XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 216 utakmica za dan
Nedelja, 9 Novembar 2008

Fudbal

Banat
Zrenjanin
0 : 2
Partizan
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 1
Dinamo
Vranje
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Sevojno
Sevojno
1 : 1
Bežanija
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Mačva
Šabac
1 : 0
Loznica
Loznica
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 2
Vujić voda
Valjevo
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Radnički (K)
Kragujevac
Radnički (P)
Pirot
2 : 3
Vlasina
Vlasotince
Župa
Aleksandrovac
0 : 3
Car Konstantin
Niš
Jedinstvo
Paraćin
4 : 0
Kopaonik
Brus
Radnik Rosa
Surdulica
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 0
Palić
Palić
Senta
Senta
2 : 3
Spartak (D)
Debeljača
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Srem
Jakovo
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
PKB
Padinska skela
Šumadija
Jagnjilo
0 : 1
Zemun
Zemun
Sindjelić
Beograd
0 : 0
Lisović
Beograd
Železničar (BV)
Bara Venecija
1 : 0
Sopot
Sopot
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Palilulac
Krnjača
Polet (Lj)
Ljubić
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Prijevor
Prijevor
3 : 1
Erdoglija
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Bane
Raška
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 0
Pobeda
Beloševac
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 0
Zvižd
Kučevo
Radnički (KO)
Koceljeva
2 : 1
Jadar (S)
Stupnica
Radan
Lebane
2 : 0
Vučje
Vučje
Pukovac
Pukovac
0 : 0
Napredak
Aleksinac
Mladost (M)
Medoševac
0 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Budućnost
Prva Kutina
3 : 4
Sloga (LE)
Leskovac
Mladost (L)
Lalinac
2 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Sloga (LI)
Lipovica
1 : 4
Žitorađa
Žitorađa
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 3
Jedinstvo
Bošnjace
Jastrebac (B)
Blace
1 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
Trgovački
Jagodina
2 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Poreč
Donji milanovac
4 : 4
Morava (Ć)
Ćuprija
Trajal
Kruševac
1 : 4
Đerdap
Kladovo
Putevi
Zaječar
2 : 1
Prva petoletka
Trstenik
Temnić Lipa
Varvarin
2 : 2
Dunav
Prahovo
Dolina
Padina
0 : 0
Dinamo
Pančevo
BAK
Bela Crkva
2 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
ŽAK
Kikinda
2 : 2
Polet (N)
Nakovo
Hajduk
Šimanovci
7 : 1
Polet
Karavukovo
Crvenka
Crvenka
0 : 2
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
Veternik
Veternik
2 : 0
1. Maj Agroruma
Ruma
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Solunac
Rastina
1 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Milutinac
Zemun
2 : 0
Turbina
Beograd
Lasta
Beograd
1 : 0
Resnik
Resnik
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
2 : 1
Poštar
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Žarkovo
Beograd
Grafičar
Beograd
2 : 2
IMT
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
2 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Tutin
Tutin
0 : 3
Karađorđe
Kraljevo
Radnik
Ušće
3 : 0
Borac
Vraneši
Budućnost (K)
Konarevo
1 : 2
Rudar
Baljevac
Mladost (O)
Oplanići
1 : 2
Proleter Lasta
Pečenog
Mataruge
Mataruge
3 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Morava (S)
Sirča
1 : 0
Jedinstvo
Godačica
Radnički (K)
Kovači
2 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
7 : 3
Jedinstvo (P)
Puhovo
Polet (T)
Trbušani
3 : 1
Prilike
Prilike
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
2 : 1
Dragačevo
Guča
Velereč 94
Velereč
0 : 2
Autoprevoz
Čačak
Napredak (S)
Svračkovci
6 : 1
Slatina
Slatina
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 0
Miokovci
Miokovci
Rudar
Bresnica
5 : 0
Mladost (P)
Preljina
Napredak (K)
Kačulice
3 : 0
Ovčar
Markovica
Omladinac (Z)
Zdravčići
3 : 2
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
Arilje
Arilje
0 : 1
Polimlje
Prijepolje
Zlatar
Nova Varoš
4 : 0
Savinac
Visibaba
Luna Avijatičar
Vranjani
0 : 3
GP Zlatibor
Užice
Sečica
Seča reka
2 : 4
Perućac
Perućac
Šumadinac
Kragujevac
4 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Partizan (C)
Cerovac
3 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Srbija
Ilićevo
0 : 3
Jedinstvo
Petrovac
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Sušica
Kragujevac
Budućnost
Resnik
3 : 2
Jadran
Kragujevac
Partizan (D)
Darosava
2 : 0
Banja
Banja
Borac (P)
Pajsijevići
1 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Sloga (B)
Batočina
4 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Beli Orlovi
Brestovac
2 : 2
Karađorđe Mladost
Topola
Iskra
Donja Bukovica
3 : 2
Tešnjar
Valjevo
Sovljak
Sovljak
4 : 1
Brežđe
Brežđe
Rajac
Kadina Luka
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Tulari
Tulari
2 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
ZSK
Valjevo
1 : 0
Vrujci
Gornja Toplica
Ribnikar
Pecka
4 : 2
Jedinstvo
Milorci
Sloga (K)
Kasidol
4 : 0
Crni Vrh
Miljević
Šapine
Šapine
3 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Borac (VL)
Veliko Laole
4 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Sloga (B)
Burovac
Vihor
Маljurevac
2 : 2
Beli Orao
Bradarac
Polet
Aleksandrovac
5 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Zadrugar (T)
Tabanovac
0 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Zadrugar (O)
Osanica
2 : 1
Sloga (D)
Drmno
Moravac
Gornje Međurovo
1 : 0
Sloboda (GV)
Gornja Vrežina
Aluminjum
Niš
3 : 2
Vulkan
Brenica
Jastrebac Proleter
Niš
2 : 3
Mramor
Mramor
Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Delijski Vis
Niš
1 : 2
Čegar
Donji Matejevac
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 0
Morava (K)
Krušce
Vrtište
Vrtište
0 : 1
Radnički (T)
Trupale
Sloga
Kobišnica
2 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Miloševo
Miloševo
1 : 2
Slatina (N)
Negotin
Majdanpek
Majdanpek
6 : 0
Ključ
Podvrška
Slatina (B)
Bor
6 : 0
Radnički
Klokočevac
Rajac
Rajac
1 : 3
Zlot
Zlot
Brodoremont
Kladovo
4 : 1
Brestovac
Brestovac
Bačka (M)
Mol
5 : 0
Jadran
Feketić
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 1
Proleter
Njegoševo
Tavankut
Tavankut
5 : 0
Čoka
Čoka
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 2
Čantavir
Čantavir
Tisa
Adorjan
1 : 0
Đurđin TB
Đurđin
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Tempo
Sefkerin
5 : 1
Dolovo
Dolovo
Radnički (B)
Baranda
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
Partizan
Gaj
3 : 1
Vulturul
Grebenac
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Sloga
Banatsko Novo Selo
1 : 1
Borac (S)
Starčevo
Polet
Izbište
1 : 1
Mladost
Omoljica
Sremac
Čerević
0 : 0
Kabel
Novi Sad
Index
Novi Sad
0 : 2
Omladinac (S)
Stepanovićevo
OFK Futog
Futog
0 : 2
Slavija (NS)
Novi Sad
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Budućnost (SS)
Savino Selo
1 : 2
Tvrdjava
Bač
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Napredak (G)
Gračac
5 : 0
Partizan
Vrba
Grdica
Grdica
3 : 0
Gruža
Vitanovac
Mlada krila
Metikoši
2 : 3
Ribnica (J)
Jovac
Tavnik
Tavnik
1 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Morava (M)
Mrsać
2 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Lazac
Lazac
0 : 2
Šumadija (Š)
Šumarice
Polet (R)
Ratina
1 : 2
Borac (A)
Adrani
Rudar
Krepoljin
1 : 0
Dragoš
Oreškovica
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Napredak (TO)
Toponica
Vrelo
Milanovac
2 : 2
Napredak (TR)
Trnovče
Radnički (K)
Knežica
2 : 0
Krilaš
Ćovdin
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Carevac
Carevac
6 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
RSK
Rabrovo
3 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 1
Polet (V)
Voluja
Borac (Z)
Zabela
4 : 1
Desine
Desine
Jedinstvo (D)
Duboka
3 : 0
Bambi
Braničevo
Makce
Makce
2 : 1
Napredak (N)
Nabrđe
Radjevac
Krupanj
4 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Gučevo
Banja Koviljača
5 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Rudar (B)
Brasina
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Borac(K)
Kozjak
3 : 2
Stolice
Krupanj
Sloga (S)
Straža
1 : 5
Crnča
Crnča
Morava (Č)
Čokot
2 : 0
Zadrugar
Sićevo
Rujnik
Rujnik
4 : 3
Sloga (DT)
Donja Trnava
Crvena zastava
Hum
1 : 2
Omladinac
Branko Bjegović
Vitorul
Straža
1 : 1
Dobrica
Dobrica
Dunav
Banatska Palanka
2 : 2
Hajduk
Šušara
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Mladost
Velika Greda
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Partizan
Uljma
Banat
Dupljaja
3 : 0
Borac
Vračev Gaj
Vršac United
Vršac
8 : 2
Karaš
Jasenovo
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
2 : 0
Sloga
Plandište
Potporanj
Potporanj
2 : 0
Ratar
Kruščica
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 0
Pobeda
Samoš
Kolonija
Kovin
4 : 2
Unirea
Uzdin
Železničar
Pančevo
0 : 3
Vojvodina
Crepaja
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac (S)
Sakule
1 : 1
Mladost
Vojlovica
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 5
Slavija
Kovačica
Proleter
Mramorak
6 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Glogonj
Glogonj
3 : 2
Borac (P)
Pločica
Stara Čaršija
Kraljevo
2 : 2
Zgodačica
Godačica
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 0
Olimpik
Novi Pazar
Progorelica
Progorelica
1 : 2
Kralj Petar I
Stubal
Musina reka
Musina reka
3 : 1
Kablar
Kraljevo
Banat
Zrenjanin
0 : 3
Borac
Čačak
BSK Borča
Borča
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Sloboda (U)
Užice
1 : 3
Partizan
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Napredak
Kruševac
Teleoptik
Zemun
4 : 1
Sloboda (U)
Užice
Čukarički Stankom
Beograd
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Radnički (K)
Kragujevac
Borac (Č)
Čačak
0 : 2
Partizan
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Napredak
Kruševac
Napredak
Kruševac
4 : 1
Radnički (N)
Niš
Radnički (K)
Kragujevac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 1
Smederevo
Smederevo
Mladi radnik
Požarevac
0 : 4
Rad
Beograd

Košarka

Ergonom
Niš
77 : 84
Radnički 034 Group
Kragujevac
OKK Beograd
Beograd
93 : 54
Sloboda
Užice
Mladost
Čačak
83 : 69
Crnokosa
Kosjerić
Vrbas
Vrbas
83 : 100
Superfund
Beograd
Loznica
Loznica
68 : 76
Radivoj Korać
Beograd
Proleter
Zrenjanin
57 : 66
Crvena Zvezda
Beograd
Bor
Bor
104 : 80
Korg 011
Obrenovac
Tamiš
Pančevo
97 : 51
Play Off
Užice

Odbojka

Klek-Banat
Klek
0 : 3
Poštar 064
Beograd
Kraguj 2
Kragujevac
0 : 3
Profil
Kragujevac
ŽOK Buljane
Buljane
0 : 3
Karadjordje
Topola
Smeč
Gruža
1 : 3
Paraćin
Paraćin
Leposavić
Leposavić
0 : 3
Tutin Dalas
Tutin

Rukomet

Proleter Naftagas
Zrenjanin
19 : 19
Metaloplastika ZK
Šabac
Smederevo
Smederevo
29 : 32
Jagodina
Jagodina
Metalac(V)
Valjevo
26 : 34
Max Sport
Nova Pazova
Kučevo
Kučevo
25 : 24
Spartak
Subotica
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
26 : 34
Jagodina
Jagodina

Futsal

Niš 92
Niš
2 : 2
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Forum
Vršac
5 : 2
Koska
Niš