XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 540 utakmica za dan
Subota, 9 April 2022


Fudbal

Spartak ŽK
Subotica
4 : 3
Kolubara
Lazarevac
09.04.2022 16:00
Spartak ŽK
4 : 3
Kolubara
Mladost
Lučani
2 : 0
Radnički (N)
Niš
09.04.2022 18:30
Mladost
2 : 0
Radnički (N)
Inđija
Inđija
1 : 3
Železničar
Pančevo
09.04.2022 16:00
Inđija
1 : 3
Železničar
Feniks 1995
Stara Pazova
0 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
09.04.2022 16:00
Feniks 1995
0 : 1
Radnički (Zr)
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
09.04.2022 16:00
Radnički 1912
3 : 0
Dinamo 1945
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
09.04.2022 16:00
1. Maj Ruma
1 : 0
OFK Stari Grad
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Borac (Š)
Šajkaš
09.04.2022 16:00
Omladinac
0 : 3
Borac (Š)
Hajduk 1912
Kula
2 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
09.04.2022 16:00
Hajduk 1912
2 : 2
Jedinstvo (SP)
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 2
Borac (S)
Sakule
09.04.2022 16:00
OFK Kikinda
0 : 2
Borac (S)
Mačva 1929
Bogatić
0 : 2
Sloga (P)
Požega
09.04.2022 15:30
Mačva 1929
0 : 2
Sloga (P)
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
09.04.2022 15:30
Jedinstvo
2 : 0
Sloga (K)
Budućnost (A)
Arilje
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
09.04.2022 15:30
Budućnost (A)
1 : 0
Mladi radnik 1926
GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Borac 1926
Čačak
09.04.2022 19:00
GFK Sloboda
1 : 0
Borac 1926
Takovo
Gornji Milanovac
5 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
09.04.2022 15:30
Takovo
5 : 1
Trepča
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
09.04.2022 15:30
Sušica
1 : 1
Sloga (BB)
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Leštane
Leštane
09.04.2022 16:00
Radnički (O)
3 : 0
Leštane
BSK Borča
Borča
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
09.04.2022 10:00
BSK Borča
0 : 1
Radnički (NB)
Zemun
Zemun
2 : 0
Prva iskra
Barič
09.04.2022 16:00
Zemun
2 : 0
Prva iskra
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
09.04.2022 16:00
OFK Beograd
3 : 0
TEK Sloga
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
09.04.2022 16:00
Jedinstvo (P)
1 : 0
Radnički (P)
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 2
Trayal
Kruševac
09.04.2022 16:00
GFK Jagodina
0 : 2
Trayal
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Budućnost (P)
Popovac
09.04.2022 16:00
GFK Dubočica
2 : 1
Budućnost (P)
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
09.04.2022 16:00
Proleter
2 : 0
Crvena zvezda (RS)
Naftagas
Elemir
4 : 2
Sloga
Plandište
09.04.2022 16:00
Naftagas
4 : 2
Sloga
Begej
Žitište
0 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
09.04.2022 16:00
Begej
0 : 0
Crvena zvezda (VS)
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 1
BAK
Bela Crkva
09.04.2022 16:00
Sloboda
3 : 1
BAK
Sloga (E)
Erdevik
1 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
09.04.2022 16:00
Sloga (E)
1 : 1
Budućnost
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
09.04.2022 16:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 2
Radnički (NP)
Veternik
Veternik
0 : 2
Jedinstvo
Rumenka
09.04.2022 16:00
Veternik
0 : 2
Jedinstvo
Sloga (T)
Temerin
0 : 6
Sloboda
Donji Tovarnik
09.04.2022 16:00
Sloga (T)
0 : 6
Sloboda
Njegoš
Lovćenac
0 : 4
Senta
Senta
09.04.2022 16:00
Njegoš
0 : 4
Senta
Sloga
Čonoplja
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
09.04.2022 16:00
Sloga
2 : 0
ČSK Pivara
Bajša
Bajša
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
09.04.2022 16:00
Bajša
1 : 2
Bačka 1901
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
09.04.2022 16:00
Krila Krajine
0 : 0
Mladost (BP)
OFK Mladost APA
Apatin
4 : 1
Tavankut
Tavankut
09.04.2022 16:00
OFK Mladost APA
4 : 1
Tavankut
OFK Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Kosmaj
Ralja
09.04.2022 16:00
OFK Mladenovac
3 : 0
Kosmaj
Lokomotiva
Beograd
3 : 4
Vinča
Vinča
09.04.2022 16:00
Lokomotiva
3 : 4
Vinča
Napredak
Medoševac
2 : 4
Sremčica
Sremčica
09.04.2022 16:00
Napredak
2 : 4
Sremčica
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 0
Sloboda
Grbice
09.04.2022 15:30
Šumadija 1903
5 : 0
Sloboda
Gruža
Gruža
2 : 1
Korićani
Korićani
09.04.2022 15:30
Gruža
2 : 1
Korićani
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 3
Tutin
Tutin
09.04.2022 15:30
Goč
1 : 3
Tutin
FAP
Priboj
0 : 1
Polimlje
Prijepolje
09.04.2022 15:30
FAP
0 : 1
Polimlje
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
OFK Divci
Divci
09.04.2022 15:30
Radnički (V)
1 : 0
OFK Divci
Drina
Ljubovija
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
09.04.2022 15:30
Drina
1 : 1
Zadrugar
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
0 : 1
Ribnica
Mionica
09.04.2022 15:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
0 : 1
Ribnica
Cer
Petkovica
0 : 4
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
09.04.2022 15:30
Cer
0 : 4
Strmovo 1968
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Rudar 2001
Kostolac
09.04.2022 15:30
Sloga 33
2 : 0
Rudar 2001
Đerdap
Golubac
2 : 0
Grizli ML
Saranovo
09.04.2022 15:30
Đerdap
2 : 0
Grizli ML
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
OFK Napredak
Markovac
09.04.2022 15:30
VGSK
3 : 2
OFK Napredak
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
09.04.2022 16:00
Pusta Reka
3 : 0
Nebeski Andjeli
Sloga (D)
Despotovac
2 : 0
Morava 1918
Ćuprija
09.04.2022 16:00
Sloga (D)
2 : 0
Morava 1918
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
Blagotin
Poljna
09.04.2022 16:00
Trstenik PPT
3 : 0
Blagotin
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
09.04.2022 16:00
Jedinstvo 1936
4 : 0
Jedinstvo (M)
Dunav
Prahovo
2 : 0
Đerdap
Kladovo
09.04.2022 16:00
Dunav
2 : 0
Đerdap
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
09.04.2022 16:00
Balkanski
3 : 0
OFK Knjaz
BSK
Bogovina
1 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
09.04.2022 16:00
BSK
1 : 3
Tanasko Rajić
Sloga
Kobišnica
1 : 0
OFK Slatina
Bor
09.04.2022 16:00
Sloga
1 : 0
OFK Slatina
Borac (BG)
Bački Gračac
2 : 2
Crvenka
Crvenka
09.04.2022 16:00
Borac (BG)
2 : 2
Crvenka
Polet
Karavukovo
1 : 0
ŽAK
Sombor
09.04.2022 16:00
Polet
1 : 0
ŽAK
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 2
Bačka 1923
Đurđevo
09.04.2022 17:00
Omladinac
2 : 2
Bačka 1923
Šajkaš 1908
Kovilj
6 : 3
Crvena Zvezda
Novi Sad
09.04.2022 17:00
Šajkaš 1908
6 : 3
Crvena Zvezda
Borac
Novi Sad
0 : 6
Slavija
Novi Sad
09.04.2022 17:00
Borac
0 : 6
Slavija
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 0
TSK
Temerin
09.04.2022 17:00
Fruškogorski partizan
1 : 0
TSK
OFK Futog
Futog
3 : 2
Dinamo
Budisava
09.04.2022 17:00
OFK Futog
3 : 2
Dinamo
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Spartak 1911
Debeljača
09.04.2022 16:00
Radnički (K)
2 : 0
Spartak 1911
Železničar
Inđija
5 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
09.04.2022 16:00
Železničar
5 : 0
Podrinje
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 1
Sloga
Ostojićevo
09.04.2022 16:00
OFK Vrbas
3 : 1
Sloga
Radnički 1905
Bajmok
2 : 0
Proleter
Ravno Selo
09.04.2022 16:00
Radnički 1905
2 : 0
Proleter
Napredak
Nadalj
2 : 4
Obilić (Z)
Zmajevo
09.04.2022 16:00
Napredak
2 : 4
Obilić (Z)
Tornjoš
Tornjoš
0 : 4
Srbobran
Srbobran
09.04.2022 16:00
Tornjoš
0 : 4
Srbobran
Obilić (NK)
Novi Kneževac
3 : 1
Budućnost
Savino Selo
09.04.2022 16:00
Obilić (NK)
3 : 1
Budućnost
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
2 : 0
Glavaš
Glibovac
09.04.2022 15:30
Jasenica 2017
2 : 0
Glavaš
Petlić SD 026
Smederevo
3 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
09.04.2022 15:30
Petlić SD 026
3 : 0
Radnik
Zlot
Zlot
7 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
09.04.2022 16:00
Zlot
7 : 0
Radnički (K)
Budućnost
Orašje
3 : 2
Mladost
Batulovce
09.04.2022 16:00
Budućnost
3 : 2
Mladost
Palilula
Aleksinac
3 : 3
Radnički 1947
Čapljinac
09.04.2022 16:00
Palilula
3 : 3
Radnički 1947
Rad
Merošina
1 : 7
Svrljig
Svrljig
09.04.2022 16:00
Rad
1 : 7
Svrljig
Jastrebac
Tešica
2 : 0
Polet
Radevac
09.04.2022 16:00
Jastrebac
2 : 0
Polet
Radnički 1946
Lubnica
2 : 0
Sloga
Minićevo
09.04.2022
Radnički 1946
2 : 0
Sloga
Hajduk
Rujevica
3 : 4
Rtanj
Boljevac
09.04.2022
Hajduk
3 : 4
Rtanj
FUD
Brus
3 : 0
Sebečevac
Sebečevac
09.04.2022 16:30
FUD
3 : 0
Sebečevac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 1
Čitluk
Čitluk
09.04.2022 16:30
Gornji Stepoš
3 : 1
Čitluk
Trudbenik
Stalać
1 : 2
Parunovac
Parunovac
09.04.2022 16:30
Trudbenik
1 : 2
Parunovac
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
09.04.2022 16:00
Budućnost
4 : 0
Vojvodina (NM)
Partizan (G)
Glogovac
4 : 1
OFK Juhor 2016
Potočac
09.04.2022 16:30
Partizan (G)
4 : 1
OFK Juhor 2016
Žitkovica 2017
Žitkovica
1 : 5
Rudar (Kr)
Krepoljin
09.04.2022 15:30
Žitkovica 2017
1 : 5
Rudar (Kr)
Sloboda
Rasnica
0 : 1
Gnjilan
Gnjilan
09.04.2022 16:00
Sloboda
0 : 1
Gnjilan
Vladimir Durković
Berilovac
5 : 0
Napredak
Izvor
09.04.2022 16:00
Vladimir Durković
5 : 0
Napredak
Senjak
Pirot
4 : 0
Pobeda
Držina
09.04.2022 16:00
Senjak
4 : 0
Pobeda
BSK 1926
Baćevac
4 : 0
Šumadija
Šopić
09.04.2022 13:00
BSK 1926
4 : 0
Šumadija
Dimitrije Tucović
Šušnjar
1 : 0
Barajevo
Barajevo
09.04.2022 16:00
Dimitrije Tucović
1 : 0
Barajevo
Borac (O)
Ostružnica
2 : 0
Srem
Jakovo
09.04.2022 16:00
Borac (O)
2 : 0
Srem
Šumadija 1934
Drača
6 : 2
Zastava
Kragujevac
09.04.2022 16:00
Šumadija 1934
6 : 2
Zastava
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
09.04.2022 16:00
Mladost (P)
1 : 0
Sloga (D)
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Kolonija
Kragujevac
09.04.2022 16:00
Srbija
3 : 0
Kolonija
OFK Brđanac
Valjevo
4 : 1
ZSK
Valjevo
09.04.2022 15:30
OFK Brđanac
4 : 1
ZSK
Spartak 1924
Ljig
0 : 0
Mladost (D)
Dračić
09.04.2022 15:30
Spartak 1924
0 : 0
Mladost (D)
Radnički 2020
Knez Selo
3 : 0
Proleter
Donja Vrežina
09.04.2022 16:00
Radnički 2020
3 : 0
Proleter
Ovčar
Markovica
5 : 0
Voćar
Kotraža
09.04.2022 15:30
Ovčar
5 : 0
Voćar
Slatina
Slatina
1 : 2
Prilike
Prilike
09.04.2022 15:30
Slatina
1 : 2
Prilike
Spartak 1976
Trnava
4 : 2
Morava
Katrga
09.04.2022 15:30
Spartak 1976
4 : 2
Morava
Mladost (V)
Vrdila
2 : 1
OFK Progorelica
Progorelica
09.04.2022 16:00
Mladost (V)
2 : 1
OFK Progorelica
Gučevo 1929
Banja Koviljača
5 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
09.04.2022 16:00
Gučevo 1929
5 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Levosoje
Levosoje
09.04.2022 15:30
Mladost (B)
3 : 0
Levosoje
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Mali korak
Oglađenovac
09.04.2022 15:30
Junior Novo Naselje
1 : 0
Mali korak
Rajac
Kadina Luka
2 : 0
Rakac Stave
Stave
09.04.2022 15:30
Rajac
2 : 0
Rakac Stave
Borac
Gornji Katun
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
09.04.2022
Borac
2 : 0
Stari Trstenik
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
Mladost
Donji Katun
09.04.2022
Poljoprivrednik
1 : 0
Mladost
Jezero 2017
Zlatari
0 : 0
14. Oktobar
Izbenica
09.04.2022
Jezero 2017
0 : 0
14. Oktobar
Proleter (M)
Mramorak
2 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
09.04.2022 16:00
Proleter (M)
2 : 0
Omladinac (D)
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
4 : 1
Šarbane
Šarbane
09.04.2022 15:30
Pepeljevac
4 : 1
Šarbane
Radnički (P)
Pertate
4 : 3
Badince
Badince
09.04.2022 16:00
Radnički (P)
4 : 3
Badince
Rvati
Obrenovac
0 : 6
Rojkovac
Obrenovac
09.04.2022 16:00
Rvati
0 : 6
Rojkovac
Jedinstvo
Dren
0 : 1
Borac
Ušće
09.04.2022 16:00
Jedinstvo
0 : 1
Borac
Beljanica
Strmosten
2 : 0
Šumadija
Trešnjevica
09.04.2022 16:30
Beljanica
2 : 0
Šumadija
Planinac
Panjevac
5 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
09.04.2022 16:30
Planinac
5 : 0
Pomoravlje
Dedinje
Beograd
0 : 2
Borac
Progar
09.04.2022 12:30
Dedinje
0 : 2
Borac
KFK Ravna gora
Zemun
2 : 0
OFK Lug 2020
Lug
09.04.2022 18:00
KFK Ravna gora
2 : 0
OFK Lug 2020
Stanovo 1941
Stanovo
3 : 1
21. oktobar
Kragujevac
09.04.2022 16:00
Stanovo 1941
3 : 1
21. oktobar
Šumadija
Sipić
1 : 3
Jedinstvo
Oplanić
09.04.2022 15:30
Šumadija
1 : 3
Jedinstvo
GFK Strelište
Jagodina
1 : 1
Morava
Ribare
09.04.2022 16:30
GFK Strelište
1 : 1
Morava
Šumadinac
Dragovo
8 : 4
Trnava
Trnava
09.04.2022 16:30
Šumadinac
8 : 4
Trnava
Venčani
Venčani
1 : 0
Tulež
Tulež
09.04.2022 15:30
Venčani
1 : 0
Tulež
Šumadinac
Stojnik
4 : 1
Kalipolje
Žabare
09.04.2022 15:30
Šumadinac
4 : 1
Kalipolje
Soko
Nova Gajdobra
2 : 0
Neštin
Neštin
09.04.2022 16:30
Soko
2 : 0
Neštin
Polet (V)
Voluja
7 : 1
Barič
Barič
09.04.2022 15:30
Polet (V)
7 : 1
Barič
Jasenovac
Krepoljin
5 : 0
Manastirica
Manastirica
09.04.2022 15:30
Jasenovac
5 : 0
Manastirica
Budućnost
Veliki Jovanovac
0 : 3
Lokomotiva
Belo Polje
09.04.2022 16:00
Budućnost
0 : 3
Lokomotiva
Padež
Petrovac
0 : 10
Nišavac
Staničenje
09.04.2022 16:00
Padež
0 : 10
Nišavac
Horgoš 1911
Horgoš
0 : 4
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
09.04.2022 16:00
Horgoš 1911
0 : 4
Jedinstvo (SK)
OFK Bačinci
Bačinci
0 : 6
Graničar (K)
Kuzmin
09.04.2022 16:00
OFK Bačinci
0 : 6
Graničar (K)
10. februar
Šajinovac
3 : 0
Elid
Donji Dušnik
09.04.2022 16:00
10. februar
3 : 0
Elid
Sloboda
Stara Moravica
3 : 2
Mladost
Radičević
09.04.2022
Sloboda
3 : 2
Mladost
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
6 : 0
Slavija
Novo Orahovo
09.04.2022
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
6 : 0
Slavija
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
2 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
09.04.2022 16:00
Pepeljevac 1947
2 : 1
Mudrakovac
Žabare
Žabare
3 : 0
Rasina
Vitanovac
09.04.2022 16:00
Žabare
3 : 0
Rasina
OFK Urovci
Urovci
8 : 0
Crvena zastava
Obrenovac
09.04.2022 16:00
OFK Urovci
8 : 0
Crvena zastava
Morava (M)
Mrsać
4 : 0
Zgodačica
Godačica
09.04.2022 16:00
Morava (M)
4 : 0
Zgodačica
Napredak
Staro Lanište
0 : 6
Mladost
Bukovče
09.04.2022 16:30
Napredak
0 : 6
Mladost
Belica
Belica
1 : 3
Mladi radnik
Novo Laniste
09.04.2022 16:30
Belica
1 : 3
Mladi radnik
Radnik
Davidovac
3 : 0
Borac 1950
Bošnjane
09.04.2022 16:30
Radnik
3 : 0
Borac 1950
Popovac
Popovac
1 : 3
ISK Izvor
Izvor
09.04.2022 16:30
Popovac
1 : 3
ISK Izvor
Hajduk
Čepure
1 : 2
Sloboda
Krežbinac
09.04.2022 16:30
Hajduk
1 : 2
Sloboda
Zemljoradnik
Striža
2 : 2
Jedinstvo
Ratari
09.04.2022 16:30
Zemljoradnik
2 : 2
Jedinstvo
BSK
Brajkovac
0 : 3
Petka
Petka
09.04.2022 16:00
BSK
0 : 3
Petka
Sloboda
Stubica
3 : 1
Mladost
Čibutkovica
09.04.2022 16:00
Sloboda
3 : 1
Mladost
Mladi radnik
Junkovac
3 : 0
OFK Polet
Mirosaljci
09.04.2022 16:00
Mladi radnik
3 : 0
OFK Polet
Kalenić
Kalenić
3 : 0
Sloga (V)
Vrhovine
09.04.2022 16:00
Kalenić
3 : 0
Sloga (V)
Rudar 1945
Radljevo
3 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
09.04.2022 16:00
Rudar 1945
3 : 0
Murgaš 2012
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
3 : 1
Atletiko
Donja Jajina
09.04.2022 16:00
Mladost (DL)
3 : 1
Atletiko
Moravac
Guberevac
3 : 0
Morava
Gložane
09.04.2022 16:00
Moravac
3 : 0
Morava
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Zvezda
Izvarica
09.04.2022 15:30
Homoljac
2 : 0
Zvezda
Vrelo
Milanovac
1 : 0
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
09.04.2022 15:30
Vrelo
1 : 0
Budućnost (M)
Osanica
Osanica
2 : 1
Selište
Selište
09.04.2022 15:30
Osanica
2 : 1
Selište
Crni Vitez
Kalište
11 : 1
Napredak
Toponica
09.04.2022 15:30
Crni Vitez
11 : 1
Napredak
Mladost
Velika Greda
0 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
09.04.2022 16:00
Mladost
0 : 2
Vladimirovac
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 1
Naša Krajina
Kupinik
09.04.2022 16:00
Solunac
3 : 1
Naša Krajina
Budućnost MI
Donja Trnava
1 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
09.04.2022 15:30
Budućnost MI
1 : 1
Radoje Domanović
Trgovački
Sremska Mitrovica
1 : 6
Srem
Sremska Mitrovica
09.04.2022 16:00
Trgovački
1 : 6
Srem
Vukan
Ždrelo
2 : 2
Udarnik 2015
Ćovdin
09.04.2022 15:30
Vukan
2 : 2
Udarnik 2015
Rudar 1947
Stamnica
1 : 2
Omladinac
Busur
09.04.2022 15:30
Rudar 1947
1 : 2
Omladinac
Burovac
Burovac
1 : 4
Sloga
Burovac
09.04.2022 15:30
Burovac
1 : 4
Sloga
Napredak
Trnovče
1 : 4
Sloga 1952
Veliki Popovac
09.04.2022 15:30
Napredak
1 : 4
Sloga 1952
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 0
Radnički
Knežica
09.04.2022 15:30
Petar Dobrnjac
3 : 0
Radnički
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 0
Radnik
Pankovo
09.04.2022 15:30
Jedinstvo
2 : 0
Radnik
Jadar 07
Loznica
1 : 1
Mladost Gradilište
Loznica
09.04.2022 16:00
Jadar 07
1 : 1
Mladost Gradilište
Paskovac
Paskovac
2 : 2
Granit
Radalj
09.04.2022 16:00
Paskovac
2 : 2
Granit
Zeppelin 026
Smederevo
3 : 0
Vučak
Vučak
09.04.2022 15:30
Zeppelin 026
3 : 0
Vučak
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
3 : 3
Radnik
Bijeljina
09.04.2022 15:00
Tuzla City
3 : 3
Radnik
Borac
Banja Luka
1 : 1
Zrinjski
Mostar
09.04.2022 17:00
Borac
1 : 1
Zrinjski
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Leotar
Trebinje
09.04.2022 15:00
Željezničar
3 : 0
Leotar
Drina
Zvornik
1 : 0
Podrinje
Janja
09.04.2022 15:30
Drina
1 : 0
Podrinje
Ljubić
Prnjavor
5 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
09.04.2022 15:30
Ljubić
5 : 1
Željezničar Sport Team
Sloga
Doboj
4 : 0
Modriča
Modriča
09.04.2022 15:30
Sloga
4 : 0
Modriča
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
09.04.2022 15:30
Zvijezda 09
2 : 0
Slavija
Sloboda
Novi Grad
2 : 1
Kozara
Gradiška
09.04.2022 15:30
Sloboda
2 : 1
Kozara
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
09.04.2022 15:30
Tekstilac
1 : 1
Krupa
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 2
Zvijezda
Gradačac
09.04.2022 16:30
Mladost
1 : 2
Zvijezda
Gradina
Srebrenik
1 : 1
Goražde
Goražde
09.04.2022 16:30
Gradina
1 : 1
Goražde
Radnik
Hadžići
1 : 2
GOŠK
Gabela
09.04.2022 16:30
Radnik
1 : 2
GOŠK
Tomislav
Tomislavgrad
2 : 0
Bratstvo
Gračanica
09.04.2022 16:30
Tomislav
2 : 0
Bratstvo
Jedinstvo
Bihać
1 : 2
Budućnost
Banovići
09.04.2022 16:30
Jedinstvo
1 : 2
Budućnost
Orašje
Orašje
1 : 0
Simm Bau
Kosova
09.04.2022 16:30
Orašje
1 : 0
Simm Bau
Cetinje
Cetinje
1 : 4
Kom
Podgorica
09.04.2022 15:30
Cetinje
1 : 4
Kom
Grbalj
Radanovići
0 : 1
Arsenal
Tivat
09.04.2022 15:30
Grbalj
0 : 1
Arsenal
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 0
OFK Titograd
Podgorica
09.04.2022 15:30
Jedinstvo
3 : 0
OFK Titograd
Brskovo
Mojkovac
3 : 4
OFK Borac
Bijelo Polje
09.04.2022 15:00
Brskovo
3 : 4
OFK Borac
Ibar
Rožaje
3 : 0
Pljevlja 97
Pljevlja
09.04.2022 15:00
Ibar
3 : 0
Pljevlja 97
Komovi
Andrijevica
4 : 2
Polimlje
Murino
09.04.2022 15:30
Komovi
4 : 2
Polimlje
Petnjica
Petnjica
3 : 1
Gusinje
Gusinje
09.04.2022 15:00
Petnjica
3 : 1
Gusinje
Arsenal
London
1 : 2
Brighton & Hove Albion
Brighton
09.04.2022 16:00
Arsenal
1 : 2
Brighton & Hove Albion
Aston Villa
Birmingem
0 : 4
Tottenham Hotspur
London
09.04.2022 18:30
Aston Villa
0 : 4
Tottenham Hotspur
Everton
Liverpool
1 : 0
Manchester United
Manchester
09.04.2022 13:30
Everton
1 : 0
Manchester United
Southampton
Southampton
0 : 6
Chelsea
London
09.04.2022 16:00
Southampton
0 : 6
Chelsea
Watford
Watford
0 : 3
Leeds United
Leeds
09.04.2022 16:00
Watford
0 : 3
Leeds United
Preston North End
Preston
2 : 1
Queens Park Rangers
London
09.04.2022 16:00
Preston North End
2 : 1
Queens Park Rangers
Millwall
London
4 : 1
Barnsley
Barnsley
09.04.2022 16:00
Millwall
4 : 1
Barnsley
Swansea City
Swansea
2 : 1
Derby County
Derby
09.04.2022 16:00
Swansea City
2 : 1
Derby County
Blackburn Rovers
Blackburn
1 : 1
Blackpool
Blackpool
09.04.2022 16:00
Blackburn Rovers
1 : 1
Blackpool
Nottingham Forest
Nottingham
2 : 0
Birmingham City
Birmingham
09.04.2022 16:00
Nottingham Forest
2 : 0
Birmingham City
Sheffield United
Sheffield
0 : 0
AFC Bournemouth
Bournemouth
09.04.2022 13:45
Sheffield United
0 : 0
AFC Bournemouth
West Bromwich Albion
West Bromwich
1 : 3
Stoke City
Stoke-on-Trent
09.04.2022 16:00
West Bromwich Albion
1 : 3
Stoke City
Middlesbrough
Middlesbrough
0 : 1
Hull City
Hull
09.04.2022 16:00
Middlesbrough
0 : 1
Hull City
Reading
Reading
1 : 2
Cardiff City
Cardiff
09.04.2022 16:00
Reading
1 : 2
Cardiff City
Bristol City
Bristol
1 : 1
Peterborough United
Peterborough
09.04.2022 16:00
Bristol City
1 : 1
Peterborough United
Mallorca
Palma de Mallorca
1 : 0
Atletico Madrid
Madrid
09.04.2022 16:15
Mallorca
1 : 0
Atletico Madrid
Cadiz
Cádiz
1 : 2
Real Betis
Sevilla
09.04.2022 14:00
Cadiz
1 : 2
Real Betis
Real Madrid
Madrid
2 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
09.04.2022 21:00
Real Madrid
2 : 0
Getafe
Villarreal
Villarreal
1 : 1
Athletic Bilbao
Bilbao
09.04.2022 18:30
Villarreal
1 : 1
Athletic Bilbao
Bayern
München
1 : 0
Augsburg
Augsburg
09.04.2022 15:30
Bayern
1 : 0
Augsburg
Wolfsburg
Wolfsburg
4 : 0
Arminia
Bielefeld
09.04.2022 15:30
Wolfsburg
4 : 0
Arminia
Hertha BSC
Berlin
1 : 4
Union Berlin
Berlin
09.04.2022 18:30
Hertha BSC
1 : 4
Union Berlin
Köln
Köln
3 : 2
Mainz 05
Mainz
09.04.2022 15:30
Köln
3 : 2
Mainz 05
Greuther Fürth
Fürth
0 : 2
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
09.04.2022 15:30
Greuther Fürth
0 : 2
Borussia M'gladbach
Cagliari
Cagliari
1 : 2
Juventus
Torino
09.04.2022 20:45
Cagliari
1 : 2
Juventus
Empoli
Empoli
0 : 0
Spezia
La Spezia
09.04.2022 15:00
Empoli
0 : 0
Spezia
Inter
Milano
2 : 0
Hellas Verona
Verona
09.04.2022 18:00
Inter
2 : 0
Hellas Verona
Clermont
Clermont-Ferrand
1 : 6
PSG
Paris
09.04.2022 21:00
Clermont
1 : 6
PSG
Reims
Reims
2 : 3
Rennes
Rennes
09.04.2022 17:00
Reims
2 : 3
Rennes
Mačva
Šabac
0 : 3
Zemun
Zemun
09.04.2022 12:00
Mačva
0 : 3
Zemun
Jedinstvo 2014
Pirot
1 : 3
Napredak Junior 2018
Kruševac
09.04.2022 16:00
Jedinstvo 2014
1 : 3
Napredak Junior 2018
Loznica
Loznica
3 : 0
Kraljica Marija
Novo Selo
09.04.2022 13:00
Loznica
3 : 0
Kraljica Marija
Knjaževac 2015
Knjaževac
3 : 0
Kolibri
Kuršumlija
09.04.2022 16:30
Knjaževac 2015
3 : 0
Kolibri
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
09.04.2022 13:30
Radnički (V)
2 : 0
Šumadija 1903
Zlatibor
Čajetina
2 : 2
Jedinstvo
Ub
09.04.2022 13:30
Zlatibor
2 : 2
Jedinstvo
Sunrise Šabac
Šabac
0 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
09.04.2022 13:30
Sunrise Šabac
0 : 2
Metalac (GM)
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Sloga (P)
Požega
09.04.2022 13:30
Mladost (L)
1 : 1
Sloga (P)
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 1
Javor
Ivanjica
09.04.2022 13:30
Mladi radnik 1926
2 : 1
Javor
GFK Sloboda
Užice
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
09.04.2022 13:30
GFK Sloboda
3 : 0
Sloga (K)
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Borac 1926
Čačak
09.04.2022 13:30
Novi Pazar
2 : 1
Borac 1926
Timočanin
Knjaževac
0 : 3
Radnički
Niš
09.04.2022
Timočanin
0 : 3
Radnički
Napredak
Kruševac
1 : 2
Budućnost
Popovac
09.04.2022
Napredak
1 : 2
Budućnost
Real
Niš
4 : 2
Timok 1919
Zaječar
09.04.2022
Real
4 : 2
Timok 1919
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
09.04.2022
OFK Topličanin
0 : 3
Radnički (S)
Dinamo
Vranje
5 : 2
Jedinstvo
Paraćin
09.04.2022
Dinamo
5 : 2
Jedinstvo
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 4
Spartak ŽK
Subotica
09.04.2022 10:00
OFK Bačka
1 : 4
Spartak ŽK
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 0
Radnički 1912
Sombor
09.04.2022 10:00
RFK Novi Sad 1921
4 : 0
Radnički 1912
Kabel
Novi Sad
6 : 0
Hajduk 1912
Kula
09.04.2022 10:00
Kabel
6 : 0
Hajduk 1912
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
09.04.2022 10:00
Vojvodina
1 : 1
Prof. Bolesnikov
Mladost (NS)
Novi Sad
1 : 6
Tisa Njerš
Adorjan
09.04.2022 10:00
Mladost (NS)
1 : 6
Tisa Njerš
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Index
Novi Sad
09.04.2022 10:00
Proleter
1 : 0
Index
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
09.04.2022 11:00
Radnički (SM)
2 : 0
OFK Vršac
Železničar
Pančevo
5 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
09.04.2022 10:00
Železničar
5 : 0
Radnički (Zr)
OFK Žarkovo
Beograd
3 : 0
Zvezdara
Beograd
09.04.2022 11:00
OFK Žarkovo
3 : 0
Zvezdara
IM Rakovica
Rakovica
1 : 0
BASK
Beograd
09.04.2022 10:30
IM Rakovica
1 : 0
BASK
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
011
Beograd
09.04.2022 09:30
Kolubara
2 : 1
011
BSK Borča
Borča
0 : 5
Radnički
Novi Beograd
09.04.2022 13:00
BSK Borča
0 : 5
Radnički
Sinđelić
Beograd
1 : 2
Studentski Grad
Beograd
09.04.2022 09:30
Sinđelić
1 : 2
Studentski Grad
Bežanija
Beograd
1 : 0
Internacional
Beograd
09.04.2022 13:00
Bežanija
1 : 0
Internacional
Borac 1932
Ralja
1 : 9
Grizzly ML
Saranovo
09.04.2022 10:00
Borac 1932
1 : 9
Grizzly ML
Šumadija (T)
Toponica
5 : 0
Sloga (B)
Batočina
09.04.2022 10:00
Šumadija (T)
5 : 0
Sloga (B)
RSK
Rabrovo
2 : 8
Smederevo 1924
Smederevo
09.04.2022 12:00
RSK
2 : 8
Smederevo 1924
Karađorđe
Topola
5 : 1
Napredak
Markovac
09.04.2022 15:30
Karađorđe
5 : 1
Napredak
Radnički (K)
Klupci
4 : 1
Crnokosa
Kosjerić
09.04.2022 13:00
Radnički (K)
4 : 1
Crnokosa
Beograd Karaburma
Beograd
4 : 1
Prva Iskra
Barič
09.04.2022 11:00
Beograd Karaburma
4 : 1
Prva Iskra
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
GSP Polet
Beograd
09.04.2022 11:00
Budućnost
1 : 1
GSP Polet
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 0
OFK Balkan
Beograd
09.04.2022 11:00
Siti Sport Klub
3 : 0
OFK Balkan
Radnički
Obrenovac
4 : 0
DIF
Beograd
09.04.2022 11:00
Radnički
4 : 0
DIF
BSK 1925
Beograd
7 : 1
Dunav (VS)
Veliko Selo
09.04.2022 11:00
BSK 1925
7 : 1
Dunav (VS)
Jedinstvo
Vlajkovac
3 : 0
Dolovo
Dolovo
09.04.2022 15:00
Jedinstvo
3 : 0
Dolovo
Jedinstvo
Rumenka
09.04.2022
Kabel
Novi Sad
09.04.2022
Jedinstvo
:
Kabel
Borac
Novi Sad
2 : 1
TSK
Temerin
09.04.2022
Borac
2 : 1
TSK
Proleter
Novi Sad
09.04.2022
Petrika
Novi Sad
09.04.2022
Proleter
:
Petrika
IMT
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
09.04.2022 13:30
IMT
3 : 1
Rad
Čukarički
Beograd
5 : 0
TSC
Bačka Topola
09.04.2022 13:00
Čukarički
5 : 0
TSC
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
OFK Beograd
Beograd
09.04.2022 11:00
Crvena zvezda
6 : 0
OFK Beograd
Mačva
Šabac
1 : 0
Partizan
Beograd
09.04.2022 16:00
Mačva
1 : 0
Partizan
Spartak ŽK
Subotica
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
09.04.2022 12:00
Spartak ŽK
0 : 6
Vojvodina
Partizan
Beograd
09.04.2022
00:00
Brodarac
Beograd
09.04.2022 00:00
Partizan
:
Brodarac
Studentski grad
Novi Beograd
1 : 4
OLE
Beograd
09.04.2022 00:00
Studentski grad
1 : 4
OLE
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 2
Sinđelić
Beograd
09.04.2022 00:00
Radnički (NB)
3 : 2
Sinđelić
IMT
Beograd
3 : 4
Sopot
Sopot
09.04.2022 00:00
IMT
3 : 4
Sopot
Rad
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
09.04.2022 00:00
Rad
2 : 0
Lokomotiva
011
Beograd
09.04.2022
00:00
RFK Grafičar
Beograd
09.04.2022 00:00
011
:
RFK Grafičar
OFK Beograd
Beograd
3 : 6
Crvena zvezda
Beograd
09.04.2022 00:00
OFK Beograd
3 : 6
Crvena zvezda
Voždovac
Beograd
09.04.2022
00:00
Zemun
Zemun
09.04.2022 00:00
Voždovac
:
Zemun
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
Rakovica
Beograd
09.04.2022
Kovačevac
1 : 0
Rakovica
OFK Mladenovac
Mladenovac
09.04.2022
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
09.04.2022
OFK Mladenovac
:
Radnički (NB) 2
OFK Beograd 2
Beograd
3 : 3
Sinđelić 2
Beograd
09.04.2022
OFK Beograd 2
3 : 3
Sinđelić 2
Vinča
Vinča
10 : 0
Borac
Lazarevac
09.04.2022
Vinča
10 : 0
Borac
BASK
Beograd
6 : 0
Zmaj 1953
Zemun
09.04.2022
BASK
6 : 0
Zmaj 1953
Radnički (V)
Valjevo
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
09.04.2022 11:00
Radnički (V)
0 : 2
Šumadija 1903
Mačva
Šabac
3 : 1
Jedinstvo
Ub
09.04.2022 11:00
Mačva
3 : 1
Jedinstvo
Sunrise Šabac
Šabac
1 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
09.04.2022 12:00
Sunrise Šabac
1 : 1
Metalac (GM)
Apolon 2018
Kraljevo
3 : 1
Javor
Ivanjica
09.04.2022 11:00
Apolon 2018
3 : 1
Javor
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Borac 1926
Čačak
09.04.2022 12:00
Novi Pazar
2 : 1
Borac 1926
Timok 1919
Zaječar
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
09.04.2022
Timok 1919
1 : 2
Radnički (P)
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 1
OFK Radnički
Niš
09.04.2022
Kopernikus Želežničar
2 : 1
OFK Radnički
Trayal
Kruševac
0 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
09.04.2022
Trayal
0 : 1
GFK Jagodina
Petrika
Novi Sad
2 : 1
ODR
Petrovaradin
09.04.2022 14:00
Petrika
2 : 1
ODR
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 4
OFK Vršac
Vršac
09.04.2022 13:00
Radnički (SM)
2 : 4
OFK Vršac
Železničar
Pančevo
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
09.04.2022 12:00
Železničar
2 : 1
Radnički (Zr)
IMT
Beograd
2 : 1
BSK Borča
Borča
09.04.2022 08:30
IMT
2 : 1
BSK Borča
Karađorđe
Ribnica
2 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
09.04.2022 11:00
Karađorđe
2 : 1
Jedinstvo 2017
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 3
Petrika
Novi Sad
09.04.2022 12:00
Borac (Š)
0 : 3
Petrika
Arena Su
Subotica
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
09.04.2022 12:00
Arena Su
2 : 0
Mladost (L)
OFK Vrbas
Vrbas
4 : 1
OFK Jugović
Kać
09.04.2022 12:00
OFK Vrbas
4 : 1
OFK Jugović
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 2
Derby 2015
Novi Sad
09.04.2022 12:00
OFK Kikinda
1 : 2
Derby 2015
GFK Sloven
Ruma
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
09.04.2022 12:00
GFK Sloven
1 : 0
Jedinstvo (SP)
ODR
Petrovaradin
3 : 0
Cement
Beočin
09.04.2022 12:00
ODR
3 : 0
Cement
Voja Gačić
Pančevo
4 : 0
Dunav
Stari Banovci
09.04.2022 12:00
Voja Gačić
4 : 0
Dunav
Radnički (Š)
Šid
5 : 2
Podunavac
Belegiš
09.04.2022 12:00
Radnički (Š)
5 : 2
Podunavac
OFK Senjak
Valjevo
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
09.04.2022 10:00
OFK Senjak
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Arsenal
Kragujevac
2 : 5
Radnički 1923
Kragujevac
09.04.2022 00:00
Arsenal
2 : 5
Radnički 1923
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 3
Bežanija
Beograd
09.04.2022 11:30
Radnički (O)
4 : 3
Bežanija
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 0
Zlatibor
Čajetina
09.04.2022 13:00
Sloboda (Č)
0 : 0
Zlatibor
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
09.04.2022 13:00
Takovo
2 : 0
Sloga (BB)
Preporod
Novi Žednik
2 : 2
Radnički 1905
Bajmok
09.04.2022 14:00
Preporod
2 : 2
Radnički 1905
Obrenovac 1905
Obrenovac
2 : 2
Rvati
Obrenovac
09.04.2022 10:00
Obrenovac 1905
2 : 2
Rvati
Ada
Beograd
0 : 9
Rad
Beograd
09.04.2022 20:00
Ada
0 : 9
Rad
Čukarički
Beograd
9 : 0
Radnički (N)
Niš
09.04.2022 15:30
Čukarički
9 : 0
Radnički (N)
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun
09.04.2022 17:00
Crvena zvezda
3 : 0
Teleoptik
RFK Grafičar
Beograd
0 : 1
Brodarac
Beograd
09.04.2022 13:00
RFK Grafičar
0 : 1
Brodarac
Kiker
Kraljevo
0 : 3
Partizan
Beograd
09.04.2022 13:00
Kiker
0 : 3
Partizan
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
09.04.2022 10:00
Spartak ŽK
2 : 1
Vojvodina
OFK Beograd 2
Beograd
2 : 3
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
09.04.2022 19:00
OFK Beograd 2
2 : 3
Radnički (NB) 2
Kolubara
Lazarevac
6 : 0
BSK Borča
Borča
09.04.2022 14:30
Kolubara
6 : 0
BSK Borča
Rakovica
Beograd
2 : 1
Sinđelić 2
Beograd
09.04.2022 08:30
Rakovica
2 : 1
Sinđelić 2
BSK 1925
Batajnica
2 : 1
Šumadinac
Bečmen
09.04.2022 11:00
BSK 1925
2 : 1
Šumadinac
RSK
Rabrovo
5 : 3
Sloboda
Čačak
09.04.2022 15:00
RSK
5 : 3
Sloboda
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Mačva
Šabac
09.04.2022 14:00
Jedinstvo Putevi
0 : 0
Mačva
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
09.04.2022 12:30
Rudar (KM)
3 : 1
Šumadija 1903
Sloga (K)
Kraljevo
09.04.2022
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
09.04.2022 11:00
Sloga (K)
:
Radnički 1923
Apolon 4
Kragujevac
0 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
09.04.2022 11:00
Apolon 4
0 : 2
Sport Klub 99
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Bane 1931
Raška
09.04.2022 11:00
AF AS Novi Pazar
2 : 0
Bane 1931
Kiker
Kraljevo
1 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
09.04.2022 11:00
Kiker
1 : 1
Pazar Juniors
Apolon 2018
Kraljevo
09.04.2022
11:00
Bubamara
Kraljevo
09.04.2022 11:00
Apolon 2018
:
Bubamara
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Sušica
Kragujevac
09.04.2022 15:00
Novi Pazar
5 : 1
Sušica
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
09.04.2022 11:00
Šumadija 1903
0 : 5
Novi Pazar
Bubamara
Kraljevo
4 : 2
Kiker
Kraljevo
09.04.2022 11:00
Bubamara
4 : 2
Kiker
Radnički 1923
Kragujevac
09.04.2022
11:00
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
09.04.2022 11:00
Radnički 1923
:
Rudar (KM)
Borac 1926
Čačak
2 : 2
Polimlje
Prijepolje
09.04.2022 10:00
Borac 1926
2 : 2
Polimlje
Sloga (BB)
Bajina Bašta
09.04.2022
10:00
Jedinstvo Putevi
Užice
09.04.2022 10:00
Sloga (BB)
:
Jedinstvo Putevi
Gaučosi
Čačak
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
09.04.2022 10:00
Gaučosi
1 : 1
Mladost (L)
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
09.04.2022 10:00
Metalac
2 : 0
Javor Matis
Sloga (P)
Požega
3 : 3
GFK Sloboda
Užice
09.04.2022 10:00
Sloga (P)
3 : 3
GFK Sloboda
Sloboda (Č)
Čačak
09.04.2022
10:00
Takovo
Gornji Milanovac
09.04.2022 10:00
Sloboda (Č)
:
Takovo
Trayal Knez Lazar
Kruševac
8 : 0
Trio
Paraćin
09.04.2022
Trayal Knez Lazar
8 : 0
Trio
Car Konstantin
Niš
2 : 2
OFK Radnički
Niš
09.04.2022
Car Konstantin
2 : 2
OFK Radnički
Real
Niš
3 : 0
Timok 1919
Zaječar
09.04.2022
Real
3 : 0
Timok 1919
Lider MGM
Leskovac
0 : 2
Šampion 2014
Leskovac
09.04.2022
Lider MGM
0 : 2
Šampion 2014
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Kopernikus Železničar
Niš
09.04.2022
SFS Borac
2 : 1
Kopernikus Železničar
Napredak
Kruševac
3 : 0
Radnički (N)
Niš
09.04.2022
Napredak
3 : 0
Radnički (N)
GFK Jagodina
Jagodina
5 : 0
Vlasina
Vlasotince
09.04.2022
GFK Jagodina
5 : 0
Vlasina
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 3
Spartak ŽK
Subotica
09.04.2022 10:00
Krila Krajine
1 : 3
Spartak ŽK
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Radnički 1912
Sombor
09.04.2022 10:00
Vojvodina
2 : 0
Radnički 1912
GFK Sloven
Ruma
0 : 5
Derby 2015
Novi Sad
09.04.2022 12:00
GFK Sloven
0 : 5
Derby 2015
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 3
Sporto 023
Zrenjanin
09.04.2022 12:00
Radnički (Zr)
0 : 3
Sporto 023
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
09.04.2022 15:00
Radnički (SM)
2 : 0
Proleter 2006
Radnički (V)
Valjevo
4 : 0
Ribnica
Mionica
09.04.2022 10:00
Radnički (V)
4 : 0
Ribnica
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 2
Loznica
Loznica
09.04.2022 10:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 2
Loznica
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
09.04.2022 10:00
Sloga 33
4 : 2
Jasenica 2017
OPK Rudar 1933
Kostolac
2 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
09.04.2022 10:00
OPK Rudar 1933
2 : 0
Smederevo 1924
Plana
Velika Plana
0 : 1
Petlić SD 2006
Smederevo
09.04.2022 10:00
Plana
0 : 1
Petlić SD 2006
VGSK
Veliko Gradište
09.04.2022
10:00
Cepelin 026
Smederevo
09.04.2022 10:00
VGSK
:
Cepelin 026
AF Đokić
Velika Plana
3 : 0
Zvižd
Kučevo
09.04.2022 10:00
AF Đokić
3 : 0
Zvižd
Šumadija
Aranđelovac
5 : 1
Železničar
Požarevac
09.04.2022 10:00
Šumadija
5 : 1
Železničar
Mladi radnik 1926
Požarevac
09.04.2022
10:00
RSK
Rabrovo
09.04.2022 10:00
Mladi radnik 1926
:
RSK
Soko 2015
Saraoci
0 : 4
AF Duljaj
Topola
09.04.2022 10:00
Soko 2015
0 : 4
AF Duljaj
OFK Budućnost 2020
Niš
2 : 3
Real Niš
Niš
09.04.2022
OFK Budućnost 2020
2 : 3
Real Niš
OFK Kosanica
Kuršumlija
1 : 3
Filip Filipović
Niš
09.04.2022
OFK Kosanica
1 : 3
Filip Filipović
AFK
Ada
7 : 2
Radnički 1905
Bajmok
09.04.2022 10:00
AFK
7 : 2
Radnički 1905
OFK Majur
Majur
6 : 1
Cer
Petkovica
09.04.2022 16:00
OFK Majur
6 : 1
Cer
Koštam Polje
Delimeđe
3 : 6
OFK Ras
Novi Pazar
09.04.2022 11:00
Koštam Polje
3 : 6
OFK Ras
Tutin
Tutin
2 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
09.04.2022 11:00
Tutin
2 : 3
Pazar Juniors
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 1
OFK National AG
Novi Pazar
09.04.2022 10:00
Jedinstvo 2017
3 : 1
OFK National AG
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
09.04.2022
Sport Klub 99
Novi Pazar
09.04.2022
OFK Vlada Dimitrijević
:
Sport Klub 99
Jošanica
Novi Pazar
0 : 3
AL AHLI
Novi Pazar
09.04.2022
Jošanica
0 : 3
AL AHLI
Polet
Ratina
2 : 3
Sloga
Kraljevo
09.04.2022
Polet
2 : 3
Sloga
Proleter
Pečenog
7 : 0
Radnik
Ušće
09.04.2022
Proleter
7 : 0
Radnik
Vrnjci
Vrnjci
3 : 5
Kiker
Kraljevo
09.04.2022
Vrnjci
3 : 5
Kiker
Čukarički
Beograd
4 : 1
Voždovac
Beograd
09.04.2022
Čukarički
4 : 1
Voždovac
Teleoptik
Zemun
6 : 2
Dušanovac
Beograd
09.04.2022
Teleoptik
6 : 2
Dušanovac
Rad
Beograd
5 : 2
Mungosi
Zemun
09.04.2022
Rad
5 : 2
Mungosi
Petlić
Beograd
3 : 2
Ole
Zemun
09.04.2022
Petlić
3 : 2
Ole
RFK Grafičar
Beograd
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
09.04.2022 00:00
RFK Grafičar
2 : 3
Crvena zvezda
Partizan
Beograd
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
09.04.2022
Partizan
2 : 1
Brodarac
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 0
Lokomotiva
Beograd
09.04.2022 00:00
Radnički (NB)
5 : 0
Lokomotiva
011
Beograd
3 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
09.04.2022 00:00
011
3 : 2
Radnički (O)
Milutinac
Zemun
0 : 1
Olimpik
Beograd
09.04.2022 00:00
Milutinac
0 : 1
Olimpik
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
09.04.2022 00:00
OFK Beograd
1 : 0
Sinđelić
Kraljica Marija
Novo Selo
1 : 0
Karađorđe
Topola
09.04.2022 15:30
Kraljica Marija
1 : 0
Karađorđe
Loznica
Loznica
2 : 0
ŽGFK Borac
Čačak
09.04.2022 15:30
Loznica
2 : 0
ŽGFK Borac
Mačva
Šabac
0 : 2
Požega
Požega
09.04.2022 15:30
Mačva
0 : 2
Požega
Požarevac
Požarevac
1 : 7
Radnički 1923
Kragujevac
09.04.2022 15:30
Požarevac
1 : 7
Radnički 1923
Lehel 2019
Zrenjanin
3 : 2
TSC
Kanjiža
09.04.2022 15:00
Lehel 2019
3 : 2
TSC
Sloga
Zemun
0 : 8
Rad
Beograd
09.04.2022 14:00
Sloga
0 : 8
Rad
ŽFK Boleč
Boleč
0 : 6
Zemun
Zemun
09.04.2022 11:00
ŽFK Boleč
0 : 6
Zemun
Radnički
Obrenovac
1 : 1
Kampione
Beograd
09.04.2022 10:00
Radnički
1 : 1
Kampione
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
09.04.2022 10:00
OFK Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Čukarički
Beograd
0 : 2
RFK Grafičar
Beograd
09.04.2022 10:00
Čukarički
0 : 2
RFK Grafičar
Olimpik
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
09.04.2022 10:00
Olimpik
1 : 1
Zemun
Partizan
Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
09.04.2022 10:00
Partizan
1 : 2
Teleoptik
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Voždovac
Beograd
09.04.2022 10:00
Kolubara
3 : 1
Voždovac
SuTeam Akademija
Subotica
5 : 0
Subotica
Subotica
09.04.2022 10:00
SuTeam Akademija
5 : 0
Subotica
TSC '10
Bačka Topola
5 : 0
Arena SU
Subotica
09.04.2022 10:00
TSC '10
5 : 0
Arena SU
Sinđelić
Ugrinovci
2 : 8
Zemun
Zemun
09.04.2022 10:00
Sinđelić
2 : 8
Zemun
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
09.04.2022 13:00
Mladost (C)
0 : 3
Lazarevac
Radnički (R)
Rudovci
2 : 0
Borac (L)
Lazarevac
09.04.2022 14:00
Radnički (R)
2 : 0
Borac (L)
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
0 : 2
ŠF Ivanča
Aranđelovac
09.04.2022 16:00
Ušće Novi Beograd
0 : 2
ŠF Ivanča
Sport Club 99
Novi Pazar
0 : 6
Novi Pazar
Novi Pazar
09.04.2022
Sport Club 99
0 : 6
Novi Pazar
Radnički
Obrenovac
3 : 0
Omladinac
Veliko Polje
09.04.2022 10:00
Radnički
3 : 0
Omladinac
Zabrežje
Zabrežje
0 : 1
Rvati
Obrenovac
09.04.2022 11:00
Zabrežje
0 : 1
Rvati
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 8
Župa
Aleksandrovac
09.04.2022 12:00
Radnički (S)
2 : 8
Župa
OFK Bratstvo
Medveđa
0 : 4
Junior
Jagodina
09.04.2022 17:00
OFK Bratstvo
0 : 4
Junior
OFK Knez Lazar
Kruševac
0 : 6
OFK Morava 2012
Ćićevac
09.04.2022 12:30
OFK Knez Lazar
0 : 6
OFK Morava 2012
Timočanin
Knjaževac
4 : 4
Trstenik PPT
Trstenik
09.04.2022 13:00
Timočanin
4 : 4
Trstenik PPT
GFK Sloboda
Užice
5 : 1
Zlatibor
Čajetina
09.04.2022 10:00
GFK Sloboda
5 : 1
Zlatibor
Sloga (P)
Požega
10 : 0
Savinac 1933
Požega
09.04.2022 16:00
Sloga (P)
10 : 0
Savinac 1933

Košarka

Mornar Barsko zlato
Bar
82 : 88
SC Derby
Podgorica
09.04.2022 19:00
Mornar Barsko zlato
82 : 88
SC Derby
Kolubara LA 2003
Lazarevac
103 : 77
Vršac
Vršac
09.04.2022 18:00
Kolubara LA 2003
103 : 77
Vršac
Tamiš
Pančevo
90 : 79
Sloboda
Užice
09.04.2022 18:00
Tamiš
90 : 79
Sloboda
Dynamic VIP PAY
Beograd
84 : 78
Dunav
Stari Banovci
09.04.2022 18:00
Dynamic VIP PAY
84 : 78
Dunav
SPD Radnički
Kragujevac
86 : 66
Slodes SoccerBet
Beograd
09.04.2022 18:00
SPD Radnički
86 : 66
Slodes SoccerBet
Torlak
Beograd
13 : 15
Zemun
Zemun
09.04.2022 18:30
Torlak
13 : 15
Zemun
Rivers BM
Beograd
19 : 16
BKK Radnički
Beograd
09.04.2022 19:30
Rivers BM
19 : 16
BKK Radnički
Bor RTB
Bor
22 : 15
Marinos
Niš
09.04.2022 17:00
Bor RTB
22 : 15
Marinos
Knjaževac 1950
Knjaževac
11 : 14
Jablanica
Medveđa
09.04.2022 20:00
Knjaževac 1950
11 : 14
Jablanica
Morava
Vladičin Han
18 : 12
Panteri
Vranje
09.04.2022 19:00
Morava
18 : 12
Panteri
Topličanin
Prokuplje
13 : 23
Ratnici Target Sport
Niš
09.04.2022 20:00
Topličanin
13 : 23
Ratnici Target Sport
OKK Junior
Niš
16 : 24
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
09.04.2022 16:30
OKK Junior
16 : 24
Dimitrovgrad
Železničar
Inđija
100 : 114
Joker
Sombor
09.04.2022 18:30
Železničar
100 : 114
Joker
Vrbas
Vrbas
76 : 94
Hajduk
Kula
09.04.2022 18:00
Vrbas
76 : 94
Hajduk
Velika Kikinda
Kikinda
68 : 75
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
09.04.2022 18:00
Velika Kikinda
68 : 75
Podrinje
Srem
Sremska Mitrovica
82 : 73
Futog
Futog
09.04.2022 20:00
Srem
82 : 73
Futog
Veba Basket
Beograd
101 : 76
Gorica
Sremčica
09.04.2022 12:30
Veba Basket
101 : 76
Gorica
Mondo Basket
Batajnica
83 : 67
ABBA
Barič
09.04.2022 18:30
Mondo Basket
83 : 67
ABBA
Umka Džez
Umka
81 : 71
Eko Sport
Beograd
09.04.2022 13:20
Umka Džez
81 : 71
Eko Sport
Borča
Beograd
100 : 60
Barajevo
Barajevo
09.04.2022 17:20
Borča
100 : 60
Barajevo
Sloga (D)
Despotovac
74 : 76
Stari Ras
Novi Pazar
09.04.2022 17:00
Sloga (D)
74 : 76
Stari Ras
Zicer 2014
Gruža
58 : 83
Prva Petoletka
Trstenik
09.04.2022 17:30
Zicer 2014
58 : 83