XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 181 utakmica za dan
Nedelja, 24 Avgust 2008

Fudbal

Dinamo
Vranje
1 : 1
Bežanija
Beograd
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Loznica
Loznica
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 2
Sloboda (U)
Užice
Župa
Aleksandrovac
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
Jedinstvo
Paraćin
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Radnik Rosa
Surdulica
2 : 1
Svrljig
Svrljig
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 1
Kikinda
Kikinda
Senta
Senta
2 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Srem
Jakovo
0 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Šumadija
Jagnjilo
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Sindjelić
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Železničar (BV)
Bara Venecija
0 : 0
PKB
Padinska skela
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
BASK
Beograd
Beograd
Beograd
1 : 0
Lisović
Beograd
Palilulac
Krnjača
1 : 0
Sopot
Sopot
Pobeda
Beloševac
3 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Bane
Raška
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Erdoglija
Kragujevac
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Orlovac
Mrčajevci
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Prijevor
Prijevor
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Gruža
Gruža
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Vrbovac
Vrbovac
1 : 2
Rudar (K)
Kostolac
Homoljac
Žagubica
4 : 1
Beloševac
Beloševac
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 2
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Radnički (KO)
Koceljeva
0 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Krušik
Valjevo
0 : 1
Zvižd
Kučevo
Vučje
Vučje
6 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Budućnost
Prva Kutina
0 : 2
Pukovac
Pukovac
Mladost (L)
Lalinac
0 : 0
Radan
Lebane
Sloga (LI)
Lipovica
2 : 0
Napredak
Aleksinac
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 5
Sloga (LE)
Leskovac
Jastrebac (B)
Blace
2 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Trajal
Kruševac
0 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Putevi
Zaječar
2 : 2
Borac
Bivolje
Temnić Lipa
Varvarin
1 : 1
Bor
Bor
ŽAK
Kikinda
2 : 2
Radnički (B)
Bajmok
Polet (N)
Nakovo
1 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Donji Srem
Pećinci
3 : 0
Crvenka
Crvenka
Veternik
Veternik
1 : 0
Polet
Karavukovo
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
Solunac
Rastina
3 : 1
Borac
Novi Sad
Milutinac
Zemun
1 : 4
Slavija
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
1 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Resnik
Resnik
1 : 1
Trudbenik
Beograd
Lasta
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 1
GSP Polet
Beograd
Jedinstvo
Godačica
1 : 1
Popovići
Popovići
Rudar
Baljevac
5 : 2
Morava (S)
Sirča
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Mataruge
Mataruge
Borac
Vraneši
0 : 0
Mladost (O)
Oplanići
Magnohrom
Kraljevo
0 : 2
Ibar (MB)
Mataruška Banja
Tutin
Tutin
2 : 3
Radnik
Ušće
Polet (T)
Trbušani
0 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
2 : 1
Jedinstvo (P)
Puhovo
Velereč 94
Velereč
3 : 3
Prilike
Prilike
Napredak (S)
Svračkovci
3 : 0
Dragačevo
Guča
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 1
Autoprevoz
Čačak
Rudar
Bresnica
3 : 1
Slatina
Slatina
Napredak (K)
Kačulice
0 : 0
Miokovci
Miokovci
Ovčar
Markovica
2 : 1
Mladost (P)
Preljina
Omladinac (Z)
Zdravčići
0 : 0
Jedinstvo (K)
Kalenić
Perućac
Perućac
1 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina
Budućnost (A)
Arilje
1 : 5
Zlatibor voda (G)
Gostilje
GP Zlatibor
Užice
1 : 0
Sečica
Seča reka
Savinac
Visibaba
0 : 3
Železničar (P)
Požega
Polimlje
Prijepolje
3 : 1
Jasen
Brodarevo
Napredak (GD)
Gornja Dobrinja
1 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Arilje
Arilje
0 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Sušica
Kragujevac
9 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
3 : 0
Jadran
Kragujevac
Šumadija
Čumić
1 : 1
Cerovac
Cerovac
Sloga (L)
Lužnice
1 : 0
Srbija
Ilićevo
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 2
Kolonija
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
4 : 2
Dobrača
Dobrača
Partizan (C)
Cerovac
2 : 1
Arsenal
Kragujevac
Borac (P)
Pajsijevići
2 : 6
Banja
Banja
Sloga (B)
Batočina
0 : 1
Proleter
Jelovik
Beli Orlovi
Brestovac
1 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Rajac
Kadina Luka
0 : 0
Tešnjar
Valjevo
Tulari
Tulari
3 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
ZSK
Valjevo
1 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Ribnikar
Pecka
1 : 0
Osečina
Osečina
Jedinstvo
Milorci
2 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
Šapine
Šapine
3 : 0
Sloga (K)
Kasidol
Borac (VL)
Veliko Laole
4 : 1
Crni Vrh
Miljević
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Napredak
Veliko Crniće
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Polet
Aleksandrovac
1 : 4
Sloga (B)
Burovac
Zadrugar (T)
Tabanovac
0 : 2
Beli Orao
Bradarac
Zadrugar (O)
Osanica
1 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Sloga (D)
Drmno
4 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Aluminjum
Niš
2 : 1
Palilulac
Niš
Jastrebac Proleter
Niš
1 : 2
Moravac
Gornje Međurovo
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 1
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Delijski Vis
Niš
0 : 1
Sloboda (GV)
Gornja Vrežina
Proleter (M)
Mezgraja
4 : 3
Vulkan
Brenica
Vrtište
Vrtište
3 : 2
Mramor
Mramor
Radnički (T)
Trupale
7 : 0
Budućnost (P)
Popovac
Morava (K)
Krušce
1 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Majdanpek
Majdanpek
4 : 0
Sloga
Kobišnica
Slatina (B)
Bor
2 : 0
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Rajac
Rajac
1 : 0
Slatina (N)
Negotin
Brodoremont
Kladovo
2 : 1
Ključ
Podvrška
Zlot
Zlot
5 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Vinogradar
Hajdukovo
7 : 1
Bačka (M)
Mol
Tavankut
Tavankut
1 : 1
Jadran
Feketić
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 4
Bačka (P)
Pačir
Krivaja
Krivaja
5 : 2
Bajša
Bajša
AFK
Ada
0 : 2
Čantavir
Čantavir
Borac (S)
Starčevo
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Vulturul
Grebenac
1 : 1
Polet
Izbište
Dolovo
Dolovo
3 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 2
Partizan
Gaj
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 1
Radnički (B)
Baranda
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 1
Tempo
Sefkerin
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 2
Mladost (NS)
Novi Sad
Slavija (NS)
Novi Sad
2 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Petrovaradin
Petrovaradin
8 : 1
Budućnost (SS)
Savino Selo
Omladinac (S)
Stepanovićevo
1 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Index
Novi Sad
2 : 1
Obilić (Z)
Zmajevo
Grdica
Grdica
0 : 1
Napredak (G)
Gračac
Mlada krila
Metikoši
0 : 3
Partizan
Vrba
Tavnik
Tavnik
1 : 1
Gruža
Vitanovac
Morava (M)
Mrsać
0 : 3
Ribnica (J)
Jovac
Lazac
Lazac
4 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Polet (R)
Ratina
2 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Borac (A)
Adrani
2 : 0
Šumadija (Š)
Šumarice
Pomoravlje
Vlaški Do
1 : 2
Rudar
Krepoljin
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Dragoš
Oreškovica
Vrelo
Milanovac
0 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Radnički (K)
Knežica
2 : 0
Napredak (TO)
Toponica
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 0
Krilaš
Ćovdin
Jedinstvo (K)
Kamenovo
3 : 0
Integral
Batuša
RSK
Rabrovo
0 : 1
Carevac
Carevac
Mladost (B)
Biskuplje
5 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Borac (Z)
Zabela
5 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Jedinstvo (D)
Duboka
2 : 1
Polet (V)
Voluja
Makce
Makce
2 : 0
Desine
Desine
Pobeda (SK)
Stari Kostolac
0 : 2
Napredak (N)
Nabrđe
Radjevac
Krupanj
3 : 0
Velika Reka
Podgaj
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Rudar (B)
Brasina
0 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Borac(K)
Kozjak
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga (S)
Straža
1 : 3
Prva iskra
Runjani
Sloga
Plandište
5 : 0
Dobrica
Dobrica
Karaš
Jasenovo
3 : 1
Ratar
Kruščica
Borac
Vračev Gaj
0 : 0
Potporanj
Potporanj
Partizan
Uljma
6 : 0
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Mladost
Velika Greda
0 : 1
Vršac United
Vršac
Hajduk
Šušara
1 : 1
Banat
Dupljaja
Vitorul
Straža
1 : 2
Vinogradar
Gudurica
Dunav
Banatska Palanka
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Železničar
Pančevo
3 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Borac (S)
Sakule
10 : 1
Pobeda
Samoš
Plavi Dunav
Skorenovac
3 : 1
Unirea
Uzdin
Proleter
Mramorak
2 : 1
Vojvodina
Crepaja
Glogonj
Glogonj
5 : 5
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac (P)
Pločica
0 : 4
Mladost
Vojlovica
Jedinstvo
Dubovac
0 : 12
Slavija
Kovačica
BSK Borča
Borča
1 : 0
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 1
Banat
Zrenjanin
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Voždovac
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
Sloboda (U)
Užice
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Partizan
Beograd
2 : 3
Čukarički Stankom
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
4 : 2
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Borac (Č)
Čačak
5 : 4
SFS Borac
Paraćin
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
1 : 0
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
5 : 0
Radnički (K)
Kragujevac
Radnički (K)
Kragujevac
2 : 0
Napredak
Kruševac
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 0
Timok
Zaječar
Mladi radnik
Požarevac
0 : 7
OFK Beograd
Beograd