XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 137 utakmica za dan
Subota, 4 Oktobar 2008

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Napredak
Kruševac
Javor Habitfarm
Ivanjica
1 : 1
Hajduk
Kula
Čukarički Stankom
Beograd
4 : 1
Jagodina
Jagodina
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Indjija
Inđija
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Dinamo
Vranje
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
BSK Borča
Borča
1 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Spartak Z.V.
Subotica
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
Smederevo
Smederevo
3 : 1
Bežanija
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 1
Sevojno
Sevojno
Budućnost (V)
Valjevo
3 : 1
Inon
Požarevac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
4 : 0
Sloga (P)
Požega
FAP
Priboj
1 : 1
Mačva
Šabac
Radnički (K)
Kragujevac
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Sloboda (U)
Užice
1 : 0
Loznica
Loznica
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 0
Vujić voda
Valjevo
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 2
Župa
Aleksandrovac
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Dubočica
Leskovac
Kopaonik
Brus
0 : 0
Radnički (P)
Pirot
Timok
Zaječar
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
Svrljig
Svrljig
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Sloven
Ruma
1 : 2
Vršac
Vršac
Radnički (S)
Sombor
1 : 3
Senta
Senta
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Metalac AV
Futog
1 : 3
Radnički (Š)
Šid
Big Bul
Bačinci
3 : 2
Kikinda
Kikinda
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dorćol
Beograd
0 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Omladinac (NS)
Novo Selo
7 : 1
Prijevor
Prijevor
Pobeda
Beloševac
7 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Selevac
Selevac
0 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Radnički (V)
Valjevo
1 : 4
Morava (VP)
Velika Plana
Jadar (S)
Stupnica
1 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Sloga (LE)
Leskovac
0 : 1
Vučje
Vučje
Pusta Reka
Bojnik
3 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Napredak
Aleksinac
1 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Morava (Ć)
Ćuprija
4 : 2
Bor
Bor
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 0
Temnić Lipa
Varvarin
Kablovi
Zaječar
2 : 4
Putevi
Zaječar
Rudar (B)
Bor
3 : 0
Trajal
Kruševac
Radnički (B)
Bajmok
6 : 1
Dinamo
Pančevo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
1 : 0
Jedinstvo
Novi Bečej
Bačka 1901
Subotica
4 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnik
Stari Tamiš
1 : 0
Polet (N)
Nakovo
BAK
Bela Crkva
0 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
Panonija
Panonija
0 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Sloboda
Novi Kozarci
4 : 1
ŽAK
Kikinda
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 1
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 1
Borac
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 3
Ljukovo
Ljukovo
Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 0
Solunac
Rastina
Stanišić
Stanišić
2 : 2
Jugović
Kać
Trudbenik
Beograd
2 : 0
Milutinac
Zemun
Obilić
Beograd
1 : 3
Lokomotiva
Beograd
IMT
Beograd
0 : 0
Turbina
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 0
Poštar
Beograd
Karađorđe
Kraljevo
1 : 2
Proleter Lasta
Pečenog
Magnohrom
Kraljevo
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Ibar (MB)
Mataruška Banja
1 : 2
Radnički (K)
Kovači
Železničar (P)
Požega
1 : 0
Omladinac (Z)
Zdravčići
Zlatibor voda (G)
Gostilje
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Jadran
Kragujevac
1 : 6
Arsenal
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
5 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Karađorđe (R)
Rača
Marjan
Knić
4 : 1
Karađorđe Mladost
Topola
Borac (LJ)
Ljuljaci
1 : 5
Lokomotiva
Lapovo
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 3
Sloga (B)
Batočina
Radnik
Ub
1 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Mladost
Vračević
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Brestovac
Brestovac
3 : 0
Miloševo
Miloševo
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Njegoš
Lovćenac
3 : 2
Tavankut
Tavankut
Mladost
Omoljica
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Jedinstvo
Vlajkovac
0 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Radnički (K)
Kovin
4 : 0
Dolovo
Dolovo
Šajkaš
Kovilj
1 : 0
Kabel
Novi Sad
Bečej Old gold
Bečej
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Obilić (Z)
Zmajevo
1 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
OFK Vrbas
Vrbas
5 : 0
Budućnost (SS)
Savino Selo
Mlada krila
Metikoši
3 : 1
Polet (R)
Ratina
Mladost (S)
Svinjarevo
4 : 3
Vrelo
Milanovac
Žitkovica
Žitkovica
3 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
Luk
Voćnjak
7 : 1
Velika Reka
Podgaj
Crnča
Crnča
5 : 4
Radjevac
Krupanj
Omladinac
Branko Bjegović
1 : 2
Zadrugar
Sićevo
Subotica
Subotica
5 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Musina reka
Musina reka
1 : 2
Čibukovac
Kraljevo
Dunavac
Petka
3 : 0
Napredak (P)
Poljana
Stig
Beranje
6 : 0
Metalac
Požarevac
Krasava
Krasava
2 : 5
Jedinstvo
Zavlaka
Požarevac
Požarevac
7 : 1
Gradac
Valjevo
Radnički 1919
Zrenjanin
2 : 5
Ravangrad
Sombor
Pančevo
Pančevo
0 : 5
Kikinda
Kikinda
Novi Bečej
Novi Bečej
1 : 1
Kalemegdan
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Borac
Čačak
Borac (Č)
Čačak
2 : 2
Radnički (P)
Pirot

Košarka

Partizan
Beograd
74 : 67
Krka
Novo Mesto
Helios
Domžale
74 : 79
Bosna ASA BHT
Sarajevo
Hemofarm Štada
Vršac
86 : 76
Cibona
Zagreb
Zadar
Zadar
81 : 67
Split CO
Split
Zagreb CO
Zagreb
81 : 90
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Budućnost m:tel
Podgorica
82 : 73
Union Olimpija
Ljubljana
FMP
Železnik
78 : 84
Crvena Zvezda
Beograd
Radnički 034 Group
Kragujevac
77 : 78
Radnički Invest Inž.
Novi Sad
Sloga
Kraljevo
72 : 83
Borac
Čačak
Vizura
Beograd
72 : 77
Lions
Vršac
Tamiš Petrohemija
Pančevo
76 : 79
Napredak Rubin
Kruševac
Proleter Naftagas
Zrenjanin
95 : 59
Mladost
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
102 : 87
Radnički
Obrenovac
Crnokosa
Kosjerić
56 : 55
Kikinda
Kikinda
Gradac
Čačak
54 : 79
Moravac
Čačak
Voždovac
Beograd
83 : 58
Jugobanat
Banatski Karlovac

Odbojka

Sloga
Batočina
0 : 3
Profil
Kragujevac

Rukomet

Planinka PV
Kuršumlija
26 : 28
Metaloplastika ZK
Šabac
Kolubara
Lazarevac
23 : 22
Partizan SiSi
Beograd
Mladost Radnički
Čačak
32 : 27
Vojvodina Železničar
Novi Sad
PKB
Padinska Skela
30 : 31
Tarket
Bačka Palanka
Jugović-Unimet
Kać
25 : 21
Radnički
Kragujevac
Priboj
Priboj
20 : 23
Crvenka
Crvenka
Novi Pazar
Novi Pazar
32 : 30
Zlatar
Nova Varoš
Napredak
Kruševac
30 : 28
Metalac Asco Vidak
Futog
Leskovac
Leskovac
24 : 33
Smederevo
Smederevo
Mladost TSK
Bački Jarak
28 : 34
Dinamo
Pancevo
Vranje
Vranje
29 : 20
Rudar
Kostolac
Jugopetrol Železničar
Niš
34 : 26
Vrbas
Vrbas
Jagodina
Jagodina
29 : 30
Bask
Beograd
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
30 : 22
Medicinar
Šabac
Zaječar
Zaječar
37 : 26
RTB Bor
Bor
Crvena Zvezda
Beograd
30 : 28
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Max Sport
Nova Pazova
38 : 33
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Železnicar Gas Teh
Inđija
26 : 19
Cepelin
Beograd
Temerin
Temerin
33 : 24
Župa
Aleksandrovac
Jagodina
Jagodina
26 : 19
Spartak
Subotica

Futsal

Kopernikus
Niš
5 : 3
Leteći Holandjanin
Vrbas
Koska
Niš
0 : 3
Kolubara
Lazarevac