XS
SM
MD
LG
28.kolo
Rezultati
21/22.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Meševo
Meševo
3 : 0
Rembas
Resavica
21.05.2022 17:00
Meševo
3 : 0
Rembas
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
21.05.2022 17:00
GFK Jagodina
1 : 0
Timočanin
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
21.05.2022 17:00
GFK Dubočica
2 : 0
OFK Brzi Brod
Budućnost (P)
Popovac
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
22.05.2022 17:00
Budućnost (P)
0 : 1
Vlasina
Pčinja
Trgovište
3 : 1
Sloga (L)
Leskovac
21.05.2022 17:00
Pčinja
3 : 1
Sloga (L)
Trayal
Kruševac
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
21.05.2022 17:00
Trayal
1 : 0
Radnički (P)
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
22.05.2022 17:00
Radnički (S)
2 : 1
Hajduk Veljko
U ovom kolu slobodan je tim: Jedinstvo (P)
22.05.2022 19:02 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Trayal 26 19 7 0 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (S) 26 14 6 6 48
3 Prelazi u ligu višeg ranga Budućnost (P) 26 14 6 6 48
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (P) 26 13 5 8 44
5 Prelazi u ligu višeg ranga Vlasina 27 12 3 12 39
6 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Dubočica 26 10 8 8 38
7 Prelazi u ligu višeg ranga Timočanin 26 11 5 10 38
8 Prelazi u ligu višeg ranga GFK Jagodina 26 10 7 9 37
9 Prelazi u ligu višeg ranga Pčinja 26 10 6 10 36
10 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (P) 26 8 10 8 34
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Brzi Brod 27 9 5 13 32
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk Veljko 26 9 3 14 30
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Meševo 26 8 4 14 28
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Rembas 26 6 6 14 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Jug" Sloga (L) 26 1 3 22 6

29.kolo
Sledeće kolo
28/29.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 2
Meševo
Meševo
29.05.2022 17:30
Radnički (S)
1 : 2
Meševo
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 0
Trayal
Kruševac
29.05.2022 17:30
Hajduk Veljko
0 : 0
Trayal
Radnički (P)
Pirot
7 : 0
Pčinja
Trgovište
29.05.2022 17:30
Radnički (P)
7 : 0
Pčinja
Sloga (L)
Leskovac
0 : 2
Budućnost (P)
Popovac
29.05.2022 17:30
Sloga (L)
0 : 2
Budućnost (P)
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
29.05.2022 17:30
Vlasina
1 : 1
GFK Dubočica
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
29.05.2022 17:30
Jedinstvo (P)
1 : 2
GFK Jagodina
Timočanin
Knjaževac
4 : 3
Rembas
Resavica
29.05.2022 17:30
Timočanin
4 : 3
Rembas
U ovom kolu slobodan je tim: OFK Brzi Brod

Takmičenje je napustio tim: Dinamo
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.