)
Kovači
0 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Morava (S)
Sirča
1 : 1
Borac
Vraneši
Mataruge
Mataruge
0 : 0
Karađorđe
Kraljevo
Mladost (O)
Oplanići
1 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Polet (T)
Trbušani
3 : 1
Velereč 94
Velereč
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 1
Napredak (S)
Svračkovci
Prilike
Prilike
0 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Dragačevo
Guča
3 : 1
Rudar
Bresnica
Miokovci
Miokovci
2 : 1
Mladost (P)
Preljina
Perućac
Perućac
1 : 0
Omladinac (Z)
Zdravčići
Jedinstvo (K)
Kalenić
3 : 5
Budućnost (A)
Arilje
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 1
Polet (R)
Rasna
Sečica
Seča reka
1 : 4
Polimlje
Prijepolje
Luna Avijatičar
Vranjani
0 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Košutnjak
Kragujevac
0 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Jadran
Kragujevac
4 : 1
Šumadija
Čumić
Budućnost
Resnik
1 : 0
Sloga (L)
Lužnice
Cerovac
Cerovac
2 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Srbija
Ilićevo
1 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
2 : 2
Arsenal
Kragujevac
Partizan (D)
Darosava
1 : 0
Borac (P)
Pajsijevići
Banja
Banja
4 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadinac (B)
Brzan
0 : 0
Sloga (B)
Batočina
Proleter
Jelovik
5 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Šumadinac (N)
Natalinci
0 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Osečina
Osečina
3 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Vrujci
Gornja Toplica
3 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Jedinstvo
Milorci
1 : 2
Mladost
Vračević
Ribnikar
Pecka
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
ZSK
Valjevo
2 : 1
Brežđe
Brežđe
Tulari
Tulari
2 : 2
Sovljak
Sovljak
Sloga (K)
Kasidol
2 : 2
Borac (VL)
Veliko Laole
Šapine
Šapine
1 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Crni Vrh
Miljević
5 : 2
Vihor
Маljurevac
Napredak
Veliko Crniće
1 : 1
Polet
Aleksandrovac
Dunavac
Kisiljevo
6 : 3
Zadrugar (T)
Tabanovac
Sloga (B)
Burovac
3 : 2
Zadrugar (O)
Osanica
Beli Orao
Bradarac
1 : 1
Sloga (D)
Drmno
Bata Bulić
Bistrica
2 : 4
Borac (Ž)
Žabari
Aluminjum
Niš
1 : 2
Brzi Brod
Brzi Brod
Moravac
Gornje Međurovo
0 : 0
Delijski Vis
Niš
Omladinac (GK)
Gornji Komren
1 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Sloboda (GV)
Gornja Vrežina
1 : 1
Vrtište
Vrtište
Vulkan
Brenica
1 : 2
Radnički (T)
Trupale
Mramor
Mramor
5 : 1
Morava (K)
Krušce
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Čegar
Donji Matejevac
Miloševo
Miloševo
0 : 3
Slatina (B)
Bor
Sloga
Kobišnica
3 : 0
Krivelj
Krivelj
Mala Vrbica
Mala Vrbica
4 : 0
Rajac
Rajac
Nemetali
Donja Bela Reka
0 : 0
Brodoremont
Kladovo
Slatina (N)
Negotin
5 : 2
Brestovac
Brestovac
Radnički
Klokočevac
3 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Đurđin TB
Đurđin
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka (M)
Mol
0 : 0
Tavankut
Tavankut
Tisa
Adorjan
2 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Krivaja
Krivaja
Bajša
Bajša
1 : 0
AFK
Ada
Čoka
Čoka
0 : 5
Čantavir
Čantavir
Radnički (B)
Baranda
0 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Tempo
Sefkerin
0 : 0
Partizan
Gaj
Budućnost
Banatski Brestovac
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Polet
Izbište
Dolovo
Dolovo
0 : 1
Mladost
Omoljica
Vulturul
Grebenac
4 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 2
Šajkaš
Kovilj
Budućnost (SS)
Savino Selo
3 : 2
Bečej Old gold
Bečej
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Omladinac (S)
Stepanovićevo
OFK Futog
Futog
0 : 1
Sremac
Čerević
Šumadija (Š)
Šumarice
3 : 2
Napredak (G)
Gračac
Borac (A)
Adrani
3 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Polet (R)
Ratina
3 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Lazac
Lazac
0 : 7
Goč
Vrnjačka Banja
Morava (M)
Mrsać
0 : 0
Gruža
Vitanovac
Tavnik
Tavnik
5 : 1
Partizan
Vrba
Rudar
Krepoljin
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Pomoravlje
Vlaški Do
0 : 4
Vrelo
Milanovac
Dragoš
Oreškovica
3 : 1
Radnički (K)
Knežica
Napredak (TO)
Toponica
2 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Napredak (TR)
Trnovče
0 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Krilaš
Ćovdin
4 : 3
Integral
Batuša
Carevac
Carevac
3 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
RSK
Rabrovo
2 : 4
Borac (Z)
Zabela
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 4
Makce
Makce
Polet (V)
Voluja
3 : 3
Žitkovica
Žitkovica
Desine
Desine
2 : 2
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Bambi
Braničevo
0 : 7
Napredak (N)
Nabrđe
Velika Reka
Podgaj
0 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Radjevac
Krupanj
4 : 0
Rudar (B)
Brasina
Mladost (B)
Brezjak
1 : 3
Luk
Voćnjak
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 0
Borac(K)
Kozjak
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 1
Crnča
Crnča
Prva iskra
Runjani
4 : 0
Stolice
Krupanj
Zadrugar
Sićevo
2 : 1
Rujnik
Rujnik
Sloga (DT)
Donja Trnava
1 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
Dobrica
Dobrica
2 : 0
Karaš
Jasenovo
Sloga
Plandište
8 : 2
Borac
Vračev Gaj
Ratar
Kruščica
0 : 2
Partizan
Uljma
Potporanj
Potporanj
3 : 1
Mladost
Velika Greda
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
0 : 3
Hajduk
Šušara
Vršac United
Vršac
2 : 1
Vitorul
Straža
Banat
Dupljaja
2 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Vinogradar
Gudurica
0 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Slavija
Kovačica
4 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Jedinstvo
Dubovac
3 : 4
Vojvodina
Crepaja
Borac (P)
Pločica
0 : 1
Unirea
Uzdin
Glogonj
Glogonj
6 : 1
Pobeda
Samoš
Proleter
Mramorak
6 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Plavi Dunav
Skorenovac
3 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Borac (S)
Sakule
0 : 2
Kolonija
Kovin
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 1
Železničar
Pančevo
Granit
Jošanička banja
4 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Omladinac (D)
Drakčići
1 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
4 : 1
Progorelica
Progorelica
Kralj Petar I
Stubal
3 : 1
Kablar
Kraljevo
BSK
Brežane
2 : 1
Sloga (L)
Lučica
Napredak (P)
Poljana
1 : 1
Sloga (D)
Dubravica
Dunavac
Petka
1 : 1
Napredak (B)
Batovac
Mip Majdan
Požarevac
1 : 0
Dizel
Bare
Stig
Beranje
2 : 1
Proleter
Požarevac
Mlava
Bratinac
1 : 3
Zemljoradnik
Trnjane
Kolibri
Kuršumlija
0 : 2
LASK Vaga
Lazarevac
Lemind Lavice
Leskovac
2 : 0
Sloga
Zemun
Gradac
Valjevo
0 : 7
Požarevac
Požarevac
Vandini
Zemun
1 : 1
Ravangrad
Sombor
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Sloboda (U)
Užice
1 : 0
Borac
Čačak
Voždovac
Beograd
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Banat
Zrenjanin
Radnički (K)
Kragujevac
3 : 2
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
9 : 0
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Borac (Č)
Čačak
4 : 0
Sloboda (U)
Užice
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
Teleoptik
Zemun
Smederevo
Smederevo
1 : 1
Napredak
Kruševac
Partizan
Beograd
12 : 0
Zemun
Zemun
Mladi radnik
Požarevac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 1
Radnički (N)
Niš

Košarka

Crvena Zvezda 2
Beograd
66 : 64
Maraton
Jagodina
FMP 2
Beograd
60 : 76
OKK Beograd
Beograd
Mladost
Čačak
104 : 91
Beovuk 72
Beograd
Partizan
Beograd
56 : 78
Hemofarm
Vršac
Bor
Bor
20 : 0
Play Off
Užice
Radnički
Kragujevac
79 : 71
Voždovac
Beograd
Pro Tent
Obrenovac
60 : 79
Jugobanat
Banatski Karlovac
Student
Niš
20 : 0
Vojvodina 2 Voda Jazak
Novi Sad
Gradac
Čačak
20 : 0
Korg 011
Obrenovac

Odbojka

Karadjordje
Topola
3 : 0
ŽOK Buljane
Buljane
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 1
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Ekonomac
Kraljevo
2 : 3
Čačak
Čačak

Rukomet

Mladost TSK
Bački Jarak
37 : 27
BSK Heba
Bujanovac
Max Sport
Nova Pazova
27 : 20
Župa
Aleksandrovac
Radnički
Kragujevac
32 : 27
Metalac (GM)
Gornji Milanovac

Vaterpolo

Dinamo
Pančevo
9 : 7
Bečej 2005
Bečej
Zemun
Zemun
13 : 8
Singidunum
Beograd