XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 99 utakmica za dan
Subota, 13 Septembar 2008

Fudbal

Banat
Zrenjanin
2 : 0
Javor Habitfarm
Ivanjica
Hajduk
Kula
2 : 0
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
Napredak
Kruševac
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
2 : 1
Smederevo
Smederevo
Mladost (A)
Apatin
1 : 0
Spartak Z.V.
Subotica
Bežanija
Beograd
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 0
Dinamo
Vranje
Sloboda (U)
Užice
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 0
Radnički (K)
Kragujevac
Vujić voda
Valjevo
1 : 1
FAP
Priboj
Loznica
Loznica
2 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (P)
Požega
2 : 2
Inon
Požarevac
Timok
Zaječar
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Car Konstantin
Niš
Sinđelić
Niš
0 : 1
Radnik Rosa
Surdulica
Dubočica
Leskovac
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Tekstilac Ites
Odžaci
1 : 2
Big Bul
Bačinci
Sloga (T)
Temerin
1 : 1
Metalac AV
Futog
Radnički (NP)
Nova Pazova
5 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Radnički (Š)
Šid
3 : 0
Vršac
Vršac
BASK
Beograd
0 : 3
Palilulac
Krnjača
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Železničar (BV)
Bara Venecija
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Bane
Raška
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
Crnokosa
Kosjerić
1 : 1
Gruža
Gruža
Selevac
Selevac
0 : 0
Homoljac
Žagubica
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Radnički (V)
Valjevo
1 : 2
Rudar (K)
Kostolac
Jadar (S)
Stupnica
1 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
OFK Niš
Niš
0 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Jedinstvo
Bošnjace
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 1
Sloga (LE)
Leskovac
Žitorađa
Žitorađa
2 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Rudar (B)
Bor
1 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Dunav
Prahovo
1 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Prva petoletka
Trstenik
4 : 2
Morava (Ć)
Ćuprija
Đerdap
Kladovo
1 : 1
Borac
Bivolje
Ozren
Sokobanja
0 : 0
Bor
Bor
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 1
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo
Novi Bečej
1 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Radnički (B)
Bajmok
2 : 2
Polet (N)
Nakovo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
4 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Radnik
Stari Tamiš
3 : 0
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
BAK
Bela Crkva
0 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Panonija
Panonija
1 : 3
Sloboda
Novi Kozarci
1. Maj Agroruma
Ruma
0 : 3
Donji Srem
Pećinci
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Polet
Karavukovo
1 : 1
Solunac
Rastina
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Jugović
Kać
Jedinstvo
Stara Pazova
5 : 1
Stanišić
Stanišić
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Milutinac
Zemun
Trudbenik
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Obilić
Beograd
1 : 2
Turbina
Beograd
IMT
Beograd
1 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Karađorđe
Kraljevo
1 : 2
Radnički (K)
Kovači
Ibar (MB)
Mataruška Banja
2 : 0
Budućnost (K)
Konarevo
Kolonija
Kragujevac
4 : 0
Arsenal
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
2 : 4
Sloga (L)
Lužnice
Karađorđe (R)
Rača
0 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Badnjevac
Badnjevac
3 : 2
Beli Orlovi
Brestovac
Marjan
Knić
3 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Zadrugar
Lajkovac
4 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Radnik
Ub
2 : 1
Sovljak
Sovljak
Palilulac
Niš
9 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Potisje
Kanjiža
0 : 1
Đurđin TB
Đurđin
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Bačka (M)
Mol
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Šajkaš
Kovilj
2 : 0
Tvrdjava
Bač
Bečej Old gold
Bečej
2 : 4
Mladost (NS)
Novi Sad
Obilić (Z)
Zmajevo
3 : 0
OFK Futog
Futog
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Borac (A)
Adrani
Mlada krila
Metikoši
2 : 3
Tavnik
Tavnik
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
Velika Reka
Podgaj
0 : 1
Prva iskra
Runjani
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 1
Crnča
Crnča
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 0
Žednik
Stari Žednik
Morava (P)
Prugovo
3 : 4
Sloga (L)
Lučica
Napredak (B)
Bubušinac
4 : 6
Železničar
Požarevac
Kolibri
Kuršumlija
1 : 5
Požarevac
Požarevac
Gradac
Valjevo
0 : 8
Sloga
Zemun
Lemind Lavice
Leskovac
3 : 0
Spartak
Subotica
Jerina
Smederevo
0 : 2
Šabac
Šabac
Mašinac PZP
Niš
3 : 0
Sušica
Kragujevac
Napredak
Kruševac
1 : 0
LASK Vaga
Lazarevac
Rad
Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 2
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Radnički (P)
Pirot

Rukomet

Zaječar
Zaječar
10 : 0
Napredak
Kruševac
Crvena Zvezda
Beograd
34 : 31
Kikinda
Kikinda
RTB Bor
Bor
18 : 30
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Čačak
Čačak
19 : 23
Naisa
Niš
Dinamo Petrohemija
Pančevo
35 : 30
Medicinar
Šabac