XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Partizan
Beograd
11.05.2011 20:15
Vojvodina
1 : 2
Partizan
1/2 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Partizan
Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Beograd
16.03.2011 17:00
Partizan
2 : 0
Crvena zvezda
Sloboda PS
Užice
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
16.03.2011 14:00
Sloboda PS
1 : 2
Vojvodina
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
06.04.2011 17:00
Crvena zvezda
1 : 0
Partizan
1:2
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Sloboda PS
Užice
06.04.2011 14:00
Vojvodina
1 : 0
Sloboda PS
3:1
1/4 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
10.11.2010 13:00
Crvena zvezda
2 : 1
Teleoptik
Sinđelić (N)
Niš
0 : 4
Partizan
Beograd
10.11.2010 13:00
Sinđelić (N)
0 : 4
Partizan
Sloboda PS
Užice
3 : 2
Spartak ZV
Subotica
10.11.2010 13:00
Sloboda PS
3 : 2
Spartak ZV
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Jagodina
Jagodina
10.11.2010 13:00
Vojvodina
1 : 0
Jagodina
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Spartak ZV
Subotica
27.10.2010 13:30
Kolubara
1 : 2
Spartak ZV
Srem (J)
Jakovo
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
27.10.2010 13:30
Srem (J)
2 : 2
Vojvodina
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
Jagodina
Jagodina
27.10.2010 13:30
Srem (SM)
0 : 2
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Borac (Č)
Čačak
27.10.2010 13:30
Crvena zvezda
4 : 0
Borac (Č)
Smederevo
Smederevo
0 : 0
Teleoptik
Zemun
27.10.2010 13:30
Smederevo
0 : 0
Teleoptik
Sloboda PS
Užice
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
27.10.2010 13:30
Sloboda PS
2 : 1
Metalac (GM)
Partizan
Beograd
3 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
27.10.2010 13:30
Partizan
3 : 0
Proleter (NS)
Sinđelić (N)
Niš
0 : 0
Rad
Beograd
27.10.2010 13:30
Sinđelić (N)
0 : 0
Rad
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
BSK Borča
Borča
1 : 1
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
22.09.2010 15:30
BSK Borča
1 : 1
Srem (SM)
Donji Srem
Pećinci
0 : 2
Rad
Beograd
22.09.2010 15:30
Donji Srem
0 : 2
Rad
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
22.09.2010 15:30
Sloga (K)
0 : 2
Crvena zvezda
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Smederevo
Smederevo
22.09.2010 15:30
Mokra Gora
0 : 0
Smederevo
Srem (J)
Jakovo
2 : 2
Javor
Ivanjica
22.09.2010 15:30
Srem (J)
2 : 2
Javor
Sinđelić (N)
Niš
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
22.09.2010 15:30
Sinđelić (N)
2 : 0
Čukarički Stankom
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
22.09.2010 15:30
Sloga (PM)
0 : 2
Vojvodina
Borac (Č)
Čačak
2 : 0
Inđija
Inđija
22.09.2010 15:30
Borac (Č)
2 : 0
Inđija
Teleoptik
Zemun
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
22.09.2010 15:30
Teleoptik
2 : 1
OFK Beograd
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 0
Napredak
Kruševac
22.09.2010 15:30
Proleter (NS)
1 : 0
Napredak
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
22.09.2010 15:30
Metalac (GM)
1 : 1
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
4 : 0
Bežanija
Beograd
22.09.2010 15:30
Jagodina
4 : 0
Bežanija
Mladi radnik
Požarevac
1 : 3
Sloboda PS
Užice
22.09.2010 15:30
Mladi radnik
1 : 3
Sloboda PS
Hajduk (K)
Kula
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
22.09.2010 15:30
Hajduk (K)
0 : 0
Kolubara
Spartak ZV
Subotica
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
28.09.2010 15:00
Spartak ZV
2 : 1
Novi Pazar
1:0
Mladost (A)
Apatin
0 : 6
Partizan
Beograd
06.10.2010 15:00
Mladost (A)
0 : 6
Partizan
Predtakmičenje
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Srem (J)
Jakovo
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
01.09.2010 16:30
Srem (J)
1 : 0
ČSK Pivara
1:0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Zemun
Zemun
01.09.2010 16:30
Sloga (PM)
1 : 1
Zemun
1:0
Sinđelić (N)
Niš
2 : 0
Dinamo (V)
Vranje
01.09.2010 16:30
Sinđelić (N)
2 : 0
Dinamo (V)
1:0
Donji Srem
Pećinci
3 : 2
Banat
Zrenjanin
01.09.2010 16:30
Donji Srem
3 : 2
Banat
1:0
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
01.09.2010 16:30
Mokra Gora
1 : 1
Mladost (L)
1:0
Mladost (A)
Apatin
3 : 2
Radnički (S)
Sombor
01.09.2010 16:30
Mladost (A)
3 : 2
Radnički (S)
1:0
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Radnički (N)
Niš
01.09.2010 16:30
Sloga (K)
2 : 1
Radnički (N)
1:0