XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 226 utakmica za dan
Nedelja, 12 Oktobar 2008

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Indjija
Inđija
BSK Borča
Borča
3 : 2
Dinamo
Vranje
Spartak Z.V.
Subotica
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Hajduk
Beograd
3 : 2
Bežanija
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Sevojno
Sevojno
Mladi radnik
Požarevac
0 : 3
Mladost (A)
Apatin
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Sloboda (U)
Užice
Mačva
Šabac
0 : 0
Radnički (K)
Kragujevac
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
FAP
Priboj
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Budućnost (V)
Valjevo
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Svrljig
Svrljig
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Župa
Aleksandrovac
1 : 3
Jedinstvo
Paraćin
Proleter (NS)
Novi Sad
4 : 1
Metalac AV
Futog
Senta
Senta
1 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Lisović
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Sopot
Sopot
Šumadija
Jagnjilo
1 : 0
Beograd
Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 1
Dorćol
Beograd
Železničar (BV)
Bara Venecija
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Prijevor
Prijevor
Vodojaža
Grošnica
1 : 0
Gruža
Gruža
Pobeda
Beloševac
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Bane
Raška
2 : 2
Polet (Lj)
Ljubić
Erdoglija
Kragujevac
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Orlovac
Mrčajevci
3 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
2 : 1
Selevac
Selevac
Beloševac
Beloševac
0 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Jadar (S)
Stupnica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Radan
Lebane
4 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
Pukovac
Pukovac
4 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Mladost (M)
Medoševac
3 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
Budućnost
Prva Kutina
1 : 3
Jedinstvo
Bošnjace
Mladost (L)
Lalinac
2 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Sloga (LI)
Lipovica
2 : 2
Jastrebac (B)
Blace
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 2
Borac
Bivolje
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Bor
Bor
Trgovački
Jagodina
2 : 0
Ozren
Sokobanja
Poreč
Donji milanovac
1 : 3
Đerdap
Kladovo
Trajal
Kruševac
1 : 3
Putevi
Zaječar
ŽAK
Kikinda
0 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
Polet (N)
Nakovo
3 : 0
BAK
Bela Crkva
Donji Srem
Pećinci
4 : 0
Mladost (T)
Turija
Jugović
Kać
1 : 2
Veternik
Veternik
Solunac
Rastina
2 : 0
Stanišić
Stanišić
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Ljukovo
Ljukovo
3 : 0
Hajduk
Šimanovci
Borac
Novi Sad
3 : 1
Polet
Karavukovo
Radnički (I)
Irig
3 : 0
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
Milutinac
Zemun
2 : 2
Poštar
Beograd
Resnik
Resnik
3 : 0
Žarkovo
Beograd
Lasta
Beograd
0 : 3
IMT
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
2 : 2
Slavija
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Grafičar
Beograd
2 : 1
Obilić
Beograd
Popovići
Popovići
3 : 2
Mataruge
Mataruge
Morava (S)
Sirča
1 : 1
Mladost (O)
Oplanići
Radnički (K)
Kovači
3 : 0
Budućnost (K)
Konarevo
Braća Vuković
Lađevci
2 : 2
Ibar (MB)
Mataruška Banja
Jedinstvo
Godačica
3 : 2
Radnik
Ušće
Proleter Lasta
Pečenog
2 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Rudar
Baljevac
3 : 0
Karađorđe
Kraljevo
Jošanica
Novi Pazar
5 : 0
Borac
Vraneši
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 0
Dragačevo
Guča
Prilike
Prilike
0 : 2
Autoprevoz
Čačak
Jedinstvo (P)
Puhovo
5 : 3
Slatina
Slatina
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Miokovci
Miokovci
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
4 : 0
Mladost (P)
Preljina
Velereč 94
Velereč
0 : 0
Ovčar
Markovica
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 1
Rudar
Bresnica
Sečica
Seča reka
0 : 0
Omladinac (Z)
Zdravčići
Zlatibor (Č)
Čajetina
6 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Jedinstvo (K)
Kalenić
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Perućac
Perućac
1 : 1
Arilje
Arilje
Budućnost (A)
Arilje
5 : 2
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
Polet (R)
Rasna
0 : 0
Polimlje
Prijepolje
GP Zlatibor
Užice
4 : 0
Savinac
Visibaba
Sloga (L)
Lužnice
2 : 3
Košutnjak
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
4 : 3
Šumadija
Čumić
Šumadinac
Kragujevac
2 : 4
Slavija
Kragujevac
Partizan (C)
Cerovac
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Srbija
Ilićevo
0 : 2
Cerovac
Cerovac
Sloga (B)
Batočina
5 : 0
Partizan (D)
Darosava
Beli Orlovi
Brestovac
6 : 0
Borac (LJ)
Ljuljaci
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
7 : 1
Marjan
Knić
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 1
Banja
Banja
Proleter
Jelovik
4 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Iskra
Donja Bukovica
0 : 3
OFK Jabučje
Jabučje
Brežđe
Brežđe
0 : 1
Mladost
Vračević
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Sovljak
Sovljak
1 : 1
Osečina
Osečina
Rajac
Kadina Luka
2 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
Tulari
Tulari
2 : 0
Ribnikar
Pecka
Sloga (K)
Kasidol
5 : 3
Dunavac
Kisiljevo
Napredak
Veliko Crniće
2 : 1
Sloga (B)
Burovac
Crni Vrh
Miljević
1 : 3
Beli Orao
Bradarac
Šapine
Šapine
5 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 4
Borac (Ž)
Žabari
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 1
Sloga (D)
Drmno
Vihor
Маljurevac
6 : 0
Zadrugar (O)
Osanica
Polet
Aleksandrovac
4 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Sloboda (GV)
Gornja Vrežina
1 : 0
Mramor
Mramor
Omladinac (GK)
Gornji Komren
2 : 4
Budućnost (P)
Popovac
Moravac
Gornje Međurovo
0 : 3
Čegar
Donji Matejevac
Aluminjum
Niš
4 : 2
Morava (K)
Krušce
Jastrebac Proleter
Niš
3 : 1
Radnički (T)
Trupale
Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Vrtište
Vrtište
Delijski Vis
Niš
4 : 0
Proleter (M)
Mezgraja
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 0
Ključ
Podvrška
Mala Vrbica
Mala Vrbica
7 : 0
Radnički
Klokočevac
Sloga
Kobišnica
2 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Miloševo
Miloševo
1 : 1
Zlot
Zlot
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Brestovac
Brestovac
Slatina (B)
Bor
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
Tisa
Adorjan
5 : 1
Bajša
Bajša
Bačka (M)
Mol
1 : 2
Čoka
Čoka
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 1
AFK
Ada
Tavankut
Tavankut
2 : 2
Krivaja
Krivaja
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 0
Njegoš
Lovćenac
Đurđin TB
Đurđin
0 : 1
Bačka (P)
Pačir
Dolovo
Dolovo
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 2
Radnički (K)
Kovin
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 0
Vulturul
Grebenac
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Borac (S)
Starčevo
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Mladost
Omoljica
Partizan
Gaj
4 : 1
Polet
Izbište
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 1
Sloga
Banatsko Novo Selo
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Budućnost (SS)
Savino Selo
1 : 1
OFK Futog
Futog
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 2
Index
Novi Sad
Slavija (NS)
Novi Sad
0 : 2
Sremac
Čerević
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Lazac
Lazac
5 : 2
Morava (M)
Mrsać
Polet (R)
Ratina
2 : 0
Tavnik
Tavnik
Borac (A)
Adrani
1 : 0
Mlada krila
Metikoši
Šumadija (Š)
Šumarice
2 : 3
Grdica
Grdica
Vrnjci
Vrnjci
2 : 0
Partizan
Vrba
Mladost (V)
Vrdila
2 : 2
Gruža
Vitanovac
Rudar
Krepoljin
0 : 2
Napredak (TO)
Toponica
Dragoš
Oreškovica
0 : 0
Krilaš
Ćovdin
Pomoravlje
Vlaški Do
1 : 0
Integral
Batuša
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 2
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Vrelo
Milanovac
2 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
Radnički (K)
Knežica
3 : 1
Mladost (S)
Svinjarevo
Carevac
Carevac
3 : 0
Polet (V)
Voluja
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 5
Desine
Desine
Sloga (Ć)
Ćirikovac
4 : 2
Bambi
Braničevo
RSK
Rabrovo
1 : 5
Napredak (N)
Nabrđe
Mladost (B)
Biskuplje
3 : 1
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Borac (Z)
Zabela
3 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Jedinstvo (D)
Duboka
2 : 1
Makce
Makce
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Mladost (B)
Brezjak
1 : 0
Prva iskra
Runjani
Radjevac
Krupanj
5 : 0
Stolice
Krupanj
Gučevo
Banja Koviljača
5 : 2
Crnča
Crnča
Rudar (B)
Brasina
3 : 2
Sloga (S)
Straža
Morava (Č)
Čokot
3 : 0
Sloga (DT)
Donja Trnava
Rujnik
Rujnik
0 : 0
Crvena zastava
Hum
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 2
Mladost (DK)
Donji Komren
Mladost
Velika Greda
4 : 4
Dobrica
Dobrica
Hajduk
Šušara
0 : 6
Partizan
Uljma
Vitorul
Straža
3 : 0
Borac
Vračev Gaj
Dunav
Banatska Palanka
4 : 1
Karaš
Jasenovo
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Sloga
Plandište
Vinogradar
Gudurica
4 : 3
Ratar
Kruščica
Banat
Dupljaja
7 : 1
Potporanj
Potporanj
Vršac United
Vršac
5 : 0
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Solid
Subotica
3 : 2
Lokomotiva
Subotica
Udarnik
Višnjevac
0 : 2
Žednik
Stari Žednik
Pobeda
Samoš
0 : 2
Vojvodina
Crepaja
Omladinac (O)
Opovo
5 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 3
Mladost
Vojlovica
Kolonija
Kovin
1 : 2
Slavija
Kovačica
Železničar
Pančevo
14 : 1
Jedinstvo
Dubovac
Omladinac (D)
Deliblato
7 : 0
Borac (P)
Pločica
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Glogonj
Glogonj
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 3
Proleter
Mramorak
Omladinac (D)
Drakčići
4 : 1
Zgodačica
Godačica
Granit
Jošanička banja
1 : 4
Olimpik
Novi Pazar
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 1
Musina reka
Musina reka
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 2
Progorelica
Progorelica
BSK
Brežane
2 : 0
Dunavac
Petka
Morava (P)
Prugovo
0 : 5
Dunav
Ostrovo
Sloga (L)
Lučica
4 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Mip Majdan
Požarevac
3 : 3
Metalac
Požarevac
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 3
Stig
Beranje
Sopot
Požarevac
8 : 3
Zemljoradnik
Trnjane
Partizan
Kajtasovo
4 : 4
Ševac
Kusić
Karaš
Kuštilj
2 : 0
Omladinac
Zagajica
Pobeda
Parta
3 : 0
Fracija
Vojvodinci
Mašinac PZP
Niš
14 : 0
Spartak
Subotica
LASK Vaga
Lazarevac
5 : 0
Sušica
Kragujevac
Ravangrad
Sombor
4 : 1
Pančevo
Pančevo
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 0
Sloboda (U)
Užice
Rad
Beograd
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Sloboda (U)
Užice
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Radnički (K)
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Banat
Zrenjanin
5 : 1
Smederevo
Smederevo
Radnički (K)
Kragujevac
1 : 9
Partizan
Beograd
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 0
Borac (Č)
Čačak

Košarka

Lions
Vršac
71 : 61
Tamiš Petrohemija
Pančevo
Radnički
Obrenovac
76 : 64
Maraton
Jagodina
Mladost
Čačak
86 : 77
Vrbas
Vrbas
FMP 2
Beograd
88 : 74
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Loznica
Loznica
56 : 70
Partizan
Beograd
Kraljevo
Kraljevo
53 : 56
Kovin
Kovin
Bor
Bor
53 : 95
Jugobanat
Banatski Karlovac
Šabac
Šabac
60 : 89
Radnički
Kragujevac
Tamiš
Pančevo
80 : 44
Gradac
Čačak

Odbojka

ŽOK Buljane
Buljane
0 : 3
Sloga
Batočina
Smeč
Gruža
1 : 3
Jagodina 2
Jagodina

Rukomet

Radnički
Kragujevac
30 : 30
ORK Niš
Niš
Vrbas
Vrbas
23 : 23
Jagodina
Jagodina
Naisa
Niš
22 : 21
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Župa
Aleksandrovac
24 : 39
Jagodina
Jagodina
Metalac(V)
Valjevo
24 : 40
Temerin
Temerin
Kučevo
Kučevo
28 : 25
Železnicar Gas Teh
Inđija

Futsal

Niš 92
Niš
5 : 4
Rušče
Vranje