XS
SM
MD
LG
6.kolo
Rezultati
15/16.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo
Petrovac
2 : 0
21. oktobar
Kragujevac
16.09.2018 16:00
Jedinstvo
2 : 0
21. oktobar
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 2
Šumadija 1934
Drača
15.09.2018 16:00
Sloga (D)
0 : 2
Šumadija 1934
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
16.09.2018 16:00
Šumadinac (KG)
1 : 3
OFK Bagremar
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
16.09.2018 16:00
Pobeda 1926
1 : 1
Mladost (P)
Korićani
Korićani
0 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
16.09.2018 16:00
Korićani
0 : 0
Erdoglija 1931
Jadran
Kragujevac
1 : 4
Srbija
Ilićevo
16.09.2018 16:00
Jadran
1 : 4
Srbija
Borac (D)
Drenovac
3 : 1
Budućnost
Resnik
16.09.2018 16:00
Borac (D)
3 : 1
Budućnost
Sloboda
Grbice
1 : 0
Slavija
Kragujevac
16.09.2018 16:00
Sloboda
1 : 0
Slavija
U ovom kolu slobodan je tim: Kutlovo
16.09.2018 18:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 6 5 1 0 16
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Šumadija 1934 5 4 0 1 12
3 Mladost (P) 6 3 2 1 11
4 Srbija 6 3 1 2 10
5 Borac (D) 5 3 1 1 10
6 Budućnost 6 3 1 2 10
7 Sloboda 5 3 0 2 9
8 OFK Bagremar 6 2 2 2 8
9 Jedinstvo 6 2 1 3 7
10 Sloga (D) 6 2 1 3 7
11 Kutlovo 5 1 3 1 6
12 Pobeda 1926 6 1 3 2 6
13 Šumadinac (KG) 6 2 0 4 6
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Erdoglija 1931 6 1 3 2 6
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 5 1 1 3 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 6 1 1 4 4
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 5 0 1 4 1

7.kolo
Sledeće kolo
22/23.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Resnik
1 : 0
Sloboda
Grbice
23.09.2018 16:00
Budućnost
1 : 0
Sloboda
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Borac (D)
Drenovac
23.09.2018 16:00
Srbija
3 : 0
Borac (D)
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 0
Jadran
Kragujevac
23.09.2018 16:00
Erdoglija 1931
2 : 0
Jadran
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 0
Korićani
Korićani
23.09.2018 16:00
Mladost (P)
1 : 0
Korićani
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
23.09.2018 16:00
OFK Bagremar
1 : 1
Pobeda 1926
Šumadija 1934
Drača
3 : 2
Šumadinac (KG)
Kragujevac
23.09.2018 16:00
Šumadija 1934
3 : 2
Šumadinac (KG)
21. oktobar
Kragujevac
0 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
22.09.2018 16:00
21. oktobar
0 : 3
Sloga (D)
Kutlovo
Kutlovo
1 : 4
Jedinstvo
Petrovac
23.09.2018 16:00
Kutlovo
1 : 4
Jedinstvo
U ovom kolu slobodan je tim: Slavija
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.