XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
743 utakmica za dan Nedelja, 12 Maj 2024


Fudbal

12.05
18:30
Crvena zvezda
Radni─Źki 1923
3
2
12.05.2024 18:30 3 : 2
12.05
19:30
Vojvodina
Napredak
5
0
12.05.2024 19:30 5 : 0
12.05
16:30
Partizan
Mladost (L)
3
0
12.05.2024 16:30 3 : 0
12.05
14:30
TSC
─îukari─Źki
2
0
12.05.2024 14:30
TSC
2 : 0
12.05
17:00
OFK Beograd
Smederevo 1924
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
17:00
Tekstilac
RFK Grafi─Źar
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Jedinstvo (Ub)
Ma─Źva
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
In─Ĺija Toyo Tires
Radni─Źki (SM)
0
0
12.05.2024 17:00 0 : 0
12.05
17:00
SFS Borac
Vlasina
3
4
12.05.2024 17:00 3 : 4
12.05
17:00
Timo─Źanin
Radni─Źki (P)
2
4
12.05.2024 17:00 2 : 4
12.05
17:00
┼Żitora─Ĺa
GFK Jagodina
0
5
12.05.2024 17:00 0 : 5
12.05
11:00
Omladinac
Jedinstvo (SP)
1
0
12.05.2024 11:00 1 : 0
12.05
17:00
┼Żelezni─Źar (I)
Hajduk 1912
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
17:00
Tisa
Podunavac
1
5
12.05.2024 17:00 1 : 5
12.05
10:00
Kabel
Dinamo 1945
4
0
12.05.2024 10:00 4 : 0
12.05
16:30
Zvezdara
Ušće Novi Beograd
0
3
12.05.2024 16:30 0 : 3
12.05
16:30
Polet (Lj)
Loznica
1
1
12.05.2024 16:30 1 : 1
12.05
17:00
Jedinstvo
Slavija
5
1
12.05.2024 17:00 5 : 1
12.05
17:00
Hajduk
Hercegovac
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
17:00
Mladost (T)
Radni─Źki 1905
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
Preporod
Obili─ç
1
3
12.05.2024 17:00 1 : 3
12.05
17:00
─Éur─Ĺin
Mladost (BP)
1
2
12.05.2024 17:00 1 : 2
12.05
17:00
Crvena zvezda
Borac
0
2
12.05.2024 17:00 0 : 2
12.05
17:00
Jedinstvo (BK)
Sloboda
3
2
12.05.2024 17:00 3 : 2
12.05
17:00
Rusanda
Radni─Źki (K)
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Vojvodina 1928
OFK Proleter
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Polet
Jedinstvo (V)
1
2
12.05.2024 17:00 1 : 2
12.05
17:00
Mladost
Budu─çnost
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
16:30
Zastava 1973
Go─Ź
1
6
12.05.2024 16:30 1 : 6
12.05
16:30
Budu─çnost
Polet
3
1
12.05.2024 16:30 3 : 1
12.05
16:30
Polet (T)
Savinac 1933
3
0
12.05.2024 16:30 3 : 0
12.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo (K)
3
2
12.05.2024 11:00 3 : 2
12.05
16:30
Budu─çnost (A)
Ov─Źar
0
5
12.05.2024 16:30 0 : 5
12.05
16:30
Sevojno
Sloboda (─î)
2
0
12.05.2024 16:30 2 : 0
12.05
16:30
┼Żelezni─Źar
OFK Ose─Źina
1
0
12.05.2024 16:30 1 : 0
12.05
16:30
Drina
Radni─Źki (V)
0
2
12.05.2024 16:30 0 : 2
12.05
16:30
Lipolist
Borac (L)
3
2
12.05.2024 16:30 3 : 2
12.05
16:30
Hajduk Stanko
Ribnica
0
5
12.05.2024 16:30 0 : 5
12.05
16:30
OFK Divci
Ra─Ĺevac
1
0
12.05.2024 16:30 1 : 0
12.05
16:30
Sloboda
Obili─ç
3
2
12.05.2024 16:30 3 : 2
12.05
17:00
Mineralac
OFK Kosanica
5
3
12.05.2024 17:00 5 : 3
12.05
17:00
Jablanica
SU Dinamo Jug
1
3
12.05.2024 17:00 1 : 3
12.05
17:00
Jastrebac
Pusta Reka
1
6
12.05.2024 17:00 1 : 6
12.05
17:00
Planta┼ża
Nebeski Andjeli
0
0
12.05.2024 17:00 0 : 0
12.05
17:00
Naša krila 1936
OFK Napredak 1929
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
11:00
Car Konstantin
Mladost (B)
6
4
12.05.2024 11:00 6 : 4
12.05
17:00
Bukovik
OFK Brzi Brod
0
3
12.05.2024 17:00 0 : 3
12.05
17:00
Palilulac
Radni─Źki 2020
3
3
12.05.2024 17:00 3 : 3
12.05
17:00
Orljane
Zemljoradnik
2
3
12.05.2024 17:00 2 : 3
12.05
17:00
Jedinstvo
Mladost (M)
3
2
12.05.2024 17:00 3 : 2
12.05
17:00
Morava
OFK Niš
1
3
12.05.2024 17:00 1 : 3
12.05
17:00
Pukovac
Svrljig
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
Rajko Miti─ç
OFK Knjaz
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
OFK Slatina
Bor 1919
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
11:00
Jedinstvo
Tanasko Raji─ç
2
2
12.05.2024 11:00 2 : 2
12.05
17:00
Kušiljevo
Leva─Ź
11
0
12.05.2024 17:00 11 : 0
12.05
17:00
┼Żupa
Blagotin
3
1
12.05.2024 17:00 3 : 1
12.05
17:00
Mladost
Orlovi
4
2
12.05.2024 17:00 4 : 2
12.05
16:30
Crvena zvezda
KFK Ravna gora Barajevo
1
5
12.05.2024 16:30 1 : 5
12.05
16:30
Umka
Hajduk
2
0
12.05.2024 16:30 2 : 0
12.05
10:00
OFK ┼Żarkovo
OFK Budu─çnost
2
1
12.05.2024 10:00 2 : 1
12.05
11:00
Milo─Źajac
OFK Ras
1
0
12.05.2024 11:00 1 : 0
12.05
11:00
Proleter
Morava (M)
3
0
12.05.2024 11:00 3 : 0
12.05
17:00
Borac (V)
OFK Progorelica
3
4
12.05.2024 17:00 3 : 4
12.05
17:00
Ibar
Zvezda
6
0
12.05.2024 17:00 6 : 0
12.05
17:00
Rudar
Kara─Ĺor─Ĺe
1
2
12.05.2024 17:00 1 : 2
12.05
17:00
Omladinac (NS)
Koštampolje
1
0
12.05.2024 17:00 1 : 0
12.05
17:00
Soko
Borac 46
1
2
12.05.2024 17:00 1 : 2
12.05
17:00
BSK
Kula
3
2
12.05.2024 17:00
BSK
3 : 2
12.05
17:00
Lipar
Polet
4
2
12.05.2024 17:00 4 : 2
12.05
17:00
Kulpin
Budu─çnost (G)
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
16:30
Kutlovo
Mladost
3
2
12.05.2024 16:30 3 : 2
12.05
16:30
Maršić
Kolonija
5
0
12.05.2024 16:30 5 : 0
12.05
16:30
Pobeda 1926
Budu─çnost
0
2
12.05.2024 16:30 0 : 2
12.05
16:30
Sloboda
Kori─çani
1
8
12.05.2024 16:30 1 : 8
12.05
16:30
Divostin
Hajduk Jovanovac
4
1
12.05.2024 16:30 4 : 1
12.05
17:30
Fruškogorac
Ba─Źka (B)
4
1
12.05.2024 17:30 4 : 1
12.05
17:30
Jedinstvo
OFK Sirig
0
3
12.05.2024 17:30 0 : 3
12.05
17:30
Hajduk
Jugovi─ç
4
3
12.05.2024 17:30 4 : 3
12.05
17:00
Budu─çnost (BB)
Sloga (BNS)
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
17:00
Ševac
Budu─çnost (A)
6
1
12.05.2024 17:00 6 : 1
12.05
17:00
Spartak 1911
Glogonj
3
2
12.05.2024 17:00 3 : 2
12.05
17:00
Radni─Źki (B)
Potporanj
1
2
12.05.2024 17:00 1 : 2
12.05
17:00
Vulturul
Sloga (P)
3
4
12.05.2024 17:00 3 : 4
12.05
17:00
Jedinstvo Stevi─ç
Dolina
1
5
12.05.2024 17:00 1 : 5
12.05
17:00
Hajdu─Źica
Dolovo
2
3
12.05.2024 17:00 2 : 3
12.05
17:00
Radni─Źki 1911
┼ŻFK Banat
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Bile─çanin
Crvena zvezda
2
3
12.05.2024 17:00 2 : 3
12.05
17:00
Polet
MSK
4
3
12.05.2024 17:00 4 : 3
MSK
12.05
17:00
OFK Staji─çevo
2. Oktobar
3
1
12.05.2024 17:00 3 : 1
12.05
17:00
Napredak (─î)
Vojvodina
7
0
12.05.2024 17:00 7 : 0
12.05
17:00
Banat (─î)
Napredak (BT)
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Jedinstvo
Iskra
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
17:00
─îoka
Udarnik Višnjevac
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Radni─Źki (I)
Podrinje
0
3
12.05.2024 17:00 0 : 3
12.05
17:00
Sloga (V)
Krušedol
4
0
12.05.2024 17:00 4 : 0
12.05
17:00
Sremac (D)
LSK
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
LSK
12.05
17:00
Sremac (V)
Hajduk (V)
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
Grani─Źar (K)
Fruškogorac
1
2
12.05.2024 17:00 1 : 2
12.05
17:00
Šumar
Budu─çnost
1
2
12.05.2024 17:00 1 : 2
12.05
17:00
Polet (NK)
Partizan
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Napredak
Srem
2
3
12.05.2024 17:00 2 : 3
12.05
17:30
Sloga (L)
Rubin
1
5
12.05.2024 17:30 1 : 5
12.05
18:30
Jastrebac
Dedina
4
0
12.05.2024 18:30 4 : 0
12.05
17:30
Gradina
Sloga (D)
4
1
12.05.2024 17:30 4 : 1
12.05
17:30
Trudbenik
Sloga (─ć)
0
2
12.05.2024 17:30 0 : 2
12.05
17:30
Parunovac
Borac
4
1
12.05.2024 17:30 4 : 1
12.05
17:30
Bošnjane
─îitluk
0
3
12.05.2024 17:30 0 : 3
12.05
17:30
Ma─Źkovac
FUD
1
0
12.05.2024 17:30 1 : 0
FUD
12.05
17:00
Vin─Źa
Šumadinac (S)
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
10:00
Šumadija
OFK Aran─Ĺelovac 1979
1
3
12.05.2024 10:00 1 : 3
12.05
17:00
Plaskovac
┼ŻSK
1
0
12.05.2024 17:00 1 : 0
12.05
17:00
Kopljari
Trnava
1
3
12.05.2024 17:00 1 : 3
12.05
17:00
BSK
Mladi rudar
3
2
12.05.2024 17:00
BSK
3 : 2
12.05
17:00
Omladinac
Saranovo 1936
2
2
12.05.2024 17:00 2 : 2
12.05
17:00
Lokomotiva
Prvi srpski ustanak
3
2
12.05.2024 17:00 3 : 2
12.05
17:00
Banja
Marjan
0
3
12.05.2024 17:00 0 : 3
12.05
11:00
Klju─Ź
Šarbanovac
1
6
12.05.2024 11:00 1 : 6
12.05
17:00
SFU Rudar 1934
Miloševo
7
0
12.05.2024 17:00 7 : 0
12.05
17:00
Radni─Źki
Blizna
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Polet
Mala Vrbica
0
6
12.05.2024 17:00 0 : 6
12.05
17:00
Urovica
Polom
2
4
12.05.2024 17:00 2 : 4
12.05
17:00
GFK Tabane
Rudar (P)
4
3
12.05.2024 17:00 4 : 3
12.05
17:00
Mladost
Budu─çnost (─É)
6
0
12.05.2024 17:00 6 : 0
12.05
17:00
Dragocvet
Napredak
2
3
12.05.2024 17:00 2 : 3
12.05
17:00
Vinogradar
Donja Mutnica
0
3
12.05.2024 17:00 0 : 3
12.05
17:00
Kolonija
Morava
1
0
12.05.2024 17:00 1 : 0
12.05
17:00
Partizan
Jedinstvo
5
2
12.05.2024 17:00 5 : 2
12.05
17:00
Trli─ç
Toplica
1
3
12.05.2024 17:00 1 : 3
12.05
11:00
Proleter
─îu─Źuge
1
3
12.05.2024 11:00 1 : 3
12.05
17:00
ZSK
OFK Jabu─Źje
2
1
12.05.2024 17:00
ZSK
2 : 1
12.05
11:00
┼Żabari
OFK Br─Ĺanac
0
1
12.05.2024 11:00 0 : 1
12.05
16:30
Osipaonica
Mladi radnik 1940
0
6
12.05.2024 16:30 0 : 6
12.05
16:30
Udarnik
Omladinac
0
3
12.05.2024 16:30 0 : 3
12.05
16:30
SASK
Sloga (L)
0
2
12.05.2024 16:30 0 : 2
12.05
16:30
Pobeda
Podunavac
4
0
12.05.2024 16:30 4 : 0
12.05
16:30
Sloga (M)
┼Żelezni─Źar Kusadak
2
0
12.05.2024 16:30 2 : 0
12.05
16:30
Borac 1932
Crvena zvezda
2
4
12.05.2024 16:30 2 : 4
12.05
16:30
Radnik
Mladost
0
2
12.05.2024 16:30 0 : 2
12.05
16:30
Lunjevac
Jasenica 2017
3
1
12.05.2024 16:30 3 : 1
12.05
16:30
Devi─çi
Mladost
1
1
12.05.2024 16:30 1 : 1
12.05
16:30
Jedinstvo (GG)
Rudar
2
1
12.05.2024 16:30 2 : 1
12.05
16:30
Morava
Kej
2
3
12.05.2024 16:30 2 : 3
Kej
12.05
16:30
Prilike
Zadrugar
0
7
12.05.2024 16:30 0 : 7
12.05
16:30
Pomoravlje 1946
Krilaš
5
2
12.05.2024 16:30 5 : 2
12.05
16:30
Sirakovo
Batovac
1
0
12.05.2024 16:30 1 : 0
12.05
16:30
Integral
Trgova─Źki
11
0
12.05.2024 16:30 11 : 0
12.05
16:30
Sloga 1945
Jasenovac
4
0
12.05.2024 16:30 4 : 0
12.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Vojvoda Milenko
0
1
12.05.2024 16:30 0 : 1
12.05
16:30
Polet (SD)
BSK 1931
4
1
12.05.2024 16:30 4 : 1
12.05
16:30
Poštar Zvezdara
Heroj Polet
1
3
12.05.2024 16:30 1 : 3
12.05
16:30
Srem─Źica
Siti Sport Klub
3
1
12.05.2024 16:30 3 : 1
12.05
16:30
Posavac Tišma
Be┼żanija
1
2
12.05.2024 16:30 1 : 2
12.05
11:00
Lokomotiva
Šećeranac Ada
8
0
12.05.2024 11:00 8 : 0
12.05
16:30
Dunav
Beograd Karaburma
2
1
12.05.2024 16:30 2 : 1
12.05
16:30
Busije
Borac
1
1
12.05.2024 16:30 1 : 1
12.05
16:30
OFK Zabre┼żje
Strelac
2
5
12.05.2024 16:30 2 : 5
12.05
16:30
Lisovi─ç 1977
Šumadija
0
1
12.05.2024 16:30 0 : 1
12.05
16:30
Krtinska
Beljina
1
7
12.05.2024 16:30 1 : 7
12.05
10:00
Radni─Źki
Turbina
1
1
12.05.2024 10:00 1 : 1
12.05
10:00
Mali Po┼żarevac
Dunavac
1
5
12.05.2024 10:00 1 : 5
12.05
16:30
Zaklopa─Źa
Pudarci
1
0
12.05.2024 16:30 1 : 0
12.05
16:30
Vr─Źin
Omladinac
4
2
12.05.2024 16:30 4 : 2
12.05
16:30
Rabrovac
Velika Krsna
0
6
12.05.2024 16:30 0 : 6
12.05
17:30
Šljivar
Rudar Vrška Čuka
2
7
12.05.2024 17:30 2 : 7
12.05
17:30
Hajduk
FSU Kraljevica
0
3
12.05.2024 17:30 0 : 3
12.05
17:30
Radni─Źki 1946
Grani─Źar
1
5
12.05.2024 17:30 1 : 5
12.05
17:30
Rudar (P)
Rgotina
1
3
12.05.2024 17:30 1 : 3
12.05
17:00
Vulkan 1963
Jedinstvo
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Planinac 1933
Sloboda
4
2
12.05.2024 17:00 4 : 2
12.05
17:00
Stevan Nešticki
Omladinac
2
1
12.05.2024 17:00 2 : 1
12.05
17:00
Mladost
OFK Morava 2022
5
4
12.05.2024 17:00 5 : 4
12.05
11:00
Proleter
Aluminijum
6
0
12.05.2024 11:00 6 : 0
12.05
17:00
Sloga 1948
Novoselac
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Sloga (DT)
Rudar
3
2
12.05.2024 17:00 3 : 2
12.05
16:30
Jastrebac
Rudar 2016
1
9
12.05.2024 16:30 1 : 9
12.05
16:30
Mekiš
Malošište
5
6
12.05.2024 16:30 5 : 6
12.05
16:30
Radni─Źki 1924
Bali─Źevac
6
3
12.05.2024 16:30 6 : 3
12.05
16:30
Moravac
Polet (R)
4
2
12.05.2024 16:30 4 : 2
12.05
16:30
Polet (V)
Arbanasce
1
5
12.05.2024 16:30 1 : 5
12.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Budu─çnost
2
2
12.05.2024 16:30 2 : 2
12.05
16:30
Mladost
Moravac
0
4
12.05.2024 16:30 0 : 4
12.05
16:30
Bobište
Lemind 1953
5
2
12.05.2024 16:30 5 : 2
12.05
16:30
Jedinstvo
Vu─Źje
4
1
12.05.2024 16:30 4 : 1
12.05
16:30
Milanovo
OFK Morava
6
4
12.05.2024 16:30 6 : 4
12.05
16:30
─îekmin
Zlo─çudovo
5
0
12.05.2024 16:30 5 : 0
12.05
16:30
BSK
Donja Lomnica
2
9
12.05.2024 16:30
BSK
2 : 9
12.05
16:30
Progres
Gradac
0
0
12.05.2024 16:30 0 : 0
12.05
16:30
Sloga
Polet
1
0
12.05.2024 16:30 1 : 0
12.05
17:00
Mladost
Milan Orli─ç
3
1
12.05.2024 17:00 3 : 1
12.05
17:00
Stojan Lazarac
Radni─Źki
2
6
12.05.2024 17:00 2 : 6
12.05
11:00
Vidojevica
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
12.05.2024 11:00 1 : 1
12.05
17:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Jedinstvo (Š)
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
16:30
Gluma─Ź
Višesava
4
4
12.05.2024 16:30 4 : 4
12.05
11:00
Rampa
Je┼żevica
1
3
12.05.2024 11:00 1 : 3
12.05
16:30
Gorobilje
Prvi partizan
2
1
12.05.2024 16:30 2 : 1
12.05
16:30
Kotroman
Omladinac
1
3
12.05.2024 16:30 1 : 3
12.05
16:30
Bakionica
Tara
2
3
12.05.2024 16:30 2 : 3
12.05
16:30
Polet
Jasen
3
0
12.05.2024 16:30 3 : 0
12.05
16:30
Mladost
Spartak
1
4
12.05.2024 16:30 1 : 4
12.05
16:30
┼Żelju┼ía
Gnjilan
0
2
12.05.2024 16:30 0 : 2
12.05
17:00
OFK Pavlovac
Torpedo 1973
6
0
12.05.2024 17:00 6 : 0
12.05
17:00
Mladost (S)
Trnovac
1
3
12.05.2024 17:00 1 : 3
12.05
17:00
OFK Alakince
BSK Bujanovac
2
3
12.05.2024 17:00 2 : 3
12.05
13:00
FSU Ju┼żna pruga
Levosoje
1
4
12.05.2024 13:00 1 : 4
12.05
16:00
OFK AS
Lugina
12.05.2024 16:00
12.05
17:00
Vihor
Mladost (B)
12.05.2024 17:00
12.05
17:00
Jug Bogdan
Borac
6
2
12.05.2024 17:00 6 : 2
12.05
17:00
Dobri─Ź
Kosovac
3
3
12.05.2024 17:00 3 : 3
12.05
17:00
Omladinac
Trbunje
1
4
12.05.2024 17:00 1 : 4
12.05
14:00
Re─Źica
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
10
2
12.05.2024 14:00 10 : 2
12.05
17:00
Jovo Kursula
Stubal
0
0
12.05.2024 17:00 0 : 0
12.05
17:00
Magnohrom
Gru┼ża
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Ribnica
Jedinstvo (G)
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
11:00
Biljanovac
Omladinac
0
3
12.05.2024 11:00 0 : 3
12.05
16:30
Sloga 1934
Šumadinac KG
12.05.2024 16:30
12.05
16:30
─ćava
Borac
2
2
12.05.2024 16:30 2 : 2
12.05
16:30
Seljak
Apolon 4
6
1
12.05.2024 16:30 6 : 1
12.05
16:30
Jadran
Slavija
4
2
12.05.2024 16:30 4 : 2
12.05
14:30
OFK ┼Że┼żelj
Borba
2
2
12.05.2024 14:30 2 : 2
12.05
17:00
Dunav
Karaš (J)
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Borac (VS)
Karaš (K)
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
17:00
Vojvodina (S)
Sloga (M)
3
2
12.05.2024 17:00 3 : 2
12.05
16:00
Banat (VŠ)
Omladinac
1
2
12.05.2024 16:00 1 : 2
12.05
17:00
Polet
Banatul
0
0
12.05.2024 17:00 0 : 0
12.05
17:30
Borac (V)
Neštin
2
4
12.05.2024 17:30 2 : 4
12.05
17:30
Ba─Źka (D)
Krivanj
0
4
12.05.2024 17:30 0 : 4
12.05
15:00
OFK Orašje 1960
Donji Kopaonik
4
0
12.05.2024 15:00 4 : 0
12.05
15:00
Stari Trstenik
Omladinac
1
2
12.05.2024 15:00 1 : 2
12.05
16:30
Mladost 1977
Borac
3
2
12.05.2024 16:30 3 : 2
12.05
14:30
Jezero 2017
Velika Drenova
2
1
12.05.2024 14:30 2 : 1
12.05
15:00
Beli Orlovi
Mladost (T)
5
1
12.05.2024 15:00 5 : 1
12.05
14:30
Vinogradar
Garevina
7
0
12.05.2024 14:30 7 : 0
12.05
14:30
Kamenorezac 76
Mladost (DK)
3
3
12.05.2024 14:30 3 : 3
12.05
17:00
Kordun
Polet (S)
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
17:00
Jedinstvo Lemeš
OFK Od┼żaci
4
2
12.05.2024 17:00 4 : 2
12.05
17:00
Aleksa Šantić
Zadrugar
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Omladinac
Terekveš
4
3
12.05.2024 17:00 4 : 3
12.05
17:00
Mladost
Dinamo 1923
1
4
12.05.2024 17:00 1 : 4
12.05
17:00
Jugoslavija
OFK Mladost
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
17:00
Voja Ga─Źi─ç
Tempo
1
1
12.05.2024 17:00 1 : 1
12.05
17:00
Omladinac
Borac
2
3
12.05.2024 17:00 2 : 3
12.05
17:00
Partizan
BSK Bavanište
1
5
12.05.2024 17:00 1 : 5
12.05
17:00
Stari Tamiš
Proleter
3
4
12.05.2024 17:00 3 : 4
12.05
17:00
Car Uroš
Kameni
5
3
12.05.2024 17:00 5 : 3
12.05
17:00
Mladost
Ljukovo
3
2
12.05.2024 17:00 3 : 2
12.05
17:00
Rudar
Napredak
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Polet
Hrtkovci
3
1
12.05.2024 17:00 3 : 1
12.05
17:00
Fruškogorac
Planinac
1
2
12.05.2024 17:00 1 : 2
12.05
17:00
OFK Bresta─Ź
Hajduk 1932
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
17:00
Munja
Posavina
4
1
12.05.2024 17:00 4 : 1
12.05
17:00
Duboko
Borac
0
0
12.05.2024 17:00 0 : 0
12.05
17:00
Osaonica
Mladost (G)
0
0
12.05.2024 17:00 0 : 0
12.05
17:00
Šantarovac
Ursule
5
1
12.05.2024 17:00 5 : 1
12.05
17:00
Mladi radnik
OFK Dragoševac
5
0
12.05.2024 17:00 5 : 0
12.05
17:00
Bratstvo
Partizan
0
3
12.05.2024 17:00 0 : 3
12.05
17:00
Vinora─Źa
Jedinstvo
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Jedinstvo 2014
OFK Klek
6
0
12.05.2024 17:00 6 : 0
12.05
17:00
Tamiš
KSK Konak 1926
3
4
12.05.2024 17:00 3 : 4
12.05
17:00
OFK Gradnulica
Zadrugar
4
2
12.05.2024 17:00 4 : 2
12.05
17:00
Lehel
ASK
1
2
12.05.2024 17:00 1 : 2
ASK
12.05
17:00
Krajina
Potisje
1
10
12.05.2024 17:00 1 : 10
12.05
17:00
Naftagas
Borac
3
5
12.05.2024 17:00 3 : 5
12.05
17:00
Mladost (BB)
Mladost (L)
2
6
12.05.2024 17:00 2 : 6
12.05
16:30
Šarbane
Sloga (V)
4
1
12.05.2024 16:30 4 : 1
12.05
16:30
Tulari
Crvena Jabuka
2
5
12.05.2024 16:30 2 : 5
12.05
16:30
OFK Stublenica
Brezovica
3
1
12.05.2024 16:30 3 : 1
12.05
16:30
Polet (DL)
Joševa
3
2
12.05.2024 16:30 3 : 2
12.05
16:30
OFK Paljuvi
Trnjaci 2021
4
0
12.05.2024 16:30 4 : 0
12.05
16:30
Kolubara (LP)
Polet (T)
1
1
12.05.2024 16:30 1 : 1
12.05
16:00
Jadar 2013
Milenko Pavlovi─ç
3
1
12.05.2024 16:00 3 : 1
12.05
17:00
Babaji─ç
OFK Povlen
0
2
12.05.2024 17:00 0 : 2
12.05
11:00
Beloševac
Tešnjar
2
0
12.05.2024 11:00 2 : 0
12.05
11:00
Kolubara 2
Kotešica
0
0
12.05.2024 11:00 0 : 0
12.05
11:00
Rajac
Mali korak
4
0
12.05.2024 11:00 4 : 0
12.05
11:00
Stari drugari
Popadi─ç
2
0
12.05.2024 11:00 2 : 0
12.05
11:00
Rakac Stave
Polet
3
2
12.05.2024 11:00 3 : 2
12.05
16:30
Morava 1932
Zemljoradnik 1932
3
1
12.05.2024 16:30 3 : 1
12.05
16:30
Napredak 1934
Kumane
2
1
12.05.2024 16:30 2 : 1
12.05
16:30
Polet (V)
Borac (K)
5
2
12.05.2024 16:30 5 : 2
12.05
16:30
Stig 1955
Napredak (B)
0
9
12.05.2024 16:30 0 : 9
12.05
16:30
Sloga (L)
Beli Orao
0
1
12.05.2024 16:30 0 : 1
12.05
16:30
Dizel
Sloga TOP
2
1
12.05.2024 16:30 2 : 1
12.05
17:00
E─Ĺ┼íeg
Jedinstvo
0
2
12.05.2024 17:00 0 : 2
12.05
17:00
Slavija
Mladost
3
1
12.05.2024 17:00 3 : 1
12.05
17:00
Proleter
Ba─Źka
3
1
12.05.2024 17:00 3 : 1
12.05
16:30
Soko
Rudar (K)
6
4
12.05.2024 16:30 6 : 4
12.05
16:30
Crni Vitez 1924
BSK 1924
4
1
12.05.2024 16:30 4 : 1
12.05
16:30
Borac (V)
Jedinstvo (S)
1
6
12.05.2024 16:30 1 : 6
12.05
16:30
Pobeda 1953
Polet 1930
3
1
12.05.2024 16:30 3 : 1
12.05
16:30
Rade Milošević
Mladost (K)
6
2
12.05.2024 16:30 6 : 2
12.05
17:30
Borac (R)
Borac (NS)
1
4
12.05.2024 17:30 1 : 4
12.05
17:30
─îenej
Mileti─ç
0
6
12.05.2024 17:30 0 : 6
12.05
17:30
Dinamo
Stra┼żilovo
0
4
12.05.2024 17:30 0 : 4
12.05
17:30
Hajduk (G)
Obili─ç
1
0
12.05.2024 17:30 1 : 0
12.05
17:30
Vinogradar
Slanobarac
10
5
12.05.2024 17:30 10 : 5
12.05
17:00
Mladi borac
Radni─Źki
1
3
12.05.2024 17:00 1 : 3
12.05
17:00
Umac
Sloboda
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Moravac (G)
Bratstvo
0
3
12.05.2024 17:00 0 : 3
12.05
17:00
Morava
Derbi 2016
0
2
12.05.2024 17:00 0 : 2
12.05
17:00
Veliko Trnjane
Jedinstvo Šišava
0
4
12.05.2024 17:00 0 : 4
12.05
17:00
Šumadija
OFK Pomoravlje
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
OFK Brza
Mladost 1976
4
2
12.05.2024 17:00 4 : 2
12.05
17:00
Pomoravlje
OFK Batinac
2
2
12.05.2024 17:00 2 : 2
12.05
17:00
Sin─Ĺeli─ç
15. Avgust 1950
2
3
12.05.2024 17:00 2 : 3
12.05
17:00
Radni─Źki
Dra┼żmirovac
2
3
12.05.2024 17:00 2 : 3
12.05
17:00
Istok 63
Mladost
1
0
12.05.2024 17:00 1 : 0
12.05
17:00
Heroj
Beljanica
2
4
12.05.2024 17:00 2 : 4
12.05
17:00
Sloga
POFK Metaloplastika 2006
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Budu─çnost (PD)
Budu─çnost 1929
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
Omladinac
Zadrugar
1
3
12.05.2024 17:00 1 : 3
12.05
17:00
OFK Napredak
Bair
7
0
12.05.2024 17:00 7 : 0
12.05
17:00
Mladost
Petlova─Źa
2
0
12.05.2024 17:00 2 : 0
12.05
16:30
Novi Beograd
13. maj
9
0
12.05.2024 16:30 9 : 0
12.05
16:30
Borac 1923
Rekreativo 011
10
0
12.05.2024 16:30 10 : 0
12.05
17:30
Kelti
Srem
1
1
12.05.2024 17:30 1 : 1
12.05
16:30
BSK 1925
Zmaj Novi grad
0
0
12.05.2024 16:30 0 : 0
12.05
16:30
Šumadinac
Blokovi
2
1
12.05.2024 16:30 2 : 1
12.05
17:00
Stolice
Mladost
3
3
12.05.2024 17:00 3 : 3
12.05
17:00
Sloga
Rudar
1
3
12.05.2024 17:00 1 : 3
12.05
17:00
Borac
Velika Reka
3
0
12.05.2024 17:00 3 : 0
12.05
17:00
7. Juli
Prva Iskra
0
1
12.05.2024 17:00 0 : 1
12.05
17:00
Studenac
Jelav
5
1
12.05.2024 17:00 5 : 1
12.05
11:00
Dedinje
OFK Crvenka
2
1
12.05.2024 11:00 2 : 1
12.05
11:00
Omladinac
T6 NIKA Lepušnica
3
4
12.05.2024 11:00 3 : 4
12.05
16:30
Palilulac
Miljakovac
10
3
12.05.2024 16:30 10 : 3
12.05
16:30
Bratstvo
OFK Lug 2020
7
1
12.05.2024 16:30 7 : 1
12.05
11:00
Pinosava
Podunavac
3
1
12.05.2024 11:00 3 : 1
12.05
16:30
Veliki Borak
FU Minel 1956
0
12
12.05.2024 16:30 0 : 12
12.05
16:30
OFK Bo┼żdarevac
Um─Źari
6
1
12.05.2024 16:30 6 : 1
12.05
11:00
Šiljakovac
Avala 1939
0
2
12.05.2024 11:00 0 : 2
12.05
17:00
Bratstvo