XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Partizan
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
27.05.2017 18:00
Partizan
1 : 0
Crvena zvezda
1:0
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Čukarički
Beograd
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
26.04.2017 16:30
Čukarički
1 : 4
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Partizan
Beograd
26.04.2017 19:00
Vojvodina
0 : 0
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Čukarički
Beograd
09.05.2017 16:00
Crvena zvezda
1 : 2
Čukarički
Partizan
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
10.05.2017 16:00
Partizan
1 : 0
Vojvodina
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Voždovac
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
05.04.2017 13:00
Voždovac
1 : 2
Partizan
Sloboda (U)
Užice
0 : 3
Čukarički
Beograd
05.04.2017 18:00
Sloboda (U)
0 : 3
Čukarički
Vojvodina
Novi Sad
5 : 2
Borac (Č)
Čačak
05.04.2017 18:00
Vojvodina
5 : 2
Borac (Č)
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
Mladost (L)
Lučani
05.04.2017 19:00
Crvena zvezda
4 : 2
Mladost (L)
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Voždovac
Beograd
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
26.10.2016 14:00
Voždovac
1 : 0
Spartak ŽK
Čukarički
Beograd
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
26.10.2016 15:00
Čukarički
1 : 0
Javor Matis
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
26.10.2016 17:00
Novi Pazar
0 : 0
Vojvodina
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Rad
Beograd
26.10.2016 17:00
Mladost (L)
1 : 1
Rad
Radnik
Surdulica
1 : 2
Sloboda (U)
Užice
26.10.2016 17:00
Radnik
1 : 2
Sloboda (U)
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
BSK Borča
Borča
26.10.2016 18:00
Crvena zvezda
3 : 0
BSK Borča
Žarkovo
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
25.10.2016 13:00
Žarkovo
0 : 2
Partizan
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Borac (Č)
Čačak
26.10.2016 13:00
Jagodina
1 : 1
Borac (Č)
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
21.09.2016 16:00
Mladost (BJ)
1 : 4
Novi Pazar
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
21.09.2016 16:00
ČSK Pivara
0 : 3
Crvena zvezda
Zemun
Zemun
0 : 0
Borac (Č)
Čačak
21.09.2016 16:00
Zemun
0 : 0
Borac (Č)
Kolubara
Lazarevac
0 : 4
Mladost (L)
Lučani
21.09.2016 16:00
Kolubara
0 : 4
Mladost (L)
BSK Borča
Borča
1 : 0
Radnički (N)
Niš
21.09.2016 16:00
BSK Borča
1 : 0
Radnički (N)
Polet (LJ)
Ljubić
0 : 1
Radnik
Surdulica
21.09.2016 16:00
Polet (LJ)
0 : 1
Radnik
Inđija
Inđija
0 : 1
Voždovac
Beograd
21.09.2016 16:00
Inđija
0 : 1
Voždovac
Sindjelić (B)
Beograd
1 : 5
Jagodina
Jagodina
21.09.2016 16:00
Sindjelić (B)
1 : 5
Jagodina
Radan
Lebane
0 : 5
Čukarički
Beograd
21.09.2016 16:00
Radan
0 : 5
Čukarički
Žarkovo
Beograd
2 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
21.09.2016 16:00
Žarkovo
2 : 2
Metalac (GM)
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 1
Javor Matis
Ivanjica
21.09.2016 16:00
Proleter (NS)
0 : 1
Javor Matis
Partizan
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
21.09.2016 18:00
Partizan
3 : 1
Napredak
Sloboda (U)
Užice
6 : 1
OFK Beograd
Beograd
21.09.2016 19:00
Sloboda (U)
6 : 1
OFK Beograd
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Bežanija
Beograd
21.09.2016 20:00
Vojvodina
4 : 0
Bežanija
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 3
Spartak ŽK
Subotica
20.09.2016 16:00
OFK Bačka
0 : 3
Spartak ŽK
Rad
Beograd
1 : 0
Dinamo
Vranje
20.09.2016 19:00
Rad
1 : 0
Dinamo
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Žarkovo
Beograd
1 : 1
Loznica
Loznica
07.09.2016 16:00
Žarkovo
1 : 1
Loznica
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
07.09.2016 16:00
Polet (LJ)
2 : 0
Radnički 1923
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Sloboda (U)
Užice
07.09.2016 16:00
Trepča
0 : 3
Sloboda (U)