XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 70 utakmica za dan
Subota, 28 April 2007

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Bežanija
Beograd
Hajduk
Kula
1 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 2
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Borac
Čačak
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Smederevo
Smederevo
BSK Borča
Borča
0 : 1
Mladost (L)
Lučani
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 2
Napredak
Kruševac
Inđija
Inđija
3 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Obilić
Beograd
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 0
Sloga (P)
Požega
Sloboda (U)
Užice
1 : 0
Loznica
Loznica
INON
Požarevac
3 : 1
Rudar
Kostolac
Budućnost
Valjevo
4 : 1
Jadar
Gornji Dobrić
Mladi Radnik
Požarevac
1 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Morava
Velika Plana
0 : 2
Radnički
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
7 : 1
Đerdap
Kladovo
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 1
Topličanin
Prokuplje
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Timok
Zaječar
OFK Niš
Niš
1 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Cement
Beočin
3 : 3
Dinamo
Pančevo
Big Bul
Bačinci
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Šajkaš
Kovilj
0 : 2
Palić Koming
Palić
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Sloga (T)
Temerin
Radnik
Stari Tamiš
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Karađorđe Mladost
Topola
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Kolonija
Kragujevac
1 : 5
Omladinac
Novo Selo
Popovići
Popovići
2 : 1
Stanovo
Stanovo
Marjan Knićanin
Knić
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Badnjevac
Badnjevac
0 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 1
Tutin
Tutin
Manojlovce
Manojlovce
0 : 2
Radnik Rosa
Surdulica
Pusta Reka
Bojnik
0 : 1
Železničar
Vranjska Banja
Sloga
Zemun
2 : 1
Mašinac PZP
Niš
Napredak
Kruševac
6 : 0
Jerina
Smederevo
Kolibri
Kuršumlija
2 : 1
Požarevac
Požarevac
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 2
LASK
Lazarevac
ŽFK Šabac
Šabac
3 : 1
Lavice
Leskovac
Dinamo
Vranje
1 : 0
Bežanija
Beograd

Košarka

Mašinac
Kraljevo
80 : 93
Crvena Zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
64 : 72
FMP
Železnik
Vojvodina
Novi Sad
78 : 82
Sloga
Kraljevo
Ušće
Novi Beograd
61 : 77
Hemofarm
Vršac
Vojvodina
Novi Sad
94 : 68
Spartak
Subotica

Rukomet

BSK Heba
Bujanovac
39 : 31
Vrbas
Vrbas
Sintelon
Bačka Palanka
24 : 30
Crvena Zvezda
Beograd
Jugopetrol Žel.
Niš
31 : 40
Planinka Prolom V.
Kuršumlija
Mladost Radnički
Čačak
24 : 23
Jugović Unimet
Kać
Kolubara
Lazarevac
29 : 27
Metaloplastika
Šabac
Partizan Si and Si
Beograd
38 : 32
PKB
Padinska Skela
Mladost Čelik
Bački Jarak
27 : 29
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Vojvodina Univ.
Novi Sad
32 : 28
ORK Niš
Niš
Gradnulica
Zrenjanin
23 : 33
Priboj
Priboj
Mladost Radnicki
Vršac
37 : 36
Župa
Aleksandrovac
Spartak
Subotica
23 : 29
Rudar
Kostolac
Crvenka
Crvenka
32 : 31
Obilic
Beograd
Leskovac
Leskovac
31 : 31
Zlatar
Nova Varoš
Napredak
Kruševac
29 : 30
Crvena Zvezda
Mokrin
Medicinar
Šabac
20 : 32
Naisa
Niš
RTB Bor
Bor
21 : 23
Kikinda
Kikinda
Lasta Radnički
Novi Beograd
21 : 26
Dinamo
Pančevo
Napredak
Kruševac
42 : 30
Nopal
Bačka Palanka
Bambi Radnički
Kragujevac
28 : 35
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Knjaževac
Knjaževac
24 : 26
Max Sport
Nova Pazova
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
35 : 22
Metalac
Valjevo
Naisa 2
Niš
21 : 22
Železnicar
Inđija
Gornji Milanovac
Gornji Milanovac
31 : 27
Sloga
Beograd
Jagodina
Jagodina
24 : 17
Temerin
Temerin
Pančevo
Pančevo
32 : 31
Voždovac
Beograd

Vaterpolo

Crvena Zvezda
Beograd
11 : 11
Student
Beograd