XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 165 utakmica za dan
Nedelja, 22 Mart 2009

Fudbal

Rad
Beograd
0 : 0
Crvena Zvezda
Beograd
Dinamo
Vranje
3 : 0
Mladost (L)
Lučani
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Mačva
Šabac
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Župa
Aleksandrovac
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Jedinstvo
Paraćin
Car Konstantin
Niš
3 : 2
Kopaonik
Brus
Palić
Palić
0 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Spartak (D)
Debeljača
0 : 0
Metalac AV
Futog
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Sindjelić
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 2
Železničar (BV)
Bara Venecija
Lisović
Beograd
0 : 2
Beograd
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
Bane
Raška
0 : 0
Pobeda
Beloševac
Rudar (K)
Kostolac
0 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
2 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Obilić (Ž)
Živica
3 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 1
Radnički (KO)
Koceljeva
Zvižd
Kučevo
0 : 0
Krušik
Valjevo
Mladost (M)
Medoševac
1 : 2
Vučje
Vučje
Pukovac
Pukovac
3 : 1
Budućnost
Prva Kutina
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 0
Jastrebac (B)
Blace
Poreč
Donji milanovac
0 : 3
SFS Borac
Paraćin
Trgovački
Jagodina
2 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 0
Rudar (B)
Bor
Dolina
Padina
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Radnički (I)
Irig
1 : 0
Jugović
Kać
Borac
Novi Sad
2 : 1
Solunac
Rastina
Ljukovo
Ljukovo
2 : 2
Cement
Beočin
Slavija
Beograd
2 : 0
Milutinac
Zemun
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
IMT
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 2
Budućnost (D)
Dobanovci
Kovačevac
Kovačevac
2 : 0
Poštar
Beograd
Grafičar
Beograd
1 : 0
Turbina
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
Jedinstvo (K)
Kalenić
1 : 0
Omladinac (Z)
Zdravčići
Luna Avijatičar
Vranjani
1 : 0
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
Košutnjak
Kragujevac
3 : 6
Sušica
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Budućnost
Resnik
1 : 1
Slavija
Kragujevac
Cerovac
Cerovac
1 : 3
Šumadija
Čumić
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Sloga (L)
Lužnice
Kolonija
Kragujevac
1 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Partizan (D)
Darosava
1 : 4
Marjan
Knić
Banja
Banja
0 : 1
Borac (P)
Pajsijevići
Šumadinac (B)
Brzan
3 : 0
Borac (LJ)
Ljuljaci
Proleter
Jelovik
3 : 0
Sloga (B)
Batočina
Karađorđe (R)
Rača
1 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 0
Karađorđe Mladost
Topola
Iskra
Donja Bukovica
1 : 2
Sovljak
Sovljak
Tešnjar
Valjevo
2 : 1
Rajac
Kadina Luka
Brežđe
Brežđe
1 : 3
Zadrugar
Lajkovac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
ZSK
Valjevo
Osečina
Osečina
3 : 0
Ribnikar
Pecka
Vrujci
Gornja Toplica
2 : 0
Jedinstvo
Milorci
Sloga (K)
Kasidol
0 : 0
Šapine
Šapine
Crni Vrh
Miljević
3 : 0
Borac (VL)
Veliko Laole
Napredak
Veliko Crniće
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Dunavac
Kisiljevo
3 : 0
Vihor
Маljurevac
Sloga (B)
Burovac
1 : 2
Polet
Aleksandrovac
Beli Orao
Bradarac
8 : 1
Zadrugar (T)
Tabanovac
Bata Bulić
Bistrica
3 : 1
Zadrugar (O)
Osanica
Borac (Ž)
Žabari
4 : 2
Sloga (D)
Drmno
Moravac
Gornje Međurovo
2 : 0
Jastrebac Proleter
Niš
Omladinac (GK)
Gornji Komren
2 : 4
Brzi Brod
Brzi Brod
Sloboda (GV)
Gornja Vrežina
4 : 1
Delijski Vis
Niš
Vulkan
Brenica
0 : 2
Proleter (M)
Mezgraja
Mramor
Mramor
4 : 1
Vrtište
Vrtište
Budućnost (P)
Popovac
0 : 1
Radnički (T)
Trupale
Čegar
Donji Matejevac
4 : 3
Morava (K)
Krušce
Sloga
Kobišnica
0 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Mala Vrbica
Mala Vrbica
0 : 2
Slatina (B)
Bor
Ključ
Podvrška
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
Radnički
Klokočevac
2 : 2
Brestovac
Brestovac
Bačka (M)
Mol
0 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Tisa
Adorjan
5 : 1
Potisje
Kanjiža
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Proleter
Njegoševo
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
Bajša
Bajša
2 : 2
Krivaja
Krivaja
Čantavir
Čantavir
2 : 0
AFK
Ada
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 2
Partizan
Gaj
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Vulturul
Grebenac
2 : 1
Mladost
Omoljica
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Tvrdjava
Bač
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 3
Slavija (NS)
Novi Sad
Budućnost (SS)
Savino Selo
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 2
Šajkaš
Kovilj
OFK Futog
Futog
1 : 1
Bečej Old gold
Bečej
Rudar
Krepoljin
3 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
Dragoš
Oreškovica
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Napredak (TO)
Toponica
0 : 4
Radnički (K)
Knežica
Napredak (TR)
Trnovče
0 : 2
Mladost (S)
Svinjarevo
Krilaš
Ćovdin
2 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Integral
Batuša
2 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Carevac
Carevac
2 : 0
RSK
Rabrovo
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 3
Borac (Z)
Zabela
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
Desine
Desine
2 : 2
Makce
Makce
Bambi
Braničevo
0 : 7
Žitkovica
Žitkovica
Napredak (N)
Nabrđe
5 : 0
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Velika Reka
Podgaj
1 : 1
Radjevac
Krupanj
Mladost (B)
Brezjak
0 : 5
Gučevo
Banja Koviljača
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 0
Rudar (B)
Brasina
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 1
Borac(K)
Kozjak
Prva iskra
Runjani
1 : 0
Sloga (S)
Straža
Stolice
Krupanj
1 : 0
Crnča
Crnča
Dobrica
Dobrica
1 : 3
Sloga
Plandište
Ratar
Kruščica
3 : 2
Karaš
Jasenovo
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
0 : 5
Partizan
Uljma
Vršac United
Vršac
4 : 0
Mladost
Velika Greda
Banat
Dupljaja
3 : 2
Hajduk
Šušara
Vinogradar
Gudurica
2 : 1
Vitorul
Straža
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Jedinstvo
Dubovac
2 : 4
Mladost
Vojlovica
Borac (P)
Pločica
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Glogonj
Glogonj
1 : 1
Vojvodina
Crepaja
Proleter
Mramorak
0 : 1
Unirea
Uzdin
Plavi Dunav
Skorenovac
4 : 0
Pobeda
Samoš
Borac (S)
Sakule
0 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Železničar
Pančevo
4 : 0
Kolonija
Kovin
Mašinac PZP
Niš
4 : 1
LASK Vaga
Lazarevac
Jerina
Smederevo
0 : 1
Sušica
Kragujevac
Partizan
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Borac
Čačak
Zemun
Zemun
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
BSK Borča
Borča
3 : 1
Banat
Zrenjanin
Napredak
Kruševac
3 : 3
Radnički (K)
Kragujevac
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Sloboda (U)
Užice
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
9 : 0
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
1 : 0
Smederevo
Smederevo
Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Zemun
Zemun
Borac (Č)
Čačak
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Timok
Zaječar
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Radnički (K)
Kragujevac
0 : 1
Banat
Zrenjanin

Košarka

FMP 2
Beograd
75 : 70
Sloboda
Užice
Mladost
Čačak
90 : 83
Radnički
Obrenovac
Beovuk 72
Beograd
98 : 104
OKK Beograd
Beograd
Bor
Bor
41 : 109
Radnički
Kragujevac
Pro Tent
Obrenovac
64 : 52
Play Off
Užice

Odbojka

Pro Tent
Obrenovac
3 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Železničar
Beograd
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Karadjordje
Topola
3 : 1
Kraguj 2
Kragujevac
Radnički 2
Kragujevac
3 : 1
ŽOK Buljane
Buljane
Gimnazijalac
Kraljevo
2 : 3
Osečina
Osečina

Rukomet

Smederevo
Smederevo
34 : 31
Vranje
Vranje
Crvena Zvezda
Mokrin
34 : 29
Jagodina
Jagodina
Max Sport
Nova Pazova
24 : 21
Spartak
Subotica
Radnički
Kragujevac
20 : 24
Cepelin
Beograd

Futsal

Telep
Novi Sad
3 : 6
Tango
Novi Sad
Bečej
Bečej
9 : 5
Petrovgrad 2004
Zrenjanin