XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 87 utakmica za dan
Subota, 6 Septembar 2008

Fudbal

Inon
Požarevac
0 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Budućnost (V)
Valjevo
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Loznica
Loznica
FAP
Priboj
2 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Radnički (K)
Kragujevac
3 : 1
Sloboda (U)
Užice
Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Dubočica
Leskovac
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Kopaonik
Brus
1 : 1
Svrljig
Svrljig
Sloven
Ruma
0 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
Vršac
Vršac
0 : 3
Kikinda
Kikinda
Radnički (S)
Sombor
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Metalac AV
Futog
3 : 1
Tekstilac Ites
Odžaci
Big Bul
Bačinci
0 : 0
Palić
Palić
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 2
Spartak (D)
Debeljača
Dorćol
Beograd
2 : 0
PKB
Padinska skela
Sopot
Sopot
0 : 0
Lisović
Beograd
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Mokra Gora
Zubin Potok
4 : 2
Prijevor
Prijevor
Crvena zvezda (S)
Suvodol
1 : 2
Radnički (KO)
Koceljeva
Rudar (K)
Kostolac
2 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
OFK Niš
Niš
0 : 4
Radan
Lebane
Jedinstvo
Bošnjace
3 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Morava (VH)
Vladičin Han
0 : 2
Žitorađa
Žitorađa
SFS Borac
Paraćin
0 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Poreč
Donji milanovac
Rudar (B)
Bor
3 : 2
Trgovački
Jagodina
Dunav
Prahovo
0 : 1
Borac
Bivolje
Prva petoletka
Trstenik
1 : 1
Bor
Bor
Đerdap
Kladovo
4 : 1
Ozren
Sokobanja
Dinamo
Pančevo
2 : 0
Panonija
Panonija
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 2
BAK
Bela Crkva
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
0 : 2
Dolina
Padina
Obilić
Novi Kneževac
1 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 1
Radnički (B)
Bajmok
Polet (N)
Nakovo
1 : 4
Jedinstvo
Novi Bečej
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Stanišić
Stanišić
4 : 0
Crvenka
Crvenka
Jugović
Kać
5 : 1
Polet
Karavukovo
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 1
Radnički (I)
Irig
Cement
Beočin
2 : 1
Borac
Novi Sad
Žarkovo
Beograd
0 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Poštar
Beograd
0 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Turbina
Beograd
0 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 2
Popovići
Popovići
Proleter Lasta
Pečenog
4 : 2
Jedinstvo
Godačica
Karađorđe
Kraljevo
4 : 1
Mataruge
Mataruge
Slatina
Slatina
3 : 1
Mladost (P)
Preljina
Slavija
Kragujevac
2 : 0
Sušica
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
4 : 0
Dobrača
Dobrača
Borac (LJ)
Ljuljaci
2 : 2
Marjan
Knić
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 0
Banja
Banja
Lokomotiva
Lapovo
7 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Mladost
Vračević
2 : 1
Jedinstvo
Milorci
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 1
Ribnikar
Pecka
Krivelj
Krivelj
4 : 1
Sloga
Kobišnica
Brestovac
Brestovac
4 : 1
Slatina (N)
Negotin
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 1
Radnički
Klokočevac
Jadran
Feketić
2 : 1
Krivaja
Krivaja
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (K)
Kovin
2 : 1
Mladost
Omoljica
Šajkaš
Kovilj
5 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Bečej Old gold
Bečej
9 : 1
Budućnost (SS)
Savino Selo
Goč
Vrnjačka Banja
7 : 0
Lazac
Lazac
Žiča
Žiča
5 : 0
Gruža
Vitanovac
Mladost (S)
Svinjarevo
2 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Žitkovica
Žitkovica
4 : 3
Polet (V)
Voluja
Luk
Voćnjak
8 : 0
Mladost (B)
Brezjak
Crnča
Crnča
4 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Subotica
Subotica
1 : 2
Lokomotiva
Subotica
Borac (K)
Klenovnik
0 : 2
Dunav
Ostrovo
Sopot
Požarevac
4 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Krasava
Krasava
5 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Napredak
Kruševac
3 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Sušica
Kragujevac
0 : 5
Jerina
Smederevo
Šabac
Šabac
4 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Spartak
Subotica
5 : 1
Gradac
Valjevo
Sloga
Zemun
0 : 5
Požarevac
Požarevac
Zemun
Zemun
1 : 1
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
BSK Borča
Borča
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 4
Rad
Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
0 : 1
Zemun
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Napredak
Kruševac
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Radnički (K)
Kragujevac
Borac (Č)
Čačak
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd