XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 228 utakmica za dan
Nedelja, 26 Oktobar 2008

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Borac
Čačak
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Mladost (L)
Lučani
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Vujić voda
Valjevo
Mačva
Šabac
3 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Sloboda (U)
Užice
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Vlasina
Vlasotince
2 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Svrljig
Svrljig
Župa
Aleksandrovac
2 : 3
Radnički (N)
Niš
Jedinstvo
Paraćin
1 : 0
Radnik Rosa
Surdulica
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Senta
Senta
0 : 0
Big Bul
Bačinci
Vršac
Vršac
2 : 0
Metalac AV
Futog
PKB
Padinska skela
0 : 2
Srem
Jakovo
Teleoptik
Zemun
1 : 0
BASK
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
1 : 0
Sopot
Sopot
Sindjelić
Beograd
4 : 1
Palilulac
Krnjača
Železničar (BV)
Bara Venecija
1 : 1
Beograd
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Dorćol
Beograd
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Takovo
Gornji Milanovac
5 : 0
Prijevor
Prijevor
Pobeda
Beloševac
2 : 1
Gruža
Gruža
Bane
Raška
1 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Erdoglija
Kragujevac
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Orlovac
Mrčajevci
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (S)
Sjenica
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
VGSK
Veliko Gradište
4 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 2
Jadar (S)
Stupnica
Radan
Lebane
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Sloga (LE)
Leskovac
Mladost (M)
Medoševac
2 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Budućnost
Prva Kutina
1 : 3
Žitorađa
Žitorađa
Mladost (L)
Lalinac
3 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
Sloga (LI)
Lipovica
1 : 3
Jedinstvo
Bošnjace
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 2
Jastrebac (B)
Blace
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 2
Morava (Ć)
Ćuprija
Trgovački
Jagodina
3 : 1
Borac
Bivolje
Poreč
Donji milanovac
1 : 0
Bor
Bor
Trajal
Kruševac
2 : 1
Dunav
Prahovo
Putevi
Zaječar
2 : 0
Temnić Lipa
Varvarin
Dolina
Padina
5 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
ŽAK
Kikinda
7 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Hajduk
Šimanovci
1 : 4
Radnički (I)
Irig
Crvenka
Crvenka
1 : 3
Borac
Novi Sad
Veternik
Veternik
0 : 0
Cement
Beočin
Mladost (T)
Turija
1 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
Milutinac
Zemun
3 : 1
Resnik
Resnik
Lasta
Beograd
0 : 1
Žarkovo
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
GSP Polet
Beograd
0 : 1
IMT
Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
Obilić
Beograd
Tutin
Tutin
2 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Radnik
Ušće
3 : 2
Rudar
Baljevac
Budućnost (K)
Konarevo
0 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mladost (O)
Oplanići
6 : 2
Jedinstvo
Godačica
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Morava (S)
Sirča
1 : 1
Radnički (K)
Kovači
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
5 : 0
Prilike
Prilike
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 3
Dragačevo
Guča
Polet (T)
Trbušani
4 : 1
Autoprevoz
Čačak
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
3 : 1
Slatina
Slatina
Velereč 94
Velereč
0 : 0
Miokovci
Miokovci
Napredak (S)
Svračkovci
4 : 0
Mladost (P)
Preljina
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 1
Ovčar
Markovica
Rudar
Bresnica
5 : 0
Napredak (K)
Kačulice
Zlatibor (Č)
Čajetina
3 : 0
Železničar (P)
Požega
Jedinstvo (K)
Kalenić
1 : 1
Jasen
Brodarevo
Perućac
Perućac
3 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Budućnost (A)
Arilje
0 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Polet (R)
Rasna
0 : 1
Arilje
Arilje
GP Zlatibor
Užice
3 : 0
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
Savinac
Visibaba
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
5 : 0
Sloga (L)
Lužnice
Partizan (C)
Cerovac
4 : 0
Šumadija
Čumić
Srbija
Ilićevo
2 : 1
Jadran
Kragujevac
Cerovac
Cerovac
1 : 1
Budućnost
Resnik
Partizan (D)
Darosava
4 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Banja
Banja
5 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Borac (P)
Pajsijevići
3 : 0
Karađorđe (R)
Rača
Sloga (B)
Batočina
5 : 0
Karađorđe Mladost
Topola
Iskra
Donja Bukovica
1 : 2
Brežđe
Brežđe
Tešnjar
Valjevo
0 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Sovljak
Sovljak
2 : 0
Mladost
Vračević
Rajac
Kadina Luka
1 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Tulari
Tulari
1 : 0
Vrujci
Gornja Toplica
ZSK
Valjevo
1 : 1
Ribnikar
Pecka
Sloga (K)
Kasidol
5 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Crni Vrh
Miljević
1 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Šapine
Šapine
4 : 0
Sloga (B)
Burovac
Borac (VL)
Veliko Laole
3 : 1
Beli Orao
Bradarac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Vihor
Маljurevac
2 : 4
Borac (Ž)
Žabari
Polet
Aleksandrovac
0 : 0
Sloga (D)
Drmno
Zadrugar (T)
Tabanovac
3 : 2
Zadrugar (O)
Osanica
Omladinac (GK)
Gornji Komren
3 : 1
Vulkan
Brenica
Moravac
Gornje Međurovo
1 : 1
Mramor
Mramor
Aluminjum
Niš
5 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Jastrebac Proleter
Niš
5 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 1
Morava (K)
Krušce
Delijski Vis
Niš
2 : 0
Radnički (T)
Trupale
Proleter (M)
Mezgraja
0 : 5
Vrtište
Vrtište
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 1
Slatina (N)
Negotin
Sloga
Kobišnica
4 : 1
Ključ
Podvrška
Miloševo
Miloševo
5 : 1
Radnički
Klokočevac
Majdanpek
Majdanpek
4 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Slatina (B)
Bor
3 : 1
Zlot
Zlot
Rajac
Rajac
1 : 7
Brodoremont
Kladovo
Tisa
Adorjan
5 : 1
Bačka (P)
Pačir
Bačka (M)
Mol
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 0
Čoka
Čoka
Tavankut
Tavankut
4 : 0
AFK
Ada
Đurđin TB
Đurđin
1 : 1
Jadran
Feketić
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 2
Dolovo
Dolovo
Budućnost
Banatski Brestovac
0 : 0
Radnički (K)
Kovin
Tempo
Sefkerin
4 : 0
Vulturul
Grebenac
Radnički (B)
Baranda
3 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
Partizan
Gaj
0 : 1
Borac (S)
Starčevo
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 4
Mladost
Omoljica
Sloga
Banatsko Novo Selo
1 : 2
Polet
Izbište
Omladinac (S)
Stepanovićevo
1 : 1
Kabel
Novi Sad
Sremac
Čerević
3 : 1
Bečej Old gold
Bečej
Index
Novi Sad
4 : 0
Šajkaš
Kovilj
OFK Futog
Futog
0 : 2
Tvrdjava
Bač
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Budućnost (SS)
Savino Selo
0 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Napredak (G)
Gračac
5 : 0
Gruža
Vitanovac
Partizan
Vrba
0 : 0
Ribnica (J)
Jovac
Grdica
Grdica
0 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Tavnik
Tavnik
2 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Morava (M)
Mrsać
3 : 1
Šumadija (Š)
Šumarice
Lazac
Lazac
1 : 6
Polet (R)
Ratina
Rudar
Krepoljin
2 : 6
Polet (SD)
Suvi Do
Dragoš
Oreškovica
1 : 0
Napredak (TO)
Toponica
Pomoravlje
Vlaški Do
1 : 2
Napredak (TR)
Trnovče
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
Vrelo
Milanovac
2 : 1
Integral
Batuša
Radnički (K)
Knežica
3 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Carevac
Carevac
5 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 0
Polet (V)
Voluja
RSK
Rabrovo
0 : 0
Desine
Desine
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 0
Bambi
Braničevo
Borac (Z)
Zabela
1 : 2
Napredak (N)
Nabrđe
Jedinstvo (D)
Duboka
4 : 0
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Makce
Makce
4 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Mladost (B)
Brezjak
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Radjevac
Krupanj
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Gučevo
Banja Koviljača
6 : 2
Prva iskra
Runjani
Rudar (B)
Brasina
3 : 2
Stolice
Krupanj
Borac(K)
Kozjak
3 : 0
Sloga (S)
Straža
Morava (Č)
Čokot
0 : 0
Radnički (KS)
Knez Selo
Zadrugar
Sićevo
6 : 1
Sloga (DT)
Donja Trnava
Stevan Nešticki
Leskovik
7 : 1
Omladinac
Branko Bjegović
Mladost (DK)
Donji Komren
1 : 11
Crvena zastava
Hum
Hajduk
Šušara
1 : 4
Dobrica
Dobrica
Vitorul
Straža
2 : 1
Mladost
Velika Greda
Dunav
Banatska Palanka
2 : 4
Partizan
Uljma
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Borac
Vračev Gaj
Vinogradar
Gudurica
4 : 2
Karaš
Jasenovo
Banat
Dupljaja
4 : 0
Sloga
Plandište
Vršac United
Vršac
4 : 0
Ratar
Kruščica
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
4 : 3
Potporanj
Potporanj
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 0
Žednik
Stari Žednik
Omladinac (O)
Opovo
1 : 3
Unirea
Uzdin
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 3
Vojvodina
Crepaja
Kolonija
Kovin
4 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Železničar
Pančevo
1 : 1
Mladost
Vojlovica
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 7
Slavija
Kovačica
Borac (S)
Sakule
6 : 1
Jedinstvo
Dubovac
Plavi Dunav
Skorenovac
3 : 0
Borac (P)
Pločica
Proleter
Mramorak
5 : 2
Glogonj
Glogonj
Stara Čaršija
Kraljevo
2 : 2
Kralj Petar I
Stubal
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
4 : 0
Kablar
Kraljevo
Progorelica
Progorelica
1 : 3
Musina reka
Musina reka
Morava (P)
Prugovo
2 : 9
Napredak (P)
Poljana
Sloga (L)
Lučica
0 : 2
Dunavac
Petka
Sloga (D)
Dubravica
3 : 2
Dunav
Ostrovo
Mip Majdan
Požarevac
3 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
Dizel
Bare
2 : 1
Metalac
Požarevac
Sopot
Požarevac
1 : 0
Stig
Beranje
Vandini
Zemun
3 : 3
Kikinda
Kikinda
Ravangrad
Sombor
1 : 0
Kalemegdan
Beograd
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
0 : 1
Novi Bečej
Novi Bečej
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Zemun
Zemun
2 : 2
Čukarički Stankom
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
Sloboda (U)
Užice
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
4 : 0
Sloboda (U)
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Borac (Č)
Čačak
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Napredak
Kruševac
3 : 2
Timok
Zaječar
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Banat
Zrenjanin
1 : 5
OFK Beograd
Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
3 : 2
Zemun
Zemun
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 0
Rad
Beograd

Košarka

Union Olimpija
Ljubljana
95 : 74
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Crvena Zvezda 2
Beograd
95 : 85
Sloboda
Užice
Beovuk 72
Beograd
84 : 74
Maraton
Jagodina
Mladost
Čačak
103 : 87
Vojvodina
Novi Sad
FMP 2
Beograd
103 : 70
Superfund
Beograd
Ušće
Novi Beograd
43 : 98
Partizan
Beograd
Kraljevo
Kraljevo
67 : 69
Crvena Zvezda
Beograd
Korg 011
Obrenovac
65 : 89
Jugobanat
Banatski Karlovac
Šabac
Šabac
75 : 84
Voždovac
Beograd
Tamiš
Pančevo
84 : 61
Pro Tent
Obrenovac

Odbojka

Klek-Banat
Klek
3 : 0
Jedinstvo
Užice
Zrenjanin 023
Zrenjanin
2 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Kraguj 2
Kragujevac
1 : 3
Karadjordje
Topola
ŽOK Buljane
Buljane
0 : 3
Radnički 2
Kragujevac
Smeč
Gruža
0 : 3
Kraguj
Kragujevac
Jagodina 2
Jagodina
3 : 1
Sloga
Batočina

Rukomet

Radnički
Kragujevac
22 : 24
Crvenka
Crvenka
Vrbas
Vrbas
10 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Smederevo
Smederevo
38 : 23
BSK Heba
Bujanovac
Crvena Zvezda
Beograd
24 : 25
Čačak
Čačak
Župa
Aleksandrovac
27 : 38
Max Sport
Nova Pazova
Metalac(V)
Valjevo
20 : 26
Spartak
Subotica

Futsal

Niš 92
Niš
4 : 1
Koska
Niš
Forum
Vršac
3 : 3
Rušče
Vranje
Kraljevićevo
Kačarevo
5 : 4
Telep
Novi Sad
Bečej
Bečej
7 : 6
Hajduk
Kula