Meševo nadigralo "rudare" iz Resavice

21.05.2022 Žarko Arsić

U utakmici kojoj su domaćoj ekipi bili preko potrebni bodovi uspeli su da savladaju veoma slabe resavske rudare i osvoje važne bodove. Domaćin je od početka krenuo silovito u 9. minutu Živić izvodi slobodan udarac, a Pendo loptu vraća u šesnaesterac gostiju, Čolović je prihvata i postižegol za 1:0. U 22. minutu Nikolić se odlično snalazi i postiže gol za 2:0 ovaj pogodak ne ide na dušu golmanu Maruniću jer je bio zaklonjen prilikom šuta.

U drugom poluvremenu u 48. miutu Majdevac odlično prolazi i postiže gol za 3:0. Veoma dobri sudija Nemanja Mitrović iz Prokuplja imao je jednu situaciju u 65. minutu kada je možda mogao da dosudi penal za domaću ekipu. Imao je Nikolić dobru šansu polovinom drugog poluvremana ali je šutirao preko gola. Nisu gosti uspeli da iskoriste brojčanu prednost i da postignu bar počasni pogodak, pošto je domaćin ostao sa igračem manje. Pavlović je isključen posle dobijanja drugog žutog kartona, ali gosti nisu stvorili nijednu jedinu šansu. U 87. minutu rezervista Stojanović je takođe imao dobru prilku da postigne gol ali je šutirao veoma loše.

Meševo - Rembas 3.0 (2:0)

Meševo-Stadion u Meševu. Gledalaca: 300. Sudija: Nemanja Mitrović (Prokuplje) 7. Strelci: Čolović 9, Nikolić 23, i Majdevacu 48. minutu. Žuti kartoni: Pavlović (Meševo), Obradović, Lapčević (Rembas). Crveni karton: Pavlović (Meševo). Igrač utakmice: Majdevac (Meševo).

Meševo: Mitić-, Nikolić 7 (Jovanović-), Zdravković 7, Pavlović 6,5, Pendo 7 (Jevtić-), Ristić 6,5 (Đokić-), Živić 7, Čolović 7 (Stojanović 6), Majdevac 7,5 Dašić 7, Savić 7.

Rembas: Marunić 6, M.Dimitrijević 6, I.Đorđević 6,5, Milošević 6, Obradović 5,5, D.Đorđević 5,5, Bogdanović 6, Miloradović 6, Vučić 6,5 (N.Dimitrijević 6), Lapčević 5, Marković 5.