XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 110 utakmica za dan
Nedelja, 15 Mart 2009

Fudbal

Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Mladost (L)
Lučani
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
BSK Borča
Borča
Hajduk
Beograd
0 : 1
Spartak Z.V.
Subotica
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Radnički (K)
Kragujevac
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Vujić voda
Valjevo
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 1
Mačva
Šabac
Car Konstantin
Niš
1 : 4
Radnički (N)
Niš
Radnik Rosa
Surdulica
0 : 1
Timok
Zaječar
Jedinstvo
Paraćin
0 : 0
Svrljig
Svrljig
Župa
Aleksandrovac
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Senta
Senta
3 : 0
Sloga (T)
Temerin
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Srem
Jakovo
0 : 1
Palilulac
Krnjača
Beograd
Beograd
0 : 1
Sopot
Sopot
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Železničar (BV)
Bara Venecija
1 : 1
BASK
Beograd
Sindjelić
Beograd
0 : 1
PKB
Padinska skela
Šumadija
Jagnjilo
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Vodojaža
Grošnica
0 : 0
Erdoglija
Kragujevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 2
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Prijevor
Prijevor
3 : 2
Sloga (S)
Sjenica
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Polet (Lj)
Ljubić
Radnički (KO)
Koceljeva
3 : 0
Ribnica
Mionica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 1
Obilić (Ž)
Živica
Homoljac
Žagubica
0 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Vučje
Vučje
1 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Jastrebac (B)
Blace
2 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Sloga (LI)
Lipovica
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Mladost (L)
Lalinac
2 : 0
Napredak
Aleksinac
Budućnost
Prva Kutina
2 : 3
Radan
Lebane
Mladost (M)
Medoševac
1 : 0
Pukovac
Pukovac
Temnić Lipa
Varvarin
3 : 1
Ozren
Sokobanja
Putevi
Zaječar
2 : 1
Bor
Bor
Trajal
Kruševac
1 : 0
Borac
Bivolje
Poreč
Donji milanovac
0 : 2
Trgovački
Jagodina
ŽAK
Kikinda
3 : 3
Jedinstvo
Novi Bečej
Donji Srem
Pećinci
2 : 0
Cement
Beočin
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Solunac
Rastina
4 : 1
1. Maj Agroruma
Ruma
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Radnički (I)
Irig
Milutinac
Zemun
0 : 2
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Lasta
Beograd
2 : 2
GSP Polet
Beograd
Resnik
Resnik
1 : 0
Grafičar
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
1 : 1
Obilić
Beograd
Slavija
Beograd
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Omladinac (Z)
Zdravčići
1 : 0
Arilje
Arilje
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
0 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Savinac
Visibaba
3 : 2
Jasen
Brodarevo
GP Zlatibor
Užice
1 : 0
Železničar (P)
Požega
Polet (R)
Rasna
3 : 2
Sečica
Seča reka
Perućac
Perućac
5 : 1
Zlatibor voda (G)
Gostilje
Jedinstvo (K)
Kalenić
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
AFK
Ada
3 : 0
Đurđin TB
Đurđin
Krivaja
Krivaja
1 : 0
Čoka
Čoka
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 0
Proleter
Njegoševo
Tavankut
Tavankut
0 : 2
Bačka (P)
Pačir
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Tisa
Adorjan
Jugoslavija
Jabuka
0 : 0
Borac (S)
Starčevo
Polet
Izbište
1 : 0
Vulturul
Grebenac
Sloga
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 0
Dolovo
Dolovo
Partizan
Gaj
2 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Radnički (B)
Baranda
0 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Tempo
Sefkerin
2 : 0
Budućnost
Banatski Brestovac
Integral
Batuša
2 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 4
Železničar
Pančevo
Omladinac (O)
Opovo
3 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Pobeda
Samoš
0 : 2
Borac (S)
Sakule
Unirea
Uzdin
0 : 2
Plavi Dunav
Skorenovac
Vojvodina
Crepaja
0 : 1
Proleter
Mramorak
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 0
Glogonj
Glogonj
Mladost
Vojlovica
1 : 0
Borac (P)
Pločica
Slavija
Kovačica
12 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Borac
Čačak
2 : 2
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
2 : 0
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Sloboda (U)
Užice
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
SFS Borac
Paraćin
4 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
5 : 0
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Zemun
Zemun
1 : 0
Borac (Č)
Čačak
Partizan
Beograd
9 : 2
Rad
Beograd

Košarka

Mega Hypo Leasing
Beograd
83 : 82
Radnički 034 Group
Kragujevac
OKK Beograd
Beograd
92 : 78
Crvena Zvezda 2
Beograd
Radnički
Obrenovac
80 : 88
Beovuk 72
Beograd
Kikinda
Kikinda
77 : 71
FMP 2
Beograd
Crnokosa
Kosjerić
82 : 90
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Šabac
Šabac
65 : 50
Bor
Bor
Jugobanat
Banatski Karlovac
76 : 69
Tamiš
Pančevo
Play Off
Užice
54 : 74
Student
Niš
Radnički
Kragujevac
103 : 44
Pro Tent
Obrenovac

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
3 : 1
NIS Vojvodina
Novi Sad
Jagodina 2
Jagodina
3 : 0
Kraguj 2
Kragujevac
ŽOK Buljane
Buljane
1 : 3
Kraguj
Kragujevac
Karadjordje
Topola
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Libero
Čačak
2 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo

Rukomet

ORK Niš
Niš
25 : 24
Radnički
Kragujevac
Kolubara
Lazarevac
22 : 21
Metaloplastika ZK
Šabac
Župa
Aleksandrovac
24 : 41
Crvenka
Crvenka
Jugopetrol Železničar
Niš
24 : 17
Crvena Zvezda
Mokrin
Kučevo
Kučevo
33 : 44
Nopal Srem
Bačka Palanka
Metalac(V)
Valjevo
25 : 31
Radnički
Kragujevac

Futsal

Kraljevićevo
Kačarevo
4 : 3
Bečej
Bečej