XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 84 utakmica za dan
Sreda, 10 Septembar 2008

Fudbal

Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Gruža
Gruža
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Prijevor
Prijevor
0 : 2
Polet (Lj)
Ljubić
Jedinstvo Putevi
Užice
6 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Vodojaža
Grošnica
4 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
5 : 1
Erdoglija
Kragujevac
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Vučje
Vučje
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Sloga (LE)
Leskovac
2 : 2
Jedinstvo
Bošnjace
Pusta Reka
Bojnik
1 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Napredak
Aleksinac
1 : 1
Jastrebac (B)
Blace
Radan
Lebane
3 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Pukovac
Pukovac
3 : 2
OFK Niš
Niš
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Sloga (LI)
Lipovica
Budućnost
Prva Kutina
5 : 3
Mladost (L)
Lalinac
Ozren
Sokobanja
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Bor
Bor
2 : 2
Đerdap
Kladovo
Borac
Bivolje
3 : 2
Prva petoletka
Trstenik
Morava (Ć)
Ćuprija
4 : 0
Dunav
Prahovo
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 2
Temnić Lipa
Varvarin
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 2
Putevi
Zaječar
Trgovački
Jagodina
2 : 2
Trajal
Kruševac
Poreč
Donji milanovac
1 : 6
Rudar (B)
Bor
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Kablovi
Zaječar
Popovići
Popovići
2 : 2
Ibar (MB)
Mataruška Banja
Budućnost (K)
Konarevo
3 : 3
Radnik
Ušće
Mladost (O)
Oplanići
3 : 0
Tutin
Tutin
Mataruge
Mataruge
0 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Morava (S)
Sirča
0 : 0
Karađorđe
Kraljevo
Radnički (K)
Kovači
0 : 1
Borac
Vraneši
Braća Vuković
Lađevci
2 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Jedinstvo
Godačica
1 : 1
Rudar
Baljevac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 1
Proleter Lasta
Pečenog
Luna Avijatičar
Vranjani
0 : 1
Omladinac (Z)
Zdravčići
Jasen
Brodarevo
2 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Železničar (P)
Požega
1 : 1
Arilje
Arilje
Sečica
Seča reka
0 : 3
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
Zlatibor voda (G)
Gostilje
1 : 0
Savinac
Visibaba
Zlatibor (Č)
Čajetina
1 : 1
GP Zlatibor
Užice
Jedinstvo (K)
Kalenić
1 : 2
Polet (R)
Rasna
Perućac
Perućac
1 : 2
Budućnost (A)
Arilje
Sloga (K)
Kasidol
6 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Beli Orao
Bradarac
3 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Sloga (B)
Burovac
3 : 0
Sloga (D)
Drmno
Dunavac
Kisiljevo
1 : 0
Zadrugar (O)
Osanica
Napredak
Veliko Crniće
4 : 0
Zadrugar (T)
Tabanovac
Crni Vrh
Miljević
3 : 2
Polet
Aleksandrovac
Šapine
Šapine
2 : 0
Vihor
Маljurevac
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Partizan
Gaj
5 : 1
Tempo
Sefkerin
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 2
Budućnost
Banatski Brestovac
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
Polet
Izbište
1 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Mladost
Omoljica
2 : 0
Dolovo
Dolovo
Borac (S)
Starčevo
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Jedinstvo
Vlajkovac
4 : 1
Vulturul
Grebenac
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 0
Obilić (Z)
Zmajevo
OFK Futog
Futog
1 : 3
Index
Novi Sad
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 2
Sremac
Čerević
Budućnost (SS)
Savino Selo
0 : 7
Omladinac (S)
Stepanovićevo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 3
Bečej Old gold
Bečej
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 1
Šajkaš
Kovilj
Tvrdjava
Bač
1 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
Slavija (NS)
Novi Sad
Dobrica
Dobrica
5 : 1
Vinogradar
Gudurica
Banat
Dupljaja
4 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Vršac United
Vršac
2 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
4 : 0
Vitorul
Straža
Potporanj
Potporanj
5 : 2
Hajduk
Šušara
Ratar
Kruščica
4 : 0
Mladost
Velika Greda
Sloga
Plandište
1 : 1
Partizan
Uljma
Karaš
Jasenovo
7 : 0
Borac
Vračev Gaj
Borac (S)
Sakule
1 : 0
Železničar
Pančevo
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 2
Kolonija
Kovin
Proleter
Mramorak
7 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Glogonj
Glogonj
1 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Borac (P)
Pločica
1 : 0
Pobeda
Samoš
Jedinstvo
Dubovac
3 : 9
Unirea
Uzdin
Slavija
Kovačica
3 : 0
Vojvodina
Crepaja
Mladost
Vojlovica
3 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo