XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 147 utakmica za dan
Subota, 15 Novembar 2008

Fudbal

Crvena Zvezda
Beograd
2 : 1
Banat
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Javor Habitfarm
Ivanjica
Borac
Čačak
2 : 1
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Hajduk
Kula
Napredak
Kruševac
0 : 4
Partizan
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Indjija
Inđija
5 : 1
Hajduk
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Voždovac
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 2
Smederevo
Smederevo
BSK Borča
Borča
1 : 0
Spartak Z.V.
Subotica
FAP
Priboj
1 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Radnički (K)
Kragujevac
6 : 0
Budućnost (V)
Valjevo
Sloboda (U)
Užice
4 : 1
Železničar
Lajkovac
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 2
Inon
Požarevac
Vujić voda
Valjevo
2 : 1
Sloga (P)
Požega
Loznica
Loznica
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Kopaonik
Brus
0 : 0
Radnik Rosa
Surdulica
Timok
Zaječar
4 : 0
Župa
Aleksandrovac
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Topličanin
Prokuplje
Sinđelić
Niš
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
Sloven
Ruma
1 : 1
Metalac AV
Futog
Big Bul
Bačinci
1 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 3
Radnički (S)
Sombor
Tekstilac Ites
Odžaci
1 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
Sloga (T)
Temerin
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Kikinda
Kikinda
Zemun
Zemun
4 : 1
Sindjelić
Beograd
BASK
Beograd
0 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Omladinac (NS)
Novo Selo
4 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Prijevor
Prijevor
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Polet (Lj)
Ljubić
Selevac
Selevac
2 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Crvena zvezda (S)
Suvodol
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Beloševac
Beloševac
1 : 2
Rudar (K)
Kostolac
Jedinstvo
Bošnjace
5 : 2
Jastrebac (B)
Blace
Morava (VH)
Vladičin Han
5 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Žitorađa
Žitorađa
7 : 1
OFK Niš
Niš
Sloga (LE)
Leskovac
2 : 3
Mladost (L)
Lalinac
Pusta Reka
Bojnik
5 : 3
Budućnost
Prva Kutina
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Dunav
Prahovo
Prva petoletka
Trstenik
7 : 0
Temnić Lipa
Varvarin
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Putevi
Zaječar
Ozren
Sokobanja
2 : 0
Trajal
Kruševac
Bor
Bor
2 : 0
Rudar (B)
Bor
Morava (Ć)
Ćuprija
0 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Dinamo
Pančevo
2 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 1
ŽAK
Kikinda
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Jedinstvo
Novi Bečej
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Radnički (B)
Bajmok
1 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 1
Panonija
Panonija
Bačka 1901
Subotica
5 : 0
BAK
Bela Crkva
Cement
Beočin
1 : 0
Solunac
Rastina
1. Maj Agroruma
Ruma
0 : 1
Mladost (T)
Turija
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
3 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
Polet
Karavukovo
3 : 2
Crvenka
Crvenka
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Hajduk
Šimanovci
IMT
Beograd
2 : 0
Trudbenik
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
Poštar
Beograd
2 : 1
GSP Polet
Beograd
Turbina
Beograd
1 : 1
Lasta
Beograd
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 3
Morava (S)
Sirča
Proleter Lasta
Pečenog
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Karađorđe
Kraljevo
3 : 0
Radnik
Ušće
Magnohrom
Kraljevo
3 : 0
Tutin
Tutin
Slatina
Slatina
0 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Srbija
Ilićevo
Karađorđe (R)
Rača
3 : 0
Sloga (B)
Batočina
Badnjevac
Badnjevac
6 : 1
Borac (LJ)
Ljuljaci
Mladost
Vračević
0 : 0
Tulari
Tulari
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 0
Rajac
Rajac
Jedinstvo
Vlajkovac
3 : 2
Sloga
Banatsko Novo Selo
Radnički (K)
Kovin
0 : 3
Partizan
Gaj
Tvrdjava
Bač
3 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Šajkaš
Kovilj
2 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Goč
Vrnjačka Banja
4 : 1
Morava (M)
Mrsać
Polet (SD)
Suvi Do
4 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Crnča
Crnča
1 : 1
Velika Reka
Podgaj
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 0
Rudar (B)
Brasina
Omladinac
Branko Bjegović
0 : 3
Morava (Č)
Čokot
Sloga
Zemun
0 : 1
Šabac
Šabac
Požarevac
Požarevac
2 : 0
Sušica
Kragujevac
Gradac
Valjevo
0 : 4
LASK Vaga
Lazarevac
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 1
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Rad
Beograd
0 : 3
Napredak
Kruševac

Košarka

Krka
Novo Mesto
79 : 86
Split CO
Split
Bosna ASA BHT
Sarajevo
94 : 85
Union Olimpija
Ljubljana
Helios
Domžale
96 : 82
FMP
Železnik
Hemofarm Štada
Vršac
96 : 77
Budućnost m:tel
Podgorica
Zadar
Zadar
110 : 75
Zagreb CO
Zagreb
Napredak Rubin
Kruševac
79 : 77
Radnički 034 Group
Kragujevac
Lions
Vršac
86 : 79
Ergonom
Niš
Borac
Čačak
82 : 61
Metalac
Valjevo
Radnički Invest Inž.
Novi Sad
81 : 72
Mašinac
Kraljevo
Sloga
Kraljevo
82 : 74
Novi Sad
Novi Sad
Tamiš Petrohemija
Pančevo
86 : 83
Zdravlje Actavis
Leskovac
Superfund
Beograd
88 : 67
Crvena Zvezda 2
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
89 : 84
Vrbas
Vrbas
Kikinda
Kikinda
86 : 88
Mladost
Čačak
Partizan
Beograd
71 : 68
Proleter
Zrenjanin
Hemofarm
Vršac
89 : 70
Kovin
Kovin
Čelarevo
Čelarevo
91 : 66
Ušće
Novi Beograd
Loznica
Loznica
44 : 77
Spartak
Subotica
Radnički
Kragujevac
73 : 42
Student
Niš
Voždovac
Beograd
65 : 47
Tamiš
Pančevo
Jugobanat
Banatski Karlovac
56 : 75
Moravac
Čačak

Odbojka

Partizan
Beograd
1 : 3
Radnički Credy Banka
Kragujevac
GIK Banat
Klek
3 : 1
Bavanište
Bavanište
Pro Tent
Obrenovac
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Tent
Obrenovac
3 : 0
Spartak Azotara
Subotica
Poštar 064
Beograd
3 : 0
Radnički NIS Petrol
Beograd
Vizura
Beograd
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
0 : 3
Volley Star
Beograd
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 2
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
Zrenjanin 023
Zrenjanin
1 : 3
Radnički
Kragujevac
Kraguj
Kragujevac
3 : 0
Kraguj 2
Kragujevac
Paraćin
Paraćin
3 : 0
Jagodina 2
Jagodina
Karadjordje
Topola
3 : 0
Smeč
Gruža
Profil
Kragujevac
3 : 0
ŽOK Buljane
Buljane
Prijepolje
Prijepolje
2 : 3
Osečina
Osečina
Tutin Dalas
Tutin
3 : 2
Libero
Čačak

Rukomet

Radnički
Kragujevac
29 : 27
Planinka PV
Kuršumlija
Tarket
Bačka Palanka
31 : 29
Crvenka
Crvenka
Vojvodina Železničar
Novi Sad
23 : 22
Priboj
Priboj
Metaloplastika ZK
Šabac
25 : 25
Jugović-Unimet
Kać
Novi Pazar
Novi Pazar
20 : 26
Mladost TSK
Bački Jarak
Vranje
Vranje
30 : 25
Leskovac
Leskovac
Jugopetrol Železničar
Niš
30 : 28
Zlatar
Nova Varoš
Jagodina
Jagodina
34 : 27
Metalac Asco Vidak
Futog
Bask
Beograd
26 : 31
Smederevo
Smederevo
Crvena Zvezda
Mokrin
34 : 26
Rudar
Kostolac
Dinamo Petrohemija
Pančevo
28 : 19
RTB Bor
Bor
Jagodina
Jagodina
39 : 30
Nopal Srem
Bačka Palanka
Metalac(V)
Valjevo
22 : 28
Cepelin
Beograd

Vaterpolo

Niš
Niš
3 : 8
Vojvodina OTP
Novi Sad
TENT
Obrenovac
19 : 13
ŽAK
Kikinda
Beograd
Beograd
9 : 9
Student
Beograd
Bečej 2005
Bečej
5 : 13
Šabac
Šabac

Futsal

Liman
Novi Sad
8 : 2
Forum
Vršac
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
4 : 3
Leteći Holandjanin
Vrbas
Slodes
Beograd
2 : 0
Bečej
Bečej