XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 633 utakmica za dan
Nedelja, 23 Maj 2021

Fudbal

Krupa
Krupa na Vrbasu
23.05.2021
17:00
Olimpik
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
23.05.2021
17:00
Radnik
Bijeljina
Široki Brijeg
Široki Brijeg
23.05.2021
17:00
Mladost
Doboj-Kakanj
Velež
Mostar
23.05.2021
17:00
Sloboda
Tuzla
Borac
Banja Luka
23.05.2021
17:00
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
Zrinjski
Mostar
23.05.2021
17:00
Željezničar
Sarajevo
Borac
Sakule
23.05.2021
17:00
Feniks 1995
Stara Pazova
Dunav
Stari Banovci
23.05.2021
17:00
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sušica
Kragujevac
23.05.2021
17:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Jošanica
Novi Pazar
23.05.2021
17:00
Bane 1931
Raška
Budućnost (A)
Arilje
23.05.2021
17:00
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jedinstvo
Surčin
23.05.2021
17:00
Leštane
Leštane
Zvezdara
Beograd
23.05.2021
17:00
OFK Beograd
Beograd
Vlasina
Vlasotince
23.05.2021
17:30
Dunav
Prahovo
Radnički (S)
Svilajnac
23.05.2021
11:00
Pčinja
Trgovište
SFS Borac
Paraćin
23.05.2021
11:00
Trstenik PPT
Trstenik
Budućnost (P)
Popovac
23.05.2021
17:30
Kablovi
Zaječar
Car Konstantin
Niš
23.05.2021
11:00
Timočanin
Knjaževac
Župa
Aleksandrovac
23.05.2021
17:30
Rembas
Resavica
Polet
Ratina
23.05.2021
17:00
Mokra Gora
Zubin Potok
Real
Podunavci
23.05.2021
17:00
Korićani
Korićani
Proleter
Pečenog
23.05.2021
11:00
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Radnik
Ušće
23.05.2021
17:00
Omladinac
Novo Selo
Vodojaža
Grošnica
23.05.2021
17:00
OFK Ras
Novi Pazar
OFK Napredak
Markovac
23.05.2021
17:00
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
RSK
Rabrovo
23.05.2021
17:00
Rudar (S)
Stamnica
Pomoravlje
Vlaški Do
23.05.2021
17:00
Morava (VP)
Velika Plana
Sloboda
Lipe
23.05.2021
17:00
VGSK
Veliko Gradište
Borac 1932
Ralja
23.05.2021
17:00
Borac (Ž)
Žabari
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
23.05.2021
17:00
Zvižd
Kučevo
Sloboda (Č)
Čačak
23.05.2021
17:00
Polet (Lj)
Ljubić
Rampa
Požega
23.05.2021
11:00
Polimlje
Prijepolje
Polet (T)
Trbušani
23.05.2021
17:00
Zlatar
Nova Varoš
Prijevor
Prijevor
23.05.2021
17:00
FAP
Priboj
Mladost (P)
Prnjavor
23.05.2021
17:00
Rubribreza
Rubribreza
Spartak 1924
Ljig
23.05.2021
17:00
Vrelo Sport
Vrelo
Sloga (B)
Bogosavac
23.05.2021
17:00
Ribnica
Mionica
Mladost (Dr)
Dračić
23.05.2021
17:00
Rađevac
Krupanj
Borac (L)
Lešnica
23.05.2021
17:00
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Zadrugar
Lajkovac
23.05.2021
17:00
OFK Divci
Divci
Hercegovac
Gajdobra
23.05.2021
17:00
Srbobran
Srbobran
Bačka (P)
Pačir
23.05.2021
17:00
Radnički (S)
Sombor
Mladost (T)
Turija
23.05.2021
17:00
Tavankut
Tavankut
Mladost (BP)
Bački Petrovac
23.05.2021
17:00
Tekstilac
Odžaci
Omladinac FAM
Botoš
23.05.2021
17:00
Mladost
Omoljica
Radnički (K)
Kovin
23.05.2021
17:00
Banat
Čenta
Sremac Vojka
Vojka
23.05.2021
17:00
Podunavac
Belegiš
Index
Novi Sad
23.05.2021
10:00
Mladost
Bački Jarak
Jedinstvo
Rumenka
23.05.2021
17:00
Cement
Beočin
Borac
Šajkaš
23.05.2021
17:00
Sloboda
Donji Tovarnik
Hajduk
Divoš
23.05.2021
17:00
Radnički
Nova Pazova
Budućnost
Salaš Noćajski
23.05.2021
17:00
Jadran
Golubinci
Levač
Rekovac
23.05.2021
17:00
Meševo
Meševo
OFK Lugomir
Rakitovo
23.05.2021
17:00
Moravac 2015
Krušar
Sloga (M)
Majdevo
23.05.2021
17:00
Bošnjane
Bošnjane
Juhor
Obrež
23.05.2021
17:00
Temnić 1924
Varvarin
Kušiljevo
Kušiljevo
23.05.2021
17:00
Kopaonik
Brus
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
23.05.2021
17:00
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Lužnica
Babušnica
23.05.2021
17:00
Đerdap
Kladovo
Tanasko Rajić
Pirot
23.05.2021
11:00
Rajko Mitić
Bela Palanka
Branik
Štubik
23.05.2021
17:00
BSK
Bogovina
OFK 019
Zaječar
23.05.2021
17:00
Hajduk Veljko
Negotin
Naša krila 1936
Belotinac
23.05.2021
17:00
Orljane
Orljane
Zemljoradnik
Balajnac
23.05.2021
17:00
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
OFK Niš
Niš
23.05.2021
17:00
Rudar
Jelašnica
Morava
Žitkovac
23.05.2021
17:00
Delijski Vis
Niš
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
23.05.2021
17:00
Pukovac
Pukovac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
23.05.2021
17:00
OFK Kosanica
Kuršumlija
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
23.05.2021
17:00
Alakince
Alakince
Jablanica
Medveđa
23.05.2021
17:00
Pusta Reka
Bojnik
Čekmin
Čekmin
23.05.2021
17:00
Budućnost
Orašje
Jedinstvo (G)
Grdelica
23.05.2021
17:00
Sloga
Leskovac
Mladost (C)
Cvetovac
23.05.2021
17:00
Komgrap
Beograd
BSK 1926
Baćevac
23.05.2021
17:00
Prva iskra
Barič
Torlak
Beograd
23.05.2021
10:00
Milutinac
Zemun
Kosmaj
Ralja
23.05.2021
17:00
Dunav
Veliko Selo
Poštar Zvezdara
Beograd
23.05.2021
17:00
Budućnost (Z)
Zvečka
Srem
Jakovo
23.05.2021
17:00
Šumadija
Šopić
Borac (L)
Lazarevac
23.05.2021
10:00
Vrčin
Vrčin
Sloga
Minićevo
23.05.2021
17:00
Hajduk
Rujevica
Osnić
Osnić
23.05.2021
17:00
Radnički 1946
Lubnica
Velika Jasikova
Velika Jasikova
23.05.2021
17:00
Rudar (P)
Podvis
Trebič
Sokobanja
23.05.2021
17:00
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Graničar
Veliki Izvor
23.05.2021
17:00
Omladinac
Grezna
Mačkovac
Mačkovac
23.05.2021
17:00
Sebečevac
Sebečevac
Ribnik
Gornji Ribnik
23.05.2021
17:00
Žabare
Žabare
FUD
Brus
23.05.2021
17:00
Mladost (T)
Toljevac
Trudbenik
Stalać
23.05.2021
17:00
13. April
Lomnica
Gradina
Pejovac
23.05.2021
17:00
Mladost (DK)
Donji Katun
Kupci
Kupci
23.05.2021
17:00
Vinogradar
Zleginje
Donji Kopaonik
Razbojna
23.05.2021
17:00
Čitluk
Čitluk
Sloga (Ć)
Ćićevac
23.05.2021
17:00
Sloga (D)
Dašnica
Sremac
Dobrinci
23.05.2021
17:00
Borac (K)
Klenak
LSK
Laćarak
23.05.2021
17:00
Hajduk (B)
Beška
Sloga
Voganj
23.05.2021
17:00
Borac (M)
Martinci
Napredak
Popinci
23.05.2021
17:00
PSK
Putinci
BSK
Bešenovo
23.05.2021
17:00
Mitros
Sremska Mitrovica
Donji Srem 2015
Pećinci
23.05.2021
17:00
GFK Sloven
Ruma
Banat (I)
Ilandža
23.05.2021
17:00
Jugoslavija
Jabuka
Spartak 1911
Debeljača
23.05.2021
17:00
Partizan (U)
Uljma
Partizan (G)
Gaj
23.05.2021
17:00
Hajdučica
Hajdučica
Polet (Id)
Idvor
23.05.2021
17:00
Crvena zvezda
Pavliš
Potporanj
Potporanj
23.05.2021
17:00
Radnički (B)
Baranda
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
23.05.2021
17:00
Strela
Ivanovo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
23.05.2021
17:00
Dolina
Padina
Kulpin
Kulpin
23.05.2021
17:00
ŽAK
Sombor
Slavija
Pivnice
23.05.2021
17:00
Maglić
Bački Maglić
Budućnost (M)
Mladenovo
23.05.2021
17:00
Omladinac
Bukovac
BSK
Bački Brestovac
23.05.2021
17:00
Budućnost (G)
Gložan
Radnički 1918
Ratkovo
23.05.2021
17:00
Borac 46
Obrovac
Stanišić 1920
Stanišić
23.05.2021
17:00
Kordun
Kljajićevo
Zadrugar
Srpski Miletić
23.05.2021
17:00
Budućnost (P)
Parage
Proleter (Nj)
Njegoševo
23.05.2021
17:00
Sloga
Ostojićevo
Eđšeg
Mali Iđoš
23.05.2021
17:00
AFK
Ada
Preporod
Novi Žednik
23.05.2021
17:00
Senta
Senta
Obilić
Zmajevo
23.05.2021
17:00
Jadran
Feketić
Budućnost
Savino Selo
23.05.2021
17:00
Proleter (RS)
Ravno Selo
MSK
Mihajlovo
23.05.2021
17:30
Delija
Mokrin
OFK Klek
Klek
23.05.2021
17:30
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Rusanda
Melenci
23.05.2021
17:30
2. Oktobar
Kumane
Lehel
Mužlja
23.05.2021
17:30
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Crvena zvezda
Rusko Selo
23.05.2021
17:30
Borac
Aleksandrovo
Potisje
Knićanin
23.05.2021
17:30
Polet
Nakovo
Bačinac
Bačinac
23.05.2021
17:00
Polet
Trnovče
Mladi borac
Veliko Orašje
23.05.2021
17:00
Osipaonica
Osipaonica
Mladi radnik 1940
Radinac
23.05.2021
17:00
Bresje Superior
Velika Plana
Sloga (L)
Lugavčina
23.05.2021
17:00
Železničar Kusadak
Kusadak
Crvena zvezda
Suvodol
23.05.2021
17:00
SASK
Saraorci
Podunavac
Udovice
23.05.2021
17:00
Obilić
Staro Selo
Sloga (M)
Miloševac
23.05.2021
17:00
Budućnost
Mala Krsna
Prvi srpski ustanak
Orašac
23.05.2021
17:00
Borac (P)
Pajsijević
BSK
Belosavci
23.05.2021
17:00
Banja 1957
Banja
Šumadinac 1913
Natalinci
23.05.2021
17:00
Jasenica (B)
Božurnja
Grizli ML
Saranovo
23.05.2021
17:00
Omladinac
Donja Rača
Vinča
Vinča (Topola)
23.05.2021
17:00
ŽSK
Žirovnica
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
23.05.2021
17:00
Plaskovac
Plaskovac
Šumadinac (S)
Stojnik
23.05.2021
17:00
Marjan (K)
Knić
Sloga (Z)
Zagorica
23.05.2021
17:00
Lokomotiva
Lapovo
Sinđelić 2012
Ugrinovci
23.05.2021
17:00
DIF
Beograd
PKB (PS)
Padinska skela
23.05.2021
17:00
Heroj Polet
Jajinci
Hajduk
Beograd
23.05.2021
11:00
Umka
Umka
Institut
Zemun Polje
23.05.2021
17:00
PKB Kovilovo
Kovilovo
Postar 1930
Beograd
23.05.2021
17:00
011
Beograd
Borac (P)
Progar
23.05.2021
17:00
Šumadinac
Bečmen
Duboko
Mala Moštanica
23.05.2021
17:00
OFK Zabrežje
Zabrežje
Lisović 1977
Lisović
23.05.2021
17:00
OFK Borac
Arnajevo
Rojkovac
Obrenovac
23.05.2021
17:00
Zvezda
Konatice
Polet
Grabovac
23.05.2021
17:00
Jedinstvo
Dren
Radnički
Rudovci
23.05.2021
10:00
Omladinac
Veliko Polje
Vranić
Vranić
23.05.2021
17:00
Strelac
Mislođin
Velika Krsna
Velika Krsna
23.05.2021
17:00
Rabrovac
Rabrovac
Pudarci
Pudarci
23.05.2021
17:00
Ivanča
Velika Ivanča
Zaklopača
Zaklopača
23.05.2021
17:00
Zuce 2019
Zuce
Boleč
Grocka
23.05.2021
17:00
Dunavac
Grocka
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
23.05.2021
17:00
Šumadija 1962
Jagnjilo
Titel
Titel
23.05.2021
17:30
ŽSK
Žabalj
Fruškogorac
Sremska Kamenica
23.05.2021
17:30
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Sirig
Sirig
23.05.2021
17:30
Petrovaradin
Petrovaradin
Šajkaš 1908
Kovilj
23.05.2021
17:30
Omladinac
Stepanovićevo
TSK
Temerin
23.05.2021
17:30
Tatra
Kisač
Susek
Susek
23.05.2021
17:30
Bačka (B)
Begeč
Jedinstvo
Gospođinci
23.05.2021
17:30
Hajduk
Čurug
Urovica
Urovica
23.05.2021
17:00
Radnički
Klokočevac
Nemetali
Donja Bela Reka
23.05.2021
17:00
Krivelj
Krivelj
Sloga
Kobišnica
23.05.2021
11:00
Ključ
Podvrška
Polet
Jabukovac
23.05.2021
17:00
Blizna
Blizna
Srbija
Ilićevo
23.05.2021
17:00
Maršić
Maršić
Pobeda 1926
Beloševac
23.05.2021
17:00
Slavija
Kragujevac
Šumadinac KG
Kragujevac
23.05.2021
17:00
Sloboda (G)
Grbice
Zastava
Kragujevac
23.05.2021
17:00
Mladost (P)
Pajazitovo
Jedinstvo
Petrovac
23.05.2021
17:00
Šumadija 1934
Drača
Kutlovo
Kutlovo
23.05.2021
17:00
Kolonija
Kragujevac
Čegar 1946
Donji Matejevac
23.05.2021
17:30
Mladost (L)
Lalinac
Morava
Krušce
23.05.2021
17:30
Crvena zastava
Hum
Omladinac
Gornji Komren
23.05.2021
17:30
Čegar 2013
Kamenica
Sloboda
Gornja Vrežina
23.05.2021
17:30
Aluminjum
Niš
Mladost (DK)
Donji Komren
23.05.2021
17:30
Palilulac
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
23.05.2021
17:30
Planinac 1933
Prva Kutina
Radnički 1936
Trupale
23.05.2021
17:30
Vulkan 1963
Brenica
Manastirica
Manastirica
23.05.2021
17:00
Napredak 1936
Veliko Crniće
Vihor
Маljurevac
23.05.2021
17:00
Železničar
Požarevac
Integral
Batuša
23.05.2021
17:00
Omladinac (Š)
Šetonje
Mladost (B)
Biskuplje
23.05.2021
17:00
Napredak Simićevo
Simićevo
Rudar (Kr)
Krepoljin
23.05.2021
17:00
Obilić
Živica
Borac (K)
Klenovnik
23.05.2021
17:00
Sloga (L)
Lučica
Mlava (ML)
Malo Laole
23.05.2021
17:00
Sirakovo
Sirakovo
Elid
Donji Dušnik
23.05.2021
17:30
Svrljig
Svrljig
Pobeda
Rusna
23.05.2021
17:30
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Jastrebac
Tešica
23.05.2021
17:30
Taskovići
Taskovići
Sloga
Korman
23.05.2021
17:30
Baličevac
Baličevac
Radnički 1924
Kočane
23.05.2021
17:30
Moravac (Č)
Čečina
Palilula
Aleksinac
23.05.2021
11:00
Radnički 1947
Čapljinac
Ribnica
Jovac
23.05.2021
17:30
Napredak
Gračac
Ibar
Mataruška Banja
23.05.2021
17:30
Jedinstvo 2017
Tutin
Gruža
Vitanovac
23.05.2021
17:30
Tavnik
Tavnik
Budućnost
Konarevo
23.05.2021
17:30
Mataruge
Mataruge
Jovo Kursula
Cvetke
23.05.2021
17:30
Granit
Jošanička banja
Juhor (G)
Glavinci
23.05.2021
17:30
Dragocvet
Dragocvet
Mladost (J)
Jovac
23.05.2021
17:30
OFK Juhor 2016
Potočac
Sloga
Voljavče
23.05.2021
17:30
Napredak
Drenovac
Budućnost (Đ)
Đurinac
23.05.2021
17:30
Orlovi
Jasenovo
Mladost (K)
Končarevo
23.05.2021
17:30
Partizan
Majur
Resavac
Subotica
23.05.2021
17:30
Kolare
Kolare
Budućnost (M)
Miliva
23.05.2021
17:30
Morava (R)
Ribare
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
23.05.2021
17:00
Trlić
Trlić
Pambukovica
Pambukovica
23.05.2021
17:00
OFK Brđanac
Valjevo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
23.05.2021
17:00
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Dimitrije Tucović
Ćelije
23.05.2021
17:00
Banjani
Banjani
OFK Senjak
Valjevo
23.05.2021
17:00
ZSK
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
23.05.2021
17:00
Iskra
Donja Bukovica
Vučje
Vučje
23.05.2021
17:00
OFK Brza
Brza
Polet
Stajkovce
23.05.2021
17:00
Umac
Miroševce
Donja Lomnica
Donja Lomnica
23.05.2021
17:00
Bobište
Bobište
Progres
Ladovica
23.05.2021
17:00
Bratstvo
Bratmilovce
Gradac
Konopnica
23.05.2021
17:00
Jedinstvo
Šišava
Zloćudovo
Zloćudovo
23.05.2021
17:00
Kumarevo 65
Kumarevo
BSK
Belanovce
23.05.2021
17:00
Sloga
Lipovica
Mladost 1959
Vinarce
23.05.2021
17:00
Moravac
Pečenjevce
Mladi borac
Živkovo
23.05.2021
17:00
Plantaža
Donje Stopanje
Železničar
Brestovac
23.05.2021
17:00
Real
Donja Jajina
Sloboda
Donje Brijanje
23.05.2021
17:00
OFK Morava
Leskovac
Milanovo
Milanovo
23.05.2021
17:00
Šumadija
Razgojna
Prvi partizan
Užice
23.05.2021
17:00
Omladinac
Zdravčići
Savinac
Visibaba
23.05.2021
17:00
Sečica
Seča reka
Višesava
Bajina Bašta
23.05.2021
17:00
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Perućac
Perućac
23.05.2021
17:00
Čajetina
Čajetina
Polet
Rasna
23.05.2021
17:00
Kotroman
Mokra Gora
Bakionica
Bakionica
23.05.2021
17:00
Ježevica
Ježevica
Lazarica
Prilipac
23.05.2021
17:00
Jedinstvo
Kalenić
Ovčar
Markovica
23.05.2021
17:00
Prilike
Prilike
Voćar
Kotraža
23.05.2021
17:00
Rakova
Rakova
Ozremica
Beršići
23.05.2021
17:00
Slatina
Slatina
Spartak
Trnava
23.05.2021
17:00
Jedinstvo
Puhovo
Morava
Katrga
23.05.2021
17:00
Dragačevo
Guča
Napredak
Svračkovci
23.05.2021
17:00
Mladost (P)
Preljina
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
23.05.2021
17:00
Zadrugar
Donja Trepča
Rudar
Bresnica
23.05.2021
17:00
Ozrem PMH
Ozrem
Orlovac
Mrčajevci
23.05.2021
17:00
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
23.05.2021
17:00
Jedinstvo (K)
Konjevići
Željuša
Željuša
23.05.2021
17:00
Zvezda
Blato
Gnjilan
Gnjilan
23.05.2021
17:00
Napredak
Izvor
Mladost
Poljska Ržana
23.05.2021
17:00
Dragoš
Pirot
Podrinje
Lozničko Polje
23.05.2021
17:00
Karađorđe
Mišar
Jedinstvo
Štitar
23.05.2021
17:00
Sloga (KR)
Krnić
Hajduk Stanko
Crna Bara
23.05.2021
17:00
Mladi borac
Dublje
Rudar
Brasina
23.05.2021
17:00
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Mladost
Pocerski Pričinović
23.05.2021
17:00
Sinđelić
Lipnica
Milan Orlić
Novo Selo
23.05.2021
17:00
Majur
Majur
Drina
Badovinci
23.05.2021
17:00
Duško
Klenje
Lugina
Preševo
23.05.2021
16:30
Trnovac
Trnovac
Mladost (B)
Bosilegrad
23.05.2021
16:30
Vihor
Žbevac
BSK Bujanovac
Bujanovac
23.05.2021
16:30
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Čelik
Belo polje
23.05.2021
16:30
Mineralac
Vranjska Banja
Zvečan
Zvečan
23.05.2021
17:00
Rudar
Kosovska Mitrovica
Rubin
Donji Stupanj
23.05.2021
17:00
Polet 57
Milutovac
Gradac
Pločnik
23.05.2021
17:00
Župski biseri
Lacisled
Beli Orlovi
Tobolac
23.05.2021
17:00
Omladinac (U)
Ugljarevo
Kamenorezac 76
Dublje
23.05.2021
17:00
Poljoprivrednik
Počekovina
Graničar
Miletićevo
23.05.2021
17:00
Ševac
Kusić
Borac (VS)
Veliko Središte
23.05.2021
17:00
Karaš (K)
Kuštilj
Ratar
Kruščica
23.05.2021
17:00
Partizan (K)
Kajtasovo
Banat (D)
Dupljaja
23.05.2021
17:00
Vulturul
Grebenac
Dunav
Banatska Palanka
23.05.2021
17:00
Karaš (J)
Jasenovo
Omladinac
Zagajica
23.05.2021
17:00
Borac (VG)
Vračev Gaj
ČSK
Čortanovci
23.05.2021
17:00
Radnički
Irig
Hrtkovci
Hrtkovci
23.05.2021
17:00
Dunav
Novi Slankamen
Šumar
Ogar
23.05.2021
17:00
Mladost
Buđanovci
Graničar
Obrež
23.05.2021
17:00
Sremac
Deč
Srem
Sremski Mihaljevci
23.05.2021
17:00
Kameni
Ašanja
Jedinstvo
Platičevo
23.05.2021
17:00
OFK Brestač
Brestač
Krušedol
Krušedol
23.05.2021
17:00
Napredak
Žarkovac
Polet
Novi Karlovci
23.05.2021
17:00
Fruškogorac
Krčedin
Graničar 1924
Adaševci
23.05.2021
17:00
Fruška Gora
Ruma
Trgovački
Sremska Mitrovica
23.05.2021
17:00
Graničar (K)
Kuzmin
Sloboda
Šašinci
23.05.2021
17:00
Sremac (J)
Jarak
Sloga
Čalma
23.05.2021
17:00
Sremac (B)
Berkasovo
Obilić 1993
Kukujevci
23.05.2021
17:00
Fruškogorac
Manđeloš
OFK Bikić
Bikić Do
23.05.2021
17:00
Zmaj
Noćaj
Erdevik 2017
Erdevik
23.05.2021
17:00
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Jednota
Šid
23.05.2021
17:00
Jedinstvo
Ruma
Naftagas
Boka
23.05.2021
17:00
Zadrugar
Lazarevo
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
23.05.2021
17:00
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Zlatica
Zlatica
23.05.2021
17:00
Bilećanin
Sečanj
OFK Stajićevo
Stajićevo
23.05.2021
17:00
Mladost
Belo Blato
Vrbica
Aranđelovac
23.05.2021
17:00
Mladost (R)
Rajkovac
B 2000
Aranđelovac
23.05.2021
11:00
Gorski Car
Garaši
Borac
Kloka
23.05.2021
17:00
Mladost (J)
Jelenac
Šamot
Aranđelovac
23.05.2021
17:00
Radoje Domanović
Ovsište
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
23.05.2021
11:00
Venčani
Venčani
Kopljari
Kopljari
23.05.2021
17:00
Mladi rudar
Bukovik
Jedinstvo (O)
Oplanić
23.05.2021
17:00
Badnjevac
Badnjevac
Napredak (MK)
Malo Krčmare
23.05.2021
17:00
Karađorđe (V)
Vučić
Kruševica 1980
Kneževac
23.05.2021
17:00
BSK
Borač
Sloga (Z)
Zabojnica
23.05.2021
17:00
Čestin
Čestin
Mladost (R)
Rašković
23.05.2021
17:00
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Hajduk
Stapar
23.05.2021
17:00
Dinamo 1923
Bački Breg
Omladinac
Deronje
23.05.2021
17:00
Jedinstvo
Ribarevo
Terekveš
Svilojevo
23.05.2021
17:00
Mladost
Kruščić
Lipar
Lipar
23.05.2021
17:00
Kula
Kula
Bratstvo 2019
Prigrevica
23.05.2021
17:00
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Polet
Sivac
23.05.2021
17:00
OFK Odžaci
Odžaci
Sloga
Lok
23.05.2021
17:30
OFK Hajduk
Novi Sad
Obilić
Vilovo
23.05.2021
17:30
Proleter
Banoštor
Moskva
Budisava
23.05.2021
10:00
Borac (R)
Rakovac
Čenej
Čenej
23.05.2021
17:30
Miletić
Mošorin
Hajduk (G)
Gardinovci
23.05.2021
17:30
Dinamo
Budisava
Seljak
Cvetojevac
23.05.2021
11:00
Dobrača
Dobrača
Ćava
Grošnica
23.05.2021
17:00
Jadran
Kragujevac
Partizan
Cerovac
23.05.2021
17:00
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Košutnjak
Kragujevac
23.05.2021
17:00
Bratstvo 1975
Erdeč
Batovac
Batovac
23.05.2021
17:00
Žitkovica
Žitkovica
Napredak (P)
Poljana
23.05.2021
17:00
Dizel
Bare
Barič
Barič
23.05.2021
17:00
Pek
Kusiće
BSK 1931
Brežane
23.05.2021
17:00
Baštovan 2015
Carevac
Stig 1955
Beranje
23.05.2021
17:00
Ljubičevo
Ljubičevo
Mladi Borac
Majilovac
23.05.2021
17:00
Borac 2016
Donja Kruševica
Napredak (B)
Bubušinac
23.05.2021
17:00
Polet (V)
Voluja
Mlava (B)
Bratinac
23.05.2021
17:00
Sloga (M)
Mustapić
Velika Moštanica
Velika Moštanica
23.05.2021
17:00
Busije
Zemun
BUSK
Beograd
23.05.2021
17:00
Šećeranac Ada
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
23.05.2021
17:00
Zmaj 1953
Zemun
Železnik 1930
Železnik
23.05.2021
10:00
Dedinje
Beograd
13. maj
Zemun
23.05.2021
11:00
Bežanija
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
23.05.2021
17:00
Boka Seniors
Beograd
Pionir
Besni Fok
23.05.2021
17:00
Mladi proleter
Beograd
Palilulac
Beograd
23.05.2021
17:00
Sveti Stefan
Slanci
Minel
Ripanj
23.05.2021
17:00
Pinosava
Pinosava
OFK Crvenka
Borča
23.05.2021
17:00
Resnik
Resnik
Borac (V)
Vraneši
23.05.2021
17:30
Zvezda
Čukojevac
Braća Vuković
Lađevci
23.05.2021
17:30
Lazac
Lazac
Borac (A)
Adrani
23.05.2021
17:30
Stubal
Stubal
Miločajac
Miločaj
23.05.2021
11:00
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mineral 2015
Rudno
23.05.2021
17:30
Jedinstvo (G)
Godačica
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
23.05.2021
17:30
Mladost 1981
Štulac
Udarnik (S)
Sibnica
23.05.2021
17:00
Zadrugar 1947
Tabanovac
Pobeda 1953
Osanica
23.05.2021
17:00
Jasenovac
Krepoljin
Zabrđe 1936
Zabrđe
23.05.2021
17:00
Krilaš
Ćovdin
Sloga 1952
Veliki Popovac
23.05.2021
17:00
Sloga 1945
Veliko Selo
Rudar (P)
Plazane
23.05.2021
17:30
Radnički
Tekija
Napredak (Sv)
Svojnovo
23.05.2021
17:30
Sinđelić
Vojnik
Napredak (St)
Stubica
23.05.2021
17:30
Sloga
Donje Vidovo
Jasenovo
Jasenovo
23.05.2021
17:30
Rudar (S)
Stenjevac
Mladost (G)
Gložane
23.05.2021
17:30
Mladost (D)
Dublje
GFK Tabane
Jagodina
23.05.2021
17:30
Osaonica
Bagrdan
Bratstvo
Međureč
23.05.2021
17:30
Crni Vrh
Deonica
Vinorača
Vinorača
23.05.2021
17:30
Partizan
Glogovac
Šantarovac
Šantarovac
23.05.2021
17:30
Sloboda
Šuljkovac
Sloga
Ratari
23.05.2021
17:30
Pobednik
Piroman
Munja
Baric
23.05.2021
17:30
Rvati
Obrenovac
OFK Urovci
Urovci
23.05.2021
17:30
Belo Polje
Belo Polje
Borac
Ušće
23.05.2021
17:30
Proleter
Jasenak
Partizan
Draževac
23.05.2021
17:30
Skela
Skela
Kolubara (J)
Jabučje
23.05.2021
17:00
Polet (T)
Takovo
Šarbane
Šarbane
23.05.2021
17:00
Polet (DL)
Donji Lajkovac
OFK Stublenica
Stublenica
23.05.2021
17:00
Joševa
Joševa
Proleter (B)
Bajevac
23.05.2021
11:00
Crvena Jabuka
Ub
Omladinac (K)
Kalinovac
23.05.2021
11:00
Kalenić
Kalenić
Ratkovac
Ratkovac
23.05.2021
17:00
Rudar 1945
Radljevo
Mladost (V)
Vračević
23.05.2021
17:00
Čučuge
Čučuge
OFK Paljuvi
Paljuvi
23.05.2021
17:00
Zvizdar 2012
Zvizdar
Roham
Nova Crnja
23.05.2021
17:00
Napredak (BT)
Banatska Topola
Napredak (Č)
Čestereg
23.05.2021
17:00
Proleter
Međa
Omladinac
Ravni Topolovac
23.05.2021
17:00
Terekves
Hetin
Stari drugari
Kadina Luka
23.05.2021
11:00
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Polet
Popučke
23.05.2021
11:00
Popadić
Popadić
Rakac Stave
Stave
23.05.2021
11:00
Rajac
Kadina Luka
Jadar 2013
Valjevo
23.05.2021
11:00
Žabari
Žabari (Valjevo)
Komanice
Komanice
23.05.2021
11:00
Junior Novo Naselje
Valjevo
Dračić 2018
Dračić
23.05.2021
11:00
Mladost (L)
Latković
Toplica
Donja Toplica
23.05.2021
11:00
Tešnjar
Valjevo
Lukavac
Lukavac
23.05.2021
11:00
Mali korak
Oglađenovac
Lemind 1953
Leskovac
23.05.2021
11:00
Radnički
Pertate
Mladost (B)
Batulovce
23.05.2021
17:00
Sušica 2012
Kukulovce
Badince
Badince
23.05.2021
17:00
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
23.05.2021
17:00
MB
Mala Biljanica
Jasenovik 2018
Jasenovik
23.05.2021
17:30
Sloga 1948
Malča
Mezgraja
Mezgraja
3 : 0
Rujnik
Rujnik
Spartak
Sićevo
23.05.2021
17:30
Supovac
Supovac
Škriljac
Bradarac
23.05.2021
11:00
Tempo
Mozgovo
Polet (R)
Radevac
23.05.2021
11:00
Polet (V)
Vitoševac
Jedinstvo
Bobovište
23.05.2021
11:00
Borac
Trnjane
Vukašinovac
Vukašinovac
23.05.2021
17:30
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Graničar
Đala
23.05.2021
17:00
Horgoš 1911
Horgoš
Jadran
Sanad
23.05.2021
17:00
Jedinstvo
Srpski Krstur
Hajduk
Podlokanj
23.05.2021
17:00
Šampion
Orom
Slavija
Banatsko Aranđelovo
23.05.2021
17:00
Bačka
Mol
Čoka
Čoka
23.05.2021
17:00
Tromedja
Majdan
Omladinac
Seone
23.05.2021
17:00
Jezava
Smederevo
Sparta
Kaona
23.05.2021
11:00
Mladost (Z)
Zvezd
Mladost 2013
Jazovnik
23.05.2021
11:00
Bobovik
Bobovik
Belpos
Belotić
23.05.2021
17:30
Jedinstvo 2014
Beljin
Skupljen 2013
Skupljen
23.05.2021
11:00
Verko
Suvo Selo
Polet
Jalovik
23.05.2021
17:30
Hajduk
Debrc
Torpedo
Lojanice
23.05.2021
17:30
Sloga 1949
Matijevac
Gavrilo Princip
Vranići
23.05.2021
17:00
Gladijator
Čačak
Prijatelji
Čačak
23.05.2021
17:00
Planinac
Vujetinci
Kej
Čačak
23.05.2021
17:00
OFK Remont 1959
Čačak
Vujan
Prislonica
23.05.2021
17:00
Čačak 94
Čačak
Lugovi
Čačak
23.05.2021
17:00
Mršinci
Mršinci
Budućnost
Stančići
23.05.2021
17:00
Malba
Žaočani
Lokomotiva
Subotica
23.05.2021
17:30
Solid
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
23.05.2021
17:30
Čantavir
Čantavir
Bikovo
Bikovo
23.05.2021
17:30
Žednik
Stari Žednik
Palić
Palić
23.05.2021
17:30
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
23.05.2021
17:30
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
23.05.2021
17:30
Bačka 1945
Bačka Palanka
Bačka (D)
Despotovo
23.05.2021
17:30
Proleter
Karađorđevo
Krivanj
Selenča
23.05.2021
17:30
Slavija
Bođani
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
23.05.2021
17:30
Naša Zvezda
Silbaš
Borac (V)
Vizić
23.05.2021
17:30
Mladost (MB)
Mali Bač
Trešnjevka
Trbusac
23.05.2021
17:00
Rankovac
Nakučani
OFK Jelen
Jelenča
23.05.2021
17:00
Vlašić
Donje Crniljevo
Pričinović
Pocerski Pričinović
23.05.2021
17:00
OFK Varna
Varna
PSK
Provo
23.05.2021
17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Šipurske livade
Šabac
23.05.2021
17:00
Petrovac 74
Kujavica
Takovski Ustanak
Takovo
23.05.2021
Velereč 94
Velereč
Omladinac
Kalimanići
23.05.2021
Šilopaj
Šilopaj
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
23.05.2021
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Semedraž
Semedraž
23.05.2021
Brezak
Pranjani
Velika Reka
Velika Reka
23.05.2021
17:00
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Hajduk
Ribarica
23.05.2021
17:00
Sloga
Straža
Prva Iskra
Runjani
23.05.2021
17:00
Borac
Kozjak
Jadar 1961
Gornji Dobrić
23.05.2021
17:00
Antimon
Zajača
Jelav
Jelav
23.05.2021
17:00
TE Gučevo
Trbušnica
7. Juli
Bela Crkva
23.05.2021
17:00
Mladost
Donja Borina
Radnički
Turica
23.05.2021
17:00
Jelica
Goračići
Bjelica
Milatovići
23.05.2021
17:00
Bratstvo
Dljin
Brezova
Brezova
23.05.2021
17:00
Sloga
Kaona
Gorušica
Viča
23.05.2021
17:00
Gradina
Rti
Mladost
Mačvanski Metković
23.05.2021
17:00
Sloboda
Salaš Crnobarski
Gorki
Glušci
23.05.2021
17:00
Šabac Sunrise
Šabac
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
23.05.2021
17:00
Milicionar
Bogatić
Petlovača
Petlovača
23.05.2021
17:00
Budućnost (ZM)
Zminjak
Napredak
Mačvanski Belotić
23.05.2021
17:00
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Lipolist
Lipolist
23.05.2021
17:00
Torpedo 1924
Tabanović
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
23.05.2021
17:00
Omladinac (BO)
Bogatić
Trešnjica
Tvrdići
23.05.2021
14:30
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
23.05.2021
15:30
Glumač
Glumač
Knjaz
Srednja Dobrinja
23.05.2021
17:30
Gorobilje
Gorobilje
Duškovci
Duškovci
23.05.2021
17:30
Napredak
Gornja Dobrinja
Tomislavci
Tomislavci
23.05.2021
17:00
Mladost (R)
Radičević
Slavija
Novo Orahovo
23.05.2021
17:00
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Pobeda
Pobeda
23.05.2021
17:00
Sloboda
Stara Moravica
Budućnost 1948
Ratari
23.05.2021
16:30
Bukovac
Mramorac
Palanka
Smederevska Palanka
23.05.2021
16:30
Udarnik
Baničina
Karadjordje
Radovanje
23.05.2021
16:30
Mladost
Novo Selo
Jedinstvo
Krnjevo
23.05.2021
16:30
Omladinac
Rakinac
Arbanasce
Arbanasce
23.05.2021
11:00
Sloga 1980
Jovanovac
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
23.05.2021
11:00
Balajnac
Balajnac
Vrelo
Šarkamen
23.05.2021
17:00
Rečka
Rečka
OFK Sikole
Sikole
23.05.2021
17:00
Miloševo
Miloševo
Parunovac
Parunovac
23.05.2021
11:00
Naupare
Naupare
Modrica
Modrica
23.05.2021
11:00
Rasina
Vitanovac
Bukovica
Bukovica
23.05.2021
17:00
Gaglovo
Gaglovo
Polet
Šavrane
23.05.2021
11:00
Kapidžija
Kapidžija
Zaplanjac
Gadžin Han
23.05.2021
11:00
Knežica
Knežica
10. februar
Šajinovac
23.05.2021
11:00
Grkinja
Grkinja
Gročanski fudbalski klub
Grocka
23.05.2021
17:00
Umčari
Umčari
Podunavac
Ritopek
23.05.2021
17:00
OFK Mladost
Begaljica
Partizan
Tomaševac
23.05.2021
17:00
Borac
Zrenjanin
KSK Konak 1926
Konak
23.05.2021
17:00
Proleter
Neuzina
Magnohrom
Kraljevo
23.05.2021
17:30
Koštam Polje
Delimeđe
Biljanovac
Biljanovac
23.05.2021
11:00
Zgodačica
Godačica
BSK 2014
Bukovica
23.05.2021
17:30
Morava
Mrsać
Stara Čaršija
Kraljevo
23.05.2021
11:00
Šumadija
Šumarice
Planinac
Rivica
23.05.2021
17:00
Graničar
Grabovci
Borac (S)
Stejanovci
23.05.2021
17:00
Fruškogorac
Mali Radinci
Sloga (S)
Maradik
23.05.2021
17:00
Borac (J)
Jarkovci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
23.05.2021
17:00
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Polet
Nikinci
23.05.2021
17:00
Vojvodina
Neradin
Sloga (K)
Krnješevci
23.05.2021
17:00
27. Oktobar
Šatrinci
Vrelo
Vrelo
23.05.2021
11:00
Gunjevac
Gunjevac
OFK Takovo
Takovo
23.05.2021
11:00
Sovljak
Sovljak
Vukona
Vukona
23.05.2021
11:00
Brgule
Brgule
Sloga (V)
Vrhovine
23.05.2021
11:00
Kolubara (LP)
Liso Polje
Tamnava
Sovljak
23.05.2021
11:00
Dokmir
Dokmir
Budućnost 1995
Slatina
23.05.2021
11:00
Murgaš 2012
Murgaš
Borac 1950
Bošnjane
23.05.2021
17:30
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Mladost
Gornja Mutnica
23.05.2021
17:30
ISK Izvor
Izvor
Polet
Zabrega
23.05.2021
17:30
Omladinac
Šaludovac
Radnik
Davidovac
23.05.2021
17:30
Popovac
Popovac
Železničar
Klačevica
23.05.2021
17:30
BSK Buljane
Buljane
Oniks
Lozovik
23.05.2021
17:30
GFK Strelište
Jagodina
Belica
Belica
23.05.2021
17:30
Mladost
Bukovče
Dražmirovac
Dražmirovac
23.05.2021
17:30
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Dobra Voda
Dobra Voda
23.05.2021
17:30
Napredak
Staro Lanište
Napredak 1927
Toponica
23.05.2021
11:00
Šapine
Šapine
Crni Vitez
Kalište
23.05.2021
11:00
BSK 1924
Boževac
Radnik (S)
Salakovac
23.05.2021
11:00
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Stig (MC)
Malo Crniće
23.05.2021
11:00
Stig (C)
Crljenac
Rapid
Nikolinci
23.05.2021
17:00
Mladost (VG)
Velika Greda
Janošik
Janošik
23.05.2021
17:00
Gaj
Veliki Gaj
Dobrica
Dobrica
23.05.2021
17:00
Naša Krajina
Kupinik
Hajduk
Šušara
23.05.2021
17:00
Pobeda
Parta
Vitorul
Straža
23.05.2021
17:00
Vinogradar
Gudurica
Junkovac
Junkovac
23.05.2021
11:00
Maskar
Maskar
Šumadinac 1949
Šume
23.05.2021
11:00
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
Kalipolje
Žabare
23.05.2021
11:00
Jarmenovci
Jarmenovci
BSK
Bošnjak
23.05.2021
17:00
Melnica
Melnica
Radnik 2013
Šišince
23.05.2021
11:00
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Rudar 1973
Rudare
23.05.2021
11:00
Mladost
Kutleš
Hajduk 1936
Jovanovac
23.05.2021
17:00
Jovanovac
Jovanovac
Bukorovac
Kragujevac
23.05.2021
17:00
Stanovo 1941
Stanovo
Kragujevac
Kragujevac
23.05.2021
11:00
Kremenac
Rogojevac
Metalac
Požarevac
23.05.2021
17:00
Napredak 1934
Nabrđe
Sloga (D)
Drmno
23.05.2021
17:00
Vojvoda Milenko
Kličevac
Pobeda
Stari Kostolac
23.05.2021
17:00
Beli Orao
Bradarac
Omladinac
Valjevo
23.05.2021
11:00
Zadrugar
Lopatanj
OFK Povlen
Brezovice
23.05.2021
17:00
Bujačić
Valjevo
Mladost
Valjevska Kamenica
23.05.2021
17:00
Kotešica
Kotešica
Ribnikar
Pecka
23.05.2021
17:00
Sloga Gorić
Valjevo
Sava
Mrđenovac
23.05.2021
11:00
Korman
Korman
Borac BTG
Batalage
23.05.2021
11:00
Rudar
Donje Crniljevo
Mladost Svileuva
Svileuva
23.05.2021
11:00
Dobrava Žabar 2020
Žabar
Galeb 1984
Cerovac
23.05.2021
11:00
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Maovi MH
Maovi
23.05.2021
11:00
Metlić
Metlić
Bojić
Bojić
23.05.2021
11:00
Dumača
Pocerski Metković
Mladost
Slatina
23.05.2021
11:00
Jedinstvo
Mala Vranjska
Zablaće
Zablaće (Šabac)
23.05.2021
11:00
Pocerina
Jevremovac
Džemerovac 2020
Ribari
23.05.2021
11:00
Napredak
Ševarice
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
23.05.2021
11:00
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
23.05.2021
11:00
Sloga
Duvanište
Mlava (R)
Ribare
23.05.2021
10:00
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Homoljac
Žagubica
23.05.2021
10:00
Zvezda
Izvarica
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
23.05.2021
10:00
Vukovac 98
Vukovac
Stepanje
Stepanje
23.05.2021
14:00
Babajić
Babajić
Proleter
Latković
23.05.2021
17:00
Nepričava
Nepričava
Mirko Tomić
Tribrode
23.05.2021
17:00
Sloga-Top
Topolovnik
Dunavac 1929
Kisiljevo
23.05.2021
17:00
Stiški Kurjak
Kurjače
Radnički (P)
Požeženo
23.05.2021
17:00
Ram
Ram
Mladi radnik
Grabovica
23.05.2021
17:30
Resava
Bukovac
Mrčkovac
Mrčkovac
23.05.2021
17:00
Polet
Bikinje
Žika Marković Uča
Miljević
23.05.2021
17:00
OFK Braničevo
Braničevo
Ranilović 1970
Ranilović
23.05.2021
11:00
Prvi srpski Ustanak II
Orašac
Sinđelić
Gibarac
23.05.2021
16:30
OFK Bačinci
Bačinci
Omladinac
Batrovci
23.05.2021
16:30
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Borac
Ilinci
23.05.2021
16:30
Graničar
Jamena
OFK Bingula
Bingula
23.05.2021
16:30
Napredak
Vašica
Kupinovo
Kupinovo
23.05.2021
Lovac
Karlovčić
Vitez
Subotište
23.05.2021
Sloven
Sibač
Hajduk 1932
Šimanovci
23.05.2021
Mladost 1935
Prhovo
OFK Polet
Mirosaljci
23.05.2021
17:30
Petka
Petka
Proleter
Vrbovno
23.05.2021
17:30
Strmovo
Strmovo
Bistrica
Bistrica
23.05.2021
17:30
Sloga
Lukavica
Šumadinac
Kruševica
23.05.2021
17:30
Vreoci
Vreoci
Dimitrije Tucović
Šušnjar
23.05.2021
17:30
BSK
Brajkovac
Lipar
Donji Račnik
23.05.2021
17:30
PSS-192
Jagodina
Arsenal
Tivat
23.05.2021
17:00
Jedinstvo
Bijelo Polje
Kom
Podgorica
23.05.2021
17:00
Igalo
Herceg Novi
Grbalj
Radanovići
23.05.2021
17:00
Ibar
Rožaje
Berane
Berane
23.05.2021
17:00
Drezga
Piperi
Bokelj
Kotor
23.05.2021
17:00
Mornar
Bar
Arsenal
London
23.05.2021
17:00
Brighton
Brighton
Aston Villa
Birmingem
23.05.2021
17:00
Chelsea
London
Fulham
London
23.05.2021
17:00
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Leeds United
Leeds
23.05.2021
17:00
West Bromwich Albion
West Bromwich
Leicester City
Leicester
23.05.2021
17:00
Tottenham Hotspur
London
Liverpool
Liverpool
23.05.2021
17:00
Crystal Palace
London
Manchester City
Manchester
23.05.2021
17:00
Everton
Liverpool
Sheffield United
Sheffield
23.05.2021
17:00
Burnley
Burnley
West Ham United
London
23.05.2021
17:00
Southampton
Southampton
Wolverhampton
Wolverhampton
23.05.2021
17:00
Manchester United
Manchester
Celta Vigo
Vigo
23.05.2021
Real Betis
Sevilla
Eibar
Eibar
23.05.2021
Barcelona
Barcelona
Granada
Granada
23.05.2021
Getafe
Getafe (Madrid)
Huesca
Huesca
23.05.2021
Valencia
Valencia
Levante
Valencia
23.05.2021
Cádiz
Cádiz
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
23.05.2021
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Real Madrid
Madrid
23.05.2021
Villarreal
Villarreal
Sevilla
Sevilla
23.05.2021
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Real Valladolid
Valladolid
23.05.2021
Atletico Madrid
Madrid
Elche
Elche
23.05.2021
Athletic Club
Bilbao
Angers SCO
Angers
23.05.2021
21:00
Lille
Villeneuve d'Ascq
Brest
Brest
23.05.2021
21:00
PSG
Paris
Lens
Lens
23.05.2021
21:00
Monaco
Monaco
Olympique Lyonnais
Lyon
23.05.2021
21:00
Nice
Nice
Metz
Longeville-lès-Metz
23.05.2021
21:00
Olympique Marseille
Marseille
Nantes
Nantes
23.05.2021
21:00
Montpellier
Montpellier
Reims
Reims
23.05.2021
21:00
Bordeaux
Bordeaux
Rennes
Rennes
23.05.2021
21:00
Nîmes
Nîmes
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
23.05.2021
21:00
Dijon
Dijon
Strasbourg
Strasbourg
23.05.2021
21:00
Lorient
Lorient
Torino
Torino
23.05.2021
20:45
Benevento
Benevento
Bologna
Bologna
23.05.2021
20:45
Juventus
Torino
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
23.05.2021
20:45
Lazio
Roma
Atalanta
Bergamo
23.05.2021
20:45
Milan
Milano
Spezia
La Spezia
23.05.2021
20:45
Roma
Roma
Internazionale
Milano
23.05.2021
15:00
Udinese
Udine
Napoli
Napoli
23.05.2021
20:45
Hellas Verona
Verona
Jedinstvo (Ub)
Ub
23.05.2021
12:30
Morava (VP)
Velika Plana
Radnički (V)
Valjevo
23.05.2021
17:00
Sloboda
Cacak
Javor Matis
Ivanjica
23.05.2021
13:00
Metalac
Gornji Milanovac
Loznica
Loznica
23.05.2021
17:00
Mačva
Šabac
Sloga (P)
Požega
23.05.2021
13:30
Novi Pazar
Novi Pazar
Borac 1926
Čačak
23.05.2021
13:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
BIP
Čačak
23.05.2021
10:00
Sloga (K)
Kraljevo
Mladenovac
Mladenovac
23.05.2021
11:00
Siti Sport Klub
Beograd
Mačva 1929
Bogatić
23.05.2021
10:00
OFK Divci
Divci
Teleoptik
Zemun
23.05.2021
11:00
Crvena zvezda
Beograd
OFK Vršac
Vršac
23.05.2021
14:00
Radnički (N)
Niš
Real Niš
Niš
23.05.2021
15:00
Zemun
Zemun
Kolubara
Lazarevac
23.05.2021
13:30
Radnički (O)
Obrenovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
23.05.2021
17:00
Sinđelić
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
23.05.2021
10:00
DIF
Beograd
Palilulac
Beograd
23.05.2021
11:00
Balkan
Beograd
Šabac Sunrise
Šabac
23.05.2021
12:00
Železničar
Lajkovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
23.05.2021
13:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Tisa Njerš
Adorjan
23.05.2021
11:00
Bajša
Bajša
Čantavir
Čantavir
23.05.2021
14:30
CFK
Vrbas
Radnički 1905
Bajmok
23.05.2021
10:00
Spartak ŽK
Subotica
Granit
Jošanička Banja
23.05.2021
11:00
Novi Pazar
Novi Pazar
Kolubara 2
Lazarevac
23.05.2021
15:30
Zadrugar
Lajkovac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
23.05.2021
10:00
Kolubara 1
Lazarevac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
23.05.2021
10:00
Radnički
Rudovci
Tisa Njerš
Adorjan
23.05.2021
09:30
Subotica
Subotica
Bane 1931
Raška
23.05.2021
10:00
Sport Club 99
Novi Pazar
AF Popović
Baljevac
23.05.2021
10:30
Tutin
Tutin
Pazar Juniors B
Novi Pazar
23.05.2021
10:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Mačva 2
Šabac
23.05.2021
18:00
Mačva 1
Šabac
Akademija fudbala
Lazarevac
23.05.2021
Real 28
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
23.05.2021
Omladinac
Ljig
Zadrugar
Lajkovac
23.05.2021
Turbina
Vreoci
Kolubara 2
Lazarevac
23.05.2021
Mladost
Čibutkovica

Rukomet

Dinamo
Pančevo
23.05.2021
18:30
Dubočica 54
Leskovac
Voždovac 2012
Beograd
23.05.2021
16:00
Morava
Velika Plana
Jastrebac
Blace
23.05.2021
20:00
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
23.05.2021
18:00
Žitorađa
Žitorađa
Pančevo
Pančevo
23.05.2021
20:30
Kikinda
Kikinda
Sloga
Petrovac na Mlavi
23.05.2021
18:00
Beograd
Beograd
Medicinar 2
Šabac
23.05.2021
20:00
Metalac 2015
Valjevo
Kosmaj
Ralja
23.05.2021
18:00
Radnički BG
Beograd
ORK Loznica
Loznica
23.05.2021
16:00
Studentski Grad
Studentski Grad
Radnički
Obrenovac
23.05.2021
19:00
SU Hazena
Beograd