XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
29/30.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
29.09.2018 16:00
Sloga (D)
2 : 0
Kutlovo
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 3
21. oktobar
Kragujevac
30.09.2018 16:00
Šumadinac (KG)
1 : 3
21. oktobar
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 1
Šumadija 1934
Drača
30.09.2018 16:00
Pobeda 1926
2 : 1
Šumadija 1934
Korićani
Korićani
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
30.09.2018 16:00
Korićani
3 : 1
OFK Bagremar
Jadran
Kragujevac
0 : 4
Mladost (P)
Pajazitovo
30.09.2018 16:00
Jadran
0 : 4
Mladost (P)
Borac (D)
Drenovac
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
30.09.2018 16:00
Borac (D)
2 : 2
Erdoglija 1931
Sloboda
Grbice
2 : 0
Srbija
Ilićevo
30.09.2018 16:00
Sloboda
2 : 0
Srbija
Slavija
Kragujevac
0 : 1
Budućnost
Resnik
30.09.2018 16:00
Slavija
0 : 1
Budućnost
U ovom kolu slobodan je tim: Jedinstvo
30.09.2018 20:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 8 6 1 1 19
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Mladost (P) 8 5 2 1 17
3 Budućnost 8 5 1 2 16
4 Šumadija 1934 7 5 0 2 15
5 Srbija 8 4 1 3 13
6 Sloga (D) 8 4 1 3 13
7 Sloboda 7 4 0 3 12
8 Borac (D) 7 3 2 2 11
9 Jedinstvo 7 3 1 3 10
10 Pobeda 1926 8 2 4 2 10
11 Erdoglija 1931 8 2 4 2 10
12 OFK Bagremar 8 2 3 3 9
13 21. oktobar 7 2 1 4 7
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Kutlovo 7 1 3 3 6
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Šumadinac (KG) 8 2 0 6 6
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 7 1 1 5 4
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 7 0 1 6 1

9.kolo
Sledeće kolo
06/07.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Srbija
Ilićevo
1 : 0
Slavija
Kragujevac
07.10.2018 15:00
Srbija
1 : 0
Slavija
Erdoglija 1931
Kragujevac
4 : 1
Sloboda
Grbice
07.10.2018 15:00
Erdoglija 1931
4 : 1
Sloboda
Mladost (P)
Pajazitovo
4 : 1
Borac (D)
Drenovac
07.10.2018 15:00
Mladost (P)
4 : 1
Borac (D)
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 0
Jadran
Kragujevac
07.10.2018 15:00
OFK Bagremar
3 : 0
Jadran
Šumadija 1934
Drača
0 : 1
Korićani
Korićani
07.10.2018 12:00
Šumadija 1934
0 : 1
Korićani
21. oktobar
Kragujevac
2 : 3
Pobeda 1926
Beloševac
06.10.2018 15:00
21. oktobar
2 : 3
Pobeda 1926
Kutlovo
Kutlovo
3 : 2
Šumadinac (KG)
Kragujevac
07.10.2018 15:00
Kutlovo
3 : 2
Šumadinac (KG)
Jedinstvo
Petrovac
3 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
07.10.2018 15:00
Jedinstvo
3 : 2
Sloga (D)
U ovom kolu slobodan je tim: Budućnost
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.