XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 151 utakmica za dan
Subota, 18 Oktobar 2008

Fudbal

Banat
Zrenjanin
1 : 2
Jagodina
Jagodina
Hajduk
Kula
1 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 2
Javor Habitfarm
Ivanjica
Borac
Čačak
1 : 1
Rad
Beograd
Mladost (A)
Apatin
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Bežanija
Beograd
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Smederevo
Smederevo
Indjija
Inđija
1 : 1
BSK Borča
Borča
Novi Sad
Novi Sad
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Železničar
Lajkovac
FAP
Priboj
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Radnički (K)
Kragujevac
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Sloboda (U)
Užice
2 : 0
Mačva
Šabac
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Vujić voda
Valjevo
2 : 1
Loznica
Loznica
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Timok
Zaječar
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
Sloven
Ruma
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 1
Vršac
Vršac
Metalac AV
Futog
0 : 2
Senta
Senta
Big Bul
Bačinci
1 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
Tekstilac Ites
Odžaci
1 : 1
Sloga (T)
Temerin
Dorćol
Beograd
2 : 1
Železničar (BV)
Bara Venecija
Sopot
Sopot
2 : 1
Mladenovac
Mladenovac
BASK
Beograd
1 : 0
PKB
Padinska skela
Mokra Gora
Zubin Potok
4 : 0
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Crnokosa
Kosjerić
3 : 2
Pobeda
Beloševac
Gruža
Gruža
1 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Radnički (KO)
Koceljeva
3 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jadar (S)
Stupnica
1 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Jedinstvo
Bošnjace
3 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Morava (VH)
Vladičin Han
7 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Sloga (LE)
Leskovac
0 : 0
Radan
Lebane
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Napredak
Aleksinac
SFS Borac
Paraćin
2 : 3
Putevi
Zaječar
Dunav
Prahovo
1 : 3
Rudar (B)
Bor
Prva petoletka
Trstenik
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Ozren
Sokobanja
4 : 0
Poreč
Donji milanovac
Bor
Bor
2 : 0
Trgovački
Jagodina
Borac
Bivolje
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Morava (Ć)
Ćuprija
5 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 2
Dinamo
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Radnički (B)
Bajmok
Radnik
Stari Tamiš
5 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
BAK
Bela Crkva
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Panonija
Panonija
2 : 1
Polet (N)
Nakovo
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
3 : 1
ŽAK
Kikinda
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
0 : 0
Donji Srem
Pećinci
Polet
Karavukovo
2 : 1
Radnički (I)
Irig
Obilić
Beograd
0 : 2
Trudbenik
Beograd
IMT
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Žarkovo
Beograd
4 : 0
Turbina
Beograd
Poštar
Beograd
1 : 2
Resnik
Resnik
Karađorđe
Kraljevo
3 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Magnohrom
Kraljevo
2 : 2
Rudar
Baljevac
Ibar (MB)
Mataruška Banja
1 : 1
Jedinstvo
Godačica
Jasen
Brodarevo
1 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
Železničar (P)
Požega
3 : 3
Zlatibor voda (G)
Gostilje
Jadran
Kragujevac
1 : 5
Kolonija
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
0 : 3
Partizan (C)
Cerovac
Lokomotiva
Lapovo
3 : 0
Partizan (D)
Darosava
Karađorđe (R)
Rača
1 : 0
Marjan
Knić
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Mladost
Vračević
4 : 3
Tešnjar
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
Brežđe
Brežđe
Brestovac
Brestovac
3 : 1
Slatina (B)
Bor
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 0
Miloševo
Miloševo
Njegoš
Lovćenac
2 : 4
Đurđin TB
Đurđin
Mladost
Omoljica
2 : 0
Partizan
Gaj
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 2
Tempo
Sefkerin
Radnički (K)
Kovin
6 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Bečej Old gold
Bečej
0 : 3
Kabel
Novi Sad
Obilić (Z)
Zmajevo
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Goč
Vrnjačka Banja
4 : 1
Partizan
Vrba
Mladost (S)
Svinjarevo
2 : 0
Rudar
Krepoljin
Žitkovica
Žitkovica
1 : 3
Jedinstvo (D)
Duboka
Crnča
Crnča
2 : 1
Rudar (B)
Brasina
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Omladinac
Branko Bjegović
2 : 2
Rujnik
Rujnik
Napredak (P)
Poljana
4 : 2
BSK
Brežane
Zemljoradnik
Trnjane
0 : 3
Železničar
Požarevac
Sušica
Kragujevac
1 : 3
Kolibri
Kuršumlija
Šabac
Šabac
3 : 2
LASK Vaga
Lazarevac
Spartak
Subotica
0 : 9
Napredak
Kruševac
Sloga
Zemun
0 : 3
Mašinac PZP
Niš
Požarevac
Požarevac
3 : 1
Jerina
Smederevo
Gradac
Valjevo
0 : 3
Lemind Lavice
Leskovac
Radnički 1919
Zrenjanin
1 : 6
Vandini
Zemun
Pančevo
Pančevo
0 : 8
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
Kalemegdan
Beograd
1 : 0
Kikinda
Kikinda
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
Borac (Č)
Čačak
3 : 0
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
7 : 0
Radnički (P)
Pirot

Košarka

Krka
Novo Mesto
73 : 79
Union Olimpija
Ljubljana
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
81 : 82
Crvena Zvezda
Beograd
Split CO
Split
68 : 64
FMP
Železnik
Cibona
Zagreb
84 : 73
Budućnost m:tel
Podgorica
Bosna ASA BHT
Sarajevo
69 : 71
Zagreb CO
Zagreb
Partizan
Beograd
83 : 80
Zadar
Zadar
Helios
Domžale
62 : 63
Hemofarm Štada
Vršac
Radnički 034 Group
Kragujevac
89 : 79
Sloga
Kraljevo
Tamiš Petrohemija
Pančevo
81 : 86
Borac
Čačak
Zdravlje Actavis
Leskovac
70 : 71
Lions
Vršac
Novi Sad
Novi Sad
81 : 96
Ergonom
Niš
Mašinac
Kraljevo
79 : 87
Metalac
Valjevo
Superfund
Beograd
81 : 94
Mladost
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
111 : 103
Beovuk 72
Beograd
Kikinda
Kikinda
79 : 71
Sloboda
Užice
Radivoj Korać
Beograd
80 : 66
Kovin
Kovin
Proleter
Zrenjanin
73 : 63
Kraljevo
Kraljevo
Partizan
Beograd
62 : 66
Spartak
Subotica
Hemofarm
Vršac
92 : 52
Loznica
Loznica
Gradac
Čačak
55 : 70
Bor
Bor
Student
Niš
74 : 68
Tamiš
Pančevo
Radnički
Kragujevac
97 : 50
Stara Pazova
Stara Pazova
Jugobanat
Banatski Karlovac
55 : 69
Vojvodina 2 Voda Jazak
Novi Sad

Odbojka

Smederevo
Smederevo
3 : 0
Radnički Credy Banka
Kragujevac
Spartak (LJ)
Ljig
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
GIK Banat
Klek
3 : 1
Pro Tent
Obrenovac
Dinamo Azotara
Pančevo
0 : 3
Poštar 064
Beograd
Tent
Obrenovac
3 : 2
Jedinstvo
Užice
Volley Star
Beograd
0 : 3
Vojvodina NIS
Novi Sad
Vizura
Beograd
3 : 2
Radnički
Kragujevac
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
2 : 3
Zrenjanin 023
Zrenjanin
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
Sloga
Batočina
3 : 1
Smeč
Gruža
Kraguj
Kragujevac
3 : 0
ŽOK Buljane
Buljane
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 0
Leposavić
Leposavić
Mali Zvornik
Mali Zvornik
3 : 2
Osečina
Osečina
Čačak
Čačak
0 : 3
Libero
Čačak

Rukomet

Mladost Radnički
Čačak
28 : 28
Metaloplastika ZK
Šabac
Proleter Naftagas
Zrenjanin
24 : 14
Vojvodina Železničar
Novi Sad
Priboj
Priboj
27 : 19
Radnički
Kragujevac
Crvenka
Crvenka
31 : 24
Župa
Aleksandrovac
Novi Pazar
Novi Pazar
28 : 27
Napredak
Kruševac
Leskovac
Leskovac
35 : 24
Zlatar
Nova Varoš
Mladost TSK
Bački Jarak
27 : 32
Metalac Asco Vidak
Futog
Vranje
Vranje
10 : 0
Smederevo
Smederevo
Jugopetrol Železničar
Niš
30 : 27
Rudar
Kostolac
Jagodina
Jagodina
27 : 26
Crvena Zvezda
Mokrin
Bask
Beograd
29 : 23
Vrbas
Vrbas
Železnicar Gas Teh
Inđija
29 : 29
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Temerin
Temerin
32 : 21
Cepelin
Beograd
Spartak
Subotica
40 : 27
Župa
Aleksandrovac