XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 54 utakmica za dan
Subota, 16 Septembar 2006

Fudbal

Voždovac
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Banat
Zrenjanin
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Borac
Čačak
Zemun
Zemun
0 : 1
Hajduk K
Kula
Spartak
Subotica
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
BSK Borča
Borča
2 : 1
Dinamo
Vranje
Mladost (L)
Lučani
3 : 1
Inđija
Inđija
Napredak
Kruševac
3 : 2
Vlasina
Vlasotince
Čukarički
Beograd
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Obilić
Beograd
Radnički
Kragujevac
3 : 0
Sloga (P)
Požega
Morava
Velika Plana
2 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Budućnost
Valjevo
1 : 1
Bane
Raška
INON
Požarevac
2 : 1
Vujić Voda
Valjevo
Sloboda (U)
Užice
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Trajal
Kruševac
1 : 1
Sinđelić
Niš
Svrljig
Svrljig
2 : 2
Topličanin
Prokuplje
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Jagodina
Jagodina
4 : 4
Dubočica
Leskovac
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Crvenka
Crvenka
Radnik
Stari Tamiš
1 : 3
Sloga (T)
Temerin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 0
Palić Koming
Palić
Šajkaš
Kovilj
1 : 1
Vršac
Vršac
Big Bul
Bačinci
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Cement
Beočin
3 : 2
Bečej Old gold
Bečej
BPI Pekar
Beograd
1 : 0
Srem
Jakovo
Mokra Gora
Zubin Potok
7 : 1
Kolonija
Kragujevac
Karađorđe Mladost
Topola
0 : 0
Popovići
Popovići
Omladinac
Novo Selo
4 : 1
Marjan Knićanin
Knić
Stanovo
Stanovo
0 : 0
Erdoglija
Kragujevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Vodojaža
Grošnica
2 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Rudar
Baljevac
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Tutin
Tutin
FAP
Priboj
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Lavice
Leskovac
0 : 3
Mašinac PZP
Niš
ŽFK Šabac
Šabac
2 : 1
LASK
Lazarevac
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Požarevac
Požarevac
Kolibri
Kuršumlija
1 : 1
Jerina
Smederevo
Napredak
Kruševac
2 : 1
Sloga
Zemun
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Zemun
Zemun
Mačva
Šabac
0 : 1
Voždovac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 0
Dinamo
Vranje
Partizan
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 2
Crvena Zvezda
Beograd

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
34 : 43
Naisa
Niš
Dinamo
Pančevo
24 : 24
Kikinda
Kikinda
Nopal
Bačka Palanka
29 : 30
Medicinar
Šabac
Knjaz Miloš
Aranđelovac
37 : 23
RTB Bor
Bor
Bambi Radnički
Kragujevac
32 : 27
ORK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
27 : 26
Lasta Radnički
Novi Beograd