XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 106 utakmica za dan
Subota, 20 Septembar 2008

Fudbal

OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Hajduk
Kula
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Javor Habitfarm
Ivanjica
0 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 0
Dinamo
Vranje
Indjija
Inđija
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Sad
Novi Sad
2 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
BSK Borča
Borča
2 : 0
Bežanija
Beograd
Spartak Z.V.
Subotica
3 : 2
Sevojno
Sevojno
Smederevo
Smederevo
1 : 1
Mladost (A)
Apatin
Voždovac
Beograd
1 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Budućnost (V)
Valjevo
3 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Mačva
Šabac
FAP
Priboj
2 : 0
Loznica
Loznica
Radnički (K)
Kragujevac
1 : 0
Vujić voda
Valjevo
Sloboda (U)
Užice
0 : 2
Metalac (K)
Kraljevo
Balkanski
Dimitrovgrad
5 : 1
Topličanin
Prokuplje
Radnički (N)
Niš
4 : 1
Sinđelić
Niš
Kopaonik
Brus
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Timok
Zaječar
2 : 0
Svrljig
Svrljig
Sloven
Ruma
0 : 1
Senta
Senta
Vršac
Vršac
1 : 5
Proleter (NS)
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
1 : 3
Radnički (Š)
Šid
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 1
Kikinda
Kikinda
Metalac AV
Futog
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Big Bul
Bačinci
2 : 1
Sloga (T)
Temerin
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 1
Tekstilac Ites
Odžaci
Dorćol
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Sopot
Sopot
0 : 1
BASK
Beograd
Omladinac (NS)
Novo Selo
4 : 1
Gruža
Gruža
Crvena zvezda (S)
Suvodol
1 : 0
Krušik
Valjevo
Rudar (K)
Kostolac
2 : 1
Radnički (KO)
Koceljeva
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Vrbovac
Vrbovac
1 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Sloga (LE)
Leskovac
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Pusta Reka
Bojnik
2 : 2
Morava (VH)
Vladičin Han
Napredak
Aleksinac
0 : 2
Jedinstvo
Bošnjace
Bor
Bor
4 : 0
SFS Borac
Paraćin
Morava (Ć)
Ćuprija
6 : 3
Đerdap
Kladovo
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 0
Trajal
Kruševac
Kablovi
Zaječar
3 : 0
Rudar (B)
Bor
Jedinstvo
Novi Bečej
5 : 2
Dinamo
Pančevo
Radnički (B)
Bajmok
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Polet (N)
Nakovo
Radnik
Stari Tamiš
6 : 1
Obilić
Novi Kneževac
BAK
Bela Crkva
2 : 1
ŽAK
Kikinda
Panonija
Panonija
1 : 1
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Polet
Karavukovo
2 : 3
Cement
Beočin
Žarkovo
Beograd
3 : 3
IMT
Beograd
Poštar
Beograd
1 : 2
Slavija
Beograd
Turbina
Beograd
4 : 3
Posavac Tišma
Boljevci
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Grafičar
Beograd
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Radnik
Ušće
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Jasen
Brodarevo
0 : 1
Omladinac (Z)
Zdravčići
Železničar (P)
Požega
4 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Zlatibor voda (G)
Gostilje
4 : 0
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
6 : 0
Šumadija
Čumić
Badnjevac
Badnjevac
1 : 4
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Marjan
Knić
0 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Borac (LJ)
Ljuljaci
0 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Radnik
Ub
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Krivelj
Krivelj
1 : 5
Majdanpek
Majdanpek
Brestovac
Brestovac
1 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 0
Slatina (N)
Negotin
Jadran
Feketić
4 : 0
AFK
Ada
Potisje
Kanjiža
2 : 2
Tavankut
Tavankut
Mladost
Omoljica
4 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 0
Dolovo
Dolovo
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 0
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Tvrdjava
Bač
5 : 1
Bečej Old gold
Bečej
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Mladost (S)
Svinjarevo
2 : 1
Pomoravlje
Vlaški Do
Žitkovica
Žitkovica
4 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Luk
Voćnjak
2 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Crnča
Crnča
1 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Omladinac
Branko Bjegović
2 : 2
Sloga (DT)
Donja Trnava
Subotica
Subotica
4 : 2
Solid
Subotica
Dunav
Ostrovo
1 : 0
Dunavac
Petka
Sopot
Požarevac
1 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Krasava
Krasava
5 : 2
Bratstvo
Krupanj
Radnički 1919
Zrenjanin
0 : 11
Kalemegdan
Beograd
Pančevo
Pančevo
1 : 1
Novi Bečej
Novi Bečej
Partizan
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Napredak
Kruševac
Borac (Č)
Čačak
1 : 1
Radnički (K)
Kragujevac
Rad
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš

Rukomet

ORK Niš
Niš
28 : 27
Planinka PV
Kuršumlija
Priboj
Priboj
25 : 25
Jugović-Unimet
Kać
Crvenka
Crvenka
28 : 26
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Župa
Aleksandrovac
33 : 29
PKB
Padinska Skela
Tarket
Bačka Palanka
35 : 29
Metaloplastika ZK
Šabac
Bask
Beograd
29 : 30
Vranje
Vranje
Vrbas
Vrbas
21 : 27
Mladost TSK
Bački Jarak
Crvena Zvezda
Mokrin
22 : 21
Leskovac
Leskovac
Rudar
Kostolac
29 : 29
Napredak
Kruševac
Naisa
Niš
23 : 21
Dinamo Petrohemija
Pančevo
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
27 : 20
Čačak
Čačak
Kikinda
Kikinda
33 : 23
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Zaječar
Zaječar
30 : 27
Crvena Zvezda
Beograd