XS
SM
MD
LG
23.kolo
Rezultati
06/07.04.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21. oktobar
Kragujevac
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
06.04.2019 16:00
21. oktobar
3 : 1
Jedinstvo
Šumadija 1934
Drača
0 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
07.04.2019 16:00
Šumadija 1934
0 : 3
Sloga (D)
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 2
Šumadinac (KG)
Kragujevac
07.04.2019 16:00
OFK Bagremar
0 : 2
Šumadinac (KG)
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 4
Pobeda 1926
Beloševac
07.04.2019 16:00
Mladost (P)
1 : 4
Pobeda 1926
Erdoglija 1931
Kragujevac
0 : 3
Korićani
Korićani
07.04.2019 16:00
Erdoglija 1931
0 : 3
Korićani
Srbija
Ilićevo
1 : 0
Jadran
Kragujevac
07.04.2019 16:00
Srbija
1 : 0
Jadran
Budućnost
Resnik
4 : 0
Borac (D)
Drenovac
07.04.2019 16:00
Budućnost
4 : 0
Borac (D)
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Sloboda
Grbice
07.04.2019 16:00
Slavija
1 : 2
Sloboda
U ovom kolu slobodan je tim: Kutlovo
07.04.2019 18:20 (JVelibor)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 22 16 5 1 53
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 22 12 4 6 40
3 Mladost (P) 22 11 5 6 38
4 Sloga (D) 22 11 2 9 35
5 Jedinstvo 22 10 4 8 34
6 Srbija 22 9 5 8 32
7 Šumadija 1934 21 9 4 8 31
8 OFK Bagremar 22 8 7 7 31
9 Pobeda 1926 22 8 7 7 31
10 Sloboda 21 9 2 10 29
11 Kutlovo 21 7 7 7 28
12 Erdoglija 1931 22 6 9 7 27
13 Borac (D) 21 7 5 9 26
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Šumadinac (KG) 22 7 3 12 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 21 6 3 12 21
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 21 4 7 10 19
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 22 3 3 16 12

24.kolo
Sledeće kolo
13/14.04.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloboda
Grbice
0 : 1
Budućnost
Resnik
14.04.2019 16:00
Sloboda
0 : 1
Budućnost
Borac (D)
Drenovac
2 : 1
Srbija
Ilićevo
13.04.2019 16:00
Borac (D)
2 : 1
Srbija
Jadran
Kragujevac
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
14.04.2019 16:00
Jadran
2 : 2
Erdoglija 1931
Korićani
Korićani
3 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
14.04.2019 16:00
Korićani
3 : 0
Mladost (P)
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
14.04.2019 16:00
Pobeda 1926
1 : 2
OFK Bagremar
Šumadinac (KG)
Kragujevac
2 : 0
Šumadija 1934
Drača
14.04.2019 16:00
Šumadinac (KG)
2 : 0
Šumadija 1934
Sloga (D)
Desimirovac
4 : 1
21. oktobar
Kragujevac
14.04.2019 16:00
Sloga (D)
4 : 1
21. oktobar
Jedinstvo
Petrovac
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
14.04.2019 16:00
Jedinstvo
1 : 1
Kutlovo
U ovom kolu slobodan je tim: Slavija
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.