Raščani lako sa Ariljcima

Bez većih problema i dosta ubedljivo i rezultatski i igrački, rukometaši Bana ostvarili su četvrtu uzastopnu pobedu koja im je donela na kraju jeseni u Drugoj ligi "Zapad" i drugo mesto na tabeli. Raščani su savladali Arilje sa 28:18 u utakmici u kojoj je domaćin od samog starta vodio. U većem delu sureta razlika je bila od pet do jedanaest golova prednosti.

Domaćin je bio efikasan sa svih pozicija, dok su gosti uglavnom pretili preko Stokića. Ariljci su samo polovinom drugog dela uspeli da spuste razliku na minis 6 i to je bilo sve od gostiju. U ekipi Bana u listu strelaca upisali su se skoro svi igrači. Posle poraza Metalca iz Kraljeva, Raščani će zimsku pauzu dočekati na drugoj poziciji sa osam osvojenih bodova.

BANE - ARILJE 28:18 (12:5)

Sportska hala Raška. Gledalaca: 50. Sedmerci: Bane 2 (2), Arilje 5 (2). Isključenja: Bane 8 minuta, Arilje 8 minuta.

BANE: Gudžević (9 odbrana), Terzić, Čorbić 6, Radovanović 6, Milićević 3 (2), Milosavljević 7, Dolovac 1, Arsović ( 3 odbrane), Savić 2, Brunčević 3, Arsić, Beočanin (3 odbrane)

ARILJE: Radić 2, Jovanović 4, Karaklajić, Jakovljević 1, Mijailović 3, Čakarević 1, Stokić 7 (2), Dimitrijević ( 9 odbrana), Zečević