Radnički i u Vranju poražen u ravnopravnoj igri!

Mnogo uzbudjenja u Vranju u prvom poluvremenu. Dinamo je “otvorio” utakmicu veoma brzo. U 13. minutu Enes Dolovac je sa 20 metara uputio snažan udarac, debitant u ekipi Radničkog, devetnaestogodišnji Viktor Gančev nije mogao da brani.

U periodu kada je Dinamo krenuo u napade,  Radnički je izjednačio ! Igrao se 16. minut, korner sa leve strane, Strahinja Petrović je manirom iskusnog strelca glavom zatresao mrežu za 1:1. Naš saradnik, vlasnik Portala  Vranjske, Mihajlo Stojković koji nam javlja detalje sa utakmice,  javlja :

Utakmica se u igra u brzom ritmu, Dinamo malo više ima loptu u svom posedu, i konkretniji je u napadu.Radnički čeka svoju šansu iz kontri. Igrač sa brojem 17 Enes Dolovac poatigao je evro gol za Dinamo  sa 20 metara, kada je šutirao u donji desni ugao.  Za sada, najbolji igrači u ekipi Radničkog su  kapiten Filip Tolić I strelac gola Strahinja Petrović. Primetno je da na tribinama nema “Recka” Antića,  prvog čoveka Dinama.

Pirotski tim je u drugom poluvremenu igrao bolje. Gosti su bili nadmoćniji, ali ponovo bez dobre završnice. . U  periodu njihove bolje igre i , kada su domaći strepeli, Nikola Popović je zatresao mrežu Piroćanaca.

Evo i poslednjeg raporta našeg specijalnog izveštača Mihajla Stojkovića, vlasnika Portala VRANJSKE

U drugom poluvremu Radnički je krebuo konkretnije, ali bez realizacije. Oba trenera napeavila su po tri izmene. Dinamo je ponovo došao u vodstvo preko Nikole Popovića na asistenciju Mlađe Petrovića.  Izdvojio se pokušaj ekipe Radničkog kada su pogodili stativu u 80. minutu igre. Posle izmene nismo mogli videti ni na klupi igrača Dinama, Mitića koji je povratnik u ovaj klub.

Prva liga 14. kolo: Dinamo - Radnički (P) 2:1 (1:1)

Strelci: 1:0 Dolovac u13. minut, 1:1 Strahinja Petrović u 16. minut i 2:1 Popović u 66. minutu.