XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 307 utakmica za dan
Subota, 28 Avgust 2021

Fudbal

Radnik
Surdulica
1 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
IMT
Beograd
Mladost GAT
Novi Sad
2 : 1
Timok 1919
Zaječar
Železničar
Pančevo
1 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Rad
Beograd
1 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 3
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Omladinac
Novi Banovci
4 : 2
Tisa
Adorjan
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički 1912
Sombor
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
Tekstilac
Odžaci
0 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 1
Borac 1926
Čačak
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Real
Podunavci
GFK Sloboda
Užice
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Budućnost (A)
Arilje
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Jedinstvo
Ub
3 : 0
RSK
Rabrovo
Teleoptik
Zemun
2 : 1
BASK
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Zvezdara
Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 0
Studentski grad
Novi Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Leštane
Leštane
Pčinja
Trgovište
1 : 1
Meševo
Meševo
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Dinamo
Vranje
6 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Borac
Starčevo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Begej
Žitište
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Naftagas
Elemir
2 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Sloga (T)
Temerin
2 : 2
Cement
Beočin
Veternik
Veternik
2 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Bajša
Bajša
2 : 2
Njegoš
Lovćenac
Sloga
Čonoplja
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 1
Napredak
Medoševac
Sremčica
Sremčica
2 : 2
Zvezda
Konatice
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 2
Gruža
Gruža
Sloboda
Grbice
2 : 0
Šumadija (T)
Toponica
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Ribnica
Mionica
0 : 1
Mladost
Prnjavor
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
VGSK
Veliko Gradište
6 : 2
Sloboda
Lipe
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Karađorđe
Topola
OFK Sinđelić
Niš
8 : 0
Aluminijum
Niš
Pusta Reka
Bojnik
0 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 1
Blagotin
Poljna
Trstenik PPT
Trstenik
4 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Sloga (D)
Despotovac
0 : 1
Orlovi
Jasenovo
Brodoremont
Kladovo
2 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
BSK
Bogovina
3 : 1
Zvezda
Blato
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Dunav
Prahovo
Bratstvo 2019
Prigrevica
10 : 0
Radnički (S)
Sombor
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
ŽAK
Sombor
Polet
Karavukovo
2 : 1
Crvenka
Crvenka
OFK Futog
Futog
2 : 0
TSK
Temerin
Borac
Novi Sad
0 : 2
Crvena Zvezda
Novi Sad
Šajkaš 1908
Kovilj
6 : 0
ŽSK
Žabalj
Radnički (K)
Kovin
4 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Fruškogorac
Manđelos
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Železničar
Inđija
2 : 0
Hajduk
Beška
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Srbobran
Srbobran
Obilić (NK)
Novi Kneževac
3 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Tornjoš
Tornjoš
1 : 2
Jadran
Feketić
Napredak
Nadalj
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Mladost 1948
Donja Livadica
3 : 2
SASK
Saraorci
Petlić SD 026
Smederevo
1 : 1
Podunavac
Udovice
Zlot
Zlot
4 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
Vučje
Vučje
Palilula
Aleksinac
3 : 2
Toplica
Šarlinac
Moravac
Čečina
3 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Hajduk
Rujevica
1 : 3
Radnički 1946
Lubnica
Krajina
Krajišnik
0 : 4
ŽAK
Kikinda
Mladi Borac
Sedlare
4 : 0
Moravac 2015
Krušar
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 0
Strelac
Mislođin
Rakovica
Beograd
2 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Borac (D)
Drenovac
0 : 3
Bratstvo 1975
Erdeč
Šumadija 1934
Drača
1 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Kačer
Belanovica
Radnik
Ub
1 : 1
Mladost (D)
Dračić
Radnički 2020
Knez Selo
4 : 0
Crvena zastava
Hum
Spartak 1976
Trnava
1 : 1
Slatina
Slatina
Rakova
Rakova
0 : 1
Mladost
Preljina
Novi Pazar 1928
Delimeđe
0 : 1
Proleter
Pečenog
Mladost (V)
Vrdila
2 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
14. Oktobar
Izbenica
4 : 1
Župski biseri
Lacisled
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 5
Vinogradar
Riljac
Jezero 2017
Zlatari
3 : 0
Mladost
Donji Katun
Proleter (M)
Mramorak
1 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Crvena Jabuka
Ub
1 : 1
Polet (T)
Takovo
Zadrugar
Lazarevo
10 : 0
Tamiš
Farkaždin
Šumadija
Razgojna
3 : 2
Jašunja
Jašunja
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 0
Radnički (P)
Pertate
Pobednik
Piroman
1 : 0
Borac
Ušće
Šumadija
Trešnjevica
3 : 3
Pomoravlje
Ostrikovac
KFK Ravna gora
Zemun
2 : 1
Mladi proleter
Beograd
Stanovo 1941
Stanovo
5 : 0
Dobrača
Dobrača
GFK Strelište
Jagodina
2 : 3
Trnava
Trnava
Šumadinac
Dragovo
3 : 2
Sinđelić 1934
Vojska
Kupinovac
Kupinovac
1 : 2
Morava
Ribare
Soko
Nova Gajdobra
3 : 1
Maglić
Bački Maglić
Milicionar
Bogatić
4 : 3
Mladi borac
Dublje
Mlada krila
Metikoši
4 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Čačak 94
Čačak
1 : 0
Planinac
Vujetinci
Morava
Mojsinje
2 : 2
Gladijator
Čačak
Gaučosi
Čačak
0 : 3
Vujan
Prislonica
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 3
Prijatelji
Čačak
Remont
Čačak
4 : 0
Budućnost
Stančići
Mršinci
Mršinci
3 : 1
Malba
Žaočani
Lugovi
Čačak
2 : 2
Tigrovi Mija Gold
Preljina
Polet (V)
Voluja
1 : 5
Batovac
Batovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Soko
Krvije
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 1
Srem
Sremska Rača
SFU Graničar 024
Kelebija
0 : 2
Solid
Subotica
Zmajevac
Belasica
0 : 5
Dedina
Dedina
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
1 : 3
Borac
Bivolje
Titel
Titel
0 : 4
Miletić
Mošorin
Mladost 1977
Garevina
4 : 1
Omladinac (V)
Vitkovo
Obilić
Mrmoš
3 : 3
Gradac
Pločnik
Bresno Polje
Bresno Polje
0 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Mladost (MD)
Mala Drenova
2 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Velež
Mostar
2 : 1
Leotar
Trebinje
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
3 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
Ljubić
Prnjavor
0 : 1
Sloga
Doboj
Podrinje
Janja
0 : 1
Omarska
Omarska
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Borac
Kozarska Dubica
0 : 0
Sloboda
Novi Grad
Modriča
Modriča
1 : 1
Tekstilac
Derventa
Budućnost
Pilica
1 : 4
Krupa
Krupa na Vrbasu
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Kozara
Gradiška
Jezero
Plav
1 : 2
Podgorica
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
4 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Nice
Nice
4 : 0
Bordeaux
Bordeaux
Olympique Marseille
Marseille
3 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Manchester City
Manchester
5 : 0
Arsenal
London
Aston Villa
Birmingem
1 : 1
Brentford
Brentford, Middlesex
Brighton & Hove Albion
Brighton
0 : 2
Everton
Liverpool
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 2
Southampton
Southampton
Norwich City
Norwich
1 : 2
Leicester City
Leicester
West Ham United
London
2 : 2
Crystal Palace
London
Liverpool
Liverpool
1 : 1
Chelsea
London
Atalanta
Bergamo
0 : 0
Bologna
Bologna
Lazio
Roma
6 : 1
Spezia
La Spezia
Fiorentina
Firenze
2 : 1
Torino
Torino
Juventus
Torino
0 : 1
Empoli
Empoli
Stuttgart
Stuttgart
2 : 3
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Mainz 05
Mainz
3 : 0
Greuther Fürth
Fürth
Augsburg
Augsburg
1 : 4
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
Arminia
Bielefeld
1 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
Köln
Köln
2 : 1
Bochum
Bochum
Bayern
München
5 : 0
Hertha BSC
Berlin
Cardiff City
Cardiff
1 : 2
Bristol City
Bristol
Derby County
Derby
1 : 1
Nottingham Forest
Nottingham
Barnsley
Barnsley
1 : 1
Birmingham City
Birmingham
Fulham
London
3 : 0
Stoke City
Stoke-on-Trent
Huddersfield Town
Huddersfield
4 : 0
Reading
Reading
Hull City
Hull
0 : 0
AFC Bournemouth
Bournemouth
Luton Town
Luton
0 : 0
Sheffield United
Sheffield
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 1
Blackburn Rovers
Blackburn
Millwall
London
2 : 1
Blackpool
Blackpool
Preston North End
Preston
3 : 1
Swansea City
Swansea
Queens Park Rangers
London
2 : 0
Coventry City
Coventry
Peterborough United
Peterborough
0 : 1
West Bromwich Albion
West Bromwich
Celta Vigo
Vigo
0 : 1
Athletic Bilbao
Bilbao
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 0
Levante
Valencia
Elche
Elche
1 : 1
Sevilla
Sevilla
Real Betis
Sevilla
0 : 1
Real Madrid
Madrid
Čukarički
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Zemun
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
Timočanin
Knjaževac
6 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
Budućnost
Popovac
6 : 0
Dinamo
Vranje
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
Index
Novi Sad
1 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Železničar
Pančevo
5 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Zvezdara
Beograd
1 : 1
IMT 2
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
4 : 3
Kolubara
Lazarevac
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
BASK
Beograd
4 : 1
BSK Borča
Borča
Ada
Beograd
3 : 1
Sinđelić
Beograd
011
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
Brodarac 2
Beograd
2 : 4
Internacional
Beograd
Radnički
Novi Beograd
8 : 0
Studentski Grad
Beograd
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 3
Grizzly ML
Saranovo
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Korićani
Korićani
Sušica
Kragujevac
6 : 0
Napredak
Markovac
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
7 : 0
Sloga (B)
Batočina
Karađorđe
Topola
9 : 0
Borac 1932
Ralja
RSK
Rabrovo
1 : 7
Šumadija (T)
Toponica
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 1
OFK Bečej 1918
Bečej
Radnički (K)
Kovin
5 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
6 : 0
Sofeks
Futog
Borac (Š)
Šajkaš
10 : 2
1. Maj
Ruma
Brodarac
Beograd
2 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
Čukarički
Beograd
6 : 0
Ada
Beograd
Kiker
Kraljevo
4 : 2
Teleoptik
Zemun
OFK Radnički
Niš
0 : 3
Timočanin
Knjaževac
Trayal
Kruševac
1 : 1
Radnički 2
Niš
SFS Borac
Paraćin
1 : 7
Radnik
Surdulica
Mineralac
Vranje
1 : 3
Vlasina
Vlasotince
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 0
Radnički 1912
Sombor
Index
Novi sad
1 : 2
RFK NS 1921
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
6 : 1
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
OLE
Zemun
5 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Rakovica
Rakovica
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 3
011
Beograd
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Petrika
Novi Sad
0 : 10
Mladost (L)
Lukićevo
Radnički (Š)
Šid
2 : 4
GFK Sloven
Ruma
ODR
Petrovaradin
7 : 0
Dunav
Stari Banovci
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
Cement
Beočin
Mačva 1929
Bogatić
3 : 0
OFK Senjak
Valjevo
Rađevac
Krupanj
6 : 0
Strmovo 1986
Strmovo
Mačva (Š)
Šabac
0 : 6
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
DIF
Beograd
3 : 0
Budućnost
Dobanovci
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Lestane
Lestane
BSK 1925
Beograd
2 : 1
Beograd
Beograd
Bežanija
Beograd
4 : 0
Zvezdara
Beograd
BASK
Beograd
6 : 0
OFK Balkan
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
3 : 0
Vinča
Vinča
Prva Iskra
Barič
2 : 2
Palilulac
Beograd
Lider MGM
Leskovac
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 5
Finale 2013
Kruševac
Kopernikus Želežničar
Niš
3 : 3
Trio
Paraćin
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 1
Sloga (L)
Leskovac
OFK Beograd
Beograd
1 : 4
Brodarac
Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
011
Beograd
IMT
Novi Beograd
0 : 6
Teleoptik
Zemun
OLE
Zemun
2 : 4
Voždovac
Beograd
Sinđelić
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
0 : 9
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
ADA
Beograd
0 : 4
RFK Grafičar
Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 2
Čukarički
Beograd
Vlasina
Vlasotince
10 : 1
Trio
Paraćin
Napredak
Kruševac
0 : 1
Timok 1919
Zaječar
Lider MGM
Leskovac
4 : 0
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Real
Niš
6 : 0
Car Konstantin
Niš
TSC
Bačka Topola
15 : 0
RFK NS 1921
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
2 : 9
Arena Su
Subotica
Petar Puača
Novi Sad
0 : 6
Kabel
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 1
CFK
Vrbas
GFK Sloven
Ruma
1 : 5
OFK Vršac
Vršac
011
Beograd
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
RFK Grafičar
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
OLE
Zemun
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 3
Zemun
Zemun
Mačva 1929
Bogatić
0 : 4
Senjak
Valjevo
Sun Rise
Šabac
4 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Respekt
Loznica
1 : 3
Rađevac
Krupanj
Savacium
Šabac
10 : 1
Drina
Ljubovija
Mačva (Š)
Šabac
5 : 0
Loznica
Loznica
Radnik
Surdulica
0 : 8
Budućnost
Popovac
OFK Budućnost 2020
Niš
0 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Real Niš
Niš
7 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
Kopernikus Železničar 2
Niš
7 : 0
Lugina
Preševo
Vučje
Vučje
0 : 6
OFK Kosanica
Kuršumlija
Trnovac
Veliki Trnovac
6 : 5
Čekmin
Čekmin
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
BSK
Bujanovac
Mineralac
Vranjska Banja
1 : 3
Filip Filipović
Niš
Timočanin
Knjaževac
5 : 0
Vukovi
Brus
Radnički (S)
Svilajnac
6 : 3
Duel Juniors 2
Kruševac
Finale 2013
Kruševac
6 : 3
OFK Bratstvo
Medveđa
Župa
Aleksandrovac
2 : 2
GFK Jagodina 2
Jagodina
Trstenik PTT
Trstenik
3 : 4
Meševo
Meševo
Morava 1918
Ćuprija
4 : 1
Car Lazar 2015
Kruševac
Junior
Jagodina
6 : 1
Jedinstvo
Paraćin
Jagodina
Jagodina
0 : 14
Radnički 2012
Niš
Vučice
Vučje
3 : 0
Dinamo
Vranje
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Kolibri
Kuršumlija
Napredak junior 2018
Kruševac
0 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
Levač
Rekovac
0 : 12
Mašinac
Niš
Rosulja 2014
Vlasotince
1 : 6
Fudbol per femra
Preševo
Mačva
Šabac
18 : 0
Savac
Šabac
Loznica
Loznica
8 : 0
Plana
Velika Plana
Kraljica Marija
Novo Selo
0 : 2
Jedinstvo
Ub
OFK Paraćin
Paraćin
1 : 2
Nacional
Niš
Lider MGM
Leskovac
5 : 1
Trajal - Prosoker
Kruševac
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Trio
Paracin
Napredak
Kruševac
0 : 3
Timok 1919
Zaječar
Real Niš
Niš
12 : 0
Radnički 2
Niš
Radnički
Pirot
2 : 9
Radnički
Niš
GFK Jagodina
Jagodina
5 : 0
OFK Šampion
Leskovac
Duel Juniors
Kruševac
0 : 0
Kopernikus Železničar
Niš
Junior
Jagodina
2 : 2
OFK Paraćin
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
4 : 5
GFK Jagodina
Jagodina

Rukomet

Tatran
Prešov
22 : 27
Motor Zaporozhye
Zaporožija
Borac
Banja Luka
48 : 23
Mira
Prijedor
Jagodina
Jagodina
27 : 23
Naisa
Niš