XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 200 utakmica za dan
Nedelja, 14 Septembar 2008

Fudbal

Čukarički Stankom
Beograd
2 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Hajduk
Beograd
0 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Voždovac
Beograd
Sevojno
Sevojno
2 : 2
BSK Borča
Borča
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 0
Indjija
Inđija
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Mačva
Šabac
1 : 0
Budućnost (V)
Valjevo
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Kopaonik
Brus
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Spartak (D)
Debeljača
4 : 0
Sloven
Ruma
Palić
Palić
1 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 0
Senta
Senta
Lisović
Beograd
0 : 1
Srem
Jakovo
PKB
Padinska skela
3 : 1
Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Dorćol
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Šumadija
Jagnjilo
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Erdoglija
Kragujevac
2 : 2
Omladinac (NS)
Novo Selo
Sloga (S)
Sjenica
3 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 1
Vodojaža
Grošnica
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 2
Prijevor
Prijevor
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Radnički (KO)
Koceljeva
3 : 1
Beloševac
Beloševac
Krušik
Valjevo
1 : 1
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Obilić (Ž)
Živica
Ribnica
Mionica
2 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Vučje
Vučje
5 : 4
Mladost (L)
Lalinac
Sloga (LI)
Lipovica
4 : 2
Budućnost
Prva Kutina
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 1
Pukovac
Pukovac
Jastrebac (B)
Blace
2 : 0
Radan
Lebane
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 0
Napredak
Aleksinac
Trajal
Kruševac
5 : 0
Poreč
Donji milanovac
Putevi
Zaječar
4 : 1
Trgovački
Jagodina
Temnić Lipa
Varvarin
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Dolina
Padina
2 : 2
ŽAK
Kikinda
Borac
Novi Sad
1 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Radnički (I)
Irig
1 : 1
Cement
Beočin
Hajduk
Šimanovci
3 : 0
Mladost (T)
Turija
Crvenka
Crvenka
0 : 1
Veternik
Veternik
Grafičar
Beograd
0 : 0
GSP Polet
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
3 : 1
Lasta
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 0
Resnik
Resnik
Borac (O)
Ostružnica
0 : 2
Poštar
Beograd
Slavija
Beograd
2 : 1
Žarkovo
Beograd
Proleter Lasta
Pečenog
2 : 1
Popovići
Popovići
Rudar
Baljevac
4 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Jošanica
Novi Pazar
4 : 0
Jedinstvo
Godačica
Borac
Vraneši
0 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Magnohrom
Kraljevo
1 : 2
Morava (S)
Sirča
Tutin
Tutin
3 : 0
Mataruge
Mataruge
Radnik
Ušće
2 : 3
Mladost (O)
Oplanići
Velereč 94
Velereč
0 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Napredak (S)
Svračkovci
1 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 3
Polet (T)
Trbušani
Rudar
Bresnica
4 : 1
Jedinstvo (P)
Puhovo
Napredak (K)
Kačulice
2 : 1
Prilike
Prilike
Ovčar
Markovica
0 : 3
Dragačevo
Guča
Mladost (P)
Preljina
1 : 1
Autoprevoz
Čačak
Miokovci
Miokovci
0 : 0
Slatina
Slatina
Omladinac (Z)
Zdravčići
2 : 1
Budućnost (A)
Arilje
Polet (R)
Rasna
2 : 0
Perućac
Perućac
GP Zlatibor
Užice
2 : 2
Jedinstvo (K)
Kalenić
Savinac
Visibaba
3 : 0
Zlatibor (Č)
Čajetina
Polimlje
Prijepolje
8 : 1
Zlatibor voda (G)
Gostilje
Arilje
Arilje
4 : 1
Sečica
Seča reka
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Železničar (P)
Požega
Luna Avijatičar
Vranjani
3 : 2
Jasen
Brodarevo
Košutnjak
Kragujevac
0 : 6
Dobrača
Dobrača
Srbija
Ilićevo
2 : 1
Partizan (C)
Cerovac
Cerovac
Cerovac
3 : 3
Šumadinac
Kragujevac
Budućnost
Resnik
1 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Sušica
Kragujevac
9 : 1
Šumadija
Čumić
Jedinstvo
Petrovac
2 : 2
Slavija
Kragujevac
Partizan (D)
Darosava
1 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Proleter
Jelovik
4 : 0
Karađorđe Mladost
Topola
Šumadinac (B)
Brzan
1 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Banja
Banja
1 : 0
Sloga (B)
Batočina
Borac (P)
Pajsijevići
2 : 1
Borac (LJ)
Ljuljaci
Tulari
Tulari
4 : 0
Rajac
Kadina Luka
ZSK
Valjevo
2 : 2
Tešnjar
Valjevo
Ribnikar
Pecka
4 : 2
Brežđe
Brežđe
Jedinstvo
Milorci
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Vrujci
Gornja Toplica
0 : 0
Mladost
Vračević
Osečina
Osečina
8 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 1
Sloga (K)
Kasidol
Vihor
Маljurevac
4 : 3
Borac (VL)
Veliko Laole
Polet
Aleksandrovac
0 : 3
Šapine
Šapine
Zadrugar (T)
Tabanovac
5 : 1
Crni Vrh
Miljević
Zadrugar (O)
Osanica
2 : 0
Napredak
Veliko Crniće
Sloga (D)
Drmno
3 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Borac (Ž)
Žabari
2 : 1
Sloga (B)
Burovac
Bata Bulić
Bistrica
0 : 3
Beli Orao
Bradarac
Mramor
Mramor
7 : 2
Čegar
Donji Matejevac
Vulkan
Brenica
1 : 2
Morava (K)
Krušce
Sloboda (GV)
Gornja Vrežina
2 : 1
Radnički (T)
Trupale
Omladinac (GK)
Gornji Komren
0 : 1
Vrtište
Vrtište
Moravac
Gornje Međurovo
2 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Aluminjum
Niš
3 : 0
Delijski Vis
Niš
Jastrebac Proleter
Niš
1 : 4
Brzi Brod
Brzi Brod
Ključ
Podvrška
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Slatina (N)
Negotin
4 : 4
Zlot
Zlot
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 2
Brestovac
Brestovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
Sloga
Kobišnica
1 : 2
Rajac
Rajac
Miloševo
Miloševo
4 : 1
Krivelj
Krivelj
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Slatina (B)
Bor
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Krivaja
Krivaja
1 : 1
Tisa
Adorjan
AFK
Ada
0 : 4
Bačka (P)
Pačir
Čantavir
Čantavir
4 : 1
Proleter
Njegoševo
Čoka
Čoka
2 : 1
Bajša
Bajša
Vulturul
Grebenac
2 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Dolovo
Dolovo
2 : 1
Borac (S)
Starčevo
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 0
Mladost
Omoljica
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 0
Polet
Izbište
Budućnost
Banatski Brestovac
3 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Tempo
Sefkerin
3 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Radnički (B)
Baranda
3 : 2
Partizan
Gaj
Slavija (NS)
Novi Sad
1 : 1
Kabel
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Omladinac (S)
Stepanovićevo
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Sremac
Čerević
12 : 0
Budućnost (SS)
Savino Selo
Index
Novi Sad
1 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Napredak (G)
Gračac
1 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Mladost (V)
Vrdila
2 : 0
Šumadija (Š)
Šumarice
Ribnica (J)
Jovac
0 : 1
Polet (R)
Ratina
Gruža
Vitanovac
0 : 4
Lazac
Lazac
Partizan
Vrba
2 : 0
Žiča
Žiča
Grdica
Grdica
3 : 0
Morava (M)
Mrsać
Rudar
Krepoljin
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Napredak (TR)
Trnovče
0 : 3
Integral
Batuša
Napredak (TO)
Toponica
7 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Dragoš
Oreškovica
3 : 2
Mladost (S)
Svinjarevo
Pomoravlje
Vlaški Do
1 : 3
Radnički (K)
Knežica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Vrelo
Milanovac
Carevac
Carevac
3 : 2
Bambi
Braničevo
Desine
Desine
3 : 2
Napredak (N)
Nabrđe
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 0
Makce
Makce
RSK
Rabrovo
1 : 4
Jedinstvo (D)
Duboka
Mladost (B)
Biskuplje
5 : 3
Borac (Z)
Zabela
Milan Orlić
Novo Selo
6 : 3
Stolice
Krupanj
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 0
Sloga (S)
Straža
Mladost (B)
Brezjak
0 : 0
Borac(K)
Kozjak
Radjevac
Krupanj
3 : 3
Luk
Voćnjak
Gučevo
Banja Koviljača
6 : 0
Rudar (B)
Brasina
Sloga (DT)
Donja Trnava
1 : 7
Crvena zastava
Hum
Radnički (KS)
Knez Selo
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Zadrugar
Sićevo
3 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Borac
Vračev Gaj
3 : 3
Dobrica
Dobrica
Partizan
Uljma
4 : 1
Karaš
Jasenovo
Mladost
Velika Greda
1 : 5
Sloga
Plandište
Hajduk
Šušara
2 : 0
Ratar
Kruščica
Vitorul
Straža
0 : 1
Potporanj
Potporanj
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Hajdučica
Hajdučica
0 : 0
Vršac United
Vršac
Vinogradar
Gudurica
2 : 2
Banat
Dupljaja
Lokomotiva
Subotica
1 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Subotica
Subotica
Solid
Subotica
5 : 0
Udarnik
Višnjevac
Vojvodina
Crepaja
3 : 0
Mladost
Vojlovica
Unirea
Uzdin
0 : 7
Slavija
Kovačica
Pobeda
Samoš
10 : 1
Jedinstvo
Dubovac
Omladinac (O)
Opovo
5 : 1
Borac (P)
Pločica
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 2
Glogonj
Glogonj
Kolonija
Kovin
2 : 1
Proleter
Mramorak
Železničar
Pančevo
3 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 0
Borac (S)
Sakule
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Progorelica
Progorelica
3 : 1
Omladinac (D)
Drakčići
Kablar
Kraljevo
1 : 2
Zgodačica
Godačica
Kralj Petar I
Stubal
1 : 1
Olimpik
Novi Pazar
Dunavac
Petka
3 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Napredak (P)
Poljana
1 : 1
Napredak (B)
Batovac
BSK
Brežane
1 : 6
Sloga (D)
Dubravica
Mip Majdan
Požarevac
1 : 0
Mlava
Bratinac
Stig
Beranje
9 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Dizel
Bare
1 : 1
Sopot
Požarevac
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 1
Krasava
Krasava
7. Juli
Bela Crkva
4 : 2
Bratstvo
Krupanj
Borac
Čačak
2 : 0
Napredak
Kruševac
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Sloboda (U)
Užice
Rad
Beograd
9 : 0
Zemun
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Radnički (K)
Kragujevac
SFS Borac
Paraćin
2 : 2
Partizan
Beograd
Sloboda (U)
Užice
1 : 1
Napredak
Kruševac
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Borac (Č)
Čačak
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 0
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Timok
Zaječar
2 : 4
Rad
Beograd
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Borac (Č)
Čačak
Radnički (K)
Kragujevac
2 : 1
Morava (VP)
Velika Plana