XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 147 utakmica za dan
Subota, 4 April 2009

Fudbal

Partizan
Beograd
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Crvena Zvezda
Beograd
2 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Napredak
Kruševac
Javor Habitfarm
Ivanjica
1 : 1
Rad
Beograd
Borac
Čačak
1 : 0
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Hajduk
Kula
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 0
Hajduk
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Smederevo
Smederevo
3 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Spartak Z.V.
Subotica
1 : 0
Mladost (A)
Apatin
BSK Borča
Borča
1 : 0
Sevojno
Sevojno
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Bežanija
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
Indjija
Inđija
2 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Sloboda (U)
Užice
Radnički (K)
Kragujevac
2 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
FAP
Priboj
2 : 0
Vujić voda
Valjevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Budućnost (V)
Valjevo
0 : 0
Mačva
Šabac
Inon
Požarevac
1 : 2
Sloga (P)
Požega
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 0
Timok
Zaječar
Kopaonik
Brus
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički (N)
Niš
4 : 0
Vlasina
Vlasotince
Sloven
Ruma
2 : 6
Spartak (D)
Debeljača
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Palić
Palić
Big Bul
Bačinci
3 : 3
Tekstilac Ites
Odžaci
Metalac AV
Futog
0 : 0
Sloga (T)
Temerin
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Kikinda
Kikinda
Vršac
Vršac
0 : 0
Radnički (Š)
Šid
Sopot
Sopot
0 : 2
Zemun
Zemun
Palilulac
Krnjača
1 : 0
BASK
Beograd
Dorćol
Beograd
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Omladinac (NS)
Novo Selo
6 : 0
Erdoglija
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 2
Sloga (S)
Sjenica
Gruža
Gruža
2 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Selevac
Selevac
0 : 1
Ribnica
Mionica
Jadar (S)
Stupnica
1 : 2
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Radnički (V)
Valjevo
4 : 0
Beloševac
Beloševac
Morava (VP)
Velika Plana
6 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Napredak
Aleksinac
0 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Pusta Reka
Bojnik
0 : 0
Jastrebac (B)
Blace
Sloga (LE)
Leskovac
1 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Žitorađa
Žitorađa
4 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Morava (Ć)
Ćuprija
3 : 2
Temnić Lipa
Varvarin
Bor
Bor
1 : 1
Prva petoletka
Trstenik
Ozren
Sokobanja
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Panonija
Panonija
0 : 4
Dinamo
Pančevo
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Radnik
Stari Tamiš
2 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
ŽAK
Kikinda
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Radnički (B)
Bajmok
2 : 3
Radnički (Z)
Zrenjanin
Jedinstvo
Novi Bečej
1 : 0
Polet (N)
Nakovo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 2
Donji Srem
Pećinci
Crvenka
Crvenka
4 : 0
Stanišić
Stanišić
Hajduk
Šimanovci
0 : 1
Veternik
Veternik
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 2
Mladost (T)
Turija
Polet
Karavukovo
3 : 0
Jugović
Kać
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 1
Solunac
Rastina
1. Maj Agroruma
Ruma
0 : 0
Ljukovo
Ljukovo
IMT
Beograd
0 : 3
Milutinac
Zemun
Obilić
Beograd
0 : 0
Resnik
Resnik
Trudbenik
Beograd
0 : 0
Lasta
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
GSP Polet
Beograd
Budućnost (K)
Konarevo
1 : 3
Tutin
Tutin
Ibar (MB)
Mataruška Banja
4 : 0
Radnik
Ušće
Autoprevoz
Čačak
0 : 2
Napredak (K)
Kačulice
Slatina
Slatina
2 : 0
Ovčar
Markovica
Zlatibor voda (G)
Gostilje
0 : 2
GP Zlatibor
Užice
Železničar (P)
Požega
2 : 0
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Arilje
Arilje
Sušica
Kragujevac
1 : 3
Slavija
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
1 : 1
Partizan (C)
Cerovac
Marjan
Knić
3 : 0
Borac (LJ)
Ljuljaci
Badnjevac
Badnjevac
0 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Karađorđe (R)
Rača
0 : 0
Karađorđe Mladost
Topola
Radnik
Ub
1 : 1
Tešnjar
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
1 : 1
Rajac
Kadina Luka
Palilulac
Niš
3 : 0
Jastrebac Proleter
Niš
Jadran
Feketić
0 : 1
Njegoš
Lovćenac
Radnički (K)
Kovin
5 : 0
Borac (S)
Starčevo
Tvrdjava
Bač
0 : 1
Slavija (NS)
Novi Sad
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 1
Index
Novi Sad
Žiča
Žiča
1 : 1
Ribnica (J)
Jovac
Mlada krila
Metikoši
3 : 0
Grdica
Grdica
Polet (SD)
Suvi Do
4 : 2
Mladost (S)
Svinjarevo
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 0
Sloga (S)
Straža
Radnički (KS)
Knez Selo
1 : 3
Stevan Nešticki
Leskovik
Olimpik
Novi Pazar
3 : 0
Musina reka
Musina reka
Dunav
Ostrovo
4 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 2
Sopot
Požarevac
Napredak
Kruševac
5 : 0
Sušica
Kragujevac
Mašinac PZP
Niš
8 : 0
Šabac
Šabac
Jerina
Smederevo
1 : 2
Spartak
Subotica
Kikinda
Kikinda
1 : 5
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
Kalemegdan
Beograd
2 : 1
Radnički 1919
Zrenjanin
Novi Bečej
Novi Bečej
6 : 0
Pančevo
Pančevo
Partizan
Beograd
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Zemun
Zemun
0 : 0
BSK Borča
Borča
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Rad
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Borac (Č)
Čačak
3 : 0
Timok
Zaječar
Radnički (P)
Pirot
0 : 3
Banat
Zrenjanin
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 6
Radnički (K)
Kragujevac

Košarka

Vojvodina
Novi Sad
91 : 56
Crnokosa
Kosjerić
Superfund
Beograd
96 : 73
Kikinda
Kikinda
Vrbas
Vrbas
101 : 70
Sloboda
Užice
Proleter Naftagas
Zrenjanin
95 : 78
Radnički
Obrenovac
Moravac
Čačak
64 : 70
Stara Pazova
Stara Pazova

Odbojka

GIK Banat
Klek
3 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
Dinamo
Pančevo
0 : 3
Putevi
Ivanjica
Radnički
Kragujevac
3 : 2
Vizura
Beograd
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
0 : 3
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
Zrenjanin 023
Zrenjanin
3 : 1
Volley Star
Beograd
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
2 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Profil
Kragujevac
3 : 0
Kraguj 2
Kragujevac
Radnički 2
Kragujevac
3 : 0
Jagodina 2
Jagodina
Kraguj
Kragujevac
3 : 0
Sloga
Batočina
Libero
Čačak
3 : 2
Leposavić
Leposavić
Tutin Dalas
Tutin
2 : 3
Osečina
Osečina
Prijepolje
Prijepolje
1 : 3
Putevi Trendteks
Prijepolje

Rukomet

Leskovac
Leskovac
38 : 26
Novi Pazar
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
28 : 24
Mladost TSK
Bački Jarak
Metalac Asco Vidak
Futog
37 : 28
BSK Heba
Bujanovac
Dinamo
Pancevo
36 : 31
Jagodina
Jagodina
Rudar
Kostolac
37 : 33
Bask
Beograd
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
37 : 20
Napredak
Kruševac
Medicinar
Šabac
24 : 32
Kikinda
Kikinda
Dinamo Petrohemija
Pančevo
29 : 26
Zaječar
Zaječar
Čačak
Čačak
30 : 22
Crvena Zvezda
Beograd
RTB Bor
Bor
25 : 36
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Spartak
Subotica
39 : 22
Metalac(V)
Valjevo
Jagodina
Jagodina
40 : 27
Cepelin
Beograd
Temerin
Temerin
27 : 22
Kučevo
Kučevo
Železnicar Gas Teh
Inđija
32 : 33
Nopal Srem
Bačka Palanka

Vaterpolo

Niš
Niš
5 : 7
Vojvodina OTP
Novi Sad
TENT
Obrenovac
4 : 25
Partizan Rajfajzen
Beograd
Student
Beograd
12 : 4
Beograd
Beograd
Proleter
Zrenjanin
9 : 14
Šabac
Šabac
Spartak
Subotica
4 : 14
ŽAK
Kikinda

Futsal

Forum
Vršac
5 : 5
Liman
Novi Sad
Leteći Holandjanin
Vrbas
9 : 1
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
SAS
Zrenjanin
7 : 6
Ekonomac
Kragujevac