XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 141 utakmica za dan
Subota, 28 Mart 2009

Fudbal

Jedinstvo
Ub
0 : 0
Radnički (K)
Kragujevac
FAP
Priboj
0 : 2
Sloboda (U)
Užice
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Vujić voda
Valjevo
Budućnost (V)
Valjevo
2 : 0
Loznica
Loznica
Inon
Požarevac
0 : 2
Mačva
Šabac
Sloga (P)
Požega
0 : 2
Radnički Stobeks
Klupci
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Kopaonik
Brus
1 : 1
Timok
Zaječar
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Svrljig
Svrljig
Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Sloven
Ruma
1 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Big Bul
Bačinci
2 : 2
Spartak (D)
Debeljača
Metalac AV
Futog
0 : 0
Palić
Palić
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Vršac
Vršac
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Palilulac
Krnjača
1 : 0
Lisović
Beograd
Dorćol
Beograd
0 : 0
BASK
Beograd
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 0
Bane
Raška
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Gruža
Gruža
1 : 0
Polet (Lj)
Ljubić
Crnokosa
Kosjerić
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Selevac
Selevac
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Jadar (S)
Stupnica
1 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Radnički (V)
Valjevo
0 : 2
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Morava (VP)
Velika Plana
7 : 0
Beloševac
Beloševac
Vrbovac
Vrbovac
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Jedinstvo
Bošnjace
2 : 2
Žitorađa
Žitorađa
OFK Niš
Niš
1 : 2
Napredak
Aleksinac
SFS Borac
Paraćin
5 : 0
Đerdap
Kladovo
Prva petoletka
Trstenik
0 : 0
Ozren
Sokobanja
Dunav
Prahovo
2 : 2
Bor
Bor
Rudar (B)
Bor
1 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Kablovi
Zaječar
0 : 1
Trgovački
Jagodina
Radnički (S)
Svilajnac
8 : 0
Poreč
Donji milanovac
Dinamo
Pančevo
2 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Radnički (Z)
Zrenjanin
6 : 0
Jedinstvo
Novi Bečej
Obilić
Novi Kneževac
3 : 1
Radnički (B)
Bajmok
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 6
Dolina
Padina
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Panonija
Panonija
5 : 0
BAK
Bela Crkva
Cement
Beočin
2 : 2
1. Maj Agroruma
Ruma
Jugović
Kać
2 : 2
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
Veternik
Veternik
4 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Stanišić
Stanišić
0 : 0
Hajduk
Šimanovci
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 3
Crvenka
Crvenka
Turbina
Beograd
2 : 1
Trudbenik
Beograd
Poštar
Beograd
1 : 2
Obilić
Beograd
Žarkovo
Beograd
3 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
IMT
Beograd
2 : 3
Slavija
Beograd
Magnohrom
Kraljevo
0 : 0
Budućnost (K)
Konarevo
Karađorđe
Kraljevo
0 : 2
Mladost (O)
Oplanići
Budućnost (A)
Arilje
3 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
Arsenal
Kragujevac
1 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Partizan (C)
Cerovac
1 : 0
Dobrača
Dobrača
Šumadinac
Kragujevac
0 : 1
Kolonija
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 0
Srbija
Ilićevo
Sloga (L)
Lužnice
2 : 2
Cerovac
Cerovac
Šumadija
Čumić
3 : 1
Budućnost
Resnik
Slavija
Kragujevac
0 : 0
Jadran
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
2 : 4
Sušica
Kragujevac
Lokomotiva
Lapovo
0 : 1
Proleter
Jelovik
Sloga (B)
Batočina
4 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Radnik
Ub
0 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Zadrugar
Lajkovac
4 : 0
Tešnjar
Valjevo
Borac (VL)
Veliko Laole
2 : 1
Šapine
Šapine
Brestovac
Brestovac
4 : 0
Ključ
Podvrška
Krivelj
Krivelj
3 : 3
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Bačka (P)
Pačir
Potisje
Kanjiža
1 : 1
Bačka (M)
Mol
Jedinstvo
Vlajkovac
0 : 1
Borac (S)
Starčevo
Mladost
Omoljica
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
Obilić (Z)
Zmajevo
0 : 0
Kabel
Novi Sad
Bečej Old gold
Bečej
0 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Šajkaš
Kovilj
1 : 0
Budućnost (SS)
Savino Selo
Goč
Vrnjačka Banja
5 : 0
Žiča
Žiča
Mladost (S)
Svinjarevo
4 : 1
Napredak (TO)
Toponica
Žitkovica
Žitkovica
3 : 0
Desine
Desine
Crnča
Crnča
4 : 0
Prva iskra
Runjani
Luk
Voćnjak
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Partizan
Uljma
5 : 1
Potporanj
Potporanj
Požarevac
Požarevac
3 : 1
Kolibri
Kuršumlija
Spartak
Subotica
1 : 1
Lemind Lavice
Leskovac
Šabac
Šabac
1 : 0
Jerina
Smederevo
Rad
Beograd
0 : 1
BSK Borča
Borča
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Sloboda (U)
Užice
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
Zemun
Zemun
2 : 1
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Borac (Č)
Čačak

Košarka

OKK Beograd
Beograd
95 : 79
Mladost
Čačak
Kikinda
Kikinda
81 : 83
Vrbas
Vrbas
Stara Pazova
Stara Pazova
52 : 41
Bor
Bor
Šabac
Šabac
72 : 55
Moravac
Čačak
Vojvodina 2 Voda Jazak
Novi Sad
68 : 50
Gradac
Čačak
Play Off
Užice
56 : 92
Radnički
Kragujevac

Odbojka

GIK Banat
Klek
3 : 2
Pro Tent
Obrenovac
Bavanište
Bavanište
3 : 1
Železničar
Beograd
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
1 : 3
Volley Star
Beograd
Zrenjanin 023
Zrenjanin
0 : 3
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
Kraguj 2
Kragujevac
0 : 3
Sloga
Batočina
Smeč
Gruža
3 : 1
Radnički 2
Kragujevac
Leposavić
Leposavić
3 : 1
Čačak
Čačak
Mali Zvornik
Mali Zvornik
1 : 3
Ekonomac
Kraljevo
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 1
Gimnazijalac
Kraljevo
Osečina
Osečina
3 : 2
Prijepolje
Prijepolje
Libero
Čačak
3 : 0
Tutin Dalas
Tutin

Rukomet

Kolubara
Lazarevac
35 : 28
Planinka PV
Kuršumlija
Metaloplastika ZK
Šabac
27 : 28
Mladost Radnički
Čačak
Partizan SiSi
Beograd
39 : 22
PKB
Padinska Skela
Tarket
Bačka Palanka
30 : 30
Jugović-Unimet
Kać
Crvena Zvezda
Beograd
37 : 29
ORK Niš
Niš
Radnički
Kragujevac
32 : 25
Priboj
Priboj
Novi Pazar
Novi Pazar
10 : 0
Vrbas
Vrbas
Jagodina
Jagodina
34 : 39
Rudar
Kostolac
Jugopetrol Železničar
Niš
28 : 29
Dinamo
Pancevo
BSK Heba
Bujanovac
34 : 44
Smederevo
Smederevo
Vranje
Vranje
10 : 0
Metalac Asco Vidak
Futog
Mladost TSK
Bački Jarak
32 : 30
Zlatar
Nova Varoš
Leskovac
Leskovac
33 : 29
Napredak
Kruševac
Napredak
Kruševac
26 : 38
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Crvena Zvezda
Beograd
43 : 29
RTB Bor
Bor
Zaječar
Zaječar
30 : 26
Čačak
Čačak
Kikinda
Kikinda
34 : 26
Dinamo Petrohemija
Pančevo
Nopal Srem
Bačka Palanka
37 : 32
Max Sport
Nova Pazova
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
25 : 24
Železnicar Gas Teh
Inđija

Vaterpolo

Vojvodina OTP
Novi Sad
9 : 6
Student
Beograd
Beograd
Beograd
13 : 10
TENT
Obrenovac
Partizan Rajfajzen
Beograd
25 : 4
Niš
Niš
Singidunum
Beograd
14 : 8
Proleter
Zrenjanin
Zemun
Zemun
5 : 12
Bečej 2005
Bečej
Dinamo
Pančevo
6 : 11
ŽAK
Kikinda
Spartak
Subotica
9 : 9
Šabac
Šabac

Futsal

Rušče
Vranje
5 : 7
Kopernikus
Niš
Leteći Holandjanin
Vrbas
2 : 0
Koska
Niš
SAS
Zrenjanin
10 : 2
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Ekonomac
Kragujevac
3 : 4
Kolubara
Lazarevac
Slodes
Beograd
6 : 3
Telep
Novi Sad