XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
482 utakmica za dan Subota, 16 Septembar 2023


Fudbal

16.09
20:15
Spartak ┼ŻK
Vojvodina
2
0
16.09.2023 20:15 2 : 0
16.09
19:00
Vo┼żdovac
Mladost (L)
3
1
16.09.2023 19:00 3 : 1
16.09
18:05
─îukari─Źki
Crvena zvezda
2
1
16.09.2023 18:05 2 : 1
16.09
19:00
TSC
┼Żelezni─Źar
6
3
16.09.2023 19:00
TSC
6 : 3
16.09
19:00
Ma─Źva
In─Ĺija Toyo Tires
2
1
16.09.2023 19:00 2 : 1
16.09
19:00
GFK Sloboda
OFK Vršac
1
1
16.09.2023 19:00 1 : 1
16.09
20:00
GFK Dubo─Źica
Kolubara
1
1
16.09.2023 20:00 1 : 1
16.09
16:00
Radni─Źki (S)
OFK Sin─Ĺeli─ç
2
1
16.09.2023 16:00 2 : 1
16.09
16:00
─Éerdap
Dunav
1
0
16.09.2023 16:00 1 : 0
16.09
18:00
Jedinstvo 1936
Timo─Źanin
4
2
16.09.2023 18:00 4 : 2
16.09
16:00
P─Źinja
Jedinstvo (P)
4
3
16.09.2023 16:00 4 : 3
16.09
16:00
┼Żelezni─Źar (I)
Radni─Źki (Z)
4
0
16.09.2023 16:00 4 : 0
16.09
16:00
Be─Źej 1918
Tisa
5
4
16.09.2023 16:00 5 : 4
16.09
16:00
Jedinstvo (SP)
Kabel
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Naftagas
Podunavac
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
GFK Sloven
OFK Kikinda
2
0
16.09.2023 16:00 2 : 0
16.09
16:00
Budu─çnost
Teleoptik
2
2
16.09.2023 16:00 2 : 2
16.09
11:00
Prva iskra
Sin─Ĺeli─ç
2
1
16.09.2023 11:00 2 : 1
16.09
16:30
BASK TEK
Radni─Źki
1
1
16.09.2023 16:30 1 : 1
16.09
16:00
Zlatibor
Polet (Lj)
3
2
16.09.2023 16:00 3 : 2
16.09
16:00
Jošanica
Budućnost Krušik 2014
5
1
16.09.2023 16:00 5 : 1
16.09
16:00
Loznica
Mladi radnik 1926
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Tutin
Sloga (P)
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Borac 1926
OFK Mihajlovac
3
0
16.09.2023 16:00 3 : 0
16.09
16:00
Omladinac (Z)
Takovo
1
0
16.09.2023 16:00 1 : 0
16.09
16:00
Sloga
Cement
2
0
16.09.2023 16:00 2 : 0
16.09
16:00
Radni─Źki (NP)
Hajduk (B)
3
0
16.09.2023 16:00 3 : 0
16.09
16:00
Veternik
Sloboda
1
3
16.09.2023 16:00 1 : 3
16.09
16:00
Radni─Źki (┼á)
Slavija
1
2
16.09.2023 16:00 1 : 2
16.09
16:00
Ravangrad 2018
Vojvodina (BG)
0
1
16.09.2023 16:00 0 : 1
16.09
16:00
OFK Mladost APA
Mladost (BP)
5
1
16.09.2023 16:00 5 : 1
16.09
16:00
BAK
Vojvodina 1928
0
0
16.09.2023 16:00
BAK
0 : 0
16.09
16:00
Jedinstvo (BK)
Polet
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Begej
┼ŻAK
2
1
16.09.2023 16:00 2 : 1
16.09
16:00
Radni─Źki (K)
Budu─çnost
3
2
16.09.2023 16:00 3 : 2
16.09
16:00
OFK Proleter
Jedinstvo (V)
1
2
16.09.2023 16:00 1 : 2
16.09
16:00
Pusta Reka
Radan
3
0
16.09.2023 16:00 3 : 0
16.09
16:00
Mladost 1959
Jedinstvo (GS)
1
5
16.09.2023 16:00 1 : 5
16.09
16:00
Nebeski Andjeli
SU Dinamo Jug
0
0
16.09.2023 16:00 0 : 0
16.09
16:00
Gra─Źanica
SFK Morava
0
1
16.09.2023 16:00 0 : 1
16.09
15:30
OFK Napredak 1929
Morava
0
7
16.09.2023 15:30 0 : 7
16.09
15:30
Radni─Źki 2020
OFK Niš
0
2
16.09.2023 15:30 0 : 2
16.09
16:00
Trebi─Ź
OFK Zlot
4
3
16.09.2023 16:00 4 : 3
16.09
16:00
OFK Knjaz
Rtanj
0
3
16.09.2023 16:00 0 : 3
16.09
16:00
Mladi borac
Kušiljevo
2
2
16.09.2023 16:00 2 : 2
16.09
16:00
Trstenik PPT
Temni─ç 1924
2
1
16.09.2023 16:00 2 : 1
16.09
16:00
Leva─Ź
Mladost
2
1
16.09.2023 16:00 2 : 1
16.09
16:00
Blagotin
Sloga
4
1
16.09.2023 16:00 4 : 1
16.09
16:00
Juhor
Orlovi
1
0
16.09.2023 16:00 1 : 0
16.09
16:00
Balkan Mirijevo
BSK Bor─Źa
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Napredak
KFK Ravna gora Barajevo
4
4
16.09.2023 16:00 4 : 4
16.09
16:00
Šušnjar 1977
Komgrap
0
2
16.09.2023 16:00 0 : 2
16.09
16:00
Zuce 2019
Crvena zvezda
4
2
16.09.2023 16:00 4 : 2
16.09
16:00
Sloga
Go─Ź
3
0
16.09.2023 16:00 3 : 0
16.09
16:00
Šumadija 1903
Bane 1931
0
0
16.09.2023 16:00 0 : 0
16.09
16:00
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
0
1
16.09.2023 16:00 0 : 1
16.09
16:00
Cer
Ma─Źva 1929
1
4
16.09.2023 16:00
Cer
1 : 4
16.09
16:00
Ribnica
Ra─Ĺevac
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Lipolist
Radni─Źki (V)
1
2
16.09.2023 16:00 1 : 2
16.09
16:00
─Éerdap
Obili─ç
3
2
16.09.2023 16:00 3 : 2
16.09
16:00
Šumadija (A)
Sloboda
4
0
16.09.2023 16:00 4 : 0
16.09
16:00
Šumadinac 1913
Omladinac (Š)
0
2
16.09.2023 16:00 0 : 2
16.09
16:00
Morava
Kara─Ĺor─Ĺe
3
0
16.09.2023 16:00 3 : 0
16.09
16:00
Sloga 1924
OFK Napredak
0
3
16.09.2023 16:00 0 : 3
16.09
16:30
Koštampolje
OFK Progorelica
1
1
16.09.2023 16:30 1 : 1
16.09
16:30
Rudar
Proleter
3
1
16.09.2023 16:30 3 : 1
16.09
16:00
┼ŻAK
Budu─çnost (P)
0
1
16.09.2023 16:00 0 : 1
16.09
16:00
Polet
Kula
6
0
16.09.2023 16:00 6 : 0
16.09
16:00
Radni─Źki 1918
Budu─çnost (M)
3
0
16.09.2023 16:00 3 : 0
16.09
16:00
Krila Krajine
Soko
0
0
16.09.2023 16:00 0 : 0
16.09
16:00
Mladost
Sloboda
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Šumadija 1934
Jedinstvo
2
3
16.09.2023 16:00 2 : 3
16.09
16:30
Omladinac
Šajkaš 1908
1
3
16.09.2023 16:30 1 : 3
16.09
16:30
Petrovaradin
Fruškogorski partizan
5
0
16.09.2023 16:30 5 : 0
16.09
16:30
┼ŻSK
Ba─Źka 1923
3
0
16.09.2023 16:30 3 : 0
16.09
16:00
Crvena zvezda
Vulturul
2
0
16.09.2023 16:00 2 : 0
16.09
16:00
Potporanj
Sloga (P)
4
5
16.09.2023 16:00 4 : 5
16.09
16:00
Jadran
AFK
6
0
16.09.2023 16:00 6 : 0
AFK
16.09
16:00
Udarnik Višnjevac
Napredak
6
0
16.09.2023 16:00 6 : 0
16.09
16:00
Proleter
Njegoš
4
1
16.09.2023 16:00 4 : 1
16.09
16:00
Srbobran
Budu─çnost
1
0
16.09.2023 16:00 1 : 0
16.09
16:00
Vinogradar
Jedinstvo
1
0
16.09.2023 16:00 1 : 0
16.09
16:00
Senta
Tomislavci
0
3
16.09.2023 16:00 0 : 3
16.09
16:00
Partizan
Fruškogorac
1
0
16.09.2023 16:00 1 : 0
16.09
16:00
Dedina
13. April
13
0
16.09.2023 16:00 13 : 0
16.09
16:00
Borac
─îitluk
3
0
16.09.2023 16:00 3 : 0
16.09
20:00
Trnava
Prvi srpski ustanak
2
0
16.09.2023 20:00 2 : 0
16.09
16:00
Polom
Blizna
2
3
16.09.2023 16:00 2 : 3
16.09
16:00
Sloga
Krivelj
1
0
16.09.2023 16:00 1 : 0
16.09
15:30
Borac 1950
Budu─çnost (─É)
4
1
16.09.2023 15:30 4 : 1
16.09
15:30
Rudar (SR)
Dragocvet
2
1
16.09.2023 15:30 2 : 1
16.09
16:00
OFK Br─Ĺanac
OFK Jabu─Źje
1
3
16.09.2023 16:00 1 : 3
16.09
16:00
Zadrugar
Toplica
2
0
16.09.2023 16:00 2 : 0
16.09
16:00
SASK
Sloga (M)
2
1
16.09.2023 16:00 2 : 1
16.09
16:00
Slatina
Kej
2
1
16.09.2023 16:00 2 : 1
Kej
16.09
16:00
Ozrem PMH
Devi─çi
6
2
16.09.2023 16:00 6 : 2
16.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Krilaš
3
1
16.09.2023 16:00 3 : 1
16.09
16:00
Borac
Be┼żanija
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Vin─Źa
Mali Po┼żarevac
4
2
16.09.2023 16:00 4 : 2
16.09
16:00
Malinik
Mid┼żor
2
3
16.09.2023 16:00 2 : 3
16.09
16:00
Rudar Vrška Čuka
BSK
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
BSK
16.09
16:00
FSU Kraljevica
Rgotina
7
1
16.09.2023 16:00 7 : 1
16.09
16:00
Grani─Źar
Osni─ç
6
1
16.09.2023 16:00 6 : 1
16.09
16:00
Mekiš
Radni─Źki 1924
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Sloga 1980
Bali─Źevac
8
0
16.09.2023 16:00 8 : 0
16.09
16:00
Budu─çnost
Bobište
1
2
16.09.2023 16:00 1 : 2
16.09
16:00
Gu─Źevo 1929
Mladost
2
0
16.09.2023 16:00 2 : 0
16.09
16:00
Jedinstvo
Omladinac
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Jasen
Je┼żevica
0
3
16.09.2023 16:00 0 : 3
16.09
16:00
Crnokosa
Kotroman
10
0
16.09.2023 16:00 10 : 0
16.09
16:00
Radni─Źki 2021
Torpedo 1973
0
5
16.09.2023 16:00 0 : 5
16.09
16:00
Omladinac
Jug Bogdan
2
3
16.09.2023 16:00 2 : 3
16.09
16:00
Dobri─Ź
Re─Źica
2
1
16.09.2023 16:00 2 : 1
16.09
16:00
Borac
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
4
0
16.09.2023 16:00 4 : 0
16.09
16:00
Kosovac
Trbunje
4
1
16.09.2023 16:00 4 : 1
16.09
16:30
Mlada krila
Jedinstvo (G)
0
4
16.09.2023 16:30 0 : 4
16.09
16:00
Sloga 1934
Slavija
4
0
16.09.2023 16:00 4 : 0
16.09
16:00
Bratstvo 1975
Šumadinac KG
0
7
16.09.2023 16:00 0 : 7
16.09
16:00
Vojvodina
Mladost (MB)
0
0
16.09.2023 16:00 0 : 0
16.09
16:00
Garevina
Ribnik
6
0
16.09.2023 16:00 6 : 0
16.09
16:00
Poljoprivrednik
Stari Trstenik
4
2
16.09.2023 16:00 4 : 2
16.09
16:00
Posavina
Budu─çnost
0
0
16.09.2023 16:00 0 : 0
16.09
16:00
Belo Polje
Borac
1
2
16.09.2023 16:00 1 : 2
16.09
15:30
Partizan
Sloboda
3
2
16.09.2023 15:30 3 : 2
16.09
15:30
Šumadinac
Mladost (G)
5
3
16.09.2023 15:30 5 : 3
16.09
15:30
GFK Strelište
Mladost (K)
2
4
16.09.2023 15:30 2 : 4
16.09
15:30
OFK Klek
Krajina
3
2
16.09.2023 15:30 3 : 2
16.09
16:00
Crvena Jabuka
Kolubara (LP)
4
1
16.09.2023 16:00 4 : 1
16.09
16:00
Rajac
OFK Povlen
1
2
16.09.2023 16:00 1 : 2
16.09
16:00
┼Żitkovica 2017
Kumane
3
0
16.09.2023 16:00 3 : 0
16.09
16:00
E─Ĺ┼íeg
Jedinstvo
0
2
16.09.2023 16:00 0 : 2
16.09
16:00
Slavija
Mladost
0
4
16.09.2023 16:00 0 : 4
16.09
16:00
Proleter
Ba─Źka
1
0
16.09.2023 16:00 1 : 0
16.09
16:00
Radni─Źki (K)
BSK 1924
2
1
16.09.2023 16:00 2 : 1
16.09
16:00
Homoljac
Rudar (K)
2
2
16.09.2023 16:00 2 : 2
16.09
16:00
Pobeda 1953
Borac (V)
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:30
Borac (NS)
Petar Pua─Źa
4
1
16.09.2023 16:30 4 : 1
16.09
16:30
Stra┼żilovo
Slanobarac
4
0
16.09.2023 16:30 4 : 0
16.09
16:00
OFK Pomoravlje
Jedinstvo Šišava
1
3
16.09.2023 16:00 1 : 3
16.09
15:30
Beljanica
15. Avgust 1950
4
4
16.09.2023 15:30 4 : 4
16.09
15:30
Radni─Źki
Šumadija
0
2
16.09.2023 15:30 0 : 2
16.09
16:00
Milicionar
Bair
3
2
16.09.2023 16:00 3 : 2
16.09
16:00
┼Żeleznik 1930
Sin─Ĺeli─ç 2012
0
2
16.09.2023 16:00 0 : 2
16.09
10:00
Milutinac
Rekreativo 011
6
1
16.09.2023 10:00 6 : 1
16.09
16:00
Luk
Azbukovica
6
1
16.09.2023 16:00
Luk
6 : 1
16.09
16:00
Borac
Sloga
4
2
16.09.2023 16:00 4 : 2
16.09
16:30
Bjelica
Vrelo
0
1
16.09.2023 16:30 0 : 1
16.09
16:30
Draga─Źevo
Gorušica
1
1
16.09.2023 16:30 1 : 1
16.09
16:00
Jevremovac
Radni─Źki (K)
2
0
16.09.2023 16:00 2 : 0
16.09
16:00
Borac (R)
Borac 1925
0
2
16.09.2023 16:00 0 : 2
16.09
16:00
Proleter
Šumadija
1
2
16.09.2023 16:00 1 : 2
16.09
16:00
Mladost 1955
Rutevac
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Rasina
Mudrakovac
7
0
16.09.2023 16:00 7 : 0
16.09
16:30
Potisje
Trome─Ĺa
6
0
16.09.2023 16:30 6 : 0
16.09
16:30
Hajduk
Obili─ç
1
6
16.09.2023 16:30 1 : 6
16.09
16:00
Borac
Sloga
0
3
16.09.2023 16:00 0 : 3
16.09
16:00
Kotlenik
Crvena zvezda
0
1
16.09.2023 16:00 0 : 1
16.09
16:30
Mladost (MI)
OFK Roga─Źa
2
5
16.09.2023 16:30 2 : 5
16.09
16:00
OFK Borac
Mladost (─î)
0
4
16.09.2023 16:00 0 : 4
16.09
16:00
Proleter
Sloboda
0
5
16.09.2023 16:00 0 : 5
16.09
Omladinac
Beli Orlovi
2
0
16.09.2023 2 : 0
16.09
Grivac
Be─Źevica
10
1
16.09.2023 10 : 1
16.09
16:00
Jedinstvo (S)
Jedinstvo (R)
9
0
16.09.2023 16:00 9 : 0
16.09
16:00
Jedinstvo 1947
Sport
3
1
16.09.2023 16:00 3 : 1
16.09
16:00
PIK 2023
Panonija
3
1
16.09.2023 16:00 3 : 1
16.09
16:00
Margum
Metalac
3
3
16.09.2023 16:00 3 : 3
16.09
16:00
Sloga (D)
Vihor
7
1
16.09.2023 16:00 7 : 1
16.09
16:00
Radoje Domanovi─ç
Junkovac
1
8
16.09.2023 16:00 1 : 8
16.09
16:00
Šatornja
ZT Gorovi─Ź
2
4
16.09.2023 16:00 2 : 4
16.09
16:00
Popovac
Poto─Źac
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
ISK Izvor
Razvitak
5
2
16.09.2023 16:00 5 : 2
16.09
16:00
Mladost
Jugovi─çi
2
1
16.09.2023 16:00 2 : 1
16.09
16:00
Gradac
Omladinac (V)
3
4
16.09.2023 16:00 3 : 4
16.09
16:00
Navalin
Radnik 2013
5
0
16.09.2023 16:00 5 : 0
16.09
16:00
Banat
Rapid
1
4
16.09.2023 16:00 1 : 4
16.09
16:00
Dobrica
Solunac
2
0
16.09.2023 16:00 2 : 0
16.09
16:00
Janošik
Vladimirovac
4
1
16.09.2023 16:00 4 : 1
16.09
16:00
Srem
Mitros
6
2
16.09.2023 16:00 6 : 2
16.09
16:30
Budu─çnost
Mataruge
0
4
16.09.2023 16:30 0 : 4
16.09
16:30
Ratkovac
Mladost (L)
3
1
16.09.2023 16:30 3 : 1
16.09
16:30
Kolubara
Ka─Źer
0
1
16.09.2023 16:30 0 : 1
16.09
16:00
Omladinac 1927
Kolonija
0
6
16.09.2023 16:00 0 : 6
16.09
16:00
Sloga (LŠ)
Mladost
3
0
16.09.2023 16:00 3 : 0
16.09
16:00
TE Gu─Źevo
14. Oktobar
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Zvizdar 2012
Tvrdojevac
1
2
16.09.2023 16:00 1 : 2
16.09
16:00
Rudar 1945
Murgaš 2012
0
3
16.09.2023 16:00 0 : 3
16.09
16:00
Duel Juniors
Dvorane
0
3
16.09.2023 16:00 0 : 3
16.09
16:00
Trnava
Belica
6
0
16.09.2023 16:00 6 : 0
16.09
16:00
Stig (C)
Stig (MC)
1
0
16.09.2023 16:00 1 : 0
16.09
16:00
Mladi Hrast
Napredak (T)
1
4
16.09.2023 16:00 1 : 4
16.09
16:00
Petar Dobrnjac
Burovac
12
0
16.09.2023 16:00 12 : 0
16.09
16:00
Manastirica
Melnica
4
3
16.09.2023 16:00 4 : 3
16.09
16:00
Mladost
Zabr─Ĺe 1936
4
0
16.09.2023 16:00 4 : 0
16.09
16:00
Bata Buli─ç
Rudar 1947
7
1
16.09.2023 16:00 7 : 1
16.09
16:00
Vukan
Jedinstvo
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Brezovac
Ranilovi─ç 1970
3
0
16.09.2023 16:00 3 : 0
16.09
20:45
Sarajevo
Zrinjski
1
0
16.09.2023 20:45 1 : 0
16.09
16:00
Igman
Vele┼ż
2
4
16.09.2023 16:00 2 : 4
16.09
16:00
Sloboda
Slavija
2
0
16.09.2023 16:00 2 : 0
16.09
16:00
Modri─Źa
Rudar Prijedor
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Kozara
Romanija
4
1
16.09.2023 16:00 4 : 1
16.09
16:00
Borac
Vele┼ż
2
1
16.09.2023 16:00 2 : 1
16.09
16:00
Drina
Ljubi─ç
3
1
16.09.2023 16:00 3 : 1
16.09
16:00
Leotar
Radnik
1
1
16.09.2023 16:00 1 : 1
16.09
16:00
Famos
Omarska
3
0
16.09.2023 16:00 3 : 0
16.09
20:30
Mornar
Budu─çnost
0
0
16.09.2023 20:30 0 : 0
16.09
19:30
OFK Petrovac
Jedinstvo
1
1
16.09.2023 19:30 1 : 1
16.09
19:30
Mladost DG
Arsenal
2
1
16.09.2023 19:30 2 : 1
16.09
16:00
Rudar
Jezero
0
1
16.09.2023 16:00 0 : 1
16.09
14:00
Athletic Club
Cádiz
3
0
16.09.2023 14:00 3 : 0
16.09
21:00
Barcelona
Real Betis
5
0
16.09.2023 21:00 5 : 0
16.09
18:30
Celta Vigo
Mallorca
0
1
16.09.2023 18:30 0 : 1
16.09
16:15
Valencia
Atl├ętico Madrid
3
0
16.09.2023 16:15 3 : 0
16.09
21:00
Lens
Metz
0
1
16.09.2023 21:00 0 : 1
16.09
20:00
PSG
OGC Nice
2
3
16.09.2023 20:00
PSG
2 : 3
16.09
18:30
Stade Rennais
Lille
2
2
16.09.2023 18:30 2 : 2
16.09
13:30
Wolverhampton
Liverpool
1
3
16.09.2023 13:30 1 : 3
16.09
16:00
Aston Villa
Crystal Palace
3
1
16.09.2023 16:00 3 : 1
16.09
16:00
Fulham
Luton Town
1
0
16.09.2023 16:00 1 : 0
16.09
16:00
Manchester United
Brighton & Hove Albion
1
3
16.09.2023 16:00 1 : 3
16.09
16:00
Tottenham Hotspur
Sheffield United
2
1
16.09.2023 16:00 2 : 1
16.09
16:00
West Ham United
Manchester City
1
3
16.09.2023 16:00 1 : 3
16.09
15:30
K├Âln
Hoffenheim
1
3
16.09.2023 15:30 1 : 3
16.09
15:30
Mainz 05
Stuttgart
1
3
16.09.2023 15:30 1 : 3
16.09
15:30
RB Leipzig
Augsburg
3
0
16.09.2023 15:30 3 : 0
16.09
15:30
SC Freiburg
Borussia Dortmund
2
4
16.09.2023 15:30 2 : 4
16.09
15:30
Wolfsburg
Union Berlin
2
1
16.09.2023 15:30 2 : 1
16.09
18:30
Bochum 1848
Eintracht Frankfurt
1
1
16.09.2023 18:30 1 : 1
16.09
15:00
Juventus
Lazio
3
1
16.09.2023 15:00 3 : 1
16.09
18:00
Inter
Milan
5
1
16.09.2023 18:00 5 : 1
16.09
20:45
Genoa
Napoli
2
2
16.09.2023 20:45 2 : 2
16.09
16:00
Mladi borac
Kušiljevo
2
2
16.09.2023 16:00 2 : 2
16.09
16:30
Prave Dame
Radni─Źki 2014
2
0
16.09.2023 16:30 2 : 0
16.09
16:30
Po┼żega
Jedinstvo Putevi
5
0
16.09.2023 16:30 5 : 0
16.09
11:00
RFK Grafi─Źar
Brodarac
1
0
16.09.2023 11:00 1 : 0
16.09
16:00
Novi Pazar
Vojvodina
1
0
16.09.2023 16:00 1 : 0
16.09
13:30
Zemun
Jedinstvo (Ub)
4
0
16.09.2023 13:30 4 : 0
16.09
11:00
IMT
Partizan
2
2
16.09.2023 11:00
IMT
2 : 2
16.09
11:00
─îukari─Źki
Radni─Źki 1923
4
2
16.09.2023 11:00 4 : 2
16.09
10:00
┼Żelezni─Źar
OFK Vršac
7
0
16.09.2023 10:00 7 : 0
16.09
12:00
In─Ĺija
Petrika
3
3
16.09.2023 12:00 3 : 3
16.09
15:30
Javor Matis
GFK Sloboda
2
0
16.09.2023 15:30 2 : 0
16.09
11:00
Teleoptik
Brodarac
11
2
16.09.2023 11:00 11 : 2
16.09
09:30
Kolubara
BASK TEK
2
0
16.09.2023 09:30 2 : 0
16.09
12:00
Mladost GAT
Obili─ç
0
0
16.09.2023 12:00 0 : 0
16.09
16:00
Vrelo sport
Sloboda
1
0
16.09.2023 16:00 1 : 0
16.09
10:00
Šumadija (T)
Sloga 1924
7
3
16.09.2023 10:00 7 : 3
16.09
10:00
Šumadija (A)
Morava (VP)
2
6
16.09.2023 10:00 2 : 6
16.09
11:00
Sušica
VGSK
8
0
16.09.2023 11:00 8 : 0
16.09
10:00
Udarnik
Rudar Kostolac
3
0
16.09.2023 10:00 3 : 0
16.09
12:00
Ljukovo
Podrinje
0
3
16.09.2023 12:00 0 : 3
16.09
10:00
Napredak
GFK Sloven
1
2
16.09.2023 10:00 1 : 2
16.09
16:00
Radni─Źki (Z)
Voja Ga─Źi─ç
3
0
16.09.2023 16:00 3 : 0
16.09
10:00
Zvezdara
Rakovica
1
3
16.09.2023 10:00 1 : 3
16.09
10:00
Zmaj Novi grad
GSP Polet
1
2
16.09.2023 10:00 1 : 2
16.09
13:00
Bole─Ź
Torlak
1
0
16.09.2023 13:00 1 : 0
16.09
16:00
Real
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
2
0
16.09.2023 16:00 2 : 0
16.09
10:00
SU Dinamo Jug
Vlasina
1
1
16.09.2023 10:00 1 : 1
16.09
16:00
Sloga
Radni─Źki (P)
1
2
16.09.2023 16:00 1 : 2
16.09
13:00
Mladi radnik 1940
OFK Mihajlovac
9
0
16.09.2023 13:00 9 : 0
16.09
16:00
Crvena zvezda
Borac 1932
4
1
16.09.2023 16:00 4 : 1
16.09
Vulturul
Budu─çnost
2
5
16.09.2023 2 : 5
16.09
Jedinstvo
Borac
2
0
16.09.2023 2 : 0
16.09
OFK Be─Źej 1918
Mladost
4
2
16.09.2023 4 : 2
16.09
Sloga
Cement
3
0
16.09.2023 3 : 0
16.09
┼ŻSK
Borac
4
1
16.09.2023 4 : 1
16.09
13:00
RFK Grafi─Źar
Brodarac
3
1
16.09.2023 13:00 3 : 1
16.09
17:00
Kiker
Vojvodina
1
3
16.09.2023 17:00 1 : 3
16.09
17:00
Teleoptik
OLE
1
2
16.09.2023 17:00 1 : 2
OLE
16.09
11:00
OFK Vršac
Crvena zvezda
0
2
16.09.2023 11:00 0 : 2
16.09
16:00
GFK Jagodina
Partizan
0
3
16.09.2023 16:00 0 : 3
16.09
13:30
─îukari─Źki
Radni─Źki 1923
6
0
16.09.2023 13:30 6 : 0
16.09
14:00
┼Żelezni─Źar
Spartak ┼ŻK
2
0
16.09.2023 14:00 2 : 0
16.09
14:00
In─Ĺija
Petrika
1
2
16.09.2023 14:00 1 : 2
16.09
10:00
Radni─Źki (SM)
Ravangrad 2018
3
2
16.09.2023 10:00 3 : 2
16.09
10:00
Vojvodina
Kabel
4
0
16.09.2023 10:00 4 : 0
16.09
10:00
Šumadija (A)
Šumadija 1903 II
1
3
16.09.2023 10:00 1 : 3
16.09
10:00
Morava
Arsenal
3
1
16.09.2023 10:00 3 : 1
16.09
10:00
Sloga (P)
Sušica
5
0
16.09.2023 10:00 5 : 0
16.09
16:00
Apolon 2018
GFK Sloboda
1
2
16.09.2023 16:00 1 : 2
16.09
10:00
Mladost GAT
OFK Vrbas
5
1
16.09.2023 10:00 5 : 1
16.09
10:00
Arena Su
Tisa Njerš
3
0
16.09.2023 10:00 3 : 0
16.09
12:00
TSC
Tekstilac
6
0
16.09.2023 12:00
TSC
6 : 0
16.09
13:00
Javor Matis
Bane 1931
1
1
16.09.2023 13:00 1 : 1
16.09
14:00
Jošanica
Kara─Ĺor─Ĺe
5
0
16.09.2023 14:00 5 : 0
16.09
12:30
Respekt
Sunrise Šabac
1
0
16.09.2023 12:30 1 : 0
16.09
12:30
Budu─çnost
Ra─Ĺevac
1
3
16.09.2023 12:30 1 : 3
16.09
10:00
Borac
OFK Ose─Źina
1
0
16.09.2023 10:00 1 : 0
16.09
12:00
Vrelo Sport
SFU Fenix
0
7
16.09.2023 12:00 0 : 7
16.09
12:30
Ma─Źva
┼Żelezni─Źar
6
0
16.09.2023 12:30 6 : 0
16.09
11:00
Duboko
Skela
7
1
16.09.2023 11:00 7 : 1
16.09
12:00
Podunavac
Voja Ga─Źi─ç
0
1
16.09.2023 12:00 0 : 1
16.09
10:00
┼Żelezni─Źar
Budu─çnost
2
1
16.09.2023 10:00 2 : 1
16.09
10:00
Proleter 2006
Omladinac
7
3
16.09.2023 10:00 7 : 3
16.09
10:00
Radni─Źki (Z)
Radni─Źki (NP)
2
0
16.09.2023 10:00 2 : 0
16.09
10:00
Radni─Źki 1905
Bajša
2
4
16.09.2023 10:00 2 : 4
16.09
10:00
Rad
Prva Iskra
6
2
16.09.2023 10:00
Rad
6 : 2
16.09
14:30
Radni─Źki (NB)
Kolubara
2
0
16.09.2023 14:30 2 : 0
16.09
10:30
Rakovica
Ada
1
0
16.09.2023 10:30 1 : 0
Ada
16.09
13:30
011
Be┼żanija
2
0
16.09.2023 13:30
011
2 : 0
16.09
08:30
Sin─Ĺeli─ç
OFK Beograd
4
2
16.09.2023 08:30 4 : 2
16.09
10:00
Omladinac
Zvezdara
1
6
16.09.2023 10:00 1 : 6
16.09
10:30
┼Żarkovo 2000
OFK Mladenovac
4
1
16.09.2023 10:30 4 : 1
16.09
12:00
Šušnjar 1977
DIF
7
0
16.09.2023 12:00 7 : 0
DIF
16.09
10:00
Crvenka
Radni─Źki (O)
2
9
16.09.2023 10:00 2 : 9
16.09
11:00
Lokomotiva
┼Żeleznik 1930
7
0
16.09.2023 11:00 7 : 0
16.09
12:00
Trayal
GFK Dubo─Źica
6
1
16.09.2023 12:00 6 : 1
16.09
11:00
OFK Radni─Źki
Budu─çnost
0
5
16.09.2023 11:00 0 : 5
16.09
14:00
Filip Filipovi─ç
Mineralac
3
1
16.09.2023 14:00 3 : 1
16.09
10:00
Real Niš
Radnik
5
0
16.09.2023 10:00 5 : 0
16.09
16:00
Srem
Dunav
8
5
16.09.2023 16:00 8 : 5
16.09
10:00
Grani─Źar
LSK
0
3
16.09.2023 10:00 0 : 3
LSK
16.09
10:00
Kupinovo
Sremac
1
2
16.09.2023 10:00 1 : 2
16.09
10:00
ODR
Vošini klinci
2
5
16.09.2023 10:00