XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 772 utakmica za dan
Nedelja, 7 Novembar 2021

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Partizan
Beograd
0 : 0
Proleter
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Rad
Beograd
Tisa
Adorjan
3 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Rađevac
Krupanj
1 : 2
GFK Sloboda
Užice
RSK
Rabrovo
4 : 2
Sušica
Kragujevac
Zvezdara
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Studentski grad
Novi Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Jedinstvo
Surčin
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Rembas
Resavica
5 : 0
Meševo
Meševo
Timočanin
Knjaževac
2 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
Budućnost (P)
Popovac
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Trayal
Kruševac
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Mladost
Omoljica
4 : 1
Begej
Žitište
Vojvodina 1928
Perlez
3 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
Polet
Idvor
6 : 4
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 1
BAK
Bela Crkva
Index
Novi Sad
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
Preporod
Novi Žednik
2 : 2
OFK Mladost APA
Apatin
Njegoš
Lovćenac
0 : 1
Tavankut
Tavankut
Hercegovac
Gajdobra
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Mladost (T)
Turija
Torlak
Beograd
2 : 1
PKB
Padinska skela
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
3 : 0
BSK 1925
Batajnica
Budućnost
Resnik
1 : 0
Polet
Ratina
Bane 1931
Raška
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Šumadija (T)
Toponica
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
Polimlje
Prijepolje
2 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 3
Polet (T)
Trbušani
Savinac
Visibaba
5 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Omladinac
Zablaće
5 : 1
Sevojno
Sevojno
Prijevor
Prijevor
0 : 2
FAP
Priboj
Sloboda
Čačak
3 : 1
Parmenac
Parmenac
Polet (LJ)
Ljubić
6 : 0
Jasen
Brodarevo
OFK Divci
Divci
3 : 3
Borac
Lešnica
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Zadrugar
Lajkovac
Mladost
Prnjavor
2 : 2
Drina
Ljubovija
Sloga
Bogosavac
1 : 2
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
OFK Napredak
Markovac
1 : 0
Morava
Velika Plana
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 4
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
Đerdap
Golubac
3 : 1
Rudar (S)
Stamnica
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
4 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
OFK Napredak 1929
Aleksinac
0 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Bukovik
Razanj
0 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Aluminijum
Niš
1 : 1
Car Konstantin
Niš
Mladost (B)
Batušinac
0 : 0
OFK Niš
Niš
Rudar
Jelašnica
2 : 1
Pukovac
Pukovac
Malošište
Malošište
0 : 1
Morava
Žitkovac
Orljane
Orljane
2 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
OFK Alakince
Alakince
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Žitorađa
Žitorađa
5 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 0
Trnovac
Trnovac
Čekmin
Čekmin
0 : 1
Radan
Lebane
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 2
Jablanica
Medveđa
Sloga (M)
Majdevo
0 : 3
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Levač
Rekovac
1 : 1
Orlovi
Jasenovo
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 1
Sloga (D)
Despotovac
OFK 019
Zaječar
4 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
OFK Slatina
Bor
1 : 2
Đerdap
Kladovo
Sloga
Kobišnica
0 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Borac 46
Obrovac
2 : 0
Budućnost (P)
Parage
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Lipar
Lipar
1 : 3
ŽAK
Sombor
Petrovaradin
Petrovaradin
4 : 1
Borac
Novi Sad
Tatra
Kisač
4 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Jugović
Kać
3 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
ŽSK
Žabalj
1 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Stari Tamiš
Stari Tamiš
1 : 2
Dolina
Padina
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Hajdučica
Hajdučica
4 : 2
Vulturul
Grebenac
Potporanj
Potporanj
1 : 1
Strela
Ivanovo
Jugoslavija
Jabuka
0 : 2
Partizan (U)
Uljma
Spartak 1911
Debeljača
1 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Napredak
Popinci
3 : 1
Sremac (D)
Dobrinci
Sremac (V)
Vojka
3 : 1
Radnički
Irig
Sremac (Deč)
Deč
2 : 0
Fruškogorac
Manđelos
Hajduk
Beška
1 : 1
Partizan
Vitojevci
Jadran
Golubinci
4 : 1
Borac (M)
Martinci
Borac (K)
Klenak
1 : 8
GFK Sloven
Ruma
Đurđin
Đurđin
1 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
Bačka
Mol
2 : 3
Iskra
Kucura
Obilić (Z)
Zmajevo
0 : 1
AFK
Ada
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Jadran
Feketić
Osipaonica
Osipaonica
0 : 3
Bačinac
Bačinac
SASK
Saraorci
1 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 4
Sloga
Lugavčina
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 2
Podunavac
Udovice
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Polet
Trnovče
3 : 3
Petlić SD 026
Smederevo
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 0
Mladi rudar 1954
Bukovik
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Trnava
Donja Trnava
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
0 : 1
ŽSK
Žirovnica
Banja 1957
Banja
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Marjan
Knić
1 : 0
Šumadinac 1913
Natalinci
Sloga (M)
Milatovac
2 : 4
BSK
Belosavci
Sloga (Z)
Zagorica
0 : 7
Badnjevac
Badnjevac
Vinča
Vinča
5 : 4
Plaskovac
Plaskovac
Blizna
Blizna
5 : 0
Ključ
Podvrška
Miloševo
Miloševo
2 : 3
Brestovac
Borski Brestovac
Radnički (K)
Klokočevac
0 : 4
Branik
Štubik
Mala Vrbica
Mala Vrbica
5 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 0
OFK Brza
Brza
Mladost
Batulovce
5 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Vučje
Vučje
0 : 1
Polet
Stajkovce
Progres
Ladovica
0 : 4
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Moravac
Pečenjevce
2 : 3
Mladi borac
Živkovo
Železničar
Brestovac
0 : 1
Mladost 1959
Vinarce
Jedinstvo (B)
Bošnjace
4 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Real
Donja Jajina
0 : 1
Milanovo
Milanovo
Bobište
Bobište
2 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
OFK Morava
Leskovac
3 : 3
BSK
Belanovce
Borac
Azbresnica
8 : 0
Rad
Merošina
Moravac
Čečina
3 : 0
Jastrebac
Tešica
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 0
Pobeda
Rusna
Toplica
Šarlinac
1 : 2
Radnički 1924
Kočane
Baličevac
Baličevac
7 : 2
Polet
Radevac
Naisus 1977
Rožina
1 : 1
Taskovići
Taskovići
Osnić
Osnić
2 : 3
Omladinac
Grezna
FSU Kraljevica
Zaječar
5 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
Radnički 1946
Lubnica
3 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Velika Jasikova
Velika Jasikova
2 : 1
Trebič
Sokobanja
Sloga
Minićevo
4 : 0
Kosovo
Zvezdan
Bošnjane
Bošnjane
2 : 2
Kupci
Kupci
Sloga (L)
Lozna
1 : 2
Mačkovac
Mačkovac
FUD
Brus
5 : 2
Trudbenik
Stalać
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
4 : 0
Parunovac
Parunovac
13. April
Lomnica
1 : 6
Rubin
Donji Stupanj
Sebečevac
Sebečevac
5 : 2
Čitluk
Čitluk
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 2
Rusanda
Melenci
ŽAK
Kikinda
2 : 1
Napredak
Čestereg
Banat
Čenta
2 : 2
Polet
Nakovo
Borac
Aleksandrovo
10 : 0
Radnički
Sutjeska
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 0
Kolare
Kolare
Javor
Sladaja
2 : 2
Partizan (M)
Majur
Juhor (G)
Glavinci
1 : 2
Mladost
Jovac
Dragocvet
Dragocvet
3 : 0
Moravac 2015
Krušar
Sloga
Voljavče
1 : 2
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Morava
Kočino Selo
3 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
OFK Juhor 2016
Potočac
0 : 2
Mladi Borac
Sedlare
GFK Tabane
Jagodina
0 : 0
Napredak
Drenovac
Sirakovo
Sirakovo
2 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (L)
Lučica
0 : 4
Vihor
Маljurevac
Šapine
Šapine
0 : 1
Zvižd
Kučevo
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 2
Železničar
Požarevac
Krilaš
Ćovdin
0 : 1
Borac (Ž)
Žabari
Mladost
Cvetovac
0 : 3
OFK Budućnost
Dudovica
BSK 1926
Baćevac
0 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Omladinac
Veliko Polje
3 : 2
Krtinska
Krtinska
Lisović 1977
Lisović
5 : 1
Beljina
Beljina
Radnički (R)
Rudovci
0 : 4
Barajevo
Barajevo
Pudarci
Pudarci
3 : 0
SUF Dubona
Dubona
Rabrovac
Rabrovac
6 : 0
Podunavac
Ritopek
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
2 : 1
Zaklopača
Zaklopača
Đurinci
Đurinci
3 : 0
Dunavac
Grocka
Boleč
Boleč
2 : 1
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Šumadija 1962
Jagnjilo
4 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Vrčin
Vrčin
6 : 2
Napredak
Međulužje
Hajduk
Beograd
2 : 1
Beograd Karaburma
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 0
Dunav
Veliko Selo
Srem
Jakovo
3 : 1
Rakovica
Beograd
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Šumadinac
Kragujevac
1 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Kutlovo
Kutlovo
1 : 1
Maršić
Maršić
Zastava
Kragujevac
3 : 3
Sloga (D)
Desimirovac
Slavija
Kragujevac
3 : 3
Košutnjak
Kragujevac
ZSK
Valjevo
0 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Dimitrije Tucović
Ćelije
4 : 1
Toplica
Donja Toplica
Mladost (D)
Dračić
2 : 2
Trlić
Trlić
Kačer
Belanovica
6 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Banjani
Banjani
3 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Proleter
Bajevac
0 : 2
OFK Osečina
Osečina
Vulkan 1963
Brenica
3 : 0
Mladost
Lalinac
Morava
Krušce
4 : 1
Radnički 1936
Trupale
Palilulac
Niš
4 : 0
Planinac 1933
Prva Kutina
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 5
Radnički 2020
Knez Selo
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 2
Proleter
Donja Vrežina
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 4
Omladinac
Gornji Komren
Crvena zastava
Hum
4 : 2
Čegar 2013
Kamenica
Dragačevo
Guča
4 : 0
Slatina
Slatina
Morava
Katrga
0 : 4
Ovčar
Markovica
Prilike
Prilike
2 : 1
Kej
Čačak
Gorušica
Viča
1 : 1
Voćar
Kotraža
Orlovac 1932
Mrčajevci
0 : 0
Šumadija
Brđani
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 2
Mladost
Preljina
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 2
Ozrem
Ozrem
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 4
Rudar
Bresnica
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 1
Tavnik
Tavnik
Proleter
Pečenog
4 : 0
Zvezda
Čukojevac
Novi Pazar 1928
Delimeđe
1 : 2
Ribnica
Jovac
Ibar
Mataruška Banja
0 : 3
Radnik
Ušće
Budućnost
Konarevo
2 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Napredak
Gračac
6 : 1
Mataruge
Mataruge
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Rudar
Brasina
7 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga
Lipnički Šor
3 : 4
Drina
Badovinci
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Vidojevica
Lešnica
2 : 0
Majur
Majur
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 2
Lipolist
Lipolist
Radnički (Ko)
Koceljeva
4 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Lazarica
Prilipac
9 : 0
Tara
Kremna
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
0 : 3
Lugina
Preševo
Radnički 2021
Vranje
4 : 2
Čelik
Belo polje
Pavlovac
Pavlovac
0 : 1
Levosoje
Levosoje
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 1
Mineralac
Vranjska Banja
Vihor
Žbevac
3 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Akademija 10
Prokuplje
0 : 3
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
Polet
Samarinovac
3 : 2
Jastrebac
Blace
Jug Bogdan
Đakus
6 : 0
Partizanski put
Grudaš
Kosovac
Prokuplje
4 : 2
Borac
Držanovac
Dračić 2018
Dračić
3 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Mali korak
Oglađenovac
3 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Popadić
Popadić
0 : 0
Lukavac
Lukavac
Rakac Stave
Stave
2 : 4
Stari drugari
Ljig
Kotešica
Kotešica
2 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Kolubara 2
Valjevo
3 : 1
Tešnjar
Valjevo
Graničar
Riđica
4 : 0
Mladost
Kruščić
Polet
Sivac
4 : 0
Hajduk
Stapar
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 2
BSK
Bački Brestovac
Dunav
Bački Monoštor
1 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
Omladinac (D)
Deronje
2 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Terekveš
Svilojevo
1 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Kula
Kula
3 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
Polet 57
Milutovac
1 : 0
Jezero 2017
Zlatari
Velika Drenova
Velika Drenova
5 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Mladost
Donji Katun
0 : 3
Vinogradar
Riljac
Glogonj
Glogonj
9 : 2
Omladinac 1927
Opovo
Omladinac (D)
Deliblato
12 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
BSK Bavanište
Bavanište
4 : 0
Mundial
Pančevo
Pobeda
Samoš
2 : 3
Radnički (B)
Baranda
Šarbane
Šarbane
1 : 1
Čučuge
Čučuge
OFK Paljuvi
Paljuvi
4 : 1
Joševa
Joševa
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Ratkovac
Ratkovac
1 : 2
Mladost (V)
Vračević
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Jedinstvo (M)
Milorci
0 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Nepričava
Nepričava
3 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
Polet (T)
Takovo
1 : 2
Pambukovica
Pambukovica
PSK Putinci
Putinci
0 : 2
Graničar (G)
Grabovci
Napredak
Žarkovac
2 : 4
Fruškogorac
Krčedin
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Šumar
Ogar
3 : 0
Graničar (O)
Obrež
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 1
Krušedol
Krušedol
Mladost
Buđanovci
2 : 1
Rudar
Vrdnik
Srem
Sremski Mihaljevci
5 : 0
Polet
Novi Karlovci
Potisje
Knićanin
2 : 3
MSK
Mihajlovo
Naftagas
Boka
1 : 5
Mladost
Belo Blato
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 1
Lehel
Mužlja
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 1
Zadrugar
Lazarevo
OFK Stajićevo
Stajićevo
3 : 0
Bilećanin
Sečanj
Tisa 1933
Taraš
5 : 3
Tamiš
Farkaždin
Lemind 1953
Leskovac
7 : 0
Jašunja
Jašunja
Jedinstvo
Zavlaka
0 : 3
Luk
Voćnjak
Jelav
Jelav
2 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Prva Iskra
Runjani
1 : 0
Sloga
Straža
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Munja
Barič
1 : 2
Rojkovac
Obrenovac
Duboko
Mala Moštanica
2 : 2
Jedinstvo
Dren
Rvati
Obrenovac
2 : 5
Posavina
Stubline
Polet
Grabovac
0 : 1
Pobednik
Piroman
Borac
Ušće
3 : 0
Skela
Skela
Omladinac
Šaludovac
0 : 3
Sloga
Donje Vidovo
Pomoravlje
Ostrikovac
0 : 0
Rudar
Plazane
Sinđelić
Vojnik
1 : 1
OFK Batinac
Batinac
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 1
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Busije
Zemun
3 : 0
13. maj
Zemun
Šumadinac
Bečmen
0 : 1
BUSK
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 2
Dedinje
Beograd
Zmaj Novi grad
Zemun
0 : 0
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Rekreativo 011
Beograd
0 : 0
Borac
Progar
Železnik 1930
Železnik
1 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Avala 1939
Beli Potok
1 : 2
KFK Ravna gora
Zemun
Minel
Ripanj
8 : 0
Pionir
Besni Fok
Sveti Stefan
Slanci
5 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Mladi proleter
Beograd
1 : 5
OFK Crvenka
Borča
Pinosava
Pinosava
1 : 4
Resnik
Resnik
Palilulac
Beograd
2 : 1
OFK Lug 2020
Lug
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 7
Divostin
Kragujevac
Kragujevac
Kragujevac
5 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
21. oktobar
Kragujevac
1 : 2
Ćava
Grošnica
Seljak
Cvetojevac
5 : 0
Dobrača
Dobrača
Karađorđe
Vučić
0 : 2
BSK
Borač
Mladost (G)
Gložane
2 : 0
GFK Strelište
Jagodina
Trnava
Trnava
0 : 2
Mladost (D)
Dublje
Osaonica
Bagrdan
2 : 1
Mladost (K)
Končarevo
Mladost (T)
Tečić
4 : 0
Morava
Ribare
Vinogradar
Crkvenac
4 : 2
Ursule
Ursule
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Venčani
Venčani
5 : 2
Borac
Kloka
Gorski Car
Garaši
6 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Tulež
Tulež
4 : 1
Šamot
Aranđelovac
B 2000
Aranđelovac
1 : 3
Šumadinac
Stojnik
Mladost (R)
Rajkovac
2 : 3
Mladost (J)
Jelenac
Kalipolje
Žabare
3 : 2
Kopljari
Kopljari
Slavija (P)
Pivnice
2 : 0
Mladost
Mali Bač
Maglić
Bački Maglić
3 : 1
Kulpin
Kulpin
Krivanj
Selenča
2 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 4
Orlovi
Bačka Palanka
Neštin
Neštin
2 : 4
Tvrđava
Bač
Slavija (B)
Bođani
6 : 1
Borac
Vizić
Budućnost (Z)
Zminjak
7 : 1
Mladost
Mačvanski Metković
Mladi borac
Dublje
5 : 0
Petlovača
Petlovača
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 2
Duško
Klenje
Omladinac
Slepčević
2 : 0
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Torpedo
Tabanović
2 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Sloga
Duvanište
0 : 6
Stojan Lazarac
Sovljak
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 2
Gruža
Vitanovac
Mineral 2015
Rudno
1 : 3
Borac
Vraneši
Omladinac
Drakčići
1 : 0
Granit
Jošanička banja
Apolon 2018
Kovači
4 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Studen Vitez
Studenica
0 : 3
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Lazac
Lazac
3 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Miločajac
Miločaj
2 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 1
Mlada krila
Metikoši
Dumača
Pocerski Metković
3 : 5
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga (M)
Matijevac
1 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Dobrava Žabar 2020
Žabar
4 : 1
Dobrava
Vukošić
Trešnjevka
Trbusac
4 : 0
Sloga (K)
Krnić
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Šipurske livade
Šabac
3 : 0
Mrovska
Mrovska
Novoselac
Novo Selo
5 : 0
Vrtište
Vrtište
Mezgraja
Mezgraja
1 : 0
Mladost
Donji Komren
Real Niš
Niš
4 : 0
Sloga 1948
Malča
Mramor
Mramor
4 : 2
Sloga (DT)
Donja Trnava
Standard 2021
Čamurlija
2 : 2
Jasenovik 2018
Jasenovik
Spartak
Sićevo
0 : 3
Supovac
Supovac
Mršinci
Mršinci
2 : 2
Planinac
Vujetinci
Lugovi
Čačak
1 : 5
Remont
Čačak
Malba
Žaočani
3 : 0
Gaučosi
Čačak
Budućnost
Stančići
5 : 1
Morava
Mojsinje
Prijatelji
Čačak
1 : 3
Čačak 94
Čačak
Vujan
Prislonica
6 : 1
Gladijator
Čačak
Dizel
Bare
3 : 0
Sloga 1932
Ćirikovac
Mladi Borac
Majilovac
1 : 0
Stig 1955
Beranje
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
BSK 1931
Brežane
2 : 1
Polet (V)
Voluja
Beli Orao
Bradarac
1 : 2
Barič
Barič
Batovac
Batovac
7 : 2
Ljubičevo
Ljubičevo
Integral
Batuša
3 : 1
Soko
Krvije
Jedinstvo (S)
Smoljinac
4 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Zadrugar 1947
Tabanovac
Napredak (S)
Simićevo
8 : 1
Manastirica
Manastirica
Sloga 1945
Veliko Selo
1 : 2
Pobeda 1953
Osanica
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
3 : 1
Padež
Petrovac
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 1
Temac
Temska
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
4 : 1
Rongo Siti
Pirot
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
4 : 1
Tempo
Mozgovo
Ratar
Gornja Peščanica
6 : 0
Škriljac
Bradarac
Borac
Trnjane
5 : 3
Sloga
Korman
Badljevica
Badljevica
2 : 1
Godomin
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
1 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Omladinac
Seone
0 : 3
Proleter 1947
Vranovo
Jezava
Smederevo
2 : 2
Landol
Landol
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
4 : 4
Vožd 2020
Vodanj
Skobalj
Skobalj
2 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Tromeđa
Majdan
2 : 7
Čoka
Čoka
Šampion
Orom
0 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Tisa
Padej
2 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Jadran
Sanad
5 : 2
Graničar
Đala
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
6 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 0
Zmaj
Noćaj
Jedinstvo
Ruma
0 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Graničar (K)
Kuzmin
4 : 0
Erdevik 2017
Erdevik
Graničar (A)
Adaševci
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
BSK
Bešenovo
2 : 1
Srem
Sremska Rača
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 3
Hajduk
Višnjićevo
Lunjevica
Lunjevica
1 : 4
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 5
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Šilopaj
Šilopaj
0 : 2
Ozremica
Beršići
Brezak
Pranjani
6 : 0
Omladinac
Kalimanići
Semedraž
Semedraž
3 : 1
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Majdan
Majdan
0 : 3
Velereč 94
Velereč
Koprijan
Gradište
1 : 5
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Jastrebac 1979
Krajkovac
0 : 2
Dobrič 1974
Brest
Omladinac 1977
Arbanasce
5 : 6
Arbanasce
Arbanasce
Solid
Subotica
2 : 1
Žednik
Stari Žednik
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Lokomotiva
Subotica
4 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Bikovo
Bikovo
0 : 4
Palić
Palić
Banat (D)
Dupljaja
8 : 2
Vitorul
Straža
Karaš (K)
Kuštilj
8 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
Graničar
Miletićevo
2 : 2
Ševac
Kusić
Banat (I)
Ilandža
3 : 0
Polet
Izbište
Omladinac
Zagajica
0 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Dunav
Banatska Palanka
3 : 1
Partizan
Kajtasovo
Elid
Donji Dušnik
0 : 5
Moravac
Zaplanjska Toponica
Proleter
Njegoševo
2 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Pobeda
Pobeda
2 : 4
Sloboda
Stara Moravica
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 3
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Bačka Topola
Mladost
Radičević
3 : 1
Slavija
Novo Orahovo
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 1
OFK Sikole
Sikole
Egeta
Brza Palanka
0 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 1
Omladinac
Vajuga
Duškovci
Duškovci
0 : 3
Knjaz
Srednja Dobrinja
Padež
Padež
2 : 2
Gaglovo
Gaglovo
Naupare
Naupare
4 : 2
Modrica
Modrica
Bukovica
Bukovica
2 : 0
Polet
Šavrane
Borac
Bivolje
3 : 0
Žabare
Žabare
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 0
Rasina
Vitanovac
Dedina
Dedina
3 : 2
Kapidžija
Kapidžija
Konjuh
Konjuh
4 : 4
Makrešane
Makrešane
Sloga
Lok
0 : 2
Obilić
Vilovo
Borac
Rakovac
1 : 4
Vinogradar
Ledinci
Moskva
Budisava
1 : 1
Čenej
Čenej
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 4
Miletić
Mošorin
Susek
Susek
0 : 1
Bačka
Begeč
OFK Sirig
Sirig
5 : 0
Proleter
Banoštor
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 2
Hajduk (G)
Gardinovci
Rušanj
Rušanj
8 : 1
OFK Boždarevac
Boždarevac
OFK Borac
Arnajevo
7 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Hajduk 1936
Jovanovac
3 : 1
Kremenac
Rogojevac
Azbest
Stragari
4 : 1
Borba
Cvetojevac
Bukorovac
Kragujevac
1 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Šumadija
Čumić
1 : 1
Jovanovac
Jovanovac
Bresno Polje
Bresno Polje
0 : 0
Omladinac (V)
Vitkovo
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
Gradac
Pločnik
4 : 3
Borjak 2013
Okruglica
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
1 : 3
PIK
Sombor
Jedinstvo (R)
Ribarevo
6 : 2
Dinamo
Sonta
Polet
Rastina
1 : 2
Telečka
Telečka
Omladinac
Bunar
4 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Kolonija
Jagodina
2 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
Sloboda
Šuljkovac
5 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
3 : 4
Mladost
Bukovče
Belica
Belica
3 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
2 : 4
Napredak
Staro Lanište
Razvitak
Mirilovac
4 : 2
Jedinstvo
Ratari
Žika Marković - Uča
Miljević
0 : 1
Dunavac 1929
Kisiljevo
Ram
Ram
9 : 0
Baštovan 2015
Carevac
Mirko Tomić
Tribrode
2 : 0
Mladost 1970
Radoševac
Sloga TOP
Topolovnik
1 : 1
Radnički
Požeženo
Pek
Kusiće
1 : 4
Stiški Kurjak
Kurjače
Polet
Bikinje
1 : 3
Kumane
Kumane
Borac
Rajković
15 : 0
Proleter
Latković
Izviđač
Lajkovac
0 : 3
Napredak
Jajčić
Mladost
Latković
0 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Kolubara
Jabučje
0 : 0
Stepanje
Stepanje
Vukovac 98
Vukovac
4 : 2
Sloga (J)
Jošanica
Mlava (R)
Ribare
1 : 1
Vrelo
Milanovac
BSK 1924
Boževac
5 : 1
Radnik
Salakovac
Rapid
Nikolinci
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Dobrica
Dobrica
1 : 5
Banatul
Lokve
Janošik
Janošik
2 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Krćevac 04
Krćevac
2 : 4
Maskar
Maskar
Junkovac
Junkovac
3 : 0
Jarmenovci
Jarmenovci
Budućnost (B)
Blaznava
2 : 3
Šumadinac
Šume
Partizan
Drenovac
3 : 0
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
OFK Varna
Varna
2 : 6
Culjković
Culjković
Napredak
Ševarice
1 : 3
Džemerovac 2020
Ribari
Mišar
Mišar
4 : 0
Rankovac
Nakučani
Zablaće
Zablaće (Šabac)
5 : 0
Bojić
Bojić
Borac BTG
Batalage
1 : 3
Korman
Korman (Šabac)
Sava
Mrđenovac
4 : 0
Mladost Svileuva
Svileuva
Polet
Ljubić kod Knića
07.11.2021
16:00
Bare
Bare
Stolice
Krupanj
5 : 0
Krajišnici
Loznica
Jadar
Stupnica
1 : 2
Mladost (B)
Brezjak
Sloga
Korenita
2 : 1
Mladost (G)
Gradilište
Granit
Radalj
0 : 3
Hajduk
Ribarica
Vuk
Tršić
4 : 0
Borac
Kozjak
Gradilište
Loznica
0 : 7
14. Oktobar
Draginac
Resavac
Subotica
0 : 3
Resava
Bukovac
Napredak
Zlatovo
3 : 2
Jasenovo
Jasenovo
Kolarac
Kolari
2 : 0
Železničar
Smederevo
Petrijevac
Petrijevo
4 : 4
Drugovac
Drugovac
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 2
Željezničar
Sarajevo
Posušje
Posušje
1 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
Rudar
Pljevlja
2 : 2
OFK Petrovac
Petrovac
Jezero
Plav
0 : 0
Mornar
Bar
Lorient
Lorient
1 : 2
Brest
Brest
Olympique Marseille
Marseille
0 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
Nantes
Nantes
2 : 2
Strasbourg
Strasbourg
Nice
Nice
0 : 1
Montpellier
Montpellier
Reims
Reims
0 : 0
Monaco
Monaco
Rennes
Rennes
4 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
3 : 2
Clermont
Clermont-Ferrand
Arsenal
London
1 : 0
Watford
Watford
Everton
Liverpool
0 : 0
Tottenham Hotspur
London
Leeds United
Leeds
1 : 1
Leicester City
Leicester
West Ham United
London
3 : 2
Liverpool
Liverpool
Lazio
Roma
3 : 0
Salernitana
Salerno
Milan
Milano
1 : 1
Inter
Milano
Napoli
Napoli
1 : 1
Hellas Verona
Verona
Sampdoria
Genova
1 : 2
Bologna
Bologna
Udinese
Udine
3 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Venezia
Venecia
3 : 2
Roma
Roma
Hertha BSC
Berlin
1 : 1
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
Köln
Köln
2 : 2
Union Berlin
Berlin
Greuther Fürth
Fürth
1 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
Real Betis
Sevilla
0 : 2
Sevilla
Sevilla
Mallorca
Palma de Mallorca
2 : 2
Elche
Elche
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
0 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Valencia
Valencia
3 : 3
Atletico Madrid
Madrid
Villarreal
Villarreal
1 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
0 : 4
Mašinac
Niš
TSC
Kanjiža
2 : 1
Sloga
Zemun
Požarevac
Požarevac
0 : 29
Spartak
Subotica
Karađorđe
Topola
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
Mačva
Šabac
5 : 5
Napredak Junior 2018
Kruševac
Zemun
Zemun
4 : 2
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Voša AS
Novi Sad
2 : 2
Voja Gačić
Pančevo
RFK Grafičar
Beograd
3 : 2
Voždovac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
Zemun
Zemun
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
3 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Sunrise Šabac
Šabac
6 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Železničar
Lajkovac
07.11.2021
13:30
Mladost (L)
Lučani
Zlatibor
Čajetina
0 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
Radnički (V)
Valjevo
4 : 1
GFK Sloboda
Užice
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Loznica
Loznica
2 : 3
Borac 1926
Čačak
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Javor
Ivanjica
Morava 1918
Ćuprija
0 : 5
Napredak
Kruševac
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Mladost (NS)
Novi Sad
1 : 4
Spartak ŽK
Subotica
Hajduk 1912
Kula
1 : 3
Radnički 1912
Sombor
Železničar
Pančevo
7 : 0
Radnički (Š)
Šid
Petar Puača
Novi Sad
8 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Inđija
Inđija
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 4
Petrika
Novi Sad
IMT 2
Beograd
1 : 2
Sinđelić
Beograd
Radnički (K)
Klupci
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Budućnost (A)
Arilje
0 : 12
Takovo
Gornji Milanovac
Karađorđe
Ribnica
4 : 1
Crnokosa
Kosjerić
OFK Senjak
Valjevo
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Omladinac
Seone
3 : 4
Proleter 1947
Vranovo
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
2 : 0
Vožd 2020
Vodanj
Skobalj
Skobalj
2 : 3
Crvena Zvezda Suvodol
Suvodol
Partizan
Beograd
07.11.2021
11:00
Zemun
Zemun
OLE
Beograd
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 1
RFK Grafičar
Beograd
Sopot
Sopot
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
BASK
Beograd
3 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Vinča
Vinča
3 : 2
OFK Mladenovac
Mladenovac
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Ada
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
1 : 5
Čukarički
Beograd
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 2
Apolon 2018
Kraljevo
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Savacijum
Šabac
3 : 2
Javor
Ivanjica
Budućnost
Popovac
0 : 3
GFK Jagodina
Jagodina
Dinamo
Vranje
2 : 0
OFK Radnički
Niš
Radnik
Surdulica
3 : 2
Real Niš
Niš
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
2 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Hajduk 1912
Kula
2 : 1
Radnički 1912
Sombor
Železničar
Pančevo
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Petar Puača
Novi Sad
1 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Inđija
Inđija
4 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 3
Petrika
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
ODR
Petrovaradin
Internacional
Beograd
0 : 4
Voždovac
Beograd
Bane 1931
Raška
07.11.2021
10:00
Bubamara
Kraljevo
Tutin
Tutin
0 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 0
Karađorđe
Ribnica
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 2
Kiker
Kraljevo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 2
Radnički (Š)
Šid
Radnički 1923
Kragujevac
15 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Sušica
Kragujevac
2 : 4
Rudar (S)
Stamnica
Mladi radnik 1926
Požarevac
4 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Arsenal
Kragujevac
7 : 1
Đerdap
Golubac
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
07.11.2021
10:00
Železničar
Požarevac
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 2
Radnički 1905
Bajmok
OFK Beograd
Beograd
0 : 5
Partizan
Beograd
Rakovica
Beograd
5 : 3
Kolubara
Lazarevac
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Kosmet
Leposavić
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 2
Sušica
Kragujevac
Bane 1931
Raška
07.11.2021
10:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 1
Bubamara
Kraljevo
Gaučosi
Čačak
5 : 1
Polimlje
Prijepolje
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Zlatibor
Čajetina
ARES 2015
Mrčajevci
5 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Borac 1926
Čačak
3 : 3
Sloga (P)
Požega
FAP
Priboj
07.11.2021
10:00
Sloboda (Č)
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
11 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Mladost (L)
Lučani
6 : 2
GFK Sloboda
Užice
Lider MGM
Leskovac
2 : 2
Napredak
Kruševac
OFK Radnički
Niš
4 : 0
Vlasina
Vlasotince
Timok 1919
Zaječar
0 : 2
Radnički (N)
Niš
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 0
One team
Bački Jarak
CFK
Vrbas
7 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
6 : 1
Hajduk 1912
Kula
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Kabel
Novi Sad
4 : 3
RFK NS 1921
Novi Sad
Arena Su
Subotica
4 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Derby 2015
Novi Sad
5 : 0
Radnički (Š)
Šid
Sporto 023
Zrenjanin
2 : 0
Železničar
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 1
Petrika
Novi Sad
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 2
OLE
Zemun
Sun Rise
Šabac
4 : 0
Drina
Ljubovija
Ribnica
Mionica
0 : 3
Loznica
Loznica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 4
Mačva (Š)
Šabac
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Plana
Velika Plana
1 : 1
AF Đokić
Velika Plana
OPK Rudar 1933
Kostolac
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
6 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Soko 2015
Saraoci
Petlić SD 2006
Smederevo
1 : 2
AF Duljaj
Topola
Cepelin 026
Smederevo
2 : 1
RSK
Rabrovo
Zvižd
Kučevo
2 : 3
Železničar
Požarevac
Budućnost
Popovac
13 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
Real Niš
Niš
5 : 1
Mineralac
Vranjska Banja
Kopernikus Železničar 2
Niš
3 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Vučje
Vučje
07.11.2021
09:30
Trnovac
Veliki Trnovac
AFK
Ada
1 : 3
Spartak ŽK
Subotica
Proleter
Zrenjanin
9 : 0
Modoš
Jaša Tomić
Vojvodina
Novi Sad
9 : 0
Stajićevo 2017
Stajićevo
Sloga
Zemun
1 : 5
Vinča
Vinča
Zvezda B
Beograd
0 : 3
Zemun
Zemun
Obilić
Novi Kneževac
2 : 0
Subotica
Subotica
Mačva 1
Šabac
11 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
Ribnica
Mionica
5 : 1
OFK Divci
Divci
Budućnost Krušik 014
Valjevo
0 : 7
Radnički (V)
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
7 : 1
POFK Železničar
Lajkovac
OFK Senjak
Valjevo
2 : 0
Pambukovica
Ub
OFK Osečina
Osečina
1 : 5
Jedinstvo (Ub)
Ub
Tešnjar Stari Grad
Valjevo
3 : 0
Vojvode
Mionica
Palilulac
Beograd
9 : 1
Banja
Višnjička banja
OFK Crvenka
Beograd
2 : 3
PKB
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
2 : 4
BSK Borca
Beograd
Trudbenik
Beograd
2 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
Beograd 1929
Beograd
1 : 4
Milano Stars
Beograd
OFK Knez Lazar
Kruševac
3 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Paraćin
Paraćin
1 : 7
Župa
Aleksandrovac
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
Junior
Jagodina
1 : 4
Trstenik PPT
Trstenik

Košarka

Mega Mozzart
Beograd
87 : 81
Budućnost VOLI
Podgorica
Zadar
Zadar
73 : 83
Crvena zvezda MTS
Beograd
Star
Novi Sad
79 : 97
Klik
Arilje
Borac
Zemun
88 : 76
Radnik
Surdulica
Konstantin
Niš
80 : 88
Hercegovac
Gajdobra
Beovuk 72
Beograd
66 : 83
Mladost
Smederevska Palanka
Žitko Basket
Beograd
75 : 72
Napredak Junior
Kruševac
Vizura
Beograd
55 : 99
Beko
Beograd
Mileševac
Prijepolje
96 : 94
Loznica
Loznica
OKK Junior
Niš
71 : 73
Knjaževac
Knjaževac
Ratnici
Niš
90 : 76
Rtanj
Boljevac
Sloven
Ruma
69 : 83
Sveti Đorđe
Žitište
Hajduk
Kula
68 : 88
Joker
Sombor
Stara Pazova
Stara Pazova
90 : 67
Velika Kikinda
Kikinda
Borča
Beograd
60 : 65
Surčin
Surčin
ABBA
Barič
58 : 79
Eko Sport
Beograd
Cerak
Beograd
66 : 91
Real
Surčin
Mladost 2009
Zemun
58 : 72
Veba Basket
Beograd
Apač
Loznica
64 : 58
Osečina
Osečina
Mix
Majur
76 : 82
MVP 3x3
Krupanj
Babajić
Ljig
64 : 86
Student 014
Valjevo
Apatin
Apatin
76 : 62
I Came To Play
Novi Sad
Sivac
Sivac
53 : 74
Marina
Bačka Palanka
Veternik 1998
Veternik
60 : 54
Proleter
Ravno Selo
Agrobanat
Plandište
73 : 86
Jedinstvo
Kačarevo
Radnički
Kovin
83 : 51
Dinamo
Pančevo
Trijumf
Niš
56 : 73
Pusta Reka
Bojnik
Hisar
Leskovac
80 : 63
Svrljig
Svrljig
Jastreb
Aleksinac
69 : 67
Kuršumlija
Kuršumlija
Stari Ras
Novi Pazar
78 : 60
Zicer
Novi Pazar
Duga
Šabac
82 : 60
Proleter 023
Zrenjanin
Karaburma
Beograd
67 : 74
Rudar 1903
Bor
Sloga
Požega
62 : 56
Radnički
Beograd
Gimnazijalac
Pirot
70 : 63
Ljubovija
Ljubovija
Zvečan
Zvečan
63 : 28
Play Off
Užice
Palanka 2021
Smederevska Palanka
52 : 50
Hisar
Leskovac
Radnički SPD 2
Kragujevac
65 : 62
Bagdala
Kruševac
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
57 : 122
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
Borča
Borča
74 : 70
Mondo Basket
Zemun
Jedinstvo
Novi Bečej
41 : 69
Srem
Sremska Mitrovica
Sivac
Sivac
56 : 46
Titel
Titel
Girl Basket
Beograd
61 : 72
Radnički
Obrenovac
Mega Mozzart
Beograd
95 : 66
Radnički 1950
Kragujevac
Dynamic VIP PAY
Beograd
92 : 64
Novi Pazar
Novi Pazar
Borac
Čačak
103 : 54
Actavis Academy
Leskovac
Partizan NIS
Beograd
87 : 74
Star
Novi Sad
Konstantin
Niš
56 : 82
Sloboda
Užice
Vojvodina
Novi Sad
69 : 108
Crvena zvezda mts
Beograd
Radivoj Korać
Beograd
58 : 86
Crvena zvezda MTS
Beograd
Ras
Beograd
65 : 49
Kraljevo
Kraljevo
Sistem 2000
Smederevska Palanka
66 : 82
Srbobran
Srbobran

Odbojka

Borac (P)
Paraćin
0 : 3
VA 014
Valjevo
Užice
Užice
3 : 0
Loznica
Loznica
Banat
Vršac
1 : 3
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Kulpin
Kulpin
Radnički 2
Kragujevac
3 : 0
Mladi radnik 2
Požarevac
Partizan 2
Beograd
3 : 0
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Lucky Star
Beograd
3 : 1
Rudar
Kostolac
Mladost
Nova Pazova
0 : 3
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Vest
Šid
3 : 0
Hajduk
Kula
Volejbor-tim
Bor
3 : 1
Pin
Aleksinac
Sombor
Sombor
3 : 0
Stražilovo 2
Sremski Karlovci
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 3
Partizan Soccerbet
Beograd
Ub
Ub
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Leskovac 98
Leskovac
3 : 1
Panonija
Bačka Palanka
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Student
Niš
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Panda
Vranje
3 : 0
Radan
Lebane
Kuršumlija
Kuršumlija
1 : 3
Desetka
Niš
Ruma
Ruma
0 : 3
Mladost 1979
Inđija
Odbojka 013
Pančevo
3 : 0
Novi Sad 2
Novi Sad
Sportisimo
Vrnjačka Banja
0 : 3
Trstenik
Trstenik
Volley stars
Zrenjanin
2 : 3
Bagljaš 023
Zrenjanin
Klek Srbijašume 2
Klek
3 : 0
Bavanište
Bavanište

Rukomet

Sinđelić
Beograd
29 : 14
Apatin
Apatin
Arilje
Arilje
23 : 41
Šamot 65 2
Aranđelovac
Metalac
Valjevo
28 : 29
Loznica
Loznica
Ub 2
Ub
34 : 31
Užice
Užice
ORK Bor
Bor
36 : 31
Majdanpek
Majdanpek
Mladi radnik
Požarevac
38 : 30
Sloga
Petrovac na Mlavi
Zaječar 1949
Zaječar
27 : 13
Udarnik
Lozovik
Niška Banja
Niška Banja
48 : 27
Progres
Svrljig
Mladost
Vranje
28 : 31
Rtanj
Boljevac
Rakovica
Rakovica
34 : 30
Mladenovac
Mladenovac
Zrenjanin
Zrenjanin
22 : 29
Budućnost
Alibunar
ŽSK 1955
Žabalj
34 : 25
Metalac
Futog
Umčari
Umčari
26 : 19
Kolubara 2
Lazarevac
Studentski Grad 2
Beograd
35 : 29
Lazarevac
Lazarevac
Vladimirovac
Vladimirovac
25 : 39
Jedinstvo
Bočar
Grafičar
Bezdan
31 : 37
Sombor
Sombor
Borac
Bački Gračac
28 : 21
Obilić
Novi Kneževac
Radnički
Novi Sad
34 : 19
Titel
Titel
Crvena zvezda
Beograd
30 : 37
Naisa
Niš
SPD Radnički
Kragujevac
38 : 27
Bor RTB
Bor
Železničar
Inđija
32 : 30
Medicinar
Šabac
Prijepolje
Prijepolje
27 : 32
Mladi radnik
Radinac
Petrovaradin
Petrovaradin
28 : 34
Radnički BG
Beograd
Ruma
Ruma
25 : 20
Spartak
Debeljača
Jadran
Feketić
27 : 32
Mladost
Srpska Crnja
Krule
Sivac
33 : 29
Ravangrad
Sombor
Košutnjak
Čačak
23 : 35
Medicinar 2
Šabac
ORK Loznica
Loznica
20 : 33
Metalac 2015
Valjevo
Nemanjić
Požarevac
27 : 33
Požarevac
Požarevac
Rudar
Kostolac
36 : 14
Hajduk Veljko
Negotin
Kosmaj
Ralja
36 : 30
Junior
Beograd
Gradnulica
Zrenjanin
30 : 25
Trijumf
Srbobran
Apatin
Apatin
37 : 23
Odžaci
Odžaci

Vaterpolo

Stari Grad
Beograd
13 : 12
Mladost
Pančevo
Dorćol
Beograd
12 : 10
Spartak Prozivka
Subotica
Zemun
Zemun
9 : 9
Proleter
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
17 : 2
Vračar
Beograd
Šabac
Šabac
5 : 11
Senta Jordo
Senta
Vračar
Beograd
7 : 10
Taš 2000
Beograd
Šabac
Šabac
6 : 20
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
24 : 1
Palilula
Beograd
Spartak
Subotica
15 : 9
Valis
Valjevo
Spartak
Subotica
14 : 7
Palilula
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 14
Crvena zvezda
Beograd

Futsal

Spartak
Subotica
14 : 4
Hajduk
Kula
Prokuplje
Prokuplje
5 : 3
Lindoret
Preševo
Miners
Majdanpek
4 : 9
Timok 2013
Zaječar

Ragbi 13

Crvena zvezda
Beograd
118 : 0
Locomotive
Sofia

Hokej

Crvena zvezda
Beograd
3 : 4
Sisak
Sisak
Zagreb
Zagreb
4 : 3
Vojvodina
Novi sad
Vukovi
Sarajevo
7 : 13
Partizan
Beograd

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
14 : 27
Partizan
Beograd