XS
SM
MD
LG
19.kolo
Rezultati
16/17.03.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 1
21. oktobar
Kragujevac
17.03.2019 15:00
OFK Bagremar
1 : 1
21. oktobar
Mladost (P)
Pajazitovo
5 : 1
Kutlovo
Kutlovo
17.03.2019 15:00
Mladost (P)
5 : 1
Kutlovo
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 4
Jedinstvo
Petrovac
17.03.2019 15:00
Erdoglija 1931
2 : 4
Jedinstvo
Srbija
Ilićevo
2 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
17.03.2019 15:00
Srbija
2 : 2
Sloga (D)
Budućnost
Resnik
1 : 2
Šumadinac (KG)
Kragujevac
17.03.2019 15:00
Budućnost
1 : 2
Šumadinac (KG)
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
17.03.2019 15:00
Slavija
2 : 1
Pobeda 1926
Sloboda
Grbice
0 : 1
Korićani
Korićani
17.03.2019 15:00
Sloboda
0 : 1
Korićani
Borac (D)
Drenovac
0 : 1
Jadran
Kragujevac
16.03.2019 15:00
Borac (D)
0 : 1
Jadran
U ovom kolu slobodan je tim: Šumadija 1934
17.03.2019 17:41 (JVelibor)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 18 13 4 1 43
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 18 11 2 5 35
3 Mladost (P) 18 10 4 4 34
4 Jedinstvo 18 10 2 6 32
5 Sloga (D) 18 9 2 7 29
6 Šumadija 1934 17 8 2 7 26
7 Erdoglija 1931 18 6 8 4 26
8 Srbija 18 7 4 7 25
9 OFK Bagremar 18 6 7 5 25
10 Borac (D) 18 6 5 7 23
11 Pobeda 1926 18 6 5 7 23
12 Kutlovo 18 5 6 7 21
13 Sloboda 18 6 2 10 20
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Šumadinac (KG) 18 5 2 11 17
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 18 3 7 8 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 17 4 3 10 15
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 18 3 3 12 12

20.kolo
Sledeće kolo
23/24.03.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jadran
Kragujevac
1 : 2
Sloboda
Grbice
24.03.2019 15:00
Jadran
1 : 2
Sloboda
Korićani
Korićani
4 : 2
Slavija
Kragujevac
24.03.2019 15:00
Korićani
4 : 2
Slavija
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 3
Budućnost
Resnik
24.03.2019 15:00
Pobeda 1926
3 : 3
Budućnost
Šumadinac (KG)
Kragujevac
1 : 2
Srbija
Ilićevo
24.03.2019 15:00
Šumadinac (KG)
1 : 2
Srbija
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
23.03.2019 15:00
Sloga (D)
3 : 1
Erdoglija 1931
Jedinstvo
Petrovac
0 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
24.03.2019 15:00
Jedinstvo
0 : 0
Mladost (P)
Kutlovo
Kutlovo
2 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
24.03.2019 15:00
Kutlovo
2 : 0
OFK Bagremar
21. oktobar
Kragujevac
0 : 2
Šumadija 1934
Drača
24.03.2019 15:00
21. oktobar
0 : 2
Šumadija 1934
U ovom kolu slobodan je tim: Borac (D)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.