XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 142 utakmica za dan
Subota, 10 Mart 2012

Fudbal

BSK Borča
Borča
0 : 0
Hajduk
Kula
Smederevo
Smederevo
0 : 1
Borac
Čačak
Javor
Ivanjica
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Spartak ZV
Subotica
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Rad
Beograd
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Partizan
Beograd
0 : 0
Sloboda Point
Užice
Jagodina
Jagodina
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Proleter
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Čukarički
Beograd
Napredak
Kruševac
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Bežanija
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Donji Srem
Pećinci
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
0 : 2
Bačka 1901
Subotica
Kolonija
Kovin
0 : 2
Dinamo
Pančevo
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
13 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
AFK Ada
Ada
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 1
1. Maj
Ruma
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Jugović
Kać
0 : 0
Mladost (T)
Turija
Sloga (E)
Erdevik
0 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Levosoje
Levosoje
4 : 1
Čelik
Belo polje
As
Bujanovac
2 : 3
Ternoci
Trnovac
Alakince
Alakince
1 : 2
Kondiva
Žbevac
LASK Crvena zvezda
Beograd
12 : 0
Nives
Knjaževac
Mačva
Šabac
2 : 2
Požarevac
Požarevac
Fruškogorac
Novi Sad
1 : 1
Pančevo
Pančevo

Košarka

Zlatorog Laško
Laško
65 : 79
Radnički
Kragujevac
Helios Domžale
Domžale
82 : 92
Krka
Novo Mesto
Maccabi
Tel Aviv
88 : 68
Zagreb CO
Zagreb
Crvena Zvezda Beograd
Beograd
80 : 67
Cibona
Zagreb
Široki WWin
Široki Brijeg
76 : 65
Cedevita
Zagreb
Budućnost VOLI
Podgorica
84 : 65
Hemofarm STADA
Vršac
Sloboda
Užice
72 : 68
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Smederevo 1953
Smederevo
85 : 97
OKK Beograd
Beograd
Metalac
Valjevo
92 : 85
Napredak Rubin
Kruševac
Borac Mozzart Sport
Čačak
78 : 80
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Sloga
Kraljevo
67 : 58
Železničar
Inđija
Mega Vizura
Beograd
67 : 76
Radnički FMP
Beograd
Radnički
Obrenovac
93 : 74
Beovuk 72
Beograd
Spartak
Subotica
88 : 81
Jagodina
Jagodina
Vojvodina
Novi Sad
81 : 75
Mladost (Z)
Zemun
Konstantin
Niš
48 : 61
Crnokosa
Kosjerić
Jedinstvo
Novi Becej
89 : 104
Viva Basket
Beograd
Topola
Bačka Topola
106 : 72
Akademik
Srbobran
Velika Kikinda
Kikinda
64 : 74
Radnički
Kovin
Veternik
Veternik
112 : 102
Novi Sad MT
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
85 : 74
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Stara Pazova
Stara Pazova
65 : 64
Meridiana
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
99 : 53
Dunav
Stari Banovci
Nova Pazova
Nova Pazova
100 : 95
Odžaci
Odžaci
Svilajnac Kompo
Svilajnac
83 : 76
Prva Petoletka
Trstenik
Železničar
Čačak
78 : 68
Mionica
Mionica
Sloga
Požega
80 : 79
Priboj
Priboj
Mašinac
Kraljevo
86 : 66
Temnić
Varvarin
Novi Pazar
Novi Pazar
90 : 74
Polet
Ratina
Klik
Arilje
71 : 73
Požarevac
Požarevac
Plana
Velika Plana
93 : 67
Zlatar
Nova Varoš
Prokuplje
Prokuplje
75 : 83
Morava
Vladičin Han
Pirot
Pirot
92 : 59
Kuršumlija
Kuršumlija
Jug
Vranje
76 : 74
OKK Junior
Niš
Eko Basket
Niš
66 : 95
Jablanica
Medveđa
Zdravlje 09
Leskovac
69 : 59
BSK Junior
Bujanovac
Ljubovija
Ljubovija
68 : 32
Sivac
Sivac
Srbobran Raehem
Srbobran
92 : 56
Paraćin
Paraćin
Basket Stars
Kragujevac
72 : 34
Bor
Bor

Odbojka

Obilić
Beograd
1 : 3
Borac
Starčevo
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Niš
Niš
Dunav Volley
Novi Sad
1 : 3
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Mladost
Vranje
3 : 1
Pirot
Pirot
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 1
Radan
Lebane
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Vranje
Vranje
Knjaževac
Knjaževac
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Četvrtfinale
Jedinstvo
Užice
1 : 3
NIS Spartak
Subotica
Kolubara
Lazarevac
0 : 3
Vizura
Beograd
Dinamo Azotara
Pančevo
1 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Klek Srbijašume
Klek
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Novi Sad
Novi Sad
3 : 2
Lazarevac
Lazarevac
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Poštar 064
Beograd
Gimnazijalac
Kraljevo
1 : 3
Radnički
Kragujevac
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Student
Niš
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Zaječar
Zaječar

Rukomet

Kolubara
Lazarevac
28 : 24
Obilić
Beograd
Jugović Unimet
Kać
30 : 28
PKB
Padinska Skela
Partizan
Beograd
33 : 27
Radnički
Kragujevac
Železničar 1949
Niš
28 : 25
Metaloplastika
Šabac
Rudar
Kostolac
33 : 26
Crvenka
Crvenka
Crvena Zvezda
Mokrin
21 : 24
Vrbas Carnex
Vrbas
Železničar
Inđija
23 : 27
Proleter Agroživ
Zrenjanin
Jagodina
Jagodina
27 : 27
Novi Beograd
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
35 : 26
Nova Pazova
Nova Pazova
Zaječar
Zaječar
29 : 25
Zlatar
Nova Varoš
Metalac
Valjevo
29 : 27
Mladost
Smederevska Palanka
Udarnik
Lozovik
26 : 34
Stari grad
Beograd
Bask
Beograd
10 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Studentski grad
Beograd
23 : 26
Radnički
Obrenovac
Radnički 2
Kragujevac
25 : 31
Primus Car Dušan
Beograd
Šamot 65
Aranđelovac
32 : 26
Kolubara 2
Lazarevac
Morava
Velika Plana
44 : 22
Sindjelić
Beograd
Napredak
Čestereg
29 : 28
Apatin
Apatin
Ruma
Ruma
32 : 32
Hercegovina
Sečanj
ŽSK
Žabalj
37 : 24
Radnički
Šid
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
18 : 27
Titel Džon Dir
Titel
Sombor
Sombor
38 : 25
Hajduk
Čurug
Radnički-Cement
Novi Sad
32 : 31
Jedinstvo
Kačarevo
Metalac Asko Vidak
Futog
25 : 22
Dalmatinac
Riđica
Jabuka
Jabuka
49 : 19
Potisje Pleteks
Ada
Radnički (Ć)
Ćuprija
30 : 21
Progres
Svrljig
Zaječar 2
Zaječar
21 : 33
Hisar
Leskovac
Paraćin
Paraćin
29 : 30
Rtanj
Boljevac
Bela Palanka
Bela Palanka
30 : 26
Aleksinac
Aleksinac
Radan
Lebane
10 : 0
Bor 2 2
Bor
Radnički 1951
Niš
33 : 22
Pirot
Pirot
Jagodina
Jagodina
33 : 28
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Crvena Zvezda
Beograd
30 : 34
Max Sport
Nova Pazova
Čačak
Čačak
16 : 16
Železnicar
Inđija
Radnički Resavac
Svilajnac
27 : 16
Vojvodina
Petrovaradin
Metalac
Kraljevo
21 : 31
Halas Jožef
Ada
Loznica grad
Loznica
33 : 19
Crvena Zvezda 2
Beograd

Vaterpolo

Crvena Zvezda VET
Beograd
5 : 10
Vojvodina
Novi Sad
ŽAK
Kikinda
7 : 9
Beograd
Beograd
Partizan Raiffeisen
Beograd
18 : 5
Banjica
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
9 : 10
Šabac
Šabac
Spartak
Subotica
9 : 6
Nais
Niš
Dunav
Novi Sad
8 : 7
Rabotnički
Skoplje
Partizan Rajfajzen 2
Beograd
5 : 8
Singidunum
Beograd
Zemun
Zemun
9 : 8
Bečejac
Bečej

Futsal

Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
6 : 1
Užice
Užice
Partenon
Smederevska Palanka
6 : 5
Flash
Mionica
Krčagovo
Krčagovo
5 : 4
Mašinac
Kragujevac
Ekonomac 2
Kragujevac
10 : 2
Oplenac
Topola
Kragujevac 2011
Kragujevac
8 : 5
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac
Crnokosa
Kosjerić
10.03.2012
Orao
Arilje
RB-Radio 014
Valjevo
1 : 7
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Raška
Raška
5 : 4
Fontana
Cacak
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac
4 : 8
Oplenac
Topola
Ekonomac 2
Kragujevac
10.03.2012
Orao
Arilje