XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
09/10.10.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Banat
Zrenjanin
10.10.2010 15:00
Kolubara
1 : 1
Banat
Napredak
Kruševac
1 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
09.10.2010 15:00
Napredak
1 : 0
Srem
Dinamo
Vranje
0 : 2
Zemun
Zemun
10.10.2010 15:00
Dinamo
0 : 2
Zemun
Sinđelić
Niš
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
09.10.2010 15:00
Sinđelić
3 : 0
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
BASK
Beograd
10.10.2010 15:00
Proleter (NS)
3 : 1
BASK
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Bežanija
Beograd
09.10.2010 15:00
Teleoptik
0 : 0
Bežanija
Big bul Radnički
Šid
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
09.10.2010 15:00
Big bul Radnički
0 : 2
Radnički 1923
Mladi radnik
Požarevac
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
09.10.2010 15:00
Mladi radnik
1 : 1
Radnički (S)
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
10.10.2010 15:00
Mladost (L)
0 : 0
Novi Pazar

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: Proleter (NS) 10 6 3 1 21
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 10 6 3 1 21
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije BASK 10 6 2 2 20
4 Banat 10 5 4 1 19
5 Novi Sad 10 5 2 3 17
6 Novi Pazar 10 4 4 2 16
7 Sinđelić 10 5 1 4 16
8 Radnički (S) 10 4 4 2 16
9 Mladost (L) 10 4 3 3 15
10 Mladi radnik 10 4 2 4 14
11 Bežanija 10 3 2 5 11
12 Zemun 10 2 4 4 10
13 Big bul Radnički 10 3 1 6 10
14 Teleoptik 10 2 4 4 10
15 Napredak 10 3 1 6 10
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Srem 10 0 7 3 7
17 Beleška: Dinamo 10 1 2 7 5
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Kolubara (-3) 10 0 5 5 2

11.kolo
Sledeće kolo
16/17.10.2010
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Kolubara
Lazarevac
16.10.2010 14:30
Novi Pazar
2 : 0
Kolubara
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
16.10.2010 14:30
Radnički (S)
0 : 0
Mladost (L)
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Mladi radnik
Požarevac
17.10.2010 14:30
Radnički 1923
1 : 1
Mladi radnik
Bežanija
Beograd
1 : 1
Big bul Radnički
Šid
16.10.2010 14:30
Bežanija
1 : 1
Big bul Radnički
BASK
Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun
16.10.2010 14:30
BASK
3 : 0
Teleoptik
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
16.10.2010 14:30
Novi Sad
1 : 1
Proleter (NS)
Zemun
Zemun
0 : 0
Sinđelić
Niš
16.10.2010 14:30
Zemun
0 : 0
Sinđelić
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 0
Dinamo
Vranje
17.10.2010 14:30
Srem
2 : 0
Dinamo
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Napredak
Kruševac
16.10.2010 14:30
Banat
0 : 0
Napredak
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.