XS
SM
MD
LG
7.kolo
Rezultati
22/23.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Resnik
1 : 0
Sloboda
Grbice
23.09.2018 16:00
Budućnost
1 : 0
Sloboda
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Borac (D)
Drenovac
23.09.2018 16:00
Srbija
3 : 0
Borac (D)
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 0
Jadran
Kragujevac
23.09.2018 16:00
Erdoglija 1931
2 : 0
Jadran
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 0
Korićani
Korićani
23.09.2018 16:00
Mladost (P)
1 : 0
Korićani
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
23.09.2018 16:00
OFK Bagremar
1 : 1
Pobeda 1926
Šumadija 1934
Drača
3 : 2
Šumadinac (KG)
Kragujevac
23.09.2018 16:00
Šumadija 1934
3 : 2
Šumadinac (KG)
21. oktobar
Kragujevac
0 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
22.09.2018 16:00
21. oktobar
0 : 3
Sloga (D)
Kutlovo
Kutlovo
1 : 4
Jedinstvo
Petrovac
23.09.2018 16:00
Kutlovo
1 : 4
Jedinstvo
U ovom kolu slobodan je tim: Slavija
23.09.2018 20:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 7 5 1 1 16
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1934 6 5 0 1 15
3 Mladost (P) 7 4 2 1 14
4 Srbija 7 4 1 2 13
5 Budućnost 7 4 1 2 13
6 Borac (D) 6 3 1 2 10
7 Jedinstvo 7 3 1 3 10
8 Sloga (D) 7 3 1 3 10
9 Sloboda 6 3 0 3 9
10 OFK Bagremar 7 2 3 2 9
11 Erdoglija 1931 7 2 3 2 9
12 Pobeda 1926 7 1 4 2 7
13 Kutlovo 6 1 3 2 6
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Šumadinac (KG) 7 2 0 5 6
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 6 1 1 4 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 6 1 1 4 4
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 6 0 1 5 1

8.kolo
Sledeće kolo
29/30.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
29.09.2018 16:00
Sloga (D)
2 : 0
Kutlovo
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 3
21. oktobar
Kragujevac
30.09.2018 16:00
Šumadinac (KG)
1 : 3
21. oktobar
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 1
Šumadija 1934
Drača
30.09.2018 16:00
Pobeda 1926
2 : 1
Šumadija 1934
Korićani
Korićani
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
30.09.2018 16:00
Korićani
3 : 1
OFK Bagremar
Jadran
Kragujevac
0 : 4
Mladost (P)
Pajazitovo
30.09.2018 16:00
Jadran
0 : 4
Mladost (P)
Borac (D)
Drenovac
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
30.09.2018 16:00
Borac (D)
2 : 2
Erdoglija 1931
Sloboda
Grbice
2 : 0
Srbija
Ilićevo
30.09.2018 16:00
Sloboda
2 : 0
Srbija
Slavija
Kragujevac
0 : 1
Budućnost
Resnik
30.09.2018 16:00
Slavija
0 : 1
Budućnost
U ovom kolu slobodan je tim: Jedinstvo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.