XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 145 utakmica za dan
Nedelja, 23 Novembar 2008

Fudbal

Partizan
Beograd
5 : 1
OFK Beograd
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Rad
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Javor Habitfarm
Ivanjica
1 : 1
Crvena Zvezda
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Indjija
Inđija
Sevojno
Sevojno
2 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Bežanija
Beograd
3 : 0
Mladost (L)
Lučani
Mačva
Šabac
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
FAP
Priboj
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Župa
Aleksandrovac
3 : 1
Svrljig
Svrljig
Jedinstvo
Paraćin
1 : 1
Timok
Zaječar
Radnik Rosa
Surdulica
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 1
Sloga (T)
Temerin
Senta
Senta
4 : 1
Tekstilac Ites
Odžaci
Vršac
Vršac
2 : 1
Palić
Palić
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Srem
Jakovo
Šumadija
Jagnjilo
3 : 1
PKB
Padinska skela
Sindjelić
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
Železničar (BV)
Bara Venecija
0 : 1
Zemun
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 2
Lisović
Beograd
Beograd
Beograd
2 : 0
Palilulac
Krnjača
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 2
Omladinac (NS)
Novo Selo
Prijevor
Prijevor
2 : 4
Orlovac
Mrčajevci
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Erdoglija
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Bane
Raška
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 0
Pobeda
Beloševac
VGSK
Veliko Gradište
8 : 0
Beloševac
Beloševac
Vrbovac
Vrbovac
1 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Homoljac
Žagubica
1 : 2
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Radan
Lebane
Budućnost
Prva Kutina
2 : 2
Napredak
Aleksinac
Mladost (L)
Lalinac
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Sloga (LI)
Lipovica
1 : 4
Sloga (LE)
Leskovac
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Jastrebac (B)
Blace
2 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
Trgovački
Jagodina
2 : 4
SFS Borac
Paraćin
Poreč
Donji milanovac
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Trajal
Kruševac
0 : 2
Bor
Bor
Putevi
Zaječar
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Temnić Lipa
Varvarin
2 : 4
Đerdap
Kladovo
ŽAK
Kikinda
3 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Hajduk
Šimanovci
2 : 0
Donji Srem
Pećinci
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Veternik
Veternik
2 : 0
Radnički (I)
Irig
Mladost (T)
Turija
2 : 0
Borac
Novi Sad
Solunac
Rastina
2 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Milutinac
Zemun
0 : 1
Lasta
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 1
Turbina
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 1
Resnik
Resnik
Grafičar
Beograd
2 : 2
Žarkovo
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
0 : 0
IMT
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Radnik
Ušće
2 : 4
Magnohrom
Kraljevo
Budućnost (K)
Konarevo
2 : 2
Borac
Vraneši
Mladost (O)
Oplanići
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Mataruge
Mataruge
3 : 1
Rudar
Baljevac
Morava (S)
Sirča
4 : 2
Proleter Lasta
Pečenog
Radnički (K)
Kovači
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Braća Vuković
Lađevci
6 : 3
Jedinstvo
Godačica
Partizan (C)
Cerovac
3 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
5 : 3
Šumadija
Čumić
Cerovac
Cerovac
1 : 3
Slavija
Kragujevac
Budućnost
Resnik
2 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Aluminjum
Niš
3 : 0
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Jastrebac Proleter
Niš
4 : 4
Sloboda (GV)
Gornja Vrežina
Brzi Brod
Brzi Brod
4 : 1
Vulkan
Brenica
Delijski Vis
Niš
1 : 2
Mramor
Mramor
Proleter (M)
Mezgraja
2 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Vrtište
Vrtište
2 : 2
Čegar
Donji Matejevac
Radnički (T)
Trupale
3 : 0
Morava (K)
Krušce
Miloševo
Miloševo
2 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Slatina (B)
Bor
3 : 1
Slatina (N)
Negotin
Rajac
Rajac
3 : 0
Radnički
Klokočevac
Brodoremont
Kladovo
4 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 3
Jadran
Feketić
Tavankut
Tavankut
1 : 3
Proleter
Njegoševo
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 2
Bajša
Bajša
Krivaja
Krivaja
1 : 8
Čantavir
Čantavir
Bačka (M)
Mol
0 : 0
Đurđin TB
Đurđin
Budućnost
Banatski Brestovac
0 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Tempo
Sefkerin
5 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Radnički (B)
Baranda
4 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Partizan
Gaj
4 : 1
Dolovo
Dolovo
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
Sloga
Banatsko Novo Selo
4 : 1
Vulturul
Grebenac
Polet
Izbište
0 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Index
Novi Sad
3 : 1
Kabel
Novi Sad
OFK Futog
Futog
1 : 1
Šajkaš
Kovilj
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Budućnost (SS)
Savino Selo
0 : 3
Slavija (NS)
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Napredak (TO)
Toponica
8 : 2
Vrelo
Milanovac
Polet (V)
Voluja
3 : 0
Borac (Z)
Zabela
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Dunav
Banatska Palanka
1 : 4
Dobrica
Dobrica
Hajdučica
Hajdučica
4 : 0
Vitorul
Straža
Vinogradar
Gudurica
2 : 1
Hajduk
Šušara
Banat
Dupljaja
6 : 0
Mladost
Velika Greda
Vršac United
Vršac
2 : 1
Partizan
Uljma
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
4 : 1
Borac
Vračev Gaj
Potporanj
Potporanj
4 : 3
Karaš
Jasenovo
Ratar
Kruščica
0 : 3
Sloga
Plandište
Kolonija
Kovin
2 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Železničar
Pančevo
5 : 0
Pobeda
Samoš
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 2
Unirea
Uzdin
Borac (S)
Sakule
8 : 1
Vojvodina
Crepaja
Plavi Dunav
Skorenovac
5 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Proleter
Mramorak
3 : 4
Mladost
Vojlovica
Glogonj
Glogonj
2 : 7
Slavija
Kovačica
Borac (P)
Pločica
3 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Sušica
Kragujevac
7 : 0
Gradac
Valjevo
Spartak
Subotica
0 : 3
Sloga
Zemun
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča

Košarka

Mega Hypo Leasing
Beograd
78 : 72
Tamiš Petrohemija
Pančevo
Mladost
Čačak
91 : 78
Sloboda
Užice
Vrbas
Vrbas
97 : 91
Maraton
Jagodina
Superfund
Beograd
78 : 84
Vojvodina
Novi Sad
Kraljevo
Kraljevo
86 : 45
Čelarevo
Čelarevo
Proleter
Zrenjanin
56 : 92
Hemofarm
Vršac
Crvena Zvezda
Beograd
61 : 64
Partizan
Beograd
Bor
Bor
54 : 70
Šabac
Šabac
Student
Niš
81 : 53
Play Off
Užice
Pro Tent
Obrenovac
43 : 109
Radnički
Kragujevac

Odbojka

Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Dinamo
Pančevo
0 : 3
Putevi
Ivanjica
Klek-Banat
Klek
3 : 0
Radnički NIS Petrol
Beograd
Kraguj 2
Kragujevac
3 : 2
ŽOK Buljane
Buljane
Smeč
Gruža
0 : 3
Profil
Kragujevac
Jagodina 2
Jagodina
1 : 3
Karadjordje
Topola
Kraguj
Kragujevac
3 : 1
Radnički 2
Kragujevac
Čačak
Čačak
3 : 2
Ekonomac
Kraljevo

Rukomet

ORK Niš
Niš
30 : 29
Metaloplastika ZK
Šabac
Smederevo
Smederevo
29 : 28
Vrbas
Vrbas
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
34 : 33
Župa
Aleksandrovac

Vaterpolo

Student
Beograd
16 : 7
Bečej 2005
Bečej

Futsal

Petrovgrad 2004
Zrenjanin
4 : 3
Tango
Novi Sad
Bečej
Bečej
1 : 1
Kraljevićevo
Kačarevo