XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
25/26.09.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
26.09.2010 16:00
Kolubara
1 : 1
Srem
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Zemun
Zemun
25.09.2010 16:00
Banat
1 : 0
Zemun
Napredak
Kruševac
1 : 2
Novi Sad
Novi Sad
25.09.2010 16:00
Napredak
1 : 2
Novi Sad
Dinamo
Vranje
0 : 1
BASK
Beograd
26.09.2010 16:00
Dinamo
0 : 1
BASK
Sinđelić
Niš
2 : 0
Bežanija
Beograd
25.09.2010 16:00
Sinđelić
2 : 0
Bežanija
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
26.09.2010 16:00
Proleter (NS)
2 : 2
Radnički 1923
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
25.09.2010 16:00
Teleoptik
0 : 1
Radnički (S)
Big bul Radnički
Šid
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
25.09.2010 16:00
Big bul Radnički
0 : 2
Novi Pazar
Mladi radnik
Požarevac
3 : 1
Mladost (L)
Lučani
25.09.2010 16:00
Mladi radnik
3 : 1
Mladost (L)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: BASK 8 5 2 1 17
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Banat 8 5 2 1 17
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Proleter (NS) 8 4 3 1 15
4 Radnički 1923 8 4 3 1 15
5 Novi Sad 8 4 2 2 14
6 Sinđelić 8 4 1 3 13
7 Mladi radnik 8 4 1 3 13
8 Novi Pazar 8 3 3 2 12
9 Radnički (S) 8 3 3 2 12
10 Mladost (L) 8 3 2 3 11
11 Big bul Radnički 8 3 1 4 10
12 Bežanija 8 3 1 4 10
13 Teleoptik 8 2 3 3 9
14 Zemun 8 1 4 3 7
15 Srem 8 0 6 2 6
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Dinamo 8 1 2 5 5
17 Beleška: Napredak 8 1 1 6 4
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Kolubara (-3) 8 0 4 4 1

9.kolo
Sledeće kolo
02/03.10.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
03.10.2010 15:30
Mladost (L)
2 : 0
Kolubara
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
02.10.2010 15:30
Novi Pazar
1 : 0
Mladi radnik
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Big bul Radnički
Šid
02.10.2010 15:30
Radnički (S)
2 : 1
Big bul Radnički
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Teleoptik
Zemun
03.10.2010 15:30
Radnički 1923
3 : 1
Teleoptik
Bežanija
Beograd
1 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
02.10.2010 15:30
Bežanija
1 : 2
Proleter (NS)
BASK
Beograd
4 : 0
Sinđelić
Niš
02.10.2010 15:30
BASK
4 : 0
Sinđelić
Novi Sad
Novi Sad
6 : 0
Dinamo
Vranje
02.10.2010 15:30
Novi Sad
6 : 0
Dinamo
Zemun
Zemun
0 : 1
Napredak
Kruševac
02.10.2010 15:30
Zemun
0 : 1
Napredak
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 1
Banat
Zrenjanin
03.10.2010 15:30
Srem
1 : 1
Banat
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.