XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Partizan
Beograd
25.05.2021 19:00
Crvena zvezda
0 : 0
Partizan
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Radnik
Surdulica
21.04.2021 17:00
Crvena zvezda
2 : 1
Radnik
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Partizan
Beograd
21.04.2021 19:05
Vojvodina
0 : 1
Partizan
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Radnik
Surdulica
11.03.2021 12:55
TSC
1 : 1
Radnik
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
IMT
Beograd
30.03.2021 18:00
Crvena zvezda
3 : 0
IMT
Partizan
Beograd
4 : 0
Voždovac
Beograd
11.03.2021 17:05
Partizan
4 : 0
Voždovac
Spartak ŽK
Subotica
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
11.03.2021 15:00
Spartak ŽK
1 : 2
Vojvodina
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
IMT
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
25.11.2020 13:00
IMT
2 : 1
Radnički (N)
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Voždovac
Beograd
25.11.2020 13:30
Javor Matis
1 : 1
Voždovac
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Partizan
Beograd
25.11.2020 16:00
Metalac
0 : 1
Partizan
Proleter
Novi Sad
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
26.11.2020 16:00
Proleter
0 : 2
Vojvodina
Rad
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
18.12.2020 13:30
Rad
1 : 2
Crvena zvezda
Spartak ŽK
Subotica
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
25.11.2020 13:30
Spartak ŽK
1 : 1
Mladost (L)
Radnik
Surdulica
2 : 2
Čukarički
Beograd
25.11.2020 13:30
Radnik
2 : 2
Čukarički
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Napredak
Kruševac
25.11.2020 13:30
TSC
2 : 0
Napredak
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Voždovac
Beograd
2 : 2
RFK Grafičar
Beograd
21.10.2020 14:30
Voždovac
2 : 2
RFK Grafičar
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 2
Radnički (N)
Niš
21.10.2020 14:30
Smederevo 1924
1 : 2
Radnički (N)
Jedinstvo (R)
Rumenka
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
21.10.2020 14:30
Jedinstvo (R)
0 : 2
Vojvodina
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Zlatibor
Čajetina
16.11.2020 17:00
Crvena zvezda
4 : 2
Zlatibor
Napredak
Kruševac
2 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
20.10.2020 14:30
Napredak
2 : 1
OFK Žarkovo
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
21.10.2020 18:00
Javor Matis
2 : 1
Radnički 1923
Sušica
Kragujevac
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
21.10.2020 14:30
Sušica
0 : 2
Spartak ŽK
Mačva
Šabac
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
21.10.2020 14:00
Mačva
1 : 2
Metalac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 3
Čukarički
Beograd
21.10.2020 14:30
Novi Pazar
1 : 3
Čukarički
Kabel
Novi Sad
3 : 4
Radnik
Surdulica
21.10.2020 14:30
Kabel
3 : 4
Radnik
Rad
Beograd
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
21.10.2020 14:30
Rad
0 : 0
Kolubara
Trayal
Kruševac
0 : 2
TSC
Bačka Topola
21.10.2020 14:30
Trayal
0 : 2
TSC
Mladost (L)
Lučani
3 : 0
Dinamo
Vranje
21.10.2020 14:30
Mladost (L)
3 : 0
Dinamo
Partizan
Beograd
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
21.10.2020 16:00
Partizan
2 : 0
OFK Bačka
IMT
Beograd
2 : 1
Inđija
Inđija
21.10.2020 14:30
IMT
2 : 1
Inđija
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Proleter
Novi Sad
21.10.2020 14:30
Radnički (P)
0 : 2
Proleter
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (M)
Majdevo
0 : 10
Trayal
Kruševac
09.09.2020 16:00
Sloga (M)
0 : 10
Trayal
Mokra Gora
Zubin Potok
5 : 7
Smederevo 1924
Smederevo
09.09.2020 16:00
Mokra Gora
5 : 7
Smederevo 1924
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Sinđelić
Beograd
09.09.2020 16:00
Sušica
2 : 0
Sinđelić
Jedinstvo (R)
Rumenka
4 : 1
Zemun
Zemun
09.09.2020 16:00
Jedinstvo (R)
4 : 1
Zemun
IMT
Beograd
2 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
09.09.2020 16:00
IMT
2 : 0
Budućnost (D)