XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 116 utakmica za dan
Subota, 27 Septembar 2008

Fudbal

Banat
Zrenjanin
0 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Javor Habitfarm
Ivanjica
Hajduk
Kula
1 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
1 : 1
Rad
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Hajduk
Beograd
Mladost (A)
Apatin
2 : 2
Voždovac
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 1
Spartak Z.V.
Subotica
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Vujić voda
Valjevo
0 : 1
Sloboda (U)
Užice
Loznica
Loznica
1 : 1
Radnički (K)
Kragujevac
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Budućnost (V)
Valjevo
Inon
Požarevac
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Svrljig
Svrljig
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Sinđelić
Niš
1 : 0
Kopaonik
Brus
Dubočica
Leskovac
3 : 1
Radnik Rosa
Surdulica
Topličanin
Prokuplje
0 : 0
Župa
Aleksandrovac
Tekstilac Ites
Odžaci
1 : 3
Spartak (D)
Debeljača
Sloga (T)
Temerin
2 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (NP)
Nova Pazova
4 : 0
Big Bul
Bačinci
Kikinda
Kikinda
2 : 0
Metalac AV
Futog
Radnički (Š)
Šid
5 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Zemun
Zemun
3 : 0
Srem
Jakovo
BASK
Beograd
1 : 1
Lisović
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Dorćol
Beograd
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Crnokosa
Kosjerić
2 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Gruža
Gruža
2 : 1
Prijevor
Prijevor
Radnički (V)
Valjevo
3 : 3
Vrbovac
Vrbovac
Jadar (S)
Stupnica
1 : 0
Rudar (K)
Kostolac
OFK Niš
Niš
1 : 3
Mladost (L)
Lalinac
Jedinstvo
Bošnjace
1 : 1
Radan
Lebane
Morava (VH)
Vladičin Han
3 : 0
Napredak
Aleksinac
Žitorađa
Žitorađa
5 : 0
Pusta Reka
Bojnik
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Rudar (B)
Bor
Dunav
Prahovo
5 : 4
Trgovački
Jagodina
Prva petoletka
Trstenik
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Đerdap
Kladovo
5 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
Bor
Bor
2 : 0
Borac
Bivolje
Dinamo
Pančevo
4 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
BAK
Bela Crkva
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
5 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Jedinstvo
Novi Bečej
6 : 1
Radnički (B)
Bajmok
Cement
Beočin
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1. Maj Agroruma
Ruma
0 : 0
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
Poštar
Beograd
2 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Turbina
Beograd
1 : 0
Slavija
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Obilić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Karađorđe
Kraljevo
2 : 1
Jedinstvo
Godačica
Magnohrom
Kraljevo
0 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Ibar (MB)
Mataruška Banja
1 : 2
Mataruge
Mataruge
Slatina
Slatina
2 : 3
Autoprevoz
Čačak
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Železničar (P)
Požega
Arsenal
Kragujevac
3 : 0
Budućnost
Resnik
Dobrača
Dobrača
4 : 2
Cerovac
Cerovac
Kolonija
Kragujevac
6 : 0
Srbija
Ilićevo
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 5
Partizan (D)
Darosava
Lokomotiva
Lapovo
3 : 1
Borac (P)
Pajsijevići
Karađorđe (R)
Rača
1 : 4
Proleter
Jelovik
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Zadrugar
Lajkovac
5 : 1
ZSK
Valjevo
Palilulac
Niš
0 : 0
Mramor
Mramor
Jadran
Feketić
4 : 1
Čoka
Čoka
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 1
Krivaja
Krivaja
Potisje
Kanjiža
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Šajkaš
Kovilj
2 : 1
Slavija (NS)
Novi Sad
Bečej Old gold
Bečej
0 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Obilić (Z)
Zmajevo
4 : 0
Budućnost (SS)
Savino Selo
OFK Vrbas
Vrbas
9 : 0
OFK Futog
Futog
Žiča
Žiča
2 : 1
Tavnik
Tavnik
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 1
Integral
Batuša
Velika Reka
Podgaj
1 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 1
Prva iskra
Runjani
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
Čibukovac
Kraljevo
0 : 0
Progorelica
Progorelica
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 6
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Sloga (L)
Lučica
3 : 4
Sloga (D)
Dubravica
Mip Majdan
Požarevac
0 : 6
Stig
Beranje
Vandini
Zemun
5 : 2
Novi Bečej
Novi Bečej
Kalemegdan
Beograd
1 : 0
Pančevo
Pančevo
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Radnički 1919
Zrenjanin
Rad
Beograd
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 3
Partizan
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 1
Borac (Č)
Čačak
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Borac (Č)
Čačak
Radnički (P)
Pirot
1 : 2
Morava (VP)
Velika Plana

Rukomet

Priboj
Priboj
29 : 26
Planinka PV
Kuršumlija
Crvenka
Crvenka
22 : 22
ORK Niš
Niš
Župa
Aleksandrovac
21 : 32
Jugović-Unimet
Kać
Tarket
Bačka Palanka
31 : 23
Mladost Radnički
Čačak
Partizan SiSi
Beograd
28 : 29
Metaloplastika ZK
Šabac
Novi Pazar
Novi Pazar
23 : 22
Metalac Asco Vidak
Futog
Napredak
Kruševac
34 : 28
Dinamo
Pancevo
Leskovac
Leskovac
25 : 30
Rudar
Kostolac
Mladost TSK
Bački Jarak
25 : 20
Crvena Zvezda
Mokrin
Vranje
Vranje
23 : 21
Vrbas
Vrbas
BSK Heba
Bujanovac
0 : 10
Bask
Beograd
Jugopetrol Železničar
Niš
28 : 20
Jagodina
Jagodina
Knjaz Miloš
Aranđelovac
27 : 26
Zaječar
Zaječar
RTB Bor
Bor
20 : 34
Kikinda
Kikinda
Dinamo Petrohemija
Pančevo
19 : 28
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Medicinar
Šabac
13 : 31
Naisa
Niš
Jagodina
Jagodina
36 : 20
Max Sport
Nova Pazova
Župa
Aleksandrovac
29 : 30
Radnički
Kragujevac
Kučevo
Kučevo
23 : 21
Metalac (GM)
Gornji Milanovac

Futsal

Liman
Novi Sad
4 : 3
Kopernikus
Niš
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
0 : 3
Koska
Niš
SAS
Zrenjanin
9 : 3
Forum
Vršac