XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 51 utakmica za dan
Sreda, 8 Oktobar 2008

Fudbal

Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Mladost (A)
Apatin
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Sevojno
Sevojno
5 : 2
Hajduk
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
Mladost (L)
Lučani
0 : 2
Smederevo
Smederevo
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 1
Spartak Z.V.
Subotica
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
BSK Borča
Borča
Dinamo
Vranje
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Indjija
Inđija
2 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Orlovac
Mrčajevci
3 : 3
Omladinac (NS)
Novo Selo
Sloga (S)
Sjenica
4 : 2
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Erdoglija
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
4 : 1
Bane
Raška
Polet (Lj)
Ljubić
6 : 2
Pobeda
Beloševac
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Crnokosa
Kosjerić
1 : 4
Vodojaža
Grošnica
Gruža
Gruža
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Prijevor
Prijevor
0 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Vučje
Vučje
1 : 0
OFK Niš
Niš
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 1
Sloga (LI)
Lipovica
Jastrebac (B)
Blace
2 : 1
Mladost (L)
Lalinac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Jedinstvo
Bošnjace
5 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Morava (VH)
Vladičin Han
1 : 1
Pukovac
Pukovac
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
Radan
Lebane
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 0
Napredak
Aleksinac
Sloga (LE)
Leskovac
6 : 2
Pusta Reka
Bojnik
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Trajal
Kruševac
Putevi
Zaječar
1 : 1
Rudar (B)
Bor
Temnić Lipa
Varvarin
3 : 1
Kablovi
Zaječar
Dunav
Prahovo
1 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Prva petoletka
Trstenik
5 : 0
Poreč
Donji milanovac
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Trgovački
Jagodina
Ozren
Sokobanja
0 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Bor
Bor
3 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Borac
Bivolje
0 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Polet
Karavukovo
3 : 0
1. Maj Agroruma
Ruma
Omladinac (Z)
Zdravčići
1 : 0
GP Zlatibor
Užice
Savinac
Visibaba
1 : 0
Polet (R)
Rasna
Polimlje
Prijepolje
4 : 0
Budućnost (A)
Arilje
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
0 : 0
Perućac
Perućac
Arilje
Arilje
7 : 0
Jedinstvo (K)
Kalenić
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
Luna Avijatičar
Vranjani
2 : 3
Zlatibor voda (G)
Gostilje
Železničar (P)
Požega
3 : 1
Sečica
Seča reka

Košarka

Metalac
Valjevo
80 : 76
Zdravlje Actavis
Leskovac
CSU Cuadripol
Brašov
70 : 84
Swisslion Takovo
Vršac
Radnički 034 Group
Kragujevac
63 : 74
Feni Industri
Kavadarci
Feršped Rabotnički
Skoplje
67 : 51
Dinamo
Bukurešt

Rukomet

Dinamo
Pancevo
42 : 31
Zlatar
Nova Varoš
Napredak
Kruševac
20 : 42
Naisa
Niš