Fudbaleri Sloge iz Lozne nadigrali imenjake iz Dašnice

Arhivski snimak - foto: facebook.com/FK-Sloga-Lozna

U najboljoj igri ovog proleća fudbaleri Soge iz Lozne su u svim elementima fudbalske igre nadvisili svoje imenjake iz Dašnice i pobedili sa 3:1.

Do prvog gola se čekalo do 5. minuta kada je jedan od igrača gostiju igrao rukom u svom kaznenom prostoru i sudija je pokazao na belu tačku. Siguran izvodjač najstrožije kazne je Nikola Petrović za radost domaćina. Jedino vredno pomena kada je gostujuća ekipa u pitanju je izvanredan pogodak Živkovića u 28. minutu kada je raspalio po lopti sa oko 30 metara i pogodio same rašlje nemoćnog golmana domaćih.

U drugom poluvremenu na terenu je postojao samo jedan tim. Neumorni Ilija Milojević je zaustavljao sve pokušaje gostiju već u začetku akcija i učestvovao u kreiranju svih napada domaćina. Do drugog gola su se ređajle šanse Lozanaca koje su redom propustali Karadžić, Jovičić i Milojević, U 58. minutu korner sa desne strane je izveo Nikola Petrović, najviši u skoku je bio Jovanovic koji smešta loptu iza ledja nemoćnog Ćirkovića za dugo očekivano vođstvo domaćina. Nisu stali domaći već su nastavili sa napadima. Jednu prelepu akciju kada lopta dolazi do Nenada Nedeljkovića on je majstorski grudima spušta do Jovičića koji vara svog čuvara i odličnim udarcem postiže konačan rezultat od 3:1.

Sve u svemu zaslužena pobeda domaćina koja je mogla biti izražena i većim rezultatom.

Mačkovac 8 : 0 Ribnik
FUD 2 : 0 Žabare
Gradina 4 : 0 Mladost (T)
Kupci 5 : 3 13. April
Donji Kopaonik 4 : 3 Mladost (DK)
Sloga (Ć) 3 : 4 Vinogradar
Gornji Stepoš 0 : 2 Čitluk
Sloga (L) 3 : 1 Sloga (D)