Mlade vrnjčanke osvojile tri srebrne medalje

Mlade džudistkinje Goča sa predsednikom kluba Zoranom Stamenićem - foto: D.Ivanovića

Na održanom Pojedinačnom prvenstvu centralne Srbije za juniore i juniorke u Nišu, mlade džudistkinje "Goča" iz Vrnjačke Banje osvojile su tri srebrne medalje i izborile plasman na Republičko prvenstvo koje će se održati 16. aprila u Beogradu.

Anita Radulović je u kategoriji do 52 kg, Tijana Pljevaljčić u kategoriji do 57 kg i Teodora Đorđević u kategoriji +78 kg, osvojile su srebrnu medalju. Teodora Đorđević je uz saglasnost roditelja i kluba nastupila u uzrasnoj kategoriji juniorki iako je kadetkinja, ona je pobedila u dve borbe a jednu izgubila, tako su i ovoga puta džudisti ovog trofejnog kluba, nastavili da žanju medalje i postižu zapažene rezultate na takmičenjima u muškoj i ženskoj konkurenciji, sa zadovoljstvom nam je ovu vest preneo predsednik Džudo kluba ’’Goč’’ iz Vrnjačke Banje Zoran Stamenić.

Na ovom takmičenju borio se 71 takmičar iz 19 klubova.