XS
SM
MD
LG
4.kolo
Rezultati
15/16.08.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Novi Pazar
Novi Pazar
15.08.2020
19:00
Javor Matis
Ivanjica
Radnik
Surdulica
15.08.2020
19:00
Partizan
Beograd
Inđija
Inđija
15.08.2020
17:00
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
16.08.2020
20:00
Mladost (L)
Lučani
Rad
Beograd
16.08.2020
20:00
Voždovac
Beograd
Zlatibor
Čajetina
15.08.2020
19:00
Čukarički
Beograd
OFK Bačka
Bačka Palanka
16.08.2020
18:00
TSC
Bačka Topola
Metalac
Gornji Milanovac
16.08.2020
20:00
Proleter
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
14.08.2020
19:00
Spartak ŽK
Subotica
Radnički (N)
Niš
15.08.2020
19:00
Mačva
Šabac
10.08.2020 00:12 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena zvezda 3 3 0 0 9
2 Plasman u evropska takmičenja Spartak ŽK 3 3 0 0 9
3 Plasman u evropska takmičenja Mladost (L) 3 3 0 0 9
4 TSC 3 2 1 0 7
5 Čukarički 3 2 1 0 7
6 Proleter 3 2 1 0 7
7 Partizan 3 2 0 1 6
8 Radnički (N) 3 2 0 1 6
9 Vojvodina 3 1 2 0 5
10 Radnik 3 1 0 2 3
11 Javor Matis 3 1 0 2 3
12 Novi Pazar 3 1 0 2 3
13 Voždovac 3 1 0 2 3
14 Mačva 3 1 0 2 3
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Napredak 3 1 0 2 3
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Metalac 3 1 0 2 3
17 Prelazi u ligu nižeg ranga OFK Bačka 3 0 1 2 1
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Inđija 3 0 0 3 0
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Rad 3 0 0 3 0
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatibor 3 0 0 3 0
5.kolo
Sledeće kolo
22/23.08.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mačva
Šabac
22.08.2020
Novi Pazar
Novi Pazar
Spartak ŽK
Subotica
22.08.2020
Radnički (N)
Niš
Proleter
Novi Sad
22.08.2020
Crvena zvezda
Beograd
TSC
Bačka Topola
22.08.2020
Metalac
Gornji Milanovac
Čukarički
Beograd
22.08.2020
OFK Bačka
Bačka Palanka
Voždovac
Beograd
22.08.2020
Zlatibor
Čajetina
Mladost (L)
Lučani
22.08.2020
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
22.08.2020
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
22.08.2020
Inđija
Inđija
Javor Matis
Ivanjica
22.08.2020
Radnik
Surdulica

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.